Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Druhý hrdina

Goto down 
+4
Ramaru
Meiki_Ookami
Srotak
Aspi
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Druhý hrdina - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 6 Icon_minitimeWed May 12 2010, 18:35

Creepy

Můj soupeř znovu uskočil a najednou to vypadalo že chci zmizet.
Hmmmmm, to to vzdáváš docela rychle, ani jsem se nestačil zahřát
povzdechl jsem si.
Ale když už míříš zpět do vesnice, mohl bys vyřídit Kagemu že na vesnici bude možná podniknut dnes večer útok?
Celé jsem to řekl jako naprostou samozřejmost které se mě v podstatě netýká.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Druhý hrdina - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 6 Icon_minitimeWed May 12 2010, 18:37

Iwashi

Ako chceš. povedal som a mávol som len tak rukou a čakal som na brata
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Druhý hrdina - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 6 Icon_minitimeWed May 12 2010, 18:48

Koketsu

Čo máme na roboťe nii-chan. Opýtal som sa ho lebo ma ten súboj zaújimal Okrem útoku. Útoku aký útok. Obrátil som sa na creepy boya.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Druhý hrdina - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 6 Icon_minitimeWed May 12 2010, 18:51

Montaro Yuurinshi

Asi to nechám na potom ... ale ještě jednou to skusím .. řekl a nastavil tu ruku na který se to částečně povedlo (tu druhou) a začal doní koncentrovat chakru a pak se snažil i o fuuton
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Druhý hrdina - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 6 Icon_minitimeWed May 12 2010, 18:56

Creepy

Ten se kterým jsem bojoval to vzal celkem s klidem na rozdíl od druhého. Jako reakci na jeho otázku jsem pokrčil rameny.
Nemám zdání, možná o nic nejde, jen dneska ráno mě navštívil jakýsi podivín a vyhrožoval útokem na vesnici to je celé.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Druhý hrdina - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 6 Icon_minitimeWed May 12 2010, 19:00

Koketsu

Tak to ideme oznámiť sendokagemu.
Vykríkol som a išiel rovno za sendokagem.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Druhý hrdina - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 6 Icon_minitimeWed May 12 2010, 19:01

Iwashi

Koketsu poď už ideme to niekomu povedať .povedal som a začal som hľadať v dedine nijakého jonnina
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Druhý hrdina - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 6 Icon_minitimeWed May 12 2010, 19:09

Sora

Dobrá....tak naschledanou Sendokage-sama,omlouvám se za vyrušení.... řekla a rači zmizela,takže zničená vesnice ve které se konaly chunninské zkoušky? Pomyslela si a vyskočila naten největší barák.a pozorovala černý kouř.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Druhý hrdina - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 6 Icon_minitimeWed May 12 2010, 19:33

Creepy

S lehkým úsměvem jsem sledoval odcházející bratry, načež když jsem si byl jistý že jsou prač schoval jsem své Nodachi zpět do pouzdra, usadil se na louku, zavřel oči a začal s tréningem otevření svích očí pomocí chakrové manipulace.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Druhý hrdina - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 6 Icon_minitimeWed May 12 2010, 19:46

Tatsuya

"Určitě jsi tady z nějakého důvodu, tak povídej," otočil jsem se směrem k ní a věnoval jsem jí úsměv, kterých poslední dobou nebylo mnoho alespoň ne těch upřímných.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Druhý hrdina - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 6 Icon_minitimeWed May 12 2010, 20:08

Slunce už bylo dávno blízko země a byly asi 4 hodiny a další 4 hodiny od západu slunce.

Tatsuyova sestra

Zasmála jsem se. "Copak můžu nechat svého ufňukaného bratříčka jen tak samotného ve vesnici?" zasmála jsem se a přišla k němu blíž a naklonila se k němu. "Celý život jsi vyrůstal bez rodiny, musim ti to napravit a nechceš o mě vědět něco konkrétního?" Naznačovala jsem, že ani neví mé jméno, kolik mi je a ani co mám vlastně za zvíře.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Druhý hrdina - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 6 Icon_minitimeWed May 12 2010, 20:13

Tatsuya

"Nechci být nijak zvědavý," odpověděl jsem jí, ale tím jsem neskončil. "Dost by mě zajímalo tvoje jméno... Možná i kolik ti je a jaké zvíře máš. Jak se vlastně Kiteisochi tolik zvětšil, určitě jsi to udělala ty... Co hodláš teď dělat, když je otec mrtvý..."
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Druhý hrdina - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 6 Icon_minitimeWed May 12 2010, 20:17

Tatsuyova sestra

"Miya Gojo se jmenuji a je mi 17 let." usmála jsem se a upravila si černou kravatu.
Druhý hrdina - Stránka 6 F04f9836d4_21101778_o2
Mezitím se vedle mě objevila středně vysoká opice a na zádech měla vak se třema katanama. "Já jsem její zvíře ty idiote." Řekla opice a já ji chytla za pusu. "To je můj brácha tak buď milá." Řekla jsem ji a začervenala se před bráškou.
"Ne, s Kiteisochim jsem nic neudělala. Zvířata se takto mění, když cítí, že jejich majitel je dost silný na to, aby je ochránil a proto se chtějí dostat na stejnou úroveň majitele a proto takto vyrostou." Řekla sjem a bylo vidět, že toho o klanu vim docela dost.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Druhý hrdina - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 6 Icon_minitimeWed May 12 2010, 20:20

Tatsuya

"Určitě umíš i nějaké speciální jutsu... Já se dostal tak akorát na Yajuu no Ro-bu," zastyděl jsem se. Vždyť já vlastně nic víc než to neumím... Achjo...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Druhý hrdina - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 6 Icon_minitimeWed May 12 2010, 20:30

Iwashi a Koketsu -> Sendokage měl zamčíno a tam papírek, že je na srazu kage, ale kolem kage domku se potuloval Rikko Suikafuurado.

Miya Gojo

Usmála jsem se. "To je základ všeho." Řekla jsem. "O krvavých očích teda ještě nic nevíš?"
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Druhý hrdina - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 6 Icon_minitimeWed May 12 2010, 20:32

Montaro Yuurinshi

po dalším ne moc vvelkím uspěchu jsem se nato vykašlal celkem mně to vyčerpalo a tak jsem se sebral a odešel ze sídla a poflakoval jsem se po vesnici
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Druhý hrdina - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 6 Icon_minitimeWed May 12 2010, 20:33

Tatsuya

"Krvavých očích?" vytřeštil jsem na ní ty své oči. Jaké krvavé oči?
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Druhý hrdina - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 6 Icon_minitimeWed May 12 2010, 20:36

Iwashi

Uvidel som nijakého chlapíka ako sa motá okolo budovy kage Prosím vás neviete kto zastupuje Sendokageho? spýtal som sa zvláštne že tu nieje asi sa niečo deje napadlo ma
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Druhý hrdina - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 6 Icon_minitimeWed May 12 2010, 22:30

Miya

Usmála jsem se a udělala pečeť a mé oči se změnily. "Tohle myslim, fakt to neumíš?"

Rikko

Podíval jsem se zmateně na Iwashiho. "Eh, to..On, pfuu..." znervózněl jsem. "Je na kage sněmu a zástupce nezvolil, ale asi se chceš zeptat na ten kouř, že?" Podíval jsem se na oblak kouře ze Soragakure.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Druhý hrdina - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 6 Icon_minitimeWed May 12 2010, 22:32

Tatsuya

"Vlastně ani nevím... No zkusit to můžu," usmál jsem se a složil jsem pečeť. [i]Soustřeď se... 100% je zdroj Kiteisochi, takže se soustřeď na jeho oči... Teď, když ho mám v hlavě je to mnohem jednoduší...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Druhý hrdina - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 6 Icon_minitimeThu May 13 2010, 19:14

Sora

Dlouho přemýšlela,když jí napadlo zajít za Masarem tak též udělala. Přišla k jeho baráku a zaťukala,doufejme že je doma pomyslela si a čeká.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Druhý hrdina - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 6 Icon_minitimeThu May 13 2010, 19:18

Masaru

Podíval se z okna a poznal Soru, chtěl jí utevřít, ale nechtěl aby se ta "nehoda" opakovala.
Ale nakonec se přemohl a otevřel dveře.
Hehe... Ahoj
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Druhý hrdina - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 6 Icon_minitimeThu May 13 2010, 19:20

Sora

Co se stalo že si tak zdrhnul? tréning to určitě nebyl... řekla a trochu se usmála. Na co se asi vymluví? pomyslela si a stále měla velký usměv.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Druhý hrdina - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 6 Icon_minitimeThu May 13 2010, 19:24

Masaru

No..... Stala se mi taková nehoda...
Řekl jí výhavě.
Honem... udělej něco... omg...
Premýšlel v ruce vytvořil malou ohnivou kouli, ta se rozšířila a popálila mu celou dlaň.
Ksoo.... auuuuuuu, sakra
Klel a mával s tou spálenou rukou.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Druhý hrdina - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 6 Icon_minitimeThu May 13 2010, 19:29

Sora

Klekla si chytla mu ruku,jaká pak nehoda? zeptala se a ruku mu zavázala obvazem kterej měla náhadou v kapce.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Druhý hrdina - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Druhý hrdina
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Hrdina opět mezi živými!
» Druhý sněm Kage
» Horní Brána (Druhý tým) -> Antha , Adop , Koketsu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: