Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)   Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 18:29

Saburo

Sakra... Problém je, že my neznáme jeho schopnosti, zatímco on stoprocentně zná ty naše. Aspoň že jsme dva... Zatím... To nepoužiju...
Pomyslel jsem si. Hned na začátku jsem chtěl použít Nebeský déšť. To by nám mělo poskytnout jistou výhodu. Zvlášť teď, když už Montaro vidí...
Suinatar jsem měl aktivovaný a levé oko zavázané.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)   Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:42

Jin

"Jééé dva ubožáčkové proti mně. "Zvolal jsem s nadšením v hlase a začal se zase na celou arénu šíleně smát, jenže to už mi z bílého rukávu začaly vylézat šváby, červy, žížaly a podobná havěť.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)   Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:50

Montaro Yuurinshi

To se chceš naobědvat ? .. pošklíbnul jsem se a čekla jsem co bdue dál
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)   Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:16

Saburo

To je špatný... Proti tomuhle se bude jen těžko bojovat... Navíc svou zbraní mám pouze jednu šanci. Jeden moment překvapení. Nemyslím, že máme nějakou šanci... Ale... O tom bitvy jsou...
Pomyslel jsem si a připravil se, načež jsem přivolal jednoho vodního klona.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)   Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:21

Jin

Začal jsem svoji katanou máchat ve vzduchu a koncentroval do ní svoji chakru, takže katana začala zeleně zářit, což mělo však jen upoutat vaši pozornost, mezi tím se žížaly zavrtaly do země a šváby s červy "šli" směrem k vám.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)   Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:26

Montaro Yuurinshi

Vytáhl jsem 2 shurikeny který jsem vymrštil po Jinovi abych ho vyprovokoval každej letěl z jedný strany obloukem naněj
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)   Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:32

Jin

Montaro mě zasáhl, ale v tu chvíli jsem se rozprsknul na několik švábů a červů, chvíli se nic nedělo. Když v tu chvíli se pod Montarem udělala díra ve zlomku vteřiny a vylétl jsem z ní já s úmyslem dát mu pěstí do brady ze spoda.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)   Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:40

Saburo

Pořád jsem dával pozor na šváby a podobnou havěť...
Takže buď půjde útok přímo, a nebo spodem... Stejně si myslím, že zaútočí tím svinstvem zespodu a pak přímo...
Pomyslel jsem si a vyslal jsem svého klona proti Jinovi.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)   Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 19:29

Montaro Yuurinshi

Moje uši byly v pozoru a jak se pohnula hlína já o tom veděl a cuknul jsem dozadu a v tu chvilku vyletěla pest a on mi škrtl jenom o bradu ... Parchant .. řekl jsem si a udělal jsem asi 2 kroky vzad aby saburův klon měl prostor
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)   Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 19:37

Jin

Klon přesně nevěděl, kde jsem, takže když jsem se rozprsknul na šváby, tak až pak si všiml, že jsem vylétl u Montara, takže jsem furt čas měl. Dopadl jsem na zem a podíval se na Saburova klona a udělal úskok do strany, při čemž jsem znovu vytáhl katanu a vymrštil ji do vzduchu, při čemž jsem udělal pečetě a ona se zabodla, přímo do země proti tomu klonovi a najednou se zem zatřásla a směrem od katany na klona začala země praskat a z ní vyletěla jakási zelená hmota ve formě chapadla a snažila se chytit Saburovýho klona.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)   Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 19:43

Saburo

Takže ta katana má svou schopnost...
Zaostřil jsem a klon se jen tak tak vyhnul chapadlu úskokem doleva.
Sám jsem si dával pozor, aby na mě nic neletělo a taky aby nebylo nic podemnou.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)   Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 20:04

Montaro Yuurinshi

Když obrátil svoji pozornost na klona tak jsem udělal pečetě spojil ruce a nakoncentroval donich chakru po 5 vteřinách mi z ruky vyletělo pekelně pevný chakra lanko velkou rychlosti zezadu na Jina
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)   Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 23:40

Jin

Chapadlo neudělalo jeden pohyb, jelikož když Saburo uskočil, tak chapadlo změnilo směr a zaútočilo na letícího klona, který neměl kam ve vzduchu uhnout. Mezitím už na mě letělo ze zadu chakra lano, ale to nebyl problém, protože v tu chvíli ze země pode mnou vyletěl červ dlouhý asi 50cm, takže lano chytlo jeho a já zůstal v klidu stát, ale to už se za Saburem začal tvořit ze švábů můj klon a jelikož kontroloval místo pod sebou, tak nemohl kontrolovat i svá záda, takže můj klon by mu měl dát v pohodě ránu pěstí do zad s nakoncentrovanou chakrou.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)   Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 16:32

Saburo

V mžiku jsem se otočil a nastavil ruku před sebe, jenže jsem nebyl dost rychlý a tak to tu ránu pouze utlumilo. Takže jsem odletěl kousek dozadu, ale rovnováhu jsem neztratil.
Vytvořil jsem další dva klony, přičemž jeden utíkal zaútočit na pravého Jina a druhý se stal vlastně mým zrakem vzadu za mnou.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)   Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:06

Montaro Yuurinshi

Vypadáto že tu budou všude červy ,,, řekl jsem si a vytáhnul jsem kunai se shurikenem a rozeběhnul se 2 korky a vyskošil do vzduchu směrem na jina mezitím jsem du rukou koncentroval svoji chakru protože kdyby se mi náhodou podařilo trefit tak ho mam označenýho .. letěl jsem něnj a čekla jsem nějaký odpor a protože jsem pevně stiskl kunai
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)   Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 22:07

Jin

Zelené chapadlo zničilo prvního klona Sabura, protože se nijak nebránil, ale to už na mě běžel další Saburův klon a jeden u něj zůstal. A z druhé strany zase skákal Montaro. Můj klon co byl předtim za Saburem na nic nečekal a Montara viděl, tudíž bodl do země a zelené chapadlo se rozpůlilo a jedna část se rozletěla na letícího Montara a druhá na toho běžícího klona Sabura, při čemž já začal tvořit pečetě.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)   Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 22:39

Montaro Yuurinshi

Vyletělo na mě chapadlo a tak jsem nanic nečekal a snažil jsem se ho přeseknout kunaiem nebo aspon ho nabodnout aby mě nedostalo ... že jsem se radši neučil s katanou ... zavrčel jsem si pro sebe
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)   Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 18:54

Saburo

Ihned poté, co Jinův klon zaútočil na Montara, tak můj klon spolu se mnou zaútočil na Jinova klona.
Klon zaútočil katanou a já také katanou, ale z druhé strany.
Nesmí se dostat k Montarovi...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)   Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 19:38

Jin

V tu chvíli já pravý Jin doskládal pečetě a zem pohltila můj i klonův meč, ale nic se nedělo. Kdežto chapadlo, do kterého bodl Montaro se najednou zase rozpůlilo a jedno chapadlo chytlo Montara za nohu a druhé se připravilo, což Montaro nemohl nijak vykrýt, jelikož byl ve vzduchu. V tu chvíli chapadlo s Montarem prásklo o zem a druhé chapadlo do Montara udeřilo z vysoké ryhclosti, poté se chapadla zase spojila.
Mezitím už se Saburové rozeběhli na klona Jina, u kterého bylo také jedno chapadlo. To chapadlo se rozletělo na klona Sabura a mezitim klon začal uskakovat dozadu, při čemž z něho lítali malý šváby. Když v tom se klon rozprsknul na několik švábů. Jenže to už se ozvalo "Katsu!" a všichni ti šváby z klona vybuchli. Byli jak za, tak před i vedle pravého Sabura, jelikož je Jin vypouštěl v průběhu uskakování před jeho útokem.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)   Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 20:11

Saburo

Odjakživa jsem byl celkem všímavý chlapec, takže jsem si myslel, že s těma vypouštějícíma švábama něco bude...
Takže jsem vyskočil do vzduchu, ale výbuch mi trochu popálil levou nohu.
Měl jsem dopadnout někde, asi pět metrů vedle Jinovýho klona...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)   Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 22:29

Montaro Yuurinshi

Doháje řekl jsem si když jsem pomalu vstal a oklepal se pozoroval jsem boj Sabura s Jinem a předemnou bylo chapadlo .. Musím se dostat na boj zblízka .. řekl jsem si a v hlavě mi projela jiskra vzal jsem další 2 shurikeny který mi rapidně ubývaly a obadva jsem vymrštil po chapadliu abych se ujistil že ho trefim jsem se pořádně soustředil stačilo mi aby se trefil jeden shuriken hned nato jsme odskočil dál a čekla jestli shuriken zasáhne hládal jsem si i prostor kolem mě kdyby se nákej parazyt snažil dostat ke me


Naposledy upravil Ramaru dne Tue Nov 09 2010, 22:40, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)   Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 22:37

Jin

Saburo proti klonu už nestál, ten se rozdrolil na ty šváby, takže už měl proti sobě jen mě a ty zelené chapadla. Najednou si Montaro mohl všimnout, že shurikeny zajeli do chapadla a tam se pomalu rozpustili, takže se nejednalo o živou bytost, ale nějaký sliz, který ovládám já. Jenže kde jsem teď? Jelikož jsme nikde nebyl, ale najednou se země zatřásla a praskla, což bylo zřejmě to jutsu, na co byly potřeba dvě polapené katany. Z praskliny se rozletělo velké zelené chapadlo, bylo fakt mohutné a dlouho a v zeleném slizu jsme byl zasazený já a napojený jakýmasi černýma hadičkama. Najednou se země znovu zatřásla a ze země vyletěly další tři chapadla, která byla jako ta první.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)   Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 06:49

Saburo

Fajn, takže teď stačí zabít hlavního a celý se to sesype... Snad to ukončíme rychle...
Pomyslel jsem si. Potřebovali jsme návnadu a pak abych se já dostal před hlavního a katanou ho ukončil...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)   Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 18:47

Montaro Yuurinshi

Těch chapadel .. řekl jsem si .. Fuj tajbl .. todle musí skončit rychle nebo se nám tu namnožej
Skočil jsem do strany a dopadl jsem vedle Sabura ... Nějaké návrhy ? ... já bych jich pár měl .. řekl jsem mu a kouknul jsem se naněj a hodil jsem kunai do kapsy
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)   Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 19:55

Jin

Ti dva museli stát u sebe, aby mohli takhle komunikovat, takže v tu chvíli mé ruce zazářili a najednou se kolem vás vytvořila zelená bublina a vy nemohli ven. Pomalu jste si mohli všímat, že ta hmota odsává vzduch.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)   Vězeňský život II. (Montaro a Saburo) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)
» Tým 1 a 2 v Akci - Saburo Shinju
» 6. Souboj - Ushio Maraji(Seven) vs Saburo Kentiri (Check)
» Nový život
» Přátelský slib (Montaro)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: