Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)

Goto down 
+2
Páťa
Nagato
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 24 2010, 20:32

Akemi
Odskočil som a pripravil som si kunai s výbušným lístkom.
Hodil som to do stropu jaskyne nad tým ninjom s bábkami.
Nad ním to vybuchlo a začali na neho padať kamene...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 24 2010, 20:47

Ninja jednoduše uskočil o kousek do zadu. Když jeskyni zasypalo kamení tak se chvíli nic nedělo. Po chvilce se ozvala rána a kamení odletělo, takže průchod byl zase volný. Mohli jste si všimnout že tam ležel kunai s utrženým provázkem, takže ninja použil výbušný líste aby odstranil kamení. Menší loutka se vydala na Akemiho, ten musel dávat pozor, a tak si nemohl niják všimnout, že větší loutka už není u ninjy loutkaře.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 25 2010, 06:46

Akemi
Rýchlo som uskočil do boku tak aby som sa mohol útoku vyhnúť.
Nemá cenu s ním bojovať na diaľku. Ale, kde má tu väčšiu bábku? Rozmýšľal som.
Shunsin.... Povedal som a rýchlo som sa dostal k tomu ninjovi a pokúsil som sa mu vraziť.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 25 2010, 18:22

Jelikož je Shunshin rychlý pohyb jedním směrem, a mezi ninjou a Akemim stála loutka tak si se dostal maximálně k loutce která odletěla o kus dál, ale ninja jí stále ovládal. Ihned jak se loutka vzpamatovala vystřelila po Akemim spršku jehel napuštěných jedem.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 25 2010, 18:30

Akemi
Rýchlo som zobral katanu a ihly som vďaka sharinganu odrazil katanou.
Budete tam stáť či mi pomôžete?! Zakričal som na nich.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 25 2010, 18:34

Jakmile to Akemi dořekl, tak se za ním objevila větší z loutek a uvěznila ho v sobě. Mezitím ostatní nijové napadli skupinku. Hashi se vydal na pomoc Akemimu
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 25 2010, 18:37

Akemi
Super... Povedal som si pričom som rozmýšľal nad plánom.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Nov 26 2010, 16:05

Aiko

Po jednom z ninjov som hodila kunai s výbušným lístkom, potom som sa rozbehla smerom k inému a toho som sa pokúsila kopnúť do brucha, pri tom som spravila pečate na kawarimi.
Nebude to lahké... pomyslela som si.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Nov 26 2010, 21:22

Tawara

Sledoval jsem bitvu, když tom se Uchiha nechal uvěznit uvnitř jedné z loutek.
No to si snad děláš srandu...Liškáku potřeboval bych kapku chakry
zažádal jsem o pomoc, pokud jsem chakru dostal, koncentroval jsem ji do pěsti a vyběhl proti té loutce co drží Uchihu.
Ishigenkotsu
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Nov 27 2010, 09:08

Ryuu

Šibalsky jsem se usmál.Vylezl jsem na strom ,sedl si na větev a koukal se na ty boje.U toho jsem pil vodu, dobře jsem se bavil.Po čase mě to ale přestalo bavit, hlavu jsem si opřel o kmen stromu ,zavřel víčka a spal.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Nov 27 2010, 20:27

Chakra na Tawarově pěsti zrudla a mnohonásobně zesílila. Pokud by vážně vrazil do loutky mohl by zranit resp. zabít Uchihu. Kunai s výbušným lístkem odstřelil ninja obyčejným kunaiem. Ten s výbušným lístkem se odrazil na strom, kde seděl Ryuu. Aiko kopla jednoho z nich do břicha. Rána ovšem prošla skrz a noha Aiko se zasekla v ninjovi. (Ninja ovládá suiton stejně jako Suigetsu)
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Nov 27 2010, 21:30

Aiko

Kso..?! zamračila som sa.
Šmejd jeden...!!! zakričala som.
Pokúsila som si nejak vytiahnuť nohu, ale nevedela som, čo ďalej urobím..
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Nov 27 2010, 21:43

Tawara


Úder jsem samozřejmě nevedl přímo rovně, ale od spodu nahoru(kolmo se zemí) tak abych urval loutce předek a přitom nezasáhl Uchihu.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Nov 28 2010, 17:19

Tawara se řítil k loutce čehož si nezaneprázdněný loutkař samozřejmě všiml a na čelo své loutky vystřelil několik jedovatých jehel. Mezitím se na ninju, který držel Aiko vrhl Hashi. Zasáhl ho pěstí do obličeje. Chtěl použít i raitonové jutsu ale uvědomil si, že by mohl zranit Aiko a tak vsadil na to, že když chytí ninju zezádu, promění se ve vodu a noha Aiko se tak uvolní. Opravdu se tak stalo. Teď se ovšem ninja objevil za Hashim.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 29 2010, 09:41

Aiko

Pozor! zakričala som a vytiahla päť kunaiov.
Ak sa Hashi uhol, hneď potom som ich vrhla po ninjovi.
Kso... nieje to až také ľahké ako sa zdalo... ale my to zvládneme...!
Dattebayo! vytiahla som Minatov kunai a čakala, čo sa bude diať.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 29 2010, 16:10

Tawara

Kur...Seikuken
zahlásil jsem a tasil kunai, kterým jsem odrážel jedovaté jehly, načež jsem jej hodil po loutkaři abych ho zaměstnal a mohl rozbít tu loutku.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 17:06

Hashi se skrčil a kunaie ninju zasáhly. Pak se ale odrazili od jeho brnění a on začal skládat pečetě. Objevil se vedle něho vodní klon. Zaútočil na Hashiho a hned jak Hashi přestal dávat pozor klon ho chytl do vodního vězení. Pak se otočil na Aiko. Mezitím loutkař musel vrátit loutku k sobě a zastavit tak házení jehel. Loutka se pak vydala přímo proti Tawarovi.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 19:41

Aiko

Poskladala som pečate na Kage Bunshin.
Vytvorila som troch klonov, ktorý sa rozmiestnili okolo neho.
Každý po ňom vrhol dva shurikeny, tesne po tom som a Shunshinla pred neho a päsťou som sa ho pokúsila udrieť do brucha a HAshiho vyslobodiť von...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 20:10

Ninja skočil před svůj klon a vytvořil zeď z vody, do které se shurikeny zasekli, a i Aiko do ní narazila, když se pokoušela dostat k vodnímu klonu.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 20:18

Akemi
To sú lemry. Pomysel som si.
Takto to nepôjde. Povedal som si ticho a pozrel som sa nad seba.
Zase spíte?! Zakričal som ako som len mohol.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 04 2010, 19:40

Tawara

Mám tě
usmál jsem se když jeho loutka prošla mým Seikukenem, načež jsem ji pomocí něj vyhodíl do vzduchu a daleko za sebe, poté jsem vyrazil jak nejrychleji jsem mohl k loutkaři.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 04 2010, 21:13

Loutkař nevěděl co dělat. A tak se vydal na útěk. To mu ale bylo málo platné...
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Dec 05 2010, 10:17

Tawara

Na to zapomeň
zavrčel jsem a zrychlil tak abych ho doběhl, načež jsem se ho pokusil plnou silou praštit zezadu do týla.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Dec 05 2010, 14:46

Aiko

Mysli...! zamračila som sa a odskočila som.
Hodila som na zem dve dymové guľôčky a vytvorila som ďalších 2 klonov.
Pripojila som na nich výbušné lístky, rozbehli sme sa okolo neho.
Každá sme vytiahla senbony.
Pravá ja (išla som zboku) a dva klony sme sa naňho rozbehli, každá z inej strany.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Dec 06 2010, 19:46

Tawara trefil loutkaře a ten padl k zemi. Než se klony Aiko rozeběhli na toho co držel Hashiho ve vodním vězení, tak jeden z ninjů který s nikým nebojoval kolem klonu s vodním vězením udělal dotonovou schránku, do které pak směřovali výbuchy. Trochu jí poškodili ale nebylo to nic vážného.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Sponsored content





Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)   Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bídníci (Mise pro tým 1 a 2 z Horagakure)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Společná B mise (Seven)
» Tým 1 - První mise
» Pyromanství - Mise pro tým 7
» Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10
» Normální mise? (Mizuki)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Amegakure no Sato-
Přejdi na: