Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Mlha (Miya a Cloud)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Mlha (Miya a Cloud) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 20:54

Cloud

Než jsem stihl říct co jsem chtěl tak už mě držela Miya kolem hlavy za rameno a vedla mě do Ramen shopu.Sakaryo vytáhl moji katanu ze stromu a donesl mi ji.díky...řekl jsem a strčil ji zpět do pouzdra.Ale Miyo...ty sis toho nevšimla?ze začátku na tebe použila genjutsu a tak nás oba mohla dostat ale neudělala to...asi nás pokládala za slabé...ale...to co mě zneklidňje je to že ta žena mi připadala docela slabá...stačilo na ni docela málo a už bylo po ní...néni to podezřelé?Tenhle útok byl spíše podle mě jenom předehra...brzo přijde skutečný útok...řekl jsem Miyi svoji teorii během cesty k ramen shopu.Pořád jsem nemohl přijít na odpověĎ.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Miya a Cloud) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 21:50

Miya

Sklopila jsem hlavu, jelikož jsem si vzpomněla na svého bratra Tatsuyu, který dopadl zle, když se snažil zesílit kvůli budoucí válce. Kéž by jsi věděl, jak je tenhle svět krutý. Pomyslela jsem si a koukla se na nebe. "Víš Cloude, ve světě existuje několikset silných ninjů a nikdy nevíš, kdy se ukáží. Možná tahle žena byla slabá, ale za rohem může kdykoliv číhat nebezpečí, které nyní nazýváme Akatsuki. Nyní již není nikde bezpečno. Jediné co ti teď mohu potvrdit je, že Sendokage dává do naší ochrany vše, proto taky zrušil genjutsu, které ovládalo nás všechny. To genjutsu netvořila ta žena, ale nějaký jejich vůdce, kterého Sendokage zabil a tim nás defakto zachránil."
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Mlha (Miya a Cloud) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 10:33

Cloud

přesně jak se dalo od Sendokageho očekávat...ušklíbl jsem se a rozběhl se.No tak rychle!nebo nám ten ramen sní nepřátelský nijové!řekl jsem a zasmál jsem se.Dál jsem běžel-směr ramen shop.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Miya a Cloud) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 11:37

Miya

Zasmála jsem se a rozeběhla se vedle něj do ramen shopu. "Všiml sis toho mého jutsu?" Zeptala jsem se za běhu. "Jak Kong usnul a já přebrala jeho část síly." Vysvětlila jsem mu o čem mluvim.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Mlha (Miya a Cloud) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 18:06

Cloud

Ano...co to bylo?zeptal jsem se Miyi.docela mě to zajímalo.o něčem podobném mi už možná říkala ale já jsem v tu chvíly asi nedával pozor.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Miya a Cloud) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 11:47

Miya

"No to je další věc co tě naučim. Jedná se o vypůjčení zvířecích schopností. Já jelikož můj kolega je opice, tak jsem byla najednou mrštnější a rychlejší. Ty jelikož máš orla, tak na 1. úrovni souznění budeš mít asi lepší orientační smysly a budeš taky trochu rychlejší." Řekla jsem mu s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Mlha (Miya a Cloud) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 20:42

Cloud

Po tvářimi tekly proudy anime slz.už jsem se těšil že budu mít křídla...řekl jsemsmutně ale pak jsem se zasmál.Po chvíly se mi zdálo že už v dáli vidím ramen shop.jupí!vykřikl jsem a zrychlil.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Miya a Cloud) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 21:57

Miya

Pousmála jsem se. "V první úrovni jutsu asi ne, ale ve třetí se podle mě budeš moct jakoby vznášet. Já ve třetí úrovni mám jakýsi neviditelný ocas." Pousmála jsem se. jenže my neviděli jen ramen, ale uviděli jsme i Eimi, jak běží přímo k nám.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Miya a Cloud) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 18:29

Hlavně, že jak blbec píšu Eimi do hry, že uviděla Clouda a nereaguje na to. To je jedno, Cloud má misi ať se distaví v Sendokageho kanceláři ...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mlha (Miya a Cloud) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Miya a Cloud)   Mlha (Miya a Cloud) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mlha (Miya a Cloud)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pod vedením krásky (Miya a její tým)
» Mlha (Sora a Izumi)
» Mlha (Jukara a Hiyori)
» Mlha (Kin a Nimeshi)
» Mlha (Darui a Yuu)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: