Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)

Goto down 
+3
Pein
Forward
Nagato
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Empty
PříspěvekPředmět: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Icon_minitimeSat May 01 2010, 20:52

Kiro

Bylo těžké je mít pod kontrolou, ale jakž takž jsem to zvládl. Tohle místo mi poradili starší z vesnice. Prý je vysoká pravděpodobnost že tu Mugen senpai bude.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Icon_minitimeSat May 01 2010, 20:53

Isane
tak čo, môžme vyraziť? spýtal sa Koriho.
Dúfam že to nebude dlhé, pomyslí si...
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Icon_minitimeSat May 01 2010, 20:57

Amaki

Vstal som a vyrazil za ostatnými. Pozrel som na Isaneho.Už čoskoro ťa porazím...Pomyslel som si a kráčal ďalej. Po ceste som obdivoval okolitú prírodu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Icon_minitimeSat May 01 2010, 21:05

Kazuki

Tak idem ohnivák. řekl na Isaneho, jako by nic a vydal se za Kirem.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Icon_minitimeSat May 01 2010, 21:13

Rinari

Šla jsem jako poslední,a koukala jsem se na všechny.To bude mise nadlouho
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Icon_minitimeSat May 01 2010, 21:16

Isane
Odskočí úplne dozadu.
Dúfal že bude sám, no bola tam už Rinari.
Do kelu. To bude trapas, pomyslí si.
A ty čo tak v zadu? spýta sa komicky...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Icon_minitimeSat May 01 2010, 21:25

Kazuki

Wooohoooo první misee.. radoval se vytáhl si z batohu nějakou zelenou kapalnou směs, která byla v sáčku. Kazuki si jí dal do dlaně a chvíli se na ní soustředil. Když směs zmrzla tak se Kazuki zaradoval Zmrzlinaaa zmrzlina-na-na-NA pistáciová vykřikoval radostně po cestě, a ujídal ze zmrzliny.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Icon_minitimeSat May 01 2010, 21:31

Amaki

Ten Kazuki je dosť zábavný... Pomyslel som si a potajomky sa rehotal. Po chíli kráčania som sa unavil.Argh...ja to už nevydržím... Motal som sa ako pred smrťou.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Icon_minitimeSat May 01 2010, 21:39

Rinari

No víš nechci být vždy první,pravděpodobně měto nebaví být první.Řekla tichým hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Icon_minitimeSat May 01 2010, 22:10

Aiko

Bežala za ostatnými. hmm... ešte bližšie k zajtrajšku.. fúúha.. je doosť neskoro...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Icon_minitimeSat May 01 2010, 23:34

Tawara Kensei, Tawara Shinji, Posel-Konoha
(By mě zajímalo jestli ten Tawashi jsem já nebo někdo jinej...)

Ležel jsem na trávníku na zahradě našeho klanu nedaleko od svého otce a ztěžka jsem oddechoval. Zatímco pro něj byl souboj se mnou jen o málo více než raní rozcvičkou já musel použít veškerý svůj um abych se ho alespoň dotknul.
Kensei...slyšel jsi už o Tenpi?
otcův hlas mě vytrhl z přemýšlení, ale jeho otázka mě nikterak nepřekvapila. Tyhle naše občasné souboje byli vždy předvoj pro nějakou závažnější konverzaci. Byl to zvláštní způsob mého otce jak zdělovat důležité zprávy, i když tohle..
Samozřejmě že slyšel, proč se...
otázku jsem ani nestihl dokončit.
Chci aby ses jim vyhýbal.
Jeho slova mě překvapila natolik že jsem se z počátku málem nezmohl ani na řádnou odpověď.
Co? Ale proč? Vždyť hodně přispěli při obnově Konohy a...
opět mě ale nenechal domluvit.
Jo, přispěli to je pravda, ale i tak z nich nemám dobrý pocit...pamatuj si mladej, my jsme Tawara klan z Konohy. Naše věrnost patří jedině Hokagemu a členům vlastní rodiny, NIKDY nikomu jinému.
na tohle jsem neměl co říct. Trapnou chvíli ticha však naštěstí přerušil ninja posel který se znenadání v pokleku a se zkloněnou hlavou objevil kus od nás.
Shinji-san, Kensei-san nesu vám důležité zprávy, rada starších právě zvolila nového Kage a tím se má stát Sarutobi Mugen
otec se začal tvářit netrpělivě, samozřejmě o tomhle musel vědět už dávno, to pro mě byla novinka že se naším dalším vůdcem má stát legendární "archeolog" který do konohy přinesl zpět znalost Rasenganu.
Bohužel, Mugen-sama je právě na jedné ze svích cest, radní si však myslí že nemůžeme čekat a proto byl pod velenímKiro-san, sestaven tým který má našeho nového Kage přivézt zpět do vesnice, a vy jste jeden z čelnů týmu Kensei-san.
Stím zase zmizel stejně jako se objevil. Poněkud neochotně jsem se tedy vydrápal na nohy a zamířil k domu.
Mno nic zdá se že mi zkončilo poflakování...nezničte to tu než se vrátím
rozloučil jsem se a zmizel v domě, kde jsem posbíral nejnutnější vybavení na cestu a zamířil na místo setkání, kde jsem dal jen vědět veliteli o své přítomnosti načež jsem stál v pozadí a jen poslouchla infromace které už jsem povětšinou znal od onoho posla. Poměrně mi lezl na nervy žabomyší spor Uchihy a jakéhosi dalšího genina o holku z Uchiha klanu ale nechal jsem to být, raději jsem jen potichu a v klidu pokračoval spolu s otatními na naší cestě.
A tohle mají být genini...shinobi, tahle školka na výletě
zakroutil jsem nevěřícně hlavou při pohledu na své společníky.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Icon_minitimeSun May 02 2010, 07:29

Isane
Ono hej, ale má to aj tmavú stránku, povie s úsmevom.
Nekaz si to, pomyslí si.
Som zvedavý ako bude vyzerať, vykĺzne z neho...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Icon_minitimeSun May 02 2010, 07:55

// Asi to méno napsal blbě... J8 se tě teďka zeptám... Dištak ho oprav


Kazuki

Trochu spomalil a dostal se až nakonec, tam viděl nějakou novou tvář. Možná je to jeden z mého týmu. Nejsi Ty Tawashi? Bo Ichigo?
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Icon_minitimeSun May 02 2010, 10:20

Rinari

To se musej všichni cpát dozádu?!,pomyslela si.Určitě to bude nadlouho.... , řekla a pokračovala v cestě.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Icon_minitimeSun May 02 2010, 10:24

Isane
To hej, odpovie jej.
Zas ten Kazuki? spýta sa seba.
Nahromadí chakru do pľúc.
Možno to tu osvetlí a možno za tým pôjde nový hokage, pomyslí si.
Spravi pečať tigra.
Katon: Goryuuka no jutsu! povie potichu a do vzduchu vypľuje dračiu hlavu.
Toto ich pošle dopredu!
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Icon_minitimeSun May 02 2010, 11:06

Amaki

Podlamovaly sa mi nohy od únavy a ledva som pokračoval. Odrazu som začul Isaneho zakričať nejaké katonové jutsu ako sa na všetkých rútilo. V rýchlosti som spravil pečate.Suiton: Mizzu rappa. Zamrmľal som a mňa to síce odhodilo, ale dostatočne ochránilo. Vstal som veažedne pozrel na Isaneho.Chceš náš zabiť alebo čo?! Nakričal som na teba naštvane, no malo to aj svetlú stránku...knečne som sa prebral.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Icon_minitimeSun May 02 2010, 11:21

-ja som to poslal hore Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Icon_minitimeSun May 02 2010, 11:29

-nj, lenže som nemusel pochopiť, že dovzduchu znamená hore Razz

Amaki

Prebralo ma to a pridal som do kroku.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Icon_minitimeSun May 02 2010, 11:31

Isane
vedel som že to zabere, pomyslí si.
Slabo sa uškrnie.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Icon_minitimeSun May 02 2010, 11:33

Kazuki

Hej ohniváku, nejsi ty na hlavu? Zbytečně plýtváš chakrou, a co to bylo hlava slona? Neměl to byt drak? Škádlil Isaneho.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Icon_minitimeSun May 02 2010, 11:36

Isane
On potrebuje okuliare, pomyslí si.
Ono to bol drak, ale doma si si zabudol okuliare, povie ironicky.
A, mám je viac jak ty. povie no pokračuje:
Nabudúce namierim na teba...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Icon_minitimeSun May 02 2010, 11:39

Kazuki

Bu bu bu. Už se bojím. smál se mu Ať si to klidně zkusí, ten jeho plamínek nemá proti mému ledu žádnou šanci. A ukusoval si ze své zmrzliny, jako by se nic nestalo.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Icon_minitimeSun May 02 2010, 11:46

Isane
Kráčal som ďalej a Kazukiho som ignoroval.
On sa stal ninjom? Koho podplatil, pomyslí si.
Znovu sa uchechtne....
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Icon_minitimeSun May 02 2010, 12:15

Aiko

Nehádajte sa! Toto je dôležitá misia, hľadáme nového Hokageho pre Konohu, berte to aspoň trocha vážne... zamračí sa a beží ďalej. a je to tu... za chvíľu je tu ďalší deň... a to som sa ho nechcela dožiť... musíme nájsť nového Hokage...
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Icon_minitimeSun May 02 2010, 12:53

Isane
Už šiel nadávať no všimol si Aiko.
Rinari, musím sa niečo spýtať Aiko, povie.
Podíde k Aiko.
Čo sa deje, Aiko? Vidím na tebe že niečo nie je v poriadku, povie jej.
Kua, dúfam že Rinari nežiarli ale s Aiko fakt nie je ničo v poriadku, pomyslí si...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Honba za Samehadou (Mise pro tým 7 z Iwy , tým 2 z Konohy a tým B ze Sory)
» Smutek přijde na všechny
» Sensei do Konohy!
» Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)
» Sasuke a návrat do konohy?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: