Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Návrat starých známých nebo narušitelé?

Goto down 
+10
Ramaru
Morgen
Pein
raul2653
kira
Rhaegar
Forward
joemandel
Damrod
Check
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next
AutorZpráva
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat starých známých nebo narušitelé?   Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 21:15

Renji Hagane

Pche...tebe sa machruje.
Zadrel som na adresu Yoshia.
Toto je Kouton. Narábať ním nie je také jednoduché ako ako s inými živlami. Navyše je to kekkei-genkai a tak to každý nezvládne.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat starých známých nebo narušitelé?   Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 21:21

Ushio

Jak to mohl říct jen tak... Chrám slunce už není... Kde se pak mám naučit, jak ochránit své blízké? pomalu jsem pajdal skrz vesnici a nevšímal jsem si jistého rozruchu, který tu byl. Jak mám pak ochránit Lin? Matku... Bratra... Jak?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat starých známých nebo narušitelé?   Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 21:29

K vesnici se blížila černobílá holubice ale ještě byla přece jenom daleko
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat starých známých nebo narušitelé?   Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 06:23

Moroshi Maitre

potřebuji zesílit...jsem slabý...kvůly mě Kaname umřel...jsem k ničemu...nezasloužím si říkat chunin a ani gennin.měl bych být opilý a ležet někde na ulici.říkal jsem pořád dokola a zrovna jsem prošel kolem Ushia ale nevšiml jsem si ho.bylo mi hrozně a tak jsem si prakticky ničeho kolem sebe nevšímal.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat starých známých nebo narušitelé?   Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 13:59

Meiko

Usmála se,jedna z včel si prohlížela tu špínu.Takže Kouton? to je kekei genkai jako je třeba ten můj,takže se specializuje na Kouton no jutsu.Vypadá silně, pomyslelas i.Jseš silný? zeptala se jen tak,aby poznala jeho povahu.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat starých známých nebo narušitelé?   Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 16:12

Taka
Haha, mozno si silny, ale aj pekne blby, sam celu Iwu nedas Trocha ma to vsak nastvalo. Chcel som ho zabit sam a vytrhnut mu prave oko, rovnako ako on vytrhol oko mojho otca. Cakal som co sa bude diat. Moje oci nerozoznavaju chakru, takze som nevedel ci je to klon alebo pravy. Ale bolo to takmer iste, iba ak nema privelke ego. Predrel som sa blisie k 13 a dal ruku na rukovet katany. Teraz by sa sem zisiel Renji, kosti verzus zelezo.

-Joe: toto asi povul kazdy a vsetci mi podte helfnut, necem sa by iba ja a Cek Razz
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat starých známých nebo narušitelé?   Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 18:34

13

Najednou mi cukla ruka směrem na Taka a na Taka se rozletěl kostěný bodec a jen jsem dodal "Nic nezkoušej. Akorát by sis ublížil." Pak jsem se podíval na kageho. "Uvidíme kdo bude ten chytrý za pár dní. Já, šéf Haiko vyhlašuji všem velkým vesnicím 5. Shinobi válku."
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat starých známých nebo narušitelé?   Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 18:39

Yoshio

Njn... jak myslíš.
Odpověděl sem mu a kunai se mi rozpustil v ruce na vodu.
Zase sem si sedl do tureckého sedu a začal koncentrovat chakru do paží.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat starých známých nebo narušitelé?   Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 19:08

Taka
Kostnate bodce mi vrazili do brucha. Zacalo to krvacat a aj z ust mi vytiekuje mali pramienok.
Popichaj si mater, debile ale nebolo to velmi dobre pocut, kedze cele usta som mal od krvi.
Pani je taky rychly,skoro som tu jeho techniku nezaznamenal a aj to s OZ. ako moze byt niekto taky silny?? Je to monstrum katana mi az teraz stihla padnut. Lavov rukov som si vytiahol kosti. Ako nieco take moze existovat?? Nechapavo som sa pozeral, raz na 13, raz na svoje zakrvavene ruky. Vyplul som krv a vykrikol
Preco si vytrhol mojmu otcovi oko?? To ty nestacilo ho potupit?? Musel si ho aj zmzacit. viac som nemohol, zase sa mi naplnili usta krvov.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat starých známých nebo narušitelé?   Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 19:18

Ushio

Pokračoval jsem dál v chůzi, resp. pajdání, nevšímajíc si svého bratra, který vypadal taktéž velmi zadumaně. Pomalým pajdáním jsem se dostal až před dům Lin. Jak jsem se sem dostal? Vlastně... já nikam ani nemířil... Jen... jsem přemýšlel... Díval jsem se do oken a znovu mě zaplavila jistá dávka emocí a vzpomínek, cítil jsem se celkem slabě, ale v oknech jsem se snažil najít odpověď nebo spíše odpovědi. Vždycky, když se podívám na Lin... svět je hned růžovější a jasnější...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat starých známých nebo narušitelé?   Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 19:24

13

Podíval jsem se na něj. "Ty jsi syn toho ubožáka? Tak to se ještě divim, že po mém útoku ještě dýcháš, protože takový jako byl tvůj táta umírají jako první." Řekl jsem mu ostře a sundal si kapucu.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat starých známých nebo narušitelé?   Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 19:51

Taka
Taky ako on sa staraju o druhych a nie iba o seba. Ale mas pravdu. Odplul som si cervene sliny. On je iny ako ja. Ja som temnejsii stiahol som si brucho. Toto prekvapko ty ukazem ked zosilniem odrhnul som si ofinu a ukazal (iba tebe) znak nad mojim pravym okom. Hadam vies od koho to mam, hmm?Toto tu sa ty raz ukaze v plnej krase. Potom, ovela potichsie, som dodal Nie ste jedina organizacia na tomto svete prehol som sa. Uz viac krvy som nemohol stratit a zacal sa obvezovat. Mam odkazat pozdrav??
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat starých známých nebo narušitelé?   Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 19:54

13

"Chlapče, víš proč se mi říká 13?" Usmál jsem se. "V jeden den jsem zabil 13 jouninů jako byl tvůj otec, máš ještě chuť machrovat?" Lezl mi na nervy jak si myslel, pokud nepřestane tak ho asi už zabiju.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat starých známých nebo narušitelé?   Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 20:28

Tsuchikage
Takže ty se tady ztrapňuješ zraňováním genina???To jsi klesl hodně hluboko...Vlastně...Ty už hlouběji být nemůžeš...Čekal jsem někoho...Normálního...A ne sadistu a pedofila vylívajícím si zlost na geninech...
Zkusil jsem zablafovat a ještě přidat trochu provokace...Bylo mi jasný, že to nevěstí nic dobrýho...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat starých známých nebo narušitelé?   Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 20:43

13

Zasmál jsem se. "Dovol, abych tě něco naučil chytrý Tsuchikage. Pedofil, je to kdo má rád děti a myslim, že víš jak myslim to rád a proto já zase čekal nějakého chytrého Tsuchikageho, ale u vás ve vesnici moc chytří nejste, že? Celkem mě potěšil ten vás Orlí zrak nebo co, každý o tom mluvil, pak se mi jeden postavil a skončil v kaluži od krve a dírou po vybodnutém oku." Řekl jsem uplně v klidu, protože nejsem žádnej blbec, co se nechá jen tak naštvat, jen to využiju proti těm druhým a už teď jsem si Tsichikageho analyzoval.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat starých známých nebo narušitelé?   Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 20:52

Tsuchikage
Moje přetvářka celkem zafungovala, protože ho to nevyvedlo z míry, takže to asi nebyl nějakej bláznivej zabiják, ale spíš klidnej Cynista, kterej nejdřív kecá a až pak bojuje...
Takže budeš vytahovat svoje hubené úspěchy nad celou Iwu?Yushi byl dobrej bojovník...Třeba se ti nevyrovnal, ale nemusíš to tady všem zase předkládat...
Řekl jsem v klidu s kamennou tváří, protože mě začínal dostávat z klidu...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat starých známých nebo narušitelé?   Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 20:59

Ushio

Měl bych se tomu postavit čelem... Jsem pomlácený a popálený, sotva by mě poznala. Je na čase odejít, přeci jenom bych měl zajít do nemocnice. Ještě jsem chvíli pozoroval okna Linina domu, pak jsem odešel a zamířil jsem do nemocnice, napůl cesty jsem ale zakopl a vyválel se v bahně, už jsem ani neměl sílu vstát a tak jsem zůstal v klidu ležet.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat starých známých nebo narušitelé?   Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 21:05

Holub

Holub přiletěl k tsuchikagemu a dosedl vedle něho Poof .. zničeho nic se oběvil obláček který se okamžitě rozplynul vedle tsuchikageho se oběvilo tělo 2x probodnutého a jednou prořízélo krvavého Ex-raikageho


Naposledy upravil Ramaru dne Wed Jun 16 2010, 22:06, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat starých známých nebo narušitelé?   Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 22:02

Renji Hagane

Či som silný? No neviem. Keby som bol skromný, povedal by som, že nie. Keby som sa chcel chvastať, povedal by som, že hej. Ale "neviem" je asi najlepšia odpoveď.
Odpoviem a pokračujem v tréningu.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat starých známých nebo narušitelé?   Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 22:50

Dedisu

Když jsem se vrátil do vesnice zašel jsem si na jídlo do místního bistra,potom co jsem se najedl jsem si šel domů odpočinout.Doma jsem si ošetřil menší rány,nebyly nijak vážný.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat starých známých nebo narušitelé?   Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 05:58

Tsuchikage
Okamžitě jsem chytil tělo ex-raikageho...
Vaše práce???
Řekl jsem klidně na 13ku...
I když byl na tom setkání s Vůdcem Kumo...Tohle má být něco jako začátek války mezi Iwou a Kumo???
Přemýšlel jsem.Bylo zde moc otázek a málo odpovědí...
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat starých známých nebo narušitelé?   Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 11:27

Dedisu

Když jsem byl už odpočatej zašel jsem si znovu na jídlo a potom jsem šel na tréninkovou louku.Tak co Nendo,říkal si že se mam naučit tě vyvolat tak dem na to a dík za tu minulou pomoc.Řekl jsem Nendovi a začal jsem se připravovat na trénink.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat starých známých nebo narušitelé?   Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 14:23

Meiko

No tak to snad musíš vědět...jestli si slabý nebo silný,například já jsem zatim slabá.Dle tvého Kekei Genkai musíš být silnej. Řekla a usmála se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat starých známých nebo narušitelé?   Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 14:41

13

Jen jsem se pousmál. "Já vám zde neříkám, jak ten váš bojovník byl slabý, ten genín to tu vytáhl." Pak jsem se podíval na tu mrtvolu "Myslíte si, že bych posílal tělo v holubici? Válka přijde i sem a vy se pak budete divit. I vy Tasuchikage budete jeden z mála co bude škemrat o život." Řekl jsem chladně a sledoval ho.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat starých známých nebo narušitelé?   Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 15:05

Taka
Ja som povedal ze on sa stara o druhych, nie o seba vydralo sa to zo mna. Ked som uvidel telo Raikageho, teda uz EX-Raikageho, pomyslel som si Za toto Kumo ma po vtakach, vzdy sa snazi byt niekym viac som sa tym nezapodieval. Tsuchikage nikdy nebude skemrat o milost, on vam radsej podanu ruku odkusne Pozeral som sa na neho horcicovo-zltymi ocami, s pohladom zabijaka.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat starých známých nebo narušitelé?   Návrat starých známých nebo narušitelé? - Stránka 24 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Návrat starých známých nebo narušitelé?
Návrat nahoru 
Strana 24 z 25Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next
 Similar topics
-
» Návrat ze zkoušek
» Návrat z Chunninských zkoušek
» Pro některé návrat domů (Tým 2)
» Návrat největšího intrikáře!
» Svatba nebo pohřeb?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: