Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tajné plány začínají

Goto down 
+4
Srotak
anthraxik
Ramaru
Aspi
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tajné plány začínají Empty
PříspěvekPředmět: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 23:04

Pokračování zde Smile
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tajné plány začínají Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 23:07

Montaro Yuurinshi

Uvidíme .. co se stane .. řekl si a klekl si zase do takovýho meditačního sedu cvhilku uklidnoval svůj tep a pak byl v pořádku zase se zasoustředil na sovje nitro pečet a snažil se to prohledat

-> Sorry když někde budou přkliky píšu pořád dokola a bolej mně prsty Cool laugh takže už to tka neovládám
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tajné plány začínají Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 23:10

Montaro -> Nic už se nestalo.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tajné plány začínají Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 23:12

Montaro Yuurinshi

Grr ... zavrčel jsem vztekem a vstal a nervama jsem bouchnul do dveří od vezení abych ze sebe dostal špatnou náladu
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tajné plány začínají Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 23:18

V tu chvíli ti pečetě zazářily a jako kdyby prasknuly, ale pak se zase vše dalo do normálu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tajné plány začínají Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 23:23

Montaro Yuurinshi

He ? .. řekl jsem a klekl jsem si a v tu chivlku jsem udeřil do zeme veděl jsem že si takhle brzo udělám něco s rukou ale za skoušku to stálu
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tajné plány začínají Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 23:26

Aspire napsal:
Yotsuke tam furt stál a nechápala jsem proč Masaru přestal mluvit když
Yotsuke přišel, když se zeptal na tak normální otázku. "Nový
Sendokage? Nevadí mi."
Řekla jsem a podívala se na Yotsukeho. "Jen
tak pro jistotu, co máš za podstatu?"
Zeptala jsem se ho.

"Já používám raiton. Docela s nim umím ale stále používám nepřiměřené množství chakry, takže se rychle unavím." řeknu a nebojím se zkritizovat vlastní schopnosti.
Mladého ninji a jejich rozhovoru si nevšímám.

----
abys vedel kde jsme zkoncili
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tajné plány začínají Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají Icon_minitimeSat Jun 05 2010, 07:39

citace :
Shika Herini

Yotsuke tam furt stál a nechápala jsem proč Masaru přestal mluvit když Yotsuke přišel, když se zeptal na tak normální otázku. "Nový Sendokage? Nevadí mi." Řekla jsem a podívala se na Yotsukeho. "Jen tak pro jistotu, co máš za podstatu?" Zeptala jsem se ho.

Rikko

"Možná, ale to není tvá věc ne?" Řekl jsem a usmál se. Vypadalo to, že mé nálady se celkem často mění. Předtim jsem byl takový nérvozní, teď jsem zase milý a při souboji ve vesnici jsem byl zase odvážný a sebejistý.

Jiro a Aiko

Jiro jen ukázal na křeslo před sebou, aby si Masaru sedl a Aiko mu přinesla čaj. Na otázku jsem se jen usmál a dotkl se Aiko břicha, které bylo celkem už velké. "Nemohu si dovolit někde bojovat když čekám potomka." Usmál se Jiro.


Masaru

Teprv teď sem si všiml jejího břicha, usmál sem se na ní a posadil se.. Tohle sem fakt nečekal.
Gratuluju.
Vypadlo ze mně s usměvem.
Proč zrovna teď.
Myslel sem si trochu zmateně ale zároveň sem byl šťastný za Jira a Aiko...
Ale.... ale.... Co když je současný Sendokage ten nepravý a vede do skázy celou vesnici, Vy za ní musíte bojovat, Vy jste ten pravý.
To teď jako nechá šestiocasého jen tak ladem?
Pomyslel sem si.

//Rikko
Je to má věc, jsem člen vesnice. Tahle vesnice a lidi v ní su všechno co mám. A když si myslím... Spíš cítíim, že je něco v nepořádku musím s tim něco dělat
Řekl sem přesvědčivě.

//Shika
Sensei, ale on chce zabít lidi, kteří nám v misi zachránili život, jeden z nich si to sice trochu zaslouží, ale ten druhej ne.
Řekl sem zoufale.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tajné plány začínají Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají Icon_minitimeSat Jun 05 2010, 12:21

Shika Herini

"Myslíš Ulquiorru a Hiyori? Kde jsi slyšel, že je chce někdo zabít?" Řekla jsem a poklepala se na čele. Pak jsem se podívala na Yotsukeho. "No, s tim něco můžeme udělat." Usmála jsem se.

Rikko Suikafuurado

"To je nesmysl. Neexistuje člověk co by se stal kage a dobrovolně by nechal zničit lidi, kterým velí."

Jiro a Aiko

Aiko se jen podívala na Masara a nevěřila svým očím. Nevěřila, že chce donutit Jira, aby šel bojovat když s ní čeká dítě. Jiro položil knihu a napil se čaje. "Masaru, ve vesnici je plno lidí, kteří jsou stejně mocný jako já, ale svoji sílu ještě třeba nenašli. Ztratil jsem vlastní rodiče, na vlastní oči je přede mnou zabili. Ztratil jsem bratra Sayara, kvůli kterému jsem se šel pomstít a málem jsem tim ohrozil několik životů. Nevim jestli máš rodiče nebo ne, ale pokud ne tak asi víš jaké to je vyrůstat bez rodiny. Mé ditě nebude mít takovou budoucnost." Řekl Jiro a zadíval se na Masara. "Takashi je inteligentní Sendokage, vše co dělá vždy přinese něco dobrého." Řekl zase Jiro, jelikož s Takashim dlouho nemluvil tak nevěděl, že se změnil, ale Masaru azse nevěděl, že takashi a Jiro spolu už dlouho nebyli.

Montaro -> Nic se nestalo, jen jsi ucítil jakési křupnutí, měl jsi vykloubený kloub na prostředníčku.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tajné plány začínají Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají Icon_minitimeSat Jun 05 2010, 12:35

Montaro Yuurinshi

Uaa ..projelo to mnou .. pak jsem vstal a jako tělo bez duše jsem si sedl do rohu nebospíš klekl .. Co ted ?
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tajné plány začínají Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají Icon_minitimeSat Jun 05 2010, 13:17

//Shika

Když sem byl u něj v kanceláři a chtěl sem s nima mluvit, tak řekl, že je popraví, tedy neřekl to přímo.. Ale v jeho hlase šlo poznat, že už je rozhodnutý....



//Rikko

Lidi jsou různí

Řekl sem zamyšleně.
Sám ste řekl, že se změnil...


Masaru


Sklonil sem hlavu.
Máte pravdu..... Vím jaké to je žít bez rodičů.
Řekl sem sklesle.
Díky za čaj.
Řekl sem jím normálně.
Když není Jiro schopný vést vesnici, musím najít někoho jiného... Mám sto chutí nechat to tak a nechat Takashiho tohle všechno zničit... Ale něco ve mně mi napovídá, že bych ho to neměl nechat udělat, snad měli aspoň klony štěstí.
Jak sem tak přemýšlel došel sem až ke knihovně.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tajné plány začínají Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají Icon_minitimeSat Jun 05 2010, 13:30

Shika

"Dokud to neřekl tak to neudělá." Řekla jsem a dál v klidu seděla na zemi.

Rikko

"Neznamená, že když se změnil, že si nechá zničit vesnici. Copak ty by jsi byl tak blbej, aby sis nechal zničit takovou sílu?" Zeptal jsem se nechápavě.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tajné plány začínají Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají Icon_minitimeSat Jun 05 2010, 18:27

//Shika

To je klidně možný, ale co když to právě teď někde říká a chystá se je zabít? Tajne.
Snažil sem se ho přesvědčit.

//Rikko

Jak to mám vědět, neviděl sem celej svět, někdo takovej určitě existuje.
Snažil sem se zlechčit situaci.
Je to jak loterie..... Malá šance, ale šance tam je.

Masaru

Vešel sem do knihovny a pozdravil knihovnici. Sedl sem si na lavičku a chvíli přemýšlel, po pár minutách sem složil pečetě a vytvořil jeden klon.
Já sám sem šel hledat kategorii s legendárními Shinobi v Suichu.

//Klon v knihovně
Hledal sem nějaké starodávné mocné artefakty, to by byl plán B, kdybych nikoho nenašel, snažil bych se najít něco tak mocného, s čím bych měl šanci.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tajné plány začínají Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají Icon_minitimeSat Jun 05 2010, 18:38

Shika

"O tomhle nerozhoduje jen kage, ale i jeho rádci." Řekla jsem.

Rikko

Pousmál jsem se. "To není žádný argument. Nehodlám podezírat kageho, když nemáš ani jeden důkaz."

Masaru pravý -> Našel jsi toho dost, spíše jsi měl hledat podle jmen.

Masaru klon -> Takové věci v knihovně nejsou.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tajné plány začínají Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají Icon_minitimeSat Jun 05 2010, 18:57

//Shika

Myslím, že tohle mu je uplně jedno....


//Rikko

Já vám nějaké seženu, když jinak nedáte.
Řekl sem a rozplynul sem se.

Masaru

Když sem dostal informace z klonu jen sem se zhluboka nadechl..... Klona, který hledal artefakty a nic nenašel sem poslal ven, zatím sem hledal nějakou Mocnou a hlavně živou osobu, která by mohla přebrat post hokage a byla by na to vhodná.

Klon

Rozeběhl sem se ke svému domu, tam sem měl ještě schovanou tu smradlavou voňavku, kterou sem si bral na jednu misi, nastřikal sem se ní a pomocí Henge sem sem se přeměnil na jednu starší babku. Pomalým krokem sem se vydal k vězení.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tajné plány začínají Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají Icon_minitimeSat Jun 05 2010, 19:22

Shika

"Ježiš marja. Ta fantazie, už nejsi malé děcko. Na vše potřebuješ důkazy. A nehraj si na hrdinu, to na nikoho dojem neudělá." Řekla jsem.

Masaru -> Bylo tam dost lidí, musel jsi hledat podle jména.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné plány začínají Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají Icon_minitimeSat Jun 05 2010, 19:38

Sarash Kentiri
Znudene som sa prechádzal dedinou.
Ksó! Kde je asi sensei? Alebo tretý člen? behalo mu hlavou.
Vyskočil na jeden barák.
Aspoň niaky Kentiri Jounin, pomyslel si.
Zapol Suinatar a pozeralsa po ľudí...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tajné plány začínají Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají Icon_minitimeSat Jun 05 2010, 19:43

//Shika

Na tváři se mi udělal usměv a rozplynul sem se.


Masaru

Zas nic...
Pomyslel sem si, když sem dostal info z klonu.
Nenechám se odradit.

//moc nechápu jak mam hledat podle ména... Kdybych znal jeho méno neobtěžuju se chodit do knihovny a najdu si ho.....


Klon

Došel sem až k věznici.
Zdravím
Pozdravil sem postarším hlasem.
Tady sem přinesla nějaké jídlo, těm vězňům, prý zachránili Shinobi ze Suichu, chci jím poděkovat.
Řekl sem laskavým hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tajné plány začínají Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají Icon_minitimeSat Jun 05 2010, 19:55

Sarash -> Uviděl jsi jen Sendokageho, což je Kentiri a pak jsi uviděl jen Jira, ale ten určitě neměl čas.

Masaru pravý -> Tak na knihách jsou jen jména a né, že je tam napsáno "TADY MASARU, TOHO HLEDÁŠ." Jména těch silnějších jouninů máš v "Osazenstvo vesnice".

Masaru klon -> Strážný se jen zasmáli. "Ale stařenko, jídlo jim má dojít až za hodinu a jiné jídlo nemáme vpouštět takže zase naschle."
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tajné plány začínají Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají Icon_minitimeSat Jun 05 2010, 19:57

Sora

Aha... řekla a chvilku přemýšlela,má k němu respekt,za tu dobu co mu slouží.Pomyslela si , to bude asi všechno,naschle řekla a vydala se hledat Masara.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné plány začínají Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají Icon_minitimeSat Jun 05 2010, 20:07

Sarash
Jackpot? pomysel si a zasmial sa.
Jiro-sama asi nemá čas... Ale čo Creepy hovoril o Sendokagem-sama... zamýšľal sa.
Však je z nášho klanu. povedal si a zasmial sa.
Zoskočil a namieril si to za Sendokagem.
O chvíľu som bol u neho.
Zdravím, Saendokage-sama, pozdravil a čakal...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tajné plány začínají Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají Icon_minitimeSat Jun 05 2010, 20:28

Stařenka

Ale no tak chlapci, prokažte trošku respekt staré stařeně, chci jím jen osobně poděkovat. Určitě mají hlad
Nenechal sem se odpálkovat a snažil sem se mluvit senilně.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tajné plány začínají Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají Icon_minitimeSat Jun 05 2010, 21:00

Strážný

"Nemáte důvod. Jídlo dostali." Vůbec se s tebou napárali.

Sendokage

Mávnul jsem jen rukou "Co chceš?"
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné plány začínají Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají Icon_minitimeSat Jun 05 2010, 21:03

Sarash
Poškrabal sa na hlave a začal: V okolí som našiel iba vás a Jira-sama. No a tak ma napadlo, nemohli by ste ma trénovať? Alebo niekoho z klanu Kentiri, Jounina nepoznáte? spýtal sa dosť neisto.
Dúfam že Creepy pravdu nemal, pomyslel si a čakal...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tajné plány začínají Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají Icon_minitimeSat Jun 05 2010, 21:09

Stařenka

Prosímvás, přešla sem kvůli tomu půlku vesnice. Víte jaký to je kráčet takovou štreku se starýma nohama jako mám ja?
Nenechal sem se odbyt.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tajné plány začínají Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tajné plány začínají
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Každý má své tajné plány!
» Tajné informace (Já a Nero)
» Tajné Informace (Aspire , Check)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: