Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tajné informace (Já a Nero)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 21:36

Ryu

Spolu s Kazuyou jsme byli vysláni do této krajiny, kde jsme měli za úkol najít tajné informace, vedoucí k našemu cíli.
Byli jsme ve sněhu až po uši. Byla tam opravdu zima, ale já jsem si přesto kráčel, jako kdyby bylo teplo.
Támhle...
Ukázal jsem směrem k jedné hoře, která byla obklopena jeskyněmi.
Vydal jsem se tím směrem.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 21:39

Kazuya

Byl jsem hodně zmrzlý ale i tak jsem se brodil sněhem celkem odvážně a můj vážný,elegantní výraz v tváři mi přesto nezmizel.. Když Ryu upozornil na horu před námi pouze jsem přikývl a šel jsem za ním.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 21:52

Ryu

Od našeho cíle jsme byli daleko asi 500 metrů. Sice jsme ten pocit neměli, ale naše přítomnost určitě zalarmovala jednotky Yukigakure a zřejmě nás teď sledují.
Ale... Na tohle jsme přece byli připravení.
Zatím se k nám nikdo nepřibližoval, ale my jsme se přibližovali opravdu rychle.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 22:00

Kazuya

Myslíš že tu bude prolita krev než dojdeme k hoře? Zeptal jsem se klidným hlasem a šel jsem dál za Ryuem..
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 22:12

Ryu

Asi...
Nedořekl jsem to, co jsem chtěl, protože se před námi zformovali tři ninjové. Byli to ANBU z Yukigakure.
Co zde chcete?
Zeptal se prostřední. Byl to jejich nadřízený.
Svitek s určitými informacemi...
Odpověděl jsem.
Ninja věděl, oč se jedná, a tak se postavil do bojového postoje a ostatní ANBU také.
Připrav se příteli...
Řekl jsem Kazuyovi a on ze mě vycítil teplo. Byl jsem jako oheň v zimě, u kterého by se chtěl kdekdo ohřát.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 22:16

Kazuya

Vzpřímil jsem se do elegantního postoje a položil jsem ruku na svou dlouhou a úzkou katanou kterou jsem měl za pasem. Upřeně jsem pozoroval i jejich sebemenší pohyby..
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 22:35

Ryu

Pár vteřin se nedělo takřka nic. ANBU po stranách měli ruce na katanách.
Čekal jsem na jejich první pohyb...
Ten poté přišel... Ninjové po stranách tasili katany a obloukem se vyřítili na nás, zatímco hlavní skládal pečetě.
Tím, že jsem skládal pečetě jsem dal jasně najevo, že ti dva jsou Kazuyi.
Doskládali jsme pečetě takřka zároveň.
Hyoton: Aisu Kasui!!
Řekl ninja a z dlaní, které mířily na mě, se vypustil velký bodec z ledu, který letěl přímo na mě.
Katon: Goukakyuu no jutsu!!!
Řekl jsem a vypustil jsem naproti ledovému bodci svůj příval ohně. Sice jsem byl v nevýhodě, ale i tak jsem se celkem držel...
Na Kazuyovi byl mě uchránit před útoky těch dvou ANBU, spoléhal jsem na něj.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 22:40

Kazuya

Hned co jeden znich udělal první krok,tasil jsem katanu a při vytasení jsem jakoby seknul přímo poněm.. Sochi ranpu Zašeptal jsem do větru a objevil jsem se těsně vedle něj přičemž jsem v mžiku udělal otočku a katanou silně sekl tomu z ANBU přímo do žeber. Touto katanou jsem ho mohl i přeseknout vejpůl..Vše se odehrálo ve vysoké rychlosti takže mohl jen těžce reagovat na můj pohyb..
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 23:07

Ryu

Jeden z ninjů padl na zem a chytal se za poraněná místa, zatímco druhý na mě zaútočil.
I tak byla moje ohnivá koule už slabší a proud ledu nepřerušovaný, a tak jsem jednoduše uskočil a katana druhého se zasekla v proudu ledu.
To byla šance na vyřízení i toho druhého.
Já jsem se rozeběhl na "hlavního" ANBU. Chtěl jsem se trochu protáhnout s taijutsu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 23:59

Kazuya

Skočil jsem na led který tvořil menší "vyvýšeninu" ze sněhu a silně jsem sekl po tom z ANBU který měl zaseklý meč v ledu...Můj úder mířil na krk a proto to byl i smrtelný úder..
Byl jsem v dřepu a pár centimetrů před ním takže uskočit půl metrové kataně bylo témeř nemožné..
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 09:35

Ryu

ANBU spadl na zem s rozříznutým krkem.
Ale můj souboj byl o trochu zajímavější, protože jsem rozdával rány a ty jsi mohl vidět, že mé pěstí hoří a když jsem jen o kousek škrtl o oblečení, tak začínalo hořet.
ANBU se pouze bránil, a i to mu dělalo značné potíže... A nakonec jsem ho dorazil pěstí do obličeje, která mu také udělala popáleniny.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 10:26

Kazuya

Zase jsem si stoupl do vznešeného postoje a pozoroval jsem útoky Ryua.. Jeho útoky jsou výhodné nejen tím,že knim nepotřebuje žádnou zbraň..ale mají i celkem ničíví účinek...zajímavý Když mi dal Ryu KO tak jsem seknul katanou do prázdna a krev z katany potřísnila sníh zářivě bílý shíň.Má katana byla v mžiku úplně čistá.Pomalu jsem jí zasunul do svého pouzdra za pasem a vydal jsem se opět za Ryuem.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 10:39

Ryu

Musíme si pospíšit...
Řekl jsem a začal utíkat...
Už jsme byli u vchodu do jedné z největších jeskyní, ale tam na nás byli také připraveni.
Teď proti nám stálo pět ANBU. Zdá se, že to byl zbytek těch, kterých jsme se teď zbavili.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 10:42

Kazuya

Další odpad ? Řekl jsem už trošku otráveně a koukl jsem na ty chodící mrtvoli.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 11:10

Ryu

Jo, vypadá to tak...
Řekl jsem a ninjové tasili katany. Ani moc pořádně nevěděli, co mají dělat, když tam neměli velitele a byli bez rozkazů...
Ale jeden rozkaz přecejenom měli. Ochránit tuto jeskyni...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 11:20

Kazuya

Mám si zase špinit katanu nebo je zvládneš sám ? Řekl jsem klidným hlasem..
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 12:58

Ryu

Pak mě dožeň...
Řekl jsem a rozeběhl se přímo proti ANBU, načež jsem je přeskočil...
Teď bylo vvšech pět ANBU na Kazuyovi.
Dva se vydali za mnou a Kazuyovým úkolem bylo nenechat je.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 13:15

Kazuya

Ach jo.. Povzdechl jsem si a když se ti 2 rozeběhli za Ryuem..udělal jsem před ně Shunshin a pomalu jsem vytáhl katanu z pouzdra.. Tak který zvás chce první zemřít?
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 13:40

Tihle ANBU nebyli zelenáči, a tak na tebe zaútočili každý z jiné strany, přičemž ostatní tři se rozeběhli také za tebou.
Jeden z dalších vyskočil do vzduchu a zaútočil na tebe přímo, ze vzduchu...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 16:08

Kazuya

Blbci.. Jelikož na mě zaútočili skoro všichni najednou tak si dost nalítli... Pozvedl jsem katanu a zašeptal jsem.. Kadou Takai Protočil jsem se na špičce a natáhl jsem katanu přičemž jsem se začal vysokou rychlostí točit jako tornádo.. všichni co na mě zaútočili museli schytat smrtelný úder..
Tornádo kolem mě se začalo točit tak rychle že rozmetávalo i sníh všude kolem tudíš zbylí co na mě nezaútočili nemohli ani skoro nic vidět..byla to jako sněhová bouře tvořící se kolem mě.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 16:11

Tři byli dole, dva zbývali...
Asi si uvědomili, že nemá smysl takhle útočit, a tak jeden z nich zavřel oči a použil techniku na povolání posil, které byly opravdu potřeba.
Čekali a sledovali tě, aby se mohli začít co nejdříve bránit...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 16:15

Kazuya

Když jsem ty 3 sundal,zastavil jsem se a odrazem jedný nohy jsem se pomocí Shunshinu dostal před toho z ANBU který dělal techniku a sekl jsem po něm...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 16:20

Jenže tvá katana se zastavila o jinou.
Objevil se tam mladý muž, který vykryl tvůj útok, načež se ANBU stáhli a utekli za Ryuem.
Bylo ti jasné, že tenhle není slaboch a otočit se k němu zády by mohla být osudová chyba...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 16:24

Kazuya

Hmm.. Stál jsem naproti němu se skříženými meči.. Konečně někdo..koho stojí za to zabít.. Moje katana se pomalu rozzářila stříbrným světlem a když jsem trošku zatlačil o jeho katanu tak jsem mu jí pomalu začal krájet v místě skřížení..
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 16:29

Z výrazu druhého ninje jsi poznal, že se na něco chystá...
Jakmile jsi "dokrájel" katanu, a rozřízl ninju, tak se rozplynul v dým.
Ihned poté jsi dostal ránu pěstí do obličeje zespodu, od pravého.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tajné informace (Já a Nero) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tajné informace (Já a Nero)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tajné Informace (Aspire , Check)
» Tajné plány začínají
» Každý má své tajné plány!
» Nero
» Nero

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Middle Territory :: Yukigakure no Sato-
Přejdi na: