Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tajné Informace (Aspire , Check)

Goto down 
+8
Deelay
Pein
GTO
Kakuza-chan
Nagato
Aspi
Check
Ramaru
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
AutorZpráva
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 19:26

Isane
Drž hubu lebo ti ju rozbijem, povie a objaví sa za tebou. Katanou ti sekne do hlavy...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 19:30

Tawara Kensei

Znepokojeně jsem se kousl do rtu.
To je pravda...
zamručel jsem když to všechno vyjmenovala, čímž se mi čelo svraštilo mírnou přemírou soustředění.
A víme o koho se jedná? Pokud jsou součástí nějaké organizace možná by se dalo z toho odvodit co je jejich cílem
napadlo mě z ničeho nic...
I když já osobně bych považoval za nejpravděpodobnější cíl techniky. Nejdříve jsem myslel na Sharingan ale ten jejich cíl očividně není...
kývl jsem směrem k Hokagemu a té ženské.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 19:47

Hokage

Vůbec jsem neragoval na Isaneho a dělal jsem jakoby tam ani nebyl. Je to obyvatel Konohy stejně jako já. A pokud jí chce chránit je to jeho věc. Tentokrát jsem se na Isaneho otočil. Do souboje nezasahuj. Kdybi mi šlo o život tak uteč. (Myslím to smrtelně vážně takže žádný hrdinství.)
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 19:52

Isane
Odišiel som za hokageho. Dojdem pre Koriho-sensei! Hneď som tu, Hokage-sama! Vykríkol som. Utiekol som pred budovu Hokageho. Uvidel som Koriho-senseia. Kori-sensei! Kričal som už z dialky. O chvílu som tam došiel. Hokage-sama vás potrebuje! Je tamto! Ukáže prstom na bojisko. Musím ísť varovať Rinari! Povedal si a odišiel. Nakoniec ju našiel. Rinari-san. Konoha je pod útokom. Asi to budú tý z Haiko! Povie na čaká....
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 20:10

Trojka
Blížil jsem se k budově hokageho...Zanedlouho jsem se už hrabal v papírech hokageho kanceláře,protože ten usmrkanej Uchiha zaměstnal toho,co vypadá silně...Tak jsem se díky tomu dostal nepozorovaně do kanceláře...
Hledal jsem papíry,ale raději jsem je sebral všechny a schoval je do malého baťůžku,který jsem měl u sebe...
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 20:14

Isane
Sharinganom som videl tvoju chakru. Sú v budove, Kori-sensei, povedal pošepky. Onedlho som pozeral na ninju. Bol som za dverami. Asi ma Hokage-sama zabije no čo už, povie si a vytvorí ohnivú gulu. Hodil ju do miestnosti a tá cela vybuchla. Po vybuchnutí vykríkol: Katon: Hinotama!
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 20:15

Kiro

Vskočil jsem do Hokageho kanceláře už se sedmi ocasy. Říkal sem ti že už tady bude. Zavři zobák. Nesmíme ho nechat utýct.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 20:19

Tawara Kensei

Zatímco jsem se bavil se Sensei ozval se výbuch z Hokageho budovy, prudce jsem se otočil tím směrem.
že by plýžil narazil na odpor?
No sensei myslím že jsme našli odpověď na otázku kde je nepřítel. Jaké jsou vaše rozkazy máme jít podpořít tamní síly?
upřímně jsem doufal že řekne ne protože místo podpory bychom byli pro tamní bojující jen překážka, pokud by nás nehodalli použít jako živé štíty.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 20:23

Rinari Uchiha

Vim že je pod útokem,ale nechci ňák vážně zasahovat.Tim by byli eště větší zranění řekla Isanemu a sledovala to co se děje v Kage budově,takže Haiko jo?
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 20:29

Isane
Do *iti! Rinari! Povie a vybehne. V dyme nebolo nič vidno. Rozbehol som sa dole no uvidel som koriho-senseia. Prebehol som cez neho. K,Kyuubi? Spýtal sa seba v duchu. O chvílu sa objavil pred Rinari. Ďalší narušitel! Toto bude sranda, povie si a vytiahne katanu. Je pripravený položiť za konohu/Rinari život...
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 20:32

Aiko

Bola pred kanceláriou a ako ho počula roztvorila dvere. mizni tam odkál si prišiel! zamračila sa a všimla si ISaneho.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 20:35

Trojka
Hned po výbuchu ohnivé koule jsem vyběhl rychlostí větší než by stačil Isaneho sharingan zareagovat dveřmi do další místnosti,a tak nějak omylem jsem se vyhl tomu jinchuuriki Kyuubiho...
Potom jsem zády proskočil oknem ve vedlejší místnosti a svým mečem,Kubikirim,jsem švihnul jakoby před sebe,takže to mělo zastavit případného útočníka,který by se bezhlavě vydal za mnou...
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 20:37

Aiko

Pokúsila sa rozbehnúť za ním ale podlomili sa jej kolená. kua!
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 20:38

Kiro

Zastavil jsi se protože před tebou stál onen jinchuuriki. Výhodou kyuubiho je že je nesmírně rychlej a má vážně skvělý reakce. A počkej až okusíš tu návikovou sílu.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 20:48

Trojka
V klidu jsem se rozeběhl proti jinchuurikimu,ale těsně před ním jsem spadl do země...Bez díry...Dál jsem cestou pokračoval pod zemí,kde mohl sledovat nanejvíš moji chakru,protože jsem byl dostatečně hluboko...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 20:51

Kiro

Díky aktivované chakře kyuubiho se teď moje stopovací schopnost ještě zlepšila. Sledoval jsem ho mimo vesnici, kde jsem si pro něj přichystal překvápko. Nadběhl jsem si kousek dopředu, vyskočil a do země kde by se měl nacházet vyplivl stlačenou chakru kterou jsem si připravil za běhu. Do země se uttvořil obří kráter. Ihned jsem ho začal plnit suitonem => Bahno se začalo ředit.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 20:56

Isane
Z ruky mu padne katana. Čo sa deje? Spýta sa sám seba. Vtedy pocíti strašnú bolesť v ramene tam kde ho zasiahol bumerang. Kori-sensei mal pravdu...Chcelo to nemocnicu, povie a padne na kolená. Z ruky mu začne tiecť krv. Rinari! Uteč! Choď do akademie, tam je dosť ninjov, povie a padne na zem celý pričomž vypluje krv...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 20:59

Dvojka

Složila jsem rychle pečetě a všude kolem nás začala růst tráva a různé květiny s barevými květy. "Vítej v mém světě." Zasmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 21:03

Hokage

Znuděně jsem zakroutil očima a koukl se ženě přes rameno. Tráva a květiny zachvátil černý plamen, který postupně zapálil všechnu trávu. Aspoň nám nebude nikdo překážet.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 21:06

Rinari Uchiha

Na Akademii? no dobrá ale bez tebe nejdu pomyslela si a vzala Isaneho kolem hlavy,běžela snim do bezpečí.Tak kde bylo bezpečí ho položila na zem,zajdu pro lékařskýho ninju řekla a čekala
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 21:10

Isane
O chvílu som sa zobudil. Krv mi tiekla z úst ale aj z ruky. Obzrel som sa a videl som že som v akademii. Bol to sen? Spýta sa seba. No potom si všimne zranenia. Asi nie.....Do p*dele!!! Kde je Rinari? Začal sa pozerať okolo seba potom ju uvidel. úf, aspoň že je v poriadku povie a začne: Nemusela si ma sem brať...Akurát si riskovala že ťa dostanú. Stále nevieme presní počet nepriatelou, povie si skloní hlavu. Nikdy by som si neodpustil kebyže sa ti niečo stane, povie a s jeho líca začnú stekať slzy...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 21:18

Rinari Uchiha

Nedostaly by mě.. mrkla naněj,vypadá hrozně....Klekla si kněmu a setřela mu slzy,to si říkáš Uchiha? vzmuž se,a když se mi něco stane...tak to bude vpohodě řekla mu a postavila se
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 21:20

Isane
Ty si to prečo ešte žijem, povie a postaví sa. Potichu zasičí lebo rameno má stále otvorené. Podišiel som k Rinari a pobozkal ju...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 21:27

Rinari Uchiha

Začervenala se a pokračovala,po chvilce se oddělila.Co takhle jít pro toho lékařského ninju řekla mu
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 21:37

Isane
Tak ma napadlo... Teraz útočia nepriatelia, a určite ich potrebujú naliehavejšie prípady, povie a znovu odkašle krv. To nič, o chvíľu to prejde, jediný problém je že Akademia je prázdna, všetci šli do úkrytu. povie jej a dodá: Rinari? Prosím, sľúb mi dve veci, povie a pokračuje: Keď nás nájdu, utečieš a necháš ma tu. A druhá je že keď sa mi niečo stane, nezachraňuj ma! Mojim cielom bolo získať MS a jeho techniky..... Teraz sa zmenil. Je ovela iný. MOJIM SNOM JE OCHRAŇOVAŤ ŤA AJ ZA CENU VLASTNÉHO ŽIVOTA! povie a čaká na reakciu...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tajné Informace (Aspire , Check)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 16Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Tajné informace (Já a Nero)
» Tajné plány začínají
» Každý má své tajné plány!
» Charakter - Aspire
» Charakter - Aspire

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Fire Country :: Horagakure no Sato - Koš-
Přejdi na: