Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)

Goto down 
+3
Morgen
Meiki_Ookami
Check
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Icon_minitimeWed May 12 2010, 15:44

Osami
Zmizla som pod zemou.
Musím nájsť správnu chvíľu a stiahnuť ho pod zem, pomyslela si.
Stále je v zemi....
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Icon_minitimeWed May 12 2010, 16:44

Renji Hagane

Sledoval som Osami a zbadal som, že je tam aj nejaké podozrivé indivíduum.
Ja že sa nezapojím do boja? Nikdy.
Kouton bunshin no jutsu!
Vytvoril som tri klony a zahájil som útok ne toho týpka. Bahenné projektily trafili moje klony, jeden však zasiahol aj mňa.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Icon_minitimeWed May 12 2010, 17:41

Kaname

Bezvládne som spadol na zem.
Osami, Moroshi, Ushio, Lin, Sorashi-sama...
Odpustite my to...
vždy som bol slabý a slabý som aj skončil...

zahundral som si popod nos a pomali som vzpúšťal dušu.
Toto bol koniec...

///Seven dík že si ma zabil Cool laugh
Týmto ukončujem sju činnosť na KW
Majte sa a nech sa vám darý...///
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Icon_minitimeWed May 12 2010, 20:16

Trojka
Bahení projektily jsem nestřílel jenom tak...Byla v nich chakra,která po zásahu zničila i ocelový klon...
Jakmile jeden projektil zasáhl i pravého Renjiho,a ten mohl ucítit v oblastech boku bolest, podobná štípnutí sršně,akorát intenzivnější a nekončila...
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Icon_minitimeWed May 12 2010, 20:30

Osami
Doton: Shinjuu Zanshu no Jutsu! vykríkla som.
Chytila som trojku za nohu.
Rýchlo som ho ťahala do zeme...
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Icon_minitimeWed May 12 2010, 20:34

Renji Hagane

No tak fajn. Ak máme proti nemu čo i len malú šancu, musím ju využiť. Možno to ale bude samovražda. Tak skúsime, či odrazí všetky kunaie.
Kouton: Kunai senbon!
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Icon_minitimeFri May 14 2010, 21:34

Čtyřka

Čekal jsem uvnitř budovy, která nyní měla otvor ve zdi. Už jsem ji celou zaplnil krystaly, dokonce i strop byl celý pokrytý krystalem, ale krystaly nebyly vidět, byly dokonale průhledné, jen na omak byly k rozeznání od normální stěny. Teď už jsem jen čekal na příchod toho člena ANBU.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Icon_minitimeFri May 14 2010, 21:54

Saburo šel do domu, kde byla čtyřka trochu netradičním způsobem, a to tak, že si udělal vlastní díru pro vstup než aby šel do té vyhloubené...
Měl aktivované Chidori Nagashi a katanu nabitou elektřinou v ruce...


Trojka
Doton byl můj element, ale protože na mě útočil Renji, tak jsem se nechal vtáhnout do země, ale šel jsem úplně hluboko pod zem, a tam jsem vlastně stahoval Osami já...
Díky mé schopnosti ovládat bahno jsem ji v mžiku oblepil a vykopl nahoru...Takže Renjiho útok mě minul, ale na jednoho člověka jsem zapomněl...Byl to Inamaru, který už skládal pečetě na nějaké jílové jutsu...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Icon_minitimeFri May 14 2010, 22:04

Čtyřka

"Shouton: Shousei shouheki!" zvolal jsem při jeho "efektivním nástupu". Stěny se náhle srazily i přes otvory a krystal se zvětšil natolik, že celá budova praskla a namísto ní byl, teď už rudý neprůhledný, krystal. "Rozhodně nechci, aby se do toho připletl někdo další, nevinný."
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Icon_minitimeFri May 14 2010, 22:09

Saburo měl kolem sebe hodně elektřiny, takže ho to teoreticky nemělo zabít...Krystal by měl alespoň částečně popraskat...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Icon_minitimeFri May 14 2010, 22:23

Čtyřka

"Tahle bariéra je zvláštní tím, že elektřinu dokáže uzemnit..." řekl jsem mu, když jsem viděl jeho snahu o to, aby výboji porušil konstrukci z krystalu. "Stálo mě to dost chakry... Jen abych si s tebou mohl promluvit, sám..."
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 08:17

Osami
Vyletela som.
Buchla som sa o strom.
Sakra! Čo to bolo? pomyslela si.
Snažila sa dostať z bahna...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 20:32

Saburo chidori nagashi nedeaktivoval...
Promluvit?Tak o čem chceš mluvit???
Zeptal se s úsměvem...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 20:34

Čtyřka

"O budoucnosti." odpověděl jsem mu klidným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 20:36

Saburo se trochu zamračil...
O čem to ksakru mluvíš???
Řekl dost překvapeně...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 20:38

Meiko

Došla jsem až k troskám budov,Ksakru co se tu stalo? zeptala se sama sebe v duchu. Pomalu kráčela aby se dozvěděla co nejvíc,aby nebyla moc vidět tak se rači držela u budovi.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 20:39

Čtyřka

"Teď to nejspíš nechápeš, ale Haiko není jediná organizace. Je jich víc... Dávej si pozor..." řekl jsem mu a můj pohled zmírnil, už to nevypadalo jako že ho bedlivě sleduji.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 20:49

Saburo se zasmál a potom zrušil jutsu...
Takže ste tady, abyste nás varovali???
Řekl Saburo s úsměvem...


Trojka
S Inamarem jsem bojoval už nějakou chvíli...
Už sem to chtěl ukončit...
Nalepil jsem výbušný lístek na jeden z dalších domů a potom jsem vyčkal na příchod Inamarua...Zanedlouho Inamaru přišel a chtěl odlepit lístek, když jsem ho prosekl od krku dolů svým mečem, Kubikirim...Byl to klon, přesně jak jsem předpokládal...
Pravý Inamaru na mě zaútočil kunaiem zezadu, ale na jednom místě ho zadrželo něco, co ho stahovalo dolů...Bylo tam moje bahno, které jsem tam vytvořil jako past...
Bahno Inamarua hodně obalilo a znemožnilo mu pohyb těla...
Na tohle jsem čekal...
Řekl jsem s úsměvem a probodl jsem Inamarovi Taiqzovi srdce kunaiem...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 20:57

Čtyřka

"Bohužel ne... Jsem nejspíš jediný, kdo nehodlá v tomhle pokračovat..." odpověděl jsem mu. "Chci, abyste mě zabil, teď hned..." požádal jsem ho s očima plnýma bolesti a smutku.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 20:58

Meiko

Nechtěla něják extra zasahovat,tak vypustila jednu včelu na průzkum. Ta poletovala v bojišti.Asi by moje osobnost nebyla vítána.... Pomyslela si.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 21:01

Saburo se hlasitě zasmál...
A o co si myslíš, že se pokouším???
Řekl ironicky s úsměvem...
Nejdřív zruš tohle jutsu...Pak ti vyhovím, jestli chceš...
Dodal Saburo už vážněji...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 21:06

Čtyřka

"Chci, abys mě zabil jako přítele... Ne jako nepřítele... Nechci se vzdát, stále je tu ten druhý... Ale nechci být zabit jako Váš nepřítel... Udělejte mi prosím laskavost," požádal jsem ho a klekl jsem si na kolena. Uvnitř bariéry se mohlo dít cokoliv a zvenku to nebylo ani vidět ani slyšet, proto jsem ji nejspíš nehodlal zrušit.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 21:09

Saburo se zasmál...
Za celej život se mě tohle ještě nestalo...Začneme tím, jak se jmenuješ...
Řekl Saburo klidně...Byl připraven mu vyhovět a zabít ho jako přítele...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 21:12

Čtyřka

"Aidan," odpověděl jsem mu nejistým hlasem. "Prosím... Neprodlužuj to zbytečně... Tahle bariéra nevydrží navěky... Chci, aby měl šéf strach... Aby se bál... Aby měl obavy a dával si na Iwu pozor."
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 15 2010, 21:15

Saburo
Proč??Proč chceš svůj život zahodit takhle...Můžeš se k nám připojit...Poskytneme ti azyl...Nechápu to...
Řekl jsem nervózně a rozrušeně...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Společná B mise (Seven)
» Kumogakure a Iwagakure
» Tým 1 - První mise
» Pyromanství - Mise pro tým 7
» Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Koš-
Přejdi na: