Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)

Goto down 
+3
Pein
Forward
Nagato
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 17:16

Rinari

Koukla se na Kazukiho a Isaneho,hrajou si jak melé děti. Pomyslela si a rači sledovala obzor ve předu.Potom uslyšela Tawaru jak naní mluví.Nemyslím že bude potřeba pomoct,ale jinak díky za ochotu..... řekla a stále sledovala předek .


Naposledy upravil Clover dne Mon May 03 2010, 17:25, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 17:19

Kiro

Myslel jsem že už jsem Isanemu dostatečně vysvětlil že tyhle jeho kraviny tolerovat nebudu. Chtěl jsem si je odtáhnout vedle oba dva a promluvit si s nimi ale do toho na mě promluvila Aiko. Je vážně možné že už jsme tak blízko?
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 17:23

Isane
Žeby Sennin? spýta sa seba.
No nič, pomyslí si.
Pridá sa k davu...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 17:29

Tawara Kensei


Po Rinariných slovech jsem se otočil směrem k jejímu příbuznému a s lehce ironickým úsměvem pokýval hlavou.
Když myslíš...
poznamenal jsem, načež jsem se začal věnovat okollí pro případ že by se někdo rozhodl nás přepadnout.
Sice je to vzhledem k našemu počtu málo pravděpodobné ale stali se už větší náhody...
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 19:02

Aiko

Myslím, že by to mohol byť on... nikde nepočuť žiadne rýchle pohybi... takže nepriateľ by to nemal byť... oznámila Kirovi a snažila sa zistiť zdroj pachu a odkiaľ ide.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 20:09

Kira něco zarazilo do stěny. Bylo jasné že je to ninja ale nikdo ho neviděl. Stáli ste v úzké uličce a onen ninja vás obklopil drátky, na kterých bylo mnoho výbušných lístků. Vytvořil tak 4 oddělené skupinky genninu. Výbušné lístky byli tak rozmístěné že je nešlo ani přeskočit, ani podlézt a ani vylézt po skále. Ninja byl zahalen pláštěm, ale některým už to nejspíš docvaklo.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 20:11

Amaki

Došlo mi, že sme sa dostali do pasce a tak som rýchlo urobil kawarimi...nevedel som čo robiť ďalej a tak som len čakal, čo sa bude diať...
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 20:12

Isane
Hmm, to je ten Mugen či jak? spýta sa v duchu.
Prišli sme pre vás! Prosím vráťte sa do konohy a stanete sa Hokagem! povie mu...
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 20:17

Aiko

Nebuď si taký istý, že to je on... nepoznám ten pach... zamračila sa.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 20:25

Tawara Kensei

Uprostřed cesty sensei z ničeho nic popadl jakéhosi maskovaného shinobi a kolem nás se z ničeho nic objevila síť z výbušných lístků.
Kua
zaklel jsem lehce, přičemž celé mé tělo se v ten moment napjalo jako pružina.
To nebude on...
zamručel jsem a sevřel ruce v pěst.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 20:33

-ako si môžete byť taký istý, že to nebude on ? xD však Mia to totálne ovplivnuje...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 20:35

Ninja

Chtěl jsem odejít, ale jak na mě zařval ten chlapec tak jsem se zastavil. Odkud zná moje jméno? Otočil jsem se a všiml si čelenek Konohy. Podíval jsem se směrem na chlápka zaraženého ve zdi. Ten měl také ochranou čelenku Konohy. Začal jsem se hrozně smát a pak jsem si sedl na zadek za neustálého smíchu.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 20:36

Rinari

Koukla se natoho zahalenýho ninju,určitě to je on,kdyby ne tak už by jsme byli mrtvý. pomyslela si a čekala jestli se odhalí.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 20:38

-haha...mal som pravdu

Amaki

Nespravil som žiadne kawarimi a proste som sledoval chlapa.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 20:40

Isane
príjmate? spýta sa ho.
Ak nie tak nás zabije, pomyslí si...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 20:40

-zdá se že z mé původní koncepce Mugena toho moc nezůstalo...

Tawara Kensei

Překvapeně jsem sledoval šíleně se smějícího muže a netušil co si mám o něm myslet.
Je to snad nějaký blázen? Nebo že by to byl přeci jen on?
bleskla mi hlavou myšelnka, avšak uvolnit jsem se rozhodně ještě nehodlal. Přecejen jeho identita není rozhodně potvrzená.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 20:42

Rinari

Sledovala ho,tak se odhalte,nemáte co skrývat!.řekla a čekala na jeho reakci,nečekala nic neobviklého.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 20:53

Mugen

Za neustálého smíchu z omylu jsem si sundal kapucu a přispěchal na pomoc jouninovi, zaraženém ve skále. Po té jsem deaktivoval výbušné lístky a uvolnil tak genniny. Takže... Co vás přivádí sem do ztracených hor?
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 20:56

- ja som nepovedala že to NEBUDE on neal...

Aiko

uff... okej... musím si zamapätať jeho pach... prikývla. Dobrý deň... pozdravila sa mu.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 21:03

-však je to on (lol)
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 21:05

Kazuki

Nic moc, jen sme se chtěli nechat obmotat výbušnýma lístkama. Řekl ironicky. A byl trošku naštvanej. Jste Mugen, že? ten Sannin. Sme tu pro vás.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 21:08

Isane
Rozhodlo sa že sa máte stať Hokagem, povie a čaká...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 21:14

Mugen

Ta odpověď mě trochu zaskočila. Co se stalo Shinjimu?
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 21:16

Rinari

Nevěděla jestli to má říct,Padnul při boji s ňákou ženou.Řekla a sklopila hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 04 2010, 06:11

Isane
Padol v boji keď nás chránil! povie smutne.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Honba za Samehadou (Mise pro tým 7 z Iwy , tým 2 z Konohy a tým B ze Sory)
» Smutek přijde na všechny
» Sensei do Konohy!
» Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)
» Sasuke a návrat do konohy?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: