Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)

Goto down 
+2
Páťa
Nagato
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 20:02

Ryuu

Nechte si to na večer. řekl jsem provokativním tonem a zasmál se.Pořád jsem ale nespuštel z očí okolí, stálel jsem jej sledoval.Zatím to vypadá v klidu, pokud to bude jako do teto doby hladce tak to bude bezproblémová mise.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 20:11

Rei chytila postavu za rameno a o něčem s ní mluvila. Po té kývla na tým 1 i 2, dala hostinskému sáček s penězi a všichni se vydali o patro výše, na společný pokoj.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 20:13

Tawara

Měl jsem sto chutí na ty imbecili co se hádali u dvěří zařvat ale překonal jsem se když si ke mě informátor sedl.
Mohu vás pozvat na...
chtěl jsem říct skleničku ale to už ho sensei chytla za rameno a tak jsem se vydal s povzdechem za nimi do společenského pokoje.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 20:15

Akemi
Konečne... Povedal som po tichu a vyšiel som o poschodie vyššie.
Potom som už iba čakal čo ďalej.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 20:18

Aiko

Chytila som Ryuua za tričko a vražedne som sa naňho pozrela.
Kedy...? Kde...? S ním?! Arogantný namyslený Uchiha... no jasné.. potom som si všimla na ruke ktorou som ho držala červenú stužku.
Pustila som ho a chytila som si ju druhou rukou.
Daisuke... vydýchla som a pretrela som si oči.
Potom nás Rei zavolala a tak som ich nasledovala.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 20:27

Rei
Všichni vešli do pokoje. Až zaklapli dveře, Rei promluvila. Informátor mi řekl, že zloději mají úkryt nedaleko od Amegakure, na břehu řeky. Podle něj jich je asi 20 a jedná se o uprchlé ninjy. Nevíme odkud jsou a o c o jim jde, ale náš cíl je jasný.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 20:32

Akemi
Povzdychol som si.
Vyrážame asi teraz, čo? Spýtal som sa ešte Rei-sensei.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 20:35

Tawara

Jen jsem přikývl načež jsem se otočil na své společníky(kromě Sensei)
Mimochodem vy ste se vážně nápadněji už chovat nemohli co?
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 20:41

Ryuu

Ach ty ženy, poškrabal jsem se na hlavě a vyrazil do společné místnosti.Sedl jsem si na zem, opřený o zěd a v ruce jsem držel katanu.Poslouchal jsem informace o misi a pokusil se je zapamatovat.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 21:27

Rinari

Když Rei-sensei začala mluvit, tak jsem se jí snažila poslouchat. Je jich 20... zajímavé číslo. Pomyslela jsem si a čekala jestli Rei-sensei ještě něco neřekne.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 15:20

Aiko

Pozrela som sa na Tawaru.
Myslíš že je to také ľahké, keď máš v týme ľahostajného Uchihu ktorý si neuvedomuje dôležitosť misií? opýtala som sa.
Tak poďme to vybaviť, pretože nemám najlepší pocit z toho, že sme mimo Hory, dattebayo! povedala som.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 16:37

Tawara

Nemáš se nechat vyprovokovat, mise je přednější než nějaké osobní spory nebo neshody
zavrčel jsem naštvaně a otočil se na sensei.
Máme nějaký plán akce?
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 17:10

Aiko

Nemysli si že si niečo extra Tawara... zašomrala som potichu.
Nenávidím tú vec v tebe... Zničila to čo som mala zo všetkého najradšej... zamračila som sa.
Pozrela som sa na Rei a čakala...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 19:22

Rei

V našem vlastním zájmu se tam infiltrujeme co nejnenápadněji (vtipný slovo Cool laugh ) A poté zautočímé ze zálohy. Je to jednoduchý plán, ale nevěřili byste, jak účinný.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 19:25

- Cool laugh

Aiko

Heheh, tak toto sa mi páči! DAttebayo! povedala som veselo.
Som pripravená... zdvihla som ruku so stužkou a usmiala som sa.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 10:37

Skupinka vyčkala na setmění, a po té vyrazila směrem z Amegakure
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 12:24

Tawara

Čekání do setmění jsem ztrávil odpočinkem. Když se pak setmělo vyrazil jsem spolu se sensei a ostatními na místo kde by se měl zkrývat nepřítel.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 12:42

Ryuu

Potichu jsem vyrazil za ostatníma na místo, kde se měl nacházet nepřítel. Vybavili se mi slova ,,infiltrovat,, a proto jsem použil Henge a přeměnil na jednoho staříka, kterého jsem znal z Hory. Potichu jsem se zasmál své vychytralosti a čekal na další pokyny senseie.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 20:00

Před jeskyní stáli 2 hlídači. Naším úkolem bylo se jich nepozorovaně zbavit (Nechám to na vás a pak budu reagovat podle toho co vymyslíte Smile
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 20:05

Isamu
Nechajte to na mňa. Pousmial som sa.
Aktivoval som si sharingan a pozrel som sa na nich.
Rýchlo som zobral kunaie a hodil som to po jednom, pričom som vytiahol katanu a "shunsinol" som sa k tomu druhému ktorému som sa pokúsil vraziť do brucha katanou.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 21:39

Ryuu

Ten se stím nesere.Zasmál jsem se stařeckým hlasem a pokračoval v ceště. Přemýšlel jsem o misi, také jsem přemýšlel o hoře, opět mi chyběla.Vytáhl jsem čutoru s vodou a plnými doušky jsem se napil, měl jsem docela žízen.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 19:51

Obě stráže ihned zareagovali na hozený kunai. A uskočili do strany. Jelikož je shunshin rychlí pohyb v jednom směru, tak se (Nemenuješ se náhodou Akemi? Cool laugh) objevil na místě, kde stála ochranka a bodl katanou na prázdno. To samozřejmě spustilo poplach a hned se před bránou objevilo pět dalších stráží. Tyhle stráže nebyli ledajací žebráci a zloději. Byli to uprchlí ninjové z různých vesnic!
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 20:21

-Nj xD
Akemi
Super... Zasmial som sa.
Urobil som pečate a potom som povedal: Katon: Gokakyuu no jutsu!
Na ninjov som vyslal ohnivú gulu.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 17:47

Tawara

Toliko k plánu to vyřídit rychle a potichu
povzdechl jsem si a vyrazil za Uchihou pomoci mu proti přesile. Vyhlídl jsem si prostě nejbližšího nepřítele a zaútočil na něj.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 24 2010, 20:22

Doton: Doryūheki Vykřikl jeden z nich a ohnivá koule narazila do kamené stěny. Tawara zasáhl nejbližšího člena ochranky, ale ten se rozlétl na třísky. V jeskyni stála postava se třemi, teď už dvěma loutkama. Jedna mohutnější, kterou si držel u těla a druhá menší a hbitější se kterou útočil.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Sponsored content





Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Společná B mise (Seven)
» Tým 1 - První mise
» Pyromanství - Mise pro tým 7
» Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10
» Normální mise? (Mizuki)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Amegakure no Sato-
Přejdi na: