Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Cesta zatracených (Nero)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 11 2011, 18:23

Juriky

Mimochodem ... předpokládám že to je nezvyk jíst lžící .. ale to jsou naše zvyky .. řekl jsem a pak jsem ještě dodal .. Mimochodem jmenuji se Juriky ... Jo a ještě mimochodem až to dojíme tak tě u provedu .. řekl jsem a ty sis mohl všimnout jak vlastne otravně neustále používá slovo "Mimochodem"
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 12 2011, 14:18

Nero

A mohl bych "mimochodem".. zdůraznil jsem to hnusné slovo ... ...dostat zpátky své věci ? Jsou pro mě docela důležité.. Řekl jsem rázně a dál se cpal ramenem.. měl jsem docela velký hlad.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 21:01

Juriky

Chvilku jsem přemýšlel co mu mam říct a pak jsem ze sebe vydal jedno chladné slovo .. NE ... řekl jsem chladně a tys to mohl ucítit
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 21:26

Nero

To už jsem ale rozzuřeně zabodl vydličku do stolu a vražedně se na něj podíval.. A důvod ? Pane mírumilovný ?!.. řekl jsem podrážděně a vydličku v ruce jsem pevně zmáčkl a pod tlakem chakry kterou sem uvolňoval v dlani, jsem jí úplně zdeformoval.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta zatracených (Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta zatracených (Nero)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Cesta k ovládaní (Nero)
» Cesta zaslíbení(Nero)
» Louka č.2 -> Karadin , Nero
» Nero
» Reborn(Nero)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: