Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Hadí cesta (Natsuki)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hadí cesta (Natsuki) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hadí cesta (Natsuki)   Hadí cesta (Natsuki) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 15:49

Kaze

Mluvil jsem s dívkou z toho jejich spolku a to tam přišla Natsuki, pozdravil jsem tu dívku ze spolku, že už odcházíme a zvedl se. "Ahoj Natsuki, ano jsme v pořádku a ty prý také." řekl jsem při čemž jsme šli po cestě ohraničené svíčkami. "Poletíme zase na tom mym netopýrovi." Řekl jsem ji a došli jsme až k němu. "Jo a o tomhle nikomu ani muk. Jasný?" Řekl jsem ji a čekal až naskočí na netopýra.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Hadí cesta (Natsuki) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hadí cesta (Natsuki)   Hadí cesta (Natsuki) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 18:21

Natsuki Yoake

Počúvala som ho len tak námatkovo, mala som totiž dosť nad čím premýšľať ale prikývla som na to že rozumiem a naskočila som na toho jeho netopiera, už som sa tam cítila istejšie než prvý krát no stále to nebolo ako mať zem pod nohami.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hadí cesta (Natsuki) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hadí cesta (Natsuki)   Hadí cesta (Natsuki) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 18:38

Kaze

Letěli jsme už mnohem pomaleji, jelikož jsem si dával pozor, aby nás zase někdo nepřekvapil, jako minule. "Za chvíli jsme doma. Nikomu o dnešku ani muk." Řekl jsem ji tiše a z dálky jsme už viděli bílý sních.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Hadí cesta (Natsuki) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hadí cesta (Natsuki)   Hadí cesta (Natsuki) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 20:04

Natsuki Yoake

Tentokrát som ho počula zreteľne no ani mi to nemusel hovoriť, určite by som to nikomu nepovedala a tak som iba prikývla a čakala som kedy dorazíme do dediny.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hadí cesta (Natsuki) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hadí cesta (Natsuki)   Hadí cesta (Natsuki) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 22:15

Pomalu jsme přistáli před vesnici. Pokračování ve hře.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hadí cesta (Natsuki) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hadí cesta (Natsuki)   Hadí cesta (Natsuki) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hadí cesta (Natsuki)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Cesta za sílou nebo pomstou? (Natsuki a Midari)
» Natsuki Yoake
» Cesta za slávou tým 3
» Temná strana (Natsuki)
» Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: