Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)

Goto down 
+3
Morgen
Meiki_Ookami
Check
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 11 2010, 18:36

Saburo se zamračil...
Je mi líto,ale s tím já už asi nic neudělám...
Řekl nakonec trochu sklesle...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 11 2010, 18:39

Čtyřka

"Taková patová situace," vzdychl jsem si, ale neztrácel jsem na ostražitosti. Ze špice kopí se po Moroshiho těle pomalu začal šířit krystal. Mířil jenom dolů, aby mu úplně zabránil v pohybu, což za chvíli bylo hotovo. Moroshi měl tělo od pasu dolů celé v krystalu, o něco málo měkčím než je rubín, měl hezky zeleno-modrou barvu.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 11 2010, 18:47

Jak ji chceš vyřešit?
Zeptal se Saburo trochu směle a odvážně...Popravdě ani pořádně nevěděl,co má dělat...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 11 2010, 18:50

Čtyřka

"Řekněme, že zatím nijak." řekl jsem mu a podíval jsem se mu přímo do očí. Hraje o čas...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 11 2010, 19:11

Moroshi

zavřel jsem oči.pujč mi chakru ať je zabijeme...dobře...zabí je...zabí je!zařval na mě démon a mnou začala proudit jeho chakr.pečeť se mi rozšířia přes hlavu,ruce i ohy atkže jsem byl celý porostlý pečetí.krystal se rozpadl a kopí popraskala a rozpadla se.já jsem vstal a řekl.každý kdo bude ubližovat iwě a jejím občanům...toho zabiji...řekl jsem a vyzařovalo ze mě obrovské množství tmné chakry.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 11 2010, 19:15

Čtyřka

V tu chvíli jsem bodl. Kopí projelo skrz celé Moroshiho tělo a když jsem ho vytahoval, tak jsem se k němu skrčil a zašeptal mu. "Lež klidně a nic se ti nestane... Jestli něco zkusíš, tak ten krystal praskne." Vytáhl jsem kopí a narovnal jsem se. Rána těsně minula životně důležité části těla a zaplnil ji průhledný krystal. Pro všechny to muselo vypadat jako že je mrtvý. [i]Jestli se hne... Krystal praskne... A zemře... jinchuuriky nejinchuuriky.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 11 2010, 19:17

Moroshi

kopím jsi mě nebodl protože jsem uskočil.odhodil jsem svoje sluneční brýle takže jsem tě perfektně viděl.jestli mě budeš podceňovat zemřeš...takže napočítám do tří jak se sluší a pak tě zabiji...1...2...zčal jsem počítat.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 11 2010, 19:39

Kaname

O niečo neskôr som udýchane dobehol za Moroshim.
Ty utekáš ako blesk!
Mal by som ťa nakopať do zadku aby si ma nabudúce čakal!
Zakričal som na neho ale v tom som zbadal čo sa stalo.
Moroshi!
pribehol som k nemu a po jeho protivníkovy som hodil skalpel.
Ten mieril presne na tepnu...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 11 2010, 19:41

Čtyřka

Začal jsem to brát vážně. Z otočky jsem chytil skalpel a v rychlosti i s pomocí již dané síly jsem se dostal až k Moroshimu. Ten už ucítil jen chlad oceli, která mu skončila hluboko v žaludku. "Další," podíval jsem se chladně na Kanameho, když jsem skončil s Moroshim a jeho bezvládné tělo padlo k zemi.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 11 2010, 19:44

Moroshi

...tři...dořekl jsem a začal pomalu vytahovat ale on se u mě najednou oběvil a tak jsem vytáhl obě dvě katanya obouma vyblokoval na poslední chvíly útok. ku*va musím tě přestat podceňovat...řekl jsem a katany zabodl do země i s tou tvojí mezi nimi a přeskočil tě i sesvými katanami a chtěl jsem tě bodnout přímo do zad.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 11 2010, 19:48

Kaname

Ty smrad!
Moroshiho zabijem ja!!!!

Zakričal som a v ruke sa my zjavil skalpel.
Zneho som okamžite spravil 7 klonov ktoré všetky letely po štvorke.
Na originále bol výbušný lístok...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 11 2010, 19:51

Čtyřka

Ach jo... Byl to pouze Kanameho skalpel takže si ho těžko dostal svými katanami. Jakmile jsi je zabodl do země, tak jsem udělal prudký pohyb nohou a výpad rukou s kopím vzad. Katany zůstaly v zemi a ty jsi pouze dopadl na špici kopí. "Můžeš to prodlužovat, ale je konec. Kai!" zvolal jsem a rukou, ve které byl Kanameho skalpel, jsem prudce trhnul a skalpel pustil. Ty jsi ještě mohl vidět záblesk z odlesku z povrchu krystalu, který jenom v tobě spustil řetězovou reakci růstu, krystal totiž prorůstá dovnitř a i když ses ho na povrchu těla zbavil, tak ve tvém těle stále koloval v krvi. Kaname už jen narazil na tělo Moroshiho, které bylo na kopí. Kopí jsem zmenšil a odskočil jsem stranou. Nemáš šťastný den... Budeš se muset spokojit se mnou," řekl jsem Kanamemu.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 11 2010, 19:56

Moroshi

těžce jsem odkašlával.nemám jinou možnost...kaname...uteč....řekl jsem jenom a začal do pečetě vkládat chakru.ta mě celého zahalila a zničila všechne krystal dokoncei v mé krvi.já spadl na čtyři a ztratil svoje lidské vědomí.místo mě tam stálo vzteklé zvíře (já bez kůže) které vás všechnychtělo zabít.já věděl že jestli si nepospíším umřu.nikoho jinýho nezabíjej...jen toho s krystalem a toho druhýho...řekl jsem démonovy ale věděl jsem že mě neposlechne.démon se po čtyřce vrhnul a chtěl tě hluboce drápnout plapou takže by to pro tebe mohlo být smrtící.rána zmizela protože na mě účinkovala temná chakra.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 11 2010, 19:58

Kaname

Pozrel som na Moroshiho a potom rýchlo na štvorku.
Toto som zopakoval niekoľko krát.
potom som len ustúpil o kus vzad.
Ten idiot...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 11 2010, 20:35

Moroshi padl na zem,v bezvědomí a žádná chakra démona tam nebyla... (buď rád,že jsem tě nezabil...Tohle bylo supermanění!!)

Saburo víceméně čekal na nějakou možnost a neváhal a zaútočil stejným útokem,jako předtím...Svoje jutsu předtím nedeaktivoval,a tak zaútočil katanou nabitou raitonem...Útočil zpříma od hlavy dolů...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 11 2010, 20:41

Čtyřka

"Yare, yare," vzdychnul jsem nudou, když jsem si všiml Sabura v odlesku několika střípků krystalů, které vlastně byly všude kolem. Uskočil jsem stranou, věděl jsem jak na něj, a tak jsem využil toho, že Kaname ustoupil stranou. "Tohle bude asi na dlouho," řekl jsem mu, když jsem se držel za Kanamem, který v zádech cítil něco jako jehlu, bylo to zmenšené kopí, takže stačilo menší rozrušení, aby chakra zakolísala a kopí projelo skrz. "Tohle už jinchuuriky není... Tenhle riskovat nebude."
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 12 2010, 12:21

Kaname

Okolo mňa sa prudko zvírila chakra hachimonu.
Pečať ktorú som mal v bruchu som si chcel šetriť ale teraz som nemal na výber.
Bleskovým krokom som uskočil a v zápetí som spravil 3 klony.
Jeden pribehol k Moroshimu a zvišné dva sa rozbehli po štvorke.
Ja sa nebojím riskovať svoj život...nie som o nič horší ako Moroshi
klony hodili kunaie s výbušnými lýstkamy a ja som zvolal vrece plné papiera...
prvý klon sa pustil do liečenia Moroshiho.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 12 2010, 13:12

Saburo zaútočil spolu s Kanameho útoky...Zaútočil svým mečem s bleskami všude kolem...Došlo mu, že raiton bude asi slabina čtyřky...


Trojka
Složil jsem pečeť a ze země vyrostla obří hlava draka...Inamaru udělal totéž a vyrostla hlava,ale z jílu...
Obě dvě hlavy se střetly a zničily se navzájem...Potom nastal zase taijutsu souboj...
Věděl jsem, že na mě Inamaru nemá a nedokáže mě porazit...Už teď byl dost zadýchaný...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 12 2010, 13:56

Čtyřka


"Soutei!" rozkázal jsem a střípky se srazily dohromady, když se srazily, tak se zase rozpadly, ale létaly vysokou rychlostí všude kolem, i přesto však šlo jen o rozptýlení a zničení lístků, které tím byly rozsekány. "Na oheň se musí ohněm, že..." podíval jsem se na Sabura. Složil jsem pečetě: "Raiton: Gian!" v ruce se mi objevilo něco jako kopí z blesku a já se jen usmál. Kopí dosáhne dále než jen obyčejný meč a tak jsem udělal výpad vpřed bleskovým kopím, které se začalo prodlužovat a taky to vypadalo na to, že zatočit pro to kopí není problém.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 12 2010, 14:58

kaname

využil som toho že štyrka drží v uke kopiu a môj klon zaútočil presne z tej strany.
Zložil pečate a povedal...Maku no jutsu!
Pokúsil sa vraziť dlaňou do nekritého boku štvorky ale keby sa to nepodarilo druhý klon bežal hneď za ním aby použil rovnakú techniku.
Tretí klon pomali lečil Moroshiho...musel z neho vytiahnuť posledné úlomky krištálu aby už nebol v ohrození...
Ja originál som sa rozbehol na štvorku a skladal som nejaké pečate
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 12 2010, 15:20

Čtyřka

V tu chvíli se raiton kopí jakoby zlomilo a rozdělilo a doslova vystřelilo proti pravému Kanamemu i po klonech, které útočily z boku. Porobodlo mu srdce i pravou plíci, stejně tak i klonům. Když probodlo kopí pravého, tak ti dva tak jako tak zmizeli, stejně jako ten, co léčil Moroshiho. Kopí však zmizelo s nimi a já si vzpomněl, že je tu stále ten z ANBU. Nejspíš to skončí těsně, ale i přesto jsem vytvořil štít z krystalů. Ne z tvrdého, na to nebyl čas a ani prostředky, ale dost na to, aby zastavil jeho raiton útok.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 12 2010, 15:24

Na to,aby to Saburův útok zastavilo to bylo slabé...Ale zpomalilo ho dost na to,že byla šance úniku...
Potom prorazil krystalovou obranu a běžel dál...
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 12 2010, 15:25

Osami
Prechádzala sa dedinou a potom videla menšiu zničenú časť.
Zrýchlila tempo a dorazila na miesto bojiska.
Hmm, takže nepriatelia? pomyslí si.
Po trojke hodí kunai s výbušním lístkom...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 12 2010, 15:27

Čtyřka

Shunshin... Uhl jsem naposlední chvíli stranou, ale celkem jsem to přehnal a tak jsem skončil ve stěně jednoho domu nebo to tak mělo vypadat. Nepozorován ostatními jsem začal spřádat svůj plán k chycení Sabury.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 12 2010, 15:38

Saburo zhruba věděl,kde se nacházíš,a proto sledoval důkladně okolí,když v tom z hradeb seskočil ex-kage...
Ten byl také připraven pomoci svému synovi v boji....


Trojka
Vyskočil jsem do vzduchu,takže kunai s výbušným lístkem vybouchl někde pode mnou...
Potom jsem poslal pár baheních projektilů proti Inamarovi a Osami...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)   Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Společná B mise (Seven)
» Kumogakure a Iwagakure
» Tým 1 - První mise
» Pyromanství - Mise pro tým 7
» Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Koš-
Přejdi na: