Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Druhý hrdina

Goto down 
+4
Ramaru
Meiki_Ookami
Srotak
Aspi
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Druhý hrdina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 19:45

Sora

Probudila jsem se a udělal jsem si hygienu po té jsem se vydala hledat Masara,tak že jsem šla k jeho baráku.Lehce jsem zaťukala,doufej me že bude doma. Pomyslela si.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Druhý hrdina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 19:47

Tatsuya

Probudil jsem se nedaleko místa, kde se konal pohřeb. Seděl jsem pod stromem a Kiteisochi ležel vedle mě. Ach jo... Nakonec nic z toho sen nebyl... Proč to nemůže být jen noční můra? Pomalu jsem vstal a přešel až k Saburovo hrobu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Druhý hrdina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 19:49

Masaru

Byl zahleděný do okna a pak někdo zaklepal, pomalu se zvedl a ještě se napil vody, přišel ke dveřím a otevřel, byla tam Sora.
A- Ahoj
Řekl překvapeně, ale to se hned změnilo na štastný pohled.
Už sme se dlouho neviděli.
Řekl šťastně.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Druhý hrdina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 19:53

Suizu Yuurinshi

Objevil jsem se před Montarem a poškrábal se na hlavě. "Asi si jdeš pro nějaká jutsu co?" Zeptal se tě a v ruce držel hnusnou oprášenou knihu.

Utakata Kentiri

Objevil jsem se vedle Tatsuyi a položil mu ruku na rameno. "Omlouvám se, že jsem tu nebyl." Tatsuya si mohl všinout velké tržné rány na mé tváři.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Druhý hrdina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 19:54

Sora

To máš pravdu,všechny ty tréningi.... i další věci.Ale můžem si ten čas vynahradit,nemyslíš? Zeptala se a koukala se mu do očí.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Druhý hrdina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 19:57

Tatsuya

"Omlouvám se... Zklamal jsem... Kvůli mě zemřeli všichni tři... Kiteisochi, Saburo a Sayaru..." řekl jsem mu ještě než jsem se na něj podíval. Je zraněný... hnedka mě napadlo, když jsem uviděl čerstvý šrám na jeho obličeji. "Někdo z klanu?"
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Druhý hrdina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 19:57

Montaro Yuurinshi

Jo jdu .. chtěl jsem se usmát a pak jsem se zarazil .. Co to je proboha .. řekl
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Druhý hrdina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 20:03

Masaru Suikafuurado

Silně jí objal a lehce jí políbil na rty.
Ano... Máš pravdu, měli by sme si to vynahradit
Řekl šťasným hlasem a vzal jí za ruku.
Projdeme se né? Je pěkně... Super den na procházku.
Řekl s usměvem.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Druhý hrdina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 20:06

Creepy Boy

Po nepříliš vydařeném setkání s Kagem jsem zamířil domů kde jsem strávil celí svůj volný čas tréningem až do poklidného a ničím nerušeného spánku. Následujícího dne jsem opět neměl co dělat a tak jsem se snažil jsem ho ve svém nuzném příbytku zasvětil tomu co mě zajímalo v současnosti nejvíc snaze, tréningu s pomocí chakry a dalších metod který by mi měl pomoci otevřít oči. Doslova.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Druhý hrdina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 20:08

Sora

Šťastně kývla hlavou a vyrazila s Masarem na procházku,tak co jak ti de tréning,pokročil si v něčem? Zeptala se a pokračovala v chůzi.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Druhý hrdina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 20:12

Masaru

Ovládl sem svůj druhý element.
Řekl radostně a napřáhl svou pravou ruku(tu, za kterou sem tě nedržel).
Pár sekund se soustředil a v ruce se mu udělala malá ohnivá koule.
Co ty? Jak si na tom?
Zeptal se zvědavě.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Druhý hrdina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 20:18

Sora

No já zatim nejsu tak daleko....ale už dokážu aspoň základ. Řekla a pustila ho za ruku,dala je k sobě a soustředila chakru. Skrz palec a ukazováček proběhla ňáká ta jiskra.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Druhý hrdina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 20:21

Masaru

Učíš se B techniku? Nebo spiš A techniku?...
Zeptal se jí.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Druhý hrdina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 20:24

Sora

Jeto A technika,ale s tréningem mi pomáhal Izumi. Takže to chce akorád víc zdokonalit a bude to perfektní. Řekla a zase ho chatila za ruku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Druhý hrdina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 20:28

Utakata Kentiri

"No né tak doslova. Byl to jiný klan." Řekl jsem a pak jsem si uvědomil co řekl. "Neumřeli kvůli tobě! Každý ninja má svoji cestu, které se říká Cesta ninji." Řekl jsem a podíval se k nebi. "Cestu ninji musí najít každý sám. Sayaru měl podle toho co říkal to, že se za žádnou cenu nevzdal přátel a furt za ně bojoval. To samé i Saburo, ten však asi nebojoval za přátelé, ale podle mých informací neměl jinou možnost." Řekl jsem a podíval se na Tatsuyu. "Až najdeš svoji cestu, tak teprve budeš ten pravý ninja."

Suizu Yuurinshi

Zasmál jsem se a znovu podrbal ve vlasech. "No, to je kniha, kterou dědí vůdci klanu Yuurinshi a obsahuje to několik zakázaných jutsu klanu Yuurinshi."

Sendokage

Otevřel jsem dopis ležící na mém stole a podíval se do něj. Byl psán rudým inkoustem, ale pak mi došlo, že je to krev a trochu ve mně cuklo. "Tenhle dopis je poslední varování od zvířecí vesnice? Pche, směšné. Suichu je jedna z pěti velkých vesnic, nějaké takové malé vesnice se přece nezalekne. Prostě chci ten drahokam tisíce šípů a tak si ho vezmu. Asi povolám nicnetušící chunniny a geniny a řeknu jim, že je to přísně tajná akce. Ikdyž to by mohli umřít. Nevadí, aspoň se tam rozpoutá bitva a můj speciální tým bdue mít šanci na krádež drahokamu." Říkal jsem si sám pro sebe a začal jsme se smát svému plánu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Druhý hrdina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 20:34

Montaro Yuurinshi

To zní skvěle .. řekl a pousmál se
Zakázaná jutsu jo ?? .. to se mi líbí .. řekl jsem si a takovým škodolibým usměvem jsem se usmál
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Druhý hrdina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 20:41

Masaru

Když ho zase vzala za ruku, trochu ho to koplo.
Páni máš teda pěknej náboj.
Usmál se na ní a zadíval se jí do oči.
Tvoje krásné oči mi chyběly.
Řekl jí a ohnivá koule zmizela z jeho pravé ruky.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Druhý hrdina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 20:42

Tatsuya

"Víte... Celou noc jsem o tom přemýšlel... Už ani nevím, jestli chci být vůbec ninjou... Přináší to jen bolest a utrpení a navíc se bojím... Bojím se, že já jsem důvod toho, že dobří lidé z klanu Kentiri umírají... Nejspíš vám nosím smůlu... Nechci tím ohrozit Shinju a ani jiné..."
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Druhý hrdina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 20:44

Sora

Heh,promiň.Mě zase chyběl ten tvůj úsměv. Řekla a víc mu stiskla ruku,kam půjdem dál? .Zeptala se .
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Druhý hrdina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 21:03

Masaru

Kam by jsme šli... Za nosem
Usmál se na ní....
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Druhý hrdina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 21:11

Sora

No nevim,a co takhle někam kde je klid? Zeptala se a vyčkávala.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Druhý hrdina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 21:13

Utakata Kentiri

"Řeknu ti to takhle. Klan Kentiri je v Suichu už od počátku všeho. Byl to první klan co tuhle vesnici dostal pod vodu i nad vodu a to už říká něco o síle klanu. Pokud někdo z klanu Kentiri umře tak vždy jen pro dobrou věc, jinak prostě lidi z tohoto klanu neumírají. Podívej se na Jira, dokázal bojovat se šéfem Haiko, což nikdo neví a skoro ho zabil nebýt jeho sluhy a ještě se vrátil hend z toho boje a zabil tvého otce, který byl opravdu silný a stále se Jiro drží při životě v nemocnici. Prostě klan Kentiri nikdy neumře jen tak. A pokud máš na krku to co ti dal Jiro tak to značí to, že ti klan Kentiri věří a vždy věřit bude." Řekl jsem mu a usmál se na něj.

Suizu Yuurinshi

"Není zbytečné se tě ptát jestli chceš znát nějaké to jutsu." Zeptal jsem se tě.

Creepy boy -> Objevila se u tebe postava s kapucou na hlavě a lukem na zádech. Neviděl jsi té osobě do tváře, ale viděl jsi jasně svítivé zelené oči. Pomalu se k tobě přibližovala.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Druhý hrdina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 21:15

Masaru

Vešli do jedno opuštěné uličky a Masaru se šibalsky zeptal.
Na co klid?
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Druhý hrdina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 21:16

Iwashi

ráno som s zobudil a išiel som sa naraňajkovať potom som behol do našej záhrady a začal som cvičiť opičí štýl boja musím biť dobrý inak zomriem hovoril som si v duchu
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Druhý hrdina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10 2010, 21:20

Creepy Boy

Zrovna jsem seděl, tak jako vždy s očima zavřenýma na posteli se svím věrným nodachi kousek od sebe tak abych na něj pohodlně dosáhl. Prováděl jsem nějaká základní cvičení s chakoru a snažil jsem se jejím koncentrováním do očí odemknout zámek který na mích víčkách byl avšak marně. Než jsem stihl vyzkoušet nějakou jinou metodu, znenadání se objevila v mém pokoji jaká si osoba s kápí na hlavě a svítivě zelenýma očima.
Jsi vážně nenápadný příteli
poznamenal jsem a dlaní pravé ruky uchopil jílec své zbraně.
Smím se zeptat kdo jsi předtím než tě za drzost rozpůlím?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Druhý hrdina - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý hrdina   Druhý hrdina - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Druhý hrdina
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Hrdina opět mezi živými!
» Druhý sněm Kage
» Horní Brána (Druhý tým) -> Antha , Adop , Koketsu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: