Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)

Goto down 
+3
Pein
Forward
Nagato
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 02 2010, 13:05

Rinari

Kývla jsem hlavou,a dívala se na Isaneho s Aiko.Má pravdu....
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 02 2010, 13:53

Tawara Kensei

Ne, nejsem Tawashi, jsem Tawara, Tawara Kensei a Ichigo je můj týmovej parťák
povzdechl jsem si a chvíli nerušeně pokračoval v cestě než ten idiot Uchiha vypálil do vzduchu dračí hlavu.
Hmmmmmm, snažíš se vyhrát titul idiot roku?
zeptal jsem se Uchihy s pozvednutým obočím ale bylo to tak trošku i pro toho chlápka co mu tu hlavu hasil.
Pokud je tu teď někde v okolí jedinej nepřítel ví že se tu potlouká minimálně jeden blbej shinobi co se chce nechat zabít
zakroutil jsem lehce hlavou.
Vážně nechápu jak ses mohl stát shinobim se svou "inteligencí".
poslední věta zazněla opravdu hodně kousavě.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 02 2010, 13:59

Kazuki

Já to beru vážně, jen sem prostě takovej. Zamračil se na Aiko Ahh... Sorry spletl sem si méno.. takže sem teď ve vašem týmu těší mne Kensei otočil se na Kenseie a ukusoval si ze zmrzliny která už byla skoro pryč.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 02 2010, 14:03

Tawara Kensei

Jasně, bereš to vážně...
zamumlal jsem při pohledu na jeho zmrzlinu ale dál jsem neříkal nic.
Co se toho jména týče, v pořádku zplést se může každý ale...nějak jsem nepochytil tvé jméno
tak nějak jsem doufal že mu dojde že se má představit.
Mimochodem Ichigo je támhleten smějící se člověk
kývl jsem hlavou směrem k parťákovi.
U všech bohů dva smějící se blázni v mém týmu...tohle asi nerozdejchám
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 02 2010, 14:07

Kiro

Došli jsme k horám. Mezi nimi byla jedna úzká cestička. Všem už asi bylo jasné, že musíme jít tudy. Držte se u sebe. Jestli se tu ztratíte, tak už se ven nedostanete.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 02 2010, 14:08

Kazuki

Sorry, uplně sem zapoměl. Já sem Kazuki Yuuta všiml si jak pozoruje jeho zmrzlinu, ale Kazuki byl na tohle dost háklivý a schoval si jí za sebe, jako by se bál, že mu jí sebere.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 02 2010, 14:15

Tawara Kensei

Při pohledu na chování svého společníka jsem se musel pousmát.
Klídek Kazuki, zmrzlina není něco co bych jedl s oblibou
chtěl jsem říct ještě něco, avšak to už jsme se dostali k horám a Kiro-sensei nás důkladně varoval abychom abychom se drželi u sebe a neztratili se. Sensei šel vepředu a protože já se určitě necítíil na roli zdního strážce, postavil jsem se někam doprostřed kde by na mě nemusel nikod zaútočit a následoval sensei do průsmyku.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 02 2010, 15:00

Rinari

Když jsme došli k horám tak jsem se pořádně připravila,jaj hory.... a eště se držet při sobě. pomyslela si
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 02 2010, 15:08

Aiko

Nič mi nieje... som v pohode...len to beriem vážne, pretože na konohe mi záleží... povie a pozrie sa na cestičku. ... a pos*ala som si väčšinu vzťahov s geninmi... teraz ma pravdepodobne polovica z nich neznáša...
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 02 2010, 18:21

Isane
Bude to niečo iné. Vidno to na tebe, povie jej.
Hmmm, niečo s Amaki? pomyslí si...
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 02 2010, 20:15

Aiko

Nie... je to tak ako som povedala... usmeje sa a pozrie sa naňho Dattebayo!
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 02 2010, 20:20

Isane
Ako myslíš, odpovie jej a vráti sa k Rinari.
Nechce to povedať, povie jej.
Čo ju môže až tak trápiť? spýta sa seba.
Zoberie vevericu.
Aspoň budem niečo trénovať, pomyslí si a zapne sharingan.
kilio no jutsu! povie a pozrie sa mu do očí.
Veverica ho kusne no Isane to cíti.
Kua...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 02 2010, 20:29

Tawara Kensei

Pokračovali sme cestou, Uchiha se stále bavil s holkama, načež z ničeho nic sebral nějakou veverku a začal ji nutit aby ho kousala nebo co, nenápadně jsem k němu přišel a praštil ho přez ruku tak aby mu ta veverka vypadla ven.
Teď vážně není čas na tví masochistický hrátky Uchiho, raděj dávej bacha na cestu, bylo by blbí kdybysme tě tu ztratili.
upozornil jsem ho,.
Blbí pro něj pro nás přínos...
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 02 2010, 20:35

Isane
Uhol som sa.
Je ot na genjutsu, povie a ani sa naňho nepozrie.
Znovu pokračuje...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 02 2010, 20:37

Tawara Kensei

Zavrtěl jsem hlavou.
Upřímně, nezajímá mě jestli to nebohá zvíře nutíš kousat tě pomocí genjutsu, drog nebo prostě tím jak zapácháš, ale teď na tyhle blbosti není čas, dost na tom žes tu odpaloval tu dračí hlavu...začni se chovat dospěle příteli nebo to s tebou blbě zkončí
upozornil jsem ho ale výhružka v tom nebyla.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 02 2010, 20:44

Isane
Ako myslíš, povie.
Vevericu ti pustí na xycht.
Tá ťa doškrábe.
Tak tak, povie a uchechtne sa...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 02 2010, 20:48

Tawara Kensei

Uchiha mi veverku pustil na obličej kde mě lehce škrábla, načež jsem ji opatrně vzal a položil kousek od cesty.
Běž maličká ten úchyl už ti nebude ubližovat.
s tím jsem opět přidal do korku a utřel si z obličeje kapku krve.
Vážně myslel jsem že Uchihové jsou elita Konohy ale co tu vidím vypadá to spíš na malé rozmazlené děti a ne shinobi...
zakroutil jsem hlavou.
Myslel jsem že jste se poučili z té chuuninské zkoušky...jste to vy ne? O kterých mluví celá vesnice...legendární neschopné Uchiha trio co neprošlo ani první zkouškou, je mi líto starého Hokage, odcházet na onen svět s vědomím že tu nechal tak neschopná děcka...
zakroutil jsem nešťastně hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 02 2010, 20:55

Isane
Shusin, povie a objaví sa pred tebou.
Chytí ťa pod krk a šmarí ťa o strom.
Povie ti niečo, oni ma vtom nechali! povie a zo sharinganom.
A to genjutsu budem trénovať asi na tebe, povie a pustí ťa...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 02 2010, 20:58

Tawara Kensei

Když jsi mi zmizel pomocí Shunshin reflexivně jsem vytočil tělo takže tvá ruka hmátla do prázdna.
Nevyhrožuj mi slabochu, někdo kdo není schopen ovládat sám sebe nestojí ani za ránu natož aby se nazíval shinobi. Kdybys byl moudrý pochopil bys tuto lekci kterou tě měli naučit tví učitelé.
zavrtěl jsem hlavou.
Jen pro upřesnění ani v nejmenším nemám chuť tu s tebou bojovat, nauč se kontrolovat své emoce nebo budeš první kdo padne v bitvě.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 02 2010, 20:59

Isane
S tebou? Dovoľmi sa zasmiať, povie.
Na chvíľu sa zasmeje.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 02 2010, 21:02

Tawara Kensei

Sedíš si na uších?
zeptal jsem se mírně.
Nebo je to vrozená slabomyslnost? Říkal jsem že slaboch jako ty mi nestojí za úder a navíc, jsme ze stejné vesnice nemám sebemenší důvod s tebou bojovat. Mluvím o jiných bytvách, proti zkutečným nepřátelům, jako byli ti dva co napadli vesnici a zabili Kageho.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 02 2010, 21:04

Isane
Už ho len ignoroval.
O dvod naviac, pomyslí si a prejde ho...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 02 2010, 21:05

Kazuki

Stoupl si mezi ty dva. Yare yare, copak hádáme se? popichoval ty dva. Ohniváku co tvá katana, libilo se jí, když se rozpadala na malé kousíčky? otočil se na Isaneho.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 02 2010, 21:07

Isane
otočil sa na neho.
Vytiahol takú istú katanu.
A tvojej hrudi ako?
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 02 2010, 21:09

Tawara Kensei

Když mě Uchiha začal úspěšně ignorovat jenom jsem lehce přikývl a přešel k dívce se kterou se předtím bavil. Podle znaku na tričku také Uchiha. Vlastně to nebyl ani záměr prostě jsem se chtěl seznámit s ostatními členy týmu.
Ufff, ten tvůj příbuznej je ale pěkná citlivka co? Měla by sis ho líp hlídat jinak s ním budou problémy...mimochodem já jsem Tawara Kensei...
nechal jsem jí prostor pro představení.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)   Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Honba za Samehadou (Mise pro tým 7 z Iwy , tým 2 z Konohy a tým B ze Sory)
» Smutek přijde na všechny
» Sensei do Konohy!
» Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)
» Sasuke a návrat do konohy?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: