Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tajné Informace (Aspire , Check)

Goto down 
+8
Deelay
Pein
GTO
Kakuza-chan
Nagato
Aspi
Check
Ramaru
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tajné Informace (Aspire , Check) Empty
PříspěvekPředmět: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) Icon_minitimeWed Apr 14 2010, 19:52

.... čekla jsme že si to vytvoříte ale nic
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné Informace (Aspire , Check) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 11:38

Trojka
Se svojí nasazenou kapucí jsem šel kousek za Dvojkou...
Můj meč Kubikiri jsem si nechal na zádech...
Je to otrava pořád za ní lézt...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tajné Informace (Aspire , Check) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 20:09

-> Forum přesunuto do konohy .... jaky kdyby jste měly jsme pořád namířeno
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tajné Informace (Aspire , Check) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 20:18

Dvojka

Ikdyž bych o Trojce neměla vědět tak jsem se jen zasmála. "Pohni blbče!" zařvala jsem se a najednou se před náma vstyčila obří skála na které bylo několik hlav. "Tak začnem." Řekla jsem a složila pečetě a lístky z květin najednou vzlétly a rozletěly se na jednu z hlav, konkrétně hlavu Tsunade a celá konoha uslyšela obrovský výbuch a hlava Tsunade byla uplně zničená. "Jupí!" Zařvala jsem a vešla do Konohy a kolem mě poletovalo několik květinových lístků.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné Informace (Aspire , Check) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 20:35

Trojka
Achjo...Vždycky si vybere tu hlučnější variantu...
Řekl jsem pro sebe a šel jsem za ní...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Tajné Informace (Aspire , Check) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 20:42

Hokage

Ozvala se rána jako z děla. Utíkejte! Ozívalo se ode všaď. Kolem budovy Hokage začali padat obří šutry. Přiběhl unavený ninja. Máme tu narušitele!
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tajné Informace (Aspire , Check) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 20:47

Dvojka

Najednou vybuchla další hlava, tentokrát 5.Hokage. "Joo! Rozjedeme to." Řekla jsem a smála se na lidi kolem.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Tajné Informace (Aspire , Check) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 20:51

Tawara Kensei

Chjó ta jeho povaha nás jednou všechny zabije...nebo aspoň přivede do maléru
povzdechl jsem si když se Ichigo jakoby nic rozběhl přímo k vybuchujícím hlavám.
Jenže samoznýho ho nechat nemůžu
dokončil jsem myšlenku a vyrazil za parťákem krýt mu záda doufaje že nás najde a seřve sensei dřív než se útočníkům podaří nás najít a zabít. O tom žebysme já nebo Ichigo byli rovnocení soupeři pro někoho kdo má odvahu jen tak zaútočit na Konohu jsem ani neuvažoval.
Aspoň dávej bacha na ty kameny
upozornil jsem ho na padající kusy balvanů z nebe.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Tajné Informace (Aspire , Check) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 20:51

Hokage

Vyrazil jsem dveře od kanceláře a s naštvaným obličejem a aktivovaným sharinagnem jsem kráčel vstříc ulicemi konohy
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
GTO
Genin
Genin
GTO


Počet příspěvků : 144
Datum založení účtu : 29. 03. 10

Tajné Informace (Aspire , Check) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 20:55

Ichigo Rokuro

Jasně...
Zakřičel sem na Tawara a běžel dál...
On si snad myslí že se nedokážu vyhnout kameni...
Začal sem se smát a najednou si všimnu že na mě letí obrovskej balvan ale štěstěna mě zachránila protože sem zakop avyhnul se kameni...
rychle sem vstal a běžel dál...
Snad tohle neviděl.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Tajné Informace (Aspire , Check) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 20:59

Tawara Kensei

Překvapeně a skoro až vyděšeně jsem vytřeštil oči když jsem si všiml obrovského kamene který na Ichiga mířil. Bylo mi jasné že proti tomu mu pomoct nemůžu.
Bacha!!!
zařval jsem alespoň. Možná náhodou, možná se lekl mého zařvání každopádně zakopl o kámen na cestě a poroučel se k zemi čímž si zachránil život. Já pak vzhledem k tomu že jsem běžel těsně za ním jsem měl i se svou rychlostí co dělat abych kamenu uhnul z cesty. Než jsem se ale vzpamatoval a stačil Ichigovi něco říct byl už zas na nohou a pokračoval v běhu.
Pro bohy to je blázen...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné Informace (Aspire , Check) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 21:07

Trojka
Dobře...Takže ty si tady bojuj,když máš tolik energie...Já jdu pro ty spisy...
Řekl jsem a vyskočil jsem s lehkostí na jednu ze střech a běžel jsem k místu,kde by měly být ty spisy...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tajné Informace (Aspire , Check) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 21:08

Dvojka

Několik lístků se mi vrylo do těla. "Kdyby něco tak to tu aspoň vyhodim do vzduchu se svoji smrtí." zasmála jsem si a vytáhla obří Fuuma shuriken a na každém jeho konci byly dva výbušné lístky. Vyhodila sjem ho do vzduchu a všechny čtyři hroty prasknuly a rozletěli se na všechny čtyři světové strany do ulic, kde vybuchly a udělaly značné škody. "Hups." zasmála jsem se. Pak ten jouda odběhl, ale na záda se mu přilepil lístek, který mi dával možnost ho kdykoliv kontaktovat kdybych byla v nebezpěčí.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Tajné Informace (Aspire , Check) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 21:14

Hokage

Cestou jsem potkal chlápka (dvojka) kterého jsem viděl poprvé. Co tu děláte a co chcete?
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
GTO
Genin
Genin
GTO


Počet příspěvků : 144
Datum založení účtu : 29. 03. 10

Tajné Informace (Aspire , Check) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 21:16

Ichigo Rokuro

Po chvilce sem viděl nějakýho týpka jak si tam skáče po střechách...
Tak za tohle mě asi tawari zabije , teda jestli to přežiju...
Taky sem vyskočil na jednu střechu a mířil sem si to k tomu chlápkovi (trojce)
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tajné Informace (Aspire , Check) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 21:18

Dvojka

Začala jsem se smát. "Co tu dělám? Ztratila jsem se, ale asi se tu něco děje tak raději půjdu jinam." Když jsem pozvedla hlavu tak mohl vidět, že mám na obličeji jakousi masku a na kapuce římsky číslo 2.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Tajné Informace (Aspire , Check) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 21:22

Tawara Kensei

U všech bohů co ten blázen vyvádí?
vytřeštil jsem oči při pohledu na Ichiga který se jen tak postavil do cesty neznámému chlápkovi. Vzhledem k tomu že dotyčný očividně nebyl z Konohy odhadoval jsem ho na útočníka.
Dělá si ze mě srandu nebo co?
s tím jsem vyrazil k němu, takovou tou krásnou rychlostí co měl Lee když odhodil závaží při boji s Gaarou, docela neurvala jsem ho popadl za tričko a i s ním plnou rychlostí vyrazil co možná nejdál od oné osoby.
Zbláznil ses nebo co? Chceš se nechat zabít?
vyjel jsem na něj naštvaně. Preventivně jsem se neohlížel jestli se nás cizinec rozhodl pronásledovat nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné Informace (Aspire , Check) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 21:22

Trojka
Blížil se ke mě nějakej usmrkanec...Zatím jsem neměl potřebu tasit svůj dlouhý meč Kubikiri,a tak jsem pokračoval dál...
Měl jsem namířeno někam do kanceláře Hokageho...
Návrat nahoru Goto down
GTO
Genin
Genin
GTO


Počet příspěvků : 144
Datum založení účtu : 29. 03. 10

Tajné Informace (Aspire , Check) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 21:26

Ichigo Rokuro

Heh...
Zasmál sem se když na mě začal řvát...
Víš , možná že ty se hrdinou stat nechceš ale já jo a tohle je dobrá přiležitost buď zemřu nebo budu hrdinou...
Očividně sem se to znažil protahovat , no vlastně to nejsem já ale klon...
Já už sem si to zase běžel za tim týpkem.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Tajné Informace (Aspire , Check) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 21:31

Tawara Kensei

Opravdu jsem s ním začal ztrácet trpělivost. Dost nepěkně jsem zaklel když má ruka jen prošla tričkem a ukázalo se že se jednalo o klon, kdežto ten blázen míří zase k onomu cizinci.
Hřbitovy jsou plný hrdinů a já nehodlám sensei vysvětlovat proč seš jeden z nich
zařval jsem na něj a znovu pro něj vyrazil s dost jasným úmyslem poslat jej tentokrát do bezvědomí dříve než stačí zabít sebe nebo ještě hůř mě. Vážně nechápu co si myslí. Ti chlápci zaútočili na Konohu a genin že by je dokázal zastavit? Směšné.
Návrat nahoru Goto down
GTO
Genin
Genin
GTO


Počet příspěvků : 144
Datum založení účtu : 29. 03. 10

Tajné Informace (Aspire , Check) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 21:34

Ichigo Rokuro

Viděl sem že mám zase v patách tawara , tak sem se zastavil...
Dobře , dobře už po něm nepujdu.Ale bál ses že jo...
Řekl sem mu když ke mě přiběhl.(není to klon)
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tajné Informace (Aspire , Check) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 22:43

Amaki

Poď zamnou a uvidíš...Povedal som ti a plnou rýchlostou sa rútil smerom k hokageho hlavám. Zrazu som na streche oproti nám zbadal podozrivo vyzerajúceho ninju(trojku).Hmm...nevyzerá ako z konohy.Skočil som pred neho a pozrel naňho. Čakal som, čo povie on ako prvý...(trojka)
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Tajné Informace (Aspire , Check) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 22:46

Reiza

Svižným krokem jsem následoval Amakiho. Když jsme doběhli na místo, svůj zrak jsem upřel na ninju, který vypadal jako onen narušitel. Co tu k sakru chce? zeptal jsem se Amakiho, ale ten už nestál po mé pravici, nýbrž před ninjou na kterého jen tak civěl. Skočil jsem tedy k nim. A čekali jsme pospolu co se bude dít dál.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné Informace (Aspire , Check) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 05:57

Isane
Ten Amaki je niaky blázon, nie? Akurát si robí hanbu, povie si v duchu a kráča k Hokagemu. O chvíľu tam dorazil a videl aj niakeho muža. (dvojka) Dobrý deň, hokage-sama. Aj vás zdravím pane, povie a čaká na reakciu...
Návrat nahoru Goto down
GTO
Genin
Genin
GTO


Počet příspěvků : 144
Datum založení účtu : 29. 03. 10

Tajné Informace (Aspire , Check) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 07:18

Ichigo Rokuro

Tawari tohle se ti asi líbit nebude...
Ukázal sem na Amaki a Reizu...
Hned sem se k nim rozeběhl a nečekal na tawara...
Konečně si snad zabojuju...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tajné Informace (Aspire , Check) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tajné Informace (Aspire , Check)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 16Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Tajné informace (Já a Nero)
» Tajné plány začínají
» Každý má své tajné plány!
» Charakter - Aspire
» Charakter - Aspire

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Fire Country :: Horagakure no Sato - Koš-
Přejdi na: