Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)

Goto down 
+3
Morgen
Meiki_Ookami
Check
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Icon_minitimeSat May 15 2010, 21:20

Čtyřka

"Nemohu, prolil jsem příliš mnoho krve... Pro mne už není spasení... Nezasloužím si jej." řekl jsem mu a moje oči se změnily, již na nich bylo jasné opovrhování životem, touha po tom to teď a tady ukončit, rukou někoho, koho bych mohl nazvat přítelem. "Prosím, můj drahý příteli, dál se neptej a bodni, bodni do srdce, aby to bylo rychlé a mému svědomí's ulevil."
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Icon_minitimeSat May 15 2010, 21:28

Saburo
Ne...To není správný...Je jedno, co jsi provedl...Začni znova od začátku...Každý si zaslouží druhou šanci...
Řekl jsem neústupně...Rozhodně jsem ho nechtěl zabít...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Icon_minitimeSat May 15 2010, 21:30

Čtyřka

"Chápu, nechceš si mnou špinit ruce... Mám k tobě pochopení, příteli... Ale to nejspíš znamená, že se budu muset zabít sám... To jsem nechtěl, proto jsem udělal tohle vše... Připadal's mi jako někdo, kdo mne pochopí..."
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Icon_minitimeSat May 15 2010, 21:48

Saburo
Promiň Aidame...Nechtěl jsem to udělat...Aspoň ne takhle...
Řekl jsem a vytáhl kunai...
Promiň mi to...Příteli...
Řekl jsem a bodl směrem na Aidamovo srdce...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Icon_minitimeSat May 15 2010, 21:54

Čtyřka

Když si bodl, ucítil jsem chlad, to jak tvé ruce až po ramena obalil krystal, který se nedal zničit ani navýšením chakry. "Promiň mi, příteli, ale moje poslání ještě neskončilo... Neznič ten krystal a to, co jsi mi teď zapůjčil ti vrátím. Pak mě budeš moci zabít nebo přijmout jako přítele," řekl jsem mu, když jsem měl v ruce jeho ucho v krystalu. Místo ucha tam měl Saburo také krystal, ani nepocítil bolest, nechtěl jsem, aby ji cítil někdo, koho jsem mohl považovat za přítele. "Teď se s tebou loučím, ale doufám, že se znovu shledáme a pokud možno jako skuteční přátelé," řekl jsem mu, než jsem použil svitek a i s jeho uchem jsem zmizel. Saburo si mohl všimnout, že ten, s kým mluvil, byl jen krystal, který vyrůstal ze stěny bariéry. Když jsem zmizel, tak bariéra pomalu začala mizet, ale Saburo se nemohl hnout, byla to pojistka, aby ho Trojka neviděl živého.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Icon_minitimeSat May 15 2010, 22:02

Saburo
Pěkně jsem to zhnojil...
Bylo to poslední, co jsem si pomyslel...


Trojka
Bezva...Je čas se vrátit...
Řekl jsem si a vyběhl jsem z vesnice velkou rychlostí a dohnal jsem Čtyřku...
Tak co...Jak se ti líbila návštěva Iwy za památkami???
Řekl jsem ironicky...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Icon_minitimeSat May 15 2010, 22:04

Čtyřka

Slova Trojky jsem ignoroval. "Je na čase je použít," řekl jsem mu a roztáhl jsem svitek. Potřísnil jsem ho svojí krví a složil pečetě. V tu chvíli jsem zmizel neznámo kam i se svitkem a Saburovým uchem v krystalu.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Icon_minitimeSun May 16 2010, 17:07

Renji Hagane

Nemohol som nič robiť. Stál som tam ako primrazený a sledoval som, ako Osami sťahuje pod zem. Skočil som za ňou, zaryl som svoju ruku do bahna a nahmatal som tú jej.
Mám ťa!
Pomyslel som si. Bola celá zablatená, keď som ju vytiahol. Silno som ju objal.
Vďaka bohu žiješ!
Vyronil som pár horkých sĺz šťastia. Nechýbalo veľa a mohol som stratiť to, čo som sotva získal.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Icon_minitimeSun May 16 2010, 17:14

Osami
Nič som nevnímala.
Bola som dosť nízko.
No zrazu ma Renji vytiahol.
Ďakujem, povedala a vykašlala som trochu bahna.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Icon_minitimeSun May 16 2010, 17:15

Renji Hagane

Dal som ti predsa sľub. Si v poriadku?
Spýtal som sa jej starostlivo.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Icon_minitimeSun May 16 2010, 17:17

Osami
S-.... nedopovie.
Odpadne do bezvedomia...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Icon_minitimeSun May 16 2010, 17:18

Meiko

Když se ke mě vrátila včela tak jsem tam poslala asi 10 včel najednou,ty létali všude možně. Protože jedna včela nedokáže pozbýrat tolik informací,hmmm..... jenom si zabručela v mysli.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Icon_minitimeSun May 16 2010, 17:25

Renji Hagane

Odnesiem ju tentokrát do nemocnice. Uvedomím si, že sme mali šťastie, že sme to prežili. Medik ju okamžite vezme do izby. O chvíľu vyšla sestrička.
Bude v poriadku. Museli sme z nej vyčerpať trochu hliny ale inak je len trochu unavená. Necháme si ju tu cez noc na pozorovanie.
Dobre teda. Možem ju vidieť?
Potrebuje teraz spať. Asi to nebude teraz potrebné.
Vybral som sa teda domov.

P.S.: presúvam sa do povodnej miestnosti
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Icon_minitimeSun May 16 2010, 17:42

Meiko

Když se ke mě včely vrátily s informacema,tak jsem se dozvěděla že už je po boji. A nějaký kluk s dívkou kteří utíkaly nejspíš do nemocnice. Jsem teda přišla pozdě no.... nevadí,je i hodně věcí na práci... pomyslela si a šla směrem k nemocnici.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Společná B mise (Seven)
» Kumogakure a Iwagakure
» Tým 1 - První mise
» Pyromanství - Mise pro tým 7
» Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Koš-
Přejdi na: