Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Cesta zatracených (Nero)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 30 2010, 00:33

Nero

Tady si někdo pěkně vydělává řekl jsem si a dál kráčel místností až ke schodům ale když jsem knim došel tak do mě ten blb strčil a to mě už vytočilo... ohnal sem se a patou jsem ho silně nakopl ze spoda do varlat..a jak sem měl ve zvyku do svého úderu sem nakoncetroval chakru a při doteku nohy sem všechnu chakru vypustil takže rána byla opravdu dost silná.. Přestaň na mě šahat ty špíno! Křikl jsem na něj ale o útěk jsem se nepokusil..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 30 2010, 01:22

???

oči se mi protočili a já lehce zaupěl ale nebylo to tak špatný .. asi už jsem byl zviklej .. Ty malej hajzl* ! zakřičel jsem a zbod kabátu jsem vytáhl dlouhou pozlacenou katanu a už jsem mu chtěl useknout hlavu když vtom se ozval mužský hlas ve tvém věku .. Přestan .. řekl ladně jeho hlas byl tak tichí a přívětivý že bylo celkem překvapení že to zapůsobilo na toho velkýho strážce tak jako kdyby to naněj zakřičel a on s euplně lekl ... stál tam kluk byl ve tvém věku a usmíval se
Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 D.Gray-Man+OST+Original+Sound+Track+1
Vitej v domě mého otce neznámí .. pronesl jsem krátce .. Můj otec už tě očekává ... řekl a protože jste vyšly už schody tak ti otevřel dveře přímo naproti schodům do nákýho zasedacího sálu a a rukou tě pozval abys šel dovnitř
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 30 2010, 02:10

Nero

Když vyšel nějaký chlapec tak jsem na chvilku vytřeštil oči protože mě jeho přívětivý výstup celkem překvapil..Pomalu jsem vyšel po schodech a zamířil cestou kterou mi ukázal.. Nechápu to...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 30 2010, 15:33

Nero vešel dovnitř a jeho stráž zůstala venku a tys uviděl hlápka jak stojí u okna a pozoruje co se kolem děje .. ten kluk zatebou zavřel dveře a obešel tě tvoje pouta se uvilnila a spadla na zem .. mohl zaot ten kluk ... pak si šel stoupnout vedle židle v čele velkého stoplu se 12+1 židlema a pak se ozvolala ta vysoká osoba co stála u okna měla celkem dlouhé blondaté vlasy a černý plášt který obkrýval většinu postavy víc si neviděl ... Vitejte ... Nero .. řekla postava ladně a smyslně z jeho hlasu si cítil klid a mír
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 30 2010, 15:50

Nero

Kdo jste? Řekl jsem docela nechápavě a prohlížel jsem si ten přepich kolem.. A kde to vůbec jsem ?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 30 2010, 16:28

???

Ani jsem se nehnul .. a sledoval nebe z okna .. Není dneska nádherně ? .. přišel jste v nádherný den ... řekl jsem opět svým tonem a otočil jsem se a tys mě spatřil .. odepnul jsem si robu a dal jsem ji na věšák a vypadal jsem velice ustarale
(samozřejmě bez té koule)
Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 1644620-vladimir_marquis_super
Nedáte si něco k pití ? .. řekl jsem a pomalu jsme přišel ke stolu a rukama jsem se opřel o velmi vysokou židly která byla v čele stolu .. která byla naproti tobě ... došlo ti že si jede podle svýho a tvoje otázku uplně ignoruje
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 30 2010, 22:59

Nero

Jste ignorant nebo hluchej ? Ptám se proč jste mě unesli,kdo jste a co tu vlastně děláte ! Trochu sem zvýšil hlas protože mě tohle docela deptalo.. Co si sakra myslí...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 21:27

???

Tak jak pak se vám tu zatím líbí?? ... zepta jsem se tě a opět jsem tvoje narážky a otázky ignoroval ... byl jsem uplně v klidu a v pohodě moje očí pláli zvědavosti a můj syn vedle mě se usmíval jako kdby se nic nedělo
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 13:47

Nero

Dělá si ze mě srandu? .. Jo celkem pěkná díra s pěknou vilkou uprostřed...no a ty stovky otroků co venku makaj ..taky nádhera... fakt jste dobrej.. Odpověděl jsem mu ironicky s kapkou sarkasmu a opřel se o jeho stůl..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 07 2011, 21:39

???

Děkuji , ale to je bohužel práce mého bratra .. řekl jsem mu a někdo přišel a odsunul mi židly a já jsem se usadil ... rukou jsem mu dla pokyn at si taky sedne k první židly po jeho plevici .. usedl si můj syn a to po mé pravici
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 22:17

Nero

Vašeho bratra ? Nechcete mi povědět něco víc ? Řekl jsem trošku nechápavě a přistoupil blíž ke stolu...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 16:24

???

Heh .. řekl jsem celkem potihu .. zadíval jsem se na obraz která vysel na zdi byl vněm nějaký starší pán podobně oblečený a jeho 2 ruce byly položený ve vlasech dvou mladých kluku jeden vypadal dost podobně mě ale ted druhý měl černý šátek už přez pusu a tvářil se zraněně a zoceleně .. tys mohl vidět jak se tvářím na ten obraz smutně nebo zoufale ale to okamžitě zmizelo a já jsem se pohlednul na tebe .. Můj Brat.... nedořekl jsem a najednou se rozletěli sveře do kterých vstoupil ninja který měl černé vkrátké věci byl vymakaný a přez pusu měl černý šátek jako natom obrazu vletěl dovnitř a mířil rovnou kemě a to naštvaně
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 13 2011, 18:53

Nero

Prohlídl jsem si obraz když vtom někdo vlítl do místnosti a já se na něj jen nechápavě podíval přičemž jsem nečekaně křikl.. Nechcete mi už někdo konečně vysvětlit co se tady děje ?!.. zakřičel jsem naštvaným tónem a zatnul ruku v pěst..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 14:28

???

Co si to dovoluješ .. našeho nového otroka zvát do domu ! .. vykříkl vražedně ten nově příchozí a pak se jenom an tebe otočil ... Ty ted mlč ! .. zkázal na tebe douhým prstem a zpátky se otoči lna bratra který jen hlasitě povzdychl .... Nemůžeš všechny lidi jenom tak zotročovat .. tendle se nám můžeš hodit jinak .. řekl jsem a protočil jsem očima .. a ten nově příchozí pohlednul na strom a bylo naněm vidět jak přemýšlí
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 15:35

Nero

Eh? Vydalo se ze mě nechápavě a čekal sem až jejich rozhovor skončí.. Tohle se fakt může stát jen mě..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Feb 22 2011, 19:58

Nově příchozí

Fajn nech si ho týden .. pak jde makat .. řekl rozsouzeně a pomalu odešel ... První si oddychnul a pak vstal jeho chování se uplně změnilo .. Určitě máš mnoho otázek .. rád bych ti naně odpoveděl , ale prozatím ti řeknu jenom to ... že jsem znal tvého senseie Nero z Kumogakure ... řekl vlídně a vstal jako gesto že odchází
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 28 2011, 19:35

Nero

Odkud jste ho znal ?! Křikl jsem neurvale arogantním tónem a stoupl jsem si mu do cesty kterou chtěl pravděpodobně odejít.. Neměl jsem vplánu ho nechat jít dál dokud mi nepoví odkud takový darebák(nejspíš,možná) se znal s mím senseiem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 06 2011, 22:54

???

Lehce jsem se zasmál .. To on nám pomohl todle vybudovat ... řekl jsem a lehce jsem se zasmál ,celkem lhostejně ,ale byla v tom špetka soudnosti ,že to nechce dělat ... V klidu tě po odpovědi obešel a pak ti ještě řekl .. Mimochodem říkají mi Vlad .... řekl jsme vnešeně a zmyzel jsem ve dveřích ... V místnosti bylo téméř prazdno jediný kdo tam byl si byl ty a ten klidnej kluk co tě sem přivedl
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 10 2011, 22:12

Nero

C..cože.. pomohl... s tímhle.. ? Nechápavě jsem stál jak přibitý a s vykulenýma očima jsem se díval před sebe.. Musím zmizet... Problesko mi hlavou a začal jsem se rozhlížet po něčem co by se dalo použít jako zbraň a nebo nějaký alternativní východ z budovy..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 11:00

Syn

Přestan ... a radši usedni bude se podávat večeře ... řekl jsem ten kluk klidně a sednul si ke své židly ... z jeho hlasu byl cítit rozum a i lítost
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 20:25

Nero

Za co mě sakra máš ? Přestaň ? Jak mám asi přestat když tady ze mě chcete udělat otroka a ještě ktomu mi začnete vyprávět že sněčím takovýmhle vám pomohl můj sensei !! To by nikdy neudělal ! Zakřičel jsem naštvaně a zatnul ruku v pěst..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 20:46

Syn

Nikdo z tebe neudělá otroka .. můj otec to nedovolí ... řekl jsem vážně a pak jsem se rozesmál .. Víš vlastně ono ty ani nevíš sčím tu tvůj sensei pomohl ... on neudělal nic špatnýho věř mi .. řekl jsem už trochu více ironicky ,ale stále jsem měl na jazyku to aby se sklidnil
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 21:43

Nero

Naštvaně až skoro uraženě jsem došel ke stolu kde jsem odsunul židli a tvrdě si na ní dřepnul.. Hmpf.. Vydal jsem ze sebe arogantně a stejným tónem jako Sasuke.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 16:35

Během pár minut k tobě přispěchal sluha a ten ti naservíroval teplou a čerstou polévku ramen .. Nech te si chutnat .. řekl jsem postaře a oděšel to i zopakoval kluk ,který seděl na druhé straně dlouhého stolu ... Nech si chutnat .. vedle ramena si měl spousty příborů a našla se tam i vydlička či lžíce
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 07 2011, 17:12

Nero

Byl jsem trošku zmatený ale zároveň naštvaný, čapl jsem lžici a pustil jsem se ramenu, sice mi to nešlo dvakrát dobře protože jsem byl zvyklý na hůlky ale tak nějak jsem to zvládl. Jedl jsem co nejrycheji a doufal že mi brzo někdo vysvětlí o co tu vlastně jde. Každou vteřinou mě štvalo že každou vteřinou co já tu jím v luxusním sále, venku tvrdě pracují otroci pod nějakým namyšleným blbem co si tím snaží něco kompenzovat. Navíc mě stresovalo že u sebe nemám své vybavení, hlavně meč a senseiovo roucho. Ale mohl jsem jim poděkovat. To oni mi aspoň na chvíli zahnali tu "náladu" která ze mě udělala arogantního hajzla.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta zatracených (Nero)   Cesta zatracených (Nero) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta zatracených (Nero)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Cesta k ovládaní (Nero)
» Cesta zaslíbení(Nero)
» Louka č.2 -> Karadin , Nero
» Nero
» Reborn(Nero)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: