Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nová síla (Aspire a Ček)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová síla (Aspire a Ček)   Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 21:16

Iraki
Složil jsem pečeť a kolem mě se objevilo něco jako štít (samozdřejmě nebyl vidět), a tak ta stěna jednoduše prošla kolem mě a skoro mi vůbec neublížila...
Stačí ti to?
Řekl jsem trošku zadýchaně, protože jsem se dostal do rytmu...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová síla (Aspire a Ček)   Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 21:36

Itsuki Hotaka

"Co? No zatim jsi toho moc nepředvedl, akorát to jak dokážeš dostávat na hubu. Já se ptal, furt si myslíš, že my potřebujeme pomoct?" Slovo my jsem zdůraznil, protože předtim říkal, jak jsme ubozí a teď ode mě dostával.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová síla (Aspire a Ček)   Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 21:42

Iraki
Já jsem ještě ani nezačal...
Řekl jsem výsměšně...
Ale nebudu tím plýtvat na někoho tak ubohýho jako seš ty...
Dodal jsem naštvaně...
Pomoc potřebujete pořád...Navíc o jednoho chytrýho člověka byste měli víc...I když jak vidím tak jich moc nemáte...
Vysmál jsem se mu do xichtu natvrdo, ale na hlasu jsem nenechal žádné známky výsměchu, bylo to neprofesionální...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová síla (Aspire a Ček)   Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 21:44

Itsuki Hotaka

Jen jsem se pousmál. "Omlouvám se, ale o arogantního blbce nemáme zájem." Řekl jsem a v tu chvíli jsem se rozplynul ve větru.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová síla (Aspire a Ček)   Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 21:53

Iraki
Přesně jak jsem očekával...
Snaží se ze mě udělat blbce, a když jim to trochu vrátím, tak zmizí a melou, že nemaj místo...
Nevím, kolik tam můžou mít lidí s takovýmhle přístupem...
I když...Asi jsem neměl dělat kraviny teď, při náboru...A potom, až se tam dostanu, tak mi pomůžou v tom, abych se konečně pomstil...
Tak jo, vylez...
Řekl jsem.hrál jsem tak trochu na náhodu, protože jsem si myslel, že nezmizel, protože každej den neberou tolik lidí, aby byli schopni takhle ztrácet...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová síla (Aspire a Ček)   Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 22:39

Itsuki Hotaka

"Hm, máš dobrý štěstí." Řekl jsem a stál vedle něj a u jeho boku jsem měl ruku ve které byla modrá koule, která v zápětí zmizela. "Čekal jsem, že o nás někomu řekneš, tak jsem byl připraven tě hned zabít." Pak jsem zakroutil hlavou. "Už jsi se uklidnil?" Zeptal jsem se ho a dál vyčkával vedle něj.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová síla (Aspire a Ček)   Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 09:06

Iraki
Říct o vás někomu?Chlapče...Jsou věci, který se neříkaj jenom tak...Tohle je jedna z nich...A...Jo, uklidnil jsem se...Víš tolik slunka tady, navíc mi to praží rovnou na hlavu...
Řekl jsem trochu utýraným tónem...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová síla (Aspire a Ček)   Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 13:04

Itsuki Hotaka

Pousmál jsem se, když mi řekl chlapče, ale neřešil jsem to. "Fajn, vítám tě mezi námi, ale upozorňuji tě, pokud se tam začneš chovat k nám tak jak jsi se choval teď tak umřeš během chvíle, tam už tě nikdo šetřit nebude." Řekl jsem mu na rovinu.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová síla (Aspire a Ček)   Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 15:28

Iraki
To sou všichni tam tak povahově podobní jako ty???Musíte se umět odreagovat...POtom budete vystresovaní...Znám to...
Řekl jsem zamyšleně...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová síla (Aspire a Ček)   Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 16:09

Itsuki Hotaka

"Vystresovaní." začal jsem se smát. "Vystresovaní jsou jen psychicky labilní lidé." Řekl jsem mu na férovku a následně mu hodil svitek. "Podepiš ho krví, aby jsi mohl do naší základny bez potíží."
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová síla (Aspire a Ček)   Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 21:48

Iraki
Ale musí tam bejt nuda...
Řekl jsem ustaraně, načež jsem se kousl do prstu a podepsal svitek...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová síla (Aspire a Ček)   Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 22:17

Itsuki Hotaka

To o té nudě jsem naprosto ignoroval. "Fajn, vždy když budeš chtít do naší základny tak se stačí kousnout do prstu, udělat na dlani symbol "A" a pak říct Kai a následně se objevíš v základně. Pro ty co by k nám chtěli do základny a neznali by tuto techniku tak by msueli projít bezoečnostnim systémem a to nikdo neprojde." Řekl jsem a najednou jsem se proměnil ve vzduch, tentokrát jsem opravdu zmizel.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová síla (Aspire a Ček)   Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 22:23

Iraki
Výborně...Ale stejně nemám nic moc na práci...
Udělal jsem všechno podle postupu a nakonec řekl: "Kai"...
Byl jsem zvědavej, co mě tam potká...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová síla (Aspire a Ček)   Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 22:58

Objevil jsi se v základně.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová síla (Aspire a Ček)   Nová síla (Aspire a Ček) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nová síla (Aspire a Ček)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Suinatarská síla (Pro Sabura)
» Týmová síla...( Včechny týmy)
» Filler aneb síla trojce skvělých hráčů
» Filler aneb síla trojce skvělých hráčů (Sasuke123 - Hiromi - Suichu)
» Nová hrozba!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Middle Territory :: Kusagakure no Sato-
Přejdi na: