Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Empty
PříspěvekPředmět: Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)   Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Icon_minitimeWed Jun 15 2011, 19:12

zde pokračuj.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)   Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Icon_minitimeWed Jun 15 2011, 19:19

Montaro Yuurinshi

Uh , pomalu jsem se lekl .. byl jsem soustředěný na Hiyori a vtom mě chytnul Ullquiorra lehce jsem cebou cuknul .. Dobře .. řekl jsem krátce a šel jsem sním při slovech Suizua .že jdeme za Jinem do té vesnice se mi zvědavosti rozšířili zorničky a mlčky jsem snima vyšel z vesnice .. byl jsem zamlkly a pul metru zanima jsem se tahnul a nic jsem neříkal .. moje mysl ted byla někde jinde .. přemýšlel jsem nad Jinem a Kamereonem
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)   Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Icon_minitimeThu Jun 16 2011, 14:33

Suizu

Ten kluk má jistě strach, protože ví, že teď to je život nebo smrt a brzy se rozhodne. Avšak mám pocit, že Montaro neukázal Jinovi to své silné Fuuton jutsu, takže by to mohlo dopadnout ku jeho prospěchu. Avšak nenechám ho bojovat samotného. Já sejmu Kamereona, protože na to mám asi nejlepší schopnosti a jemu pomůže Ulquiorra svým senzibilstvím. Pomyslel jsem si a mlčky kráčel po cestě. "Montaro naučil jsi se něco nového?" Zeptal jsem se tě.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)   Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Icon_minitimeSun Jun 19 2011, 19:08

Montaro Yuurinshi

Mlčky jsem ten půl metr doběhnul jako kdyby to byl kilometr , kouknul jsem s ena Suizua a sklopil jsem hlavu ... Ne Suizu , v posledníc měsících jsem pořád běhal někde mezi vesnicemi a plnil svoje mise ... řekl jsem tak trochu naštvaně a i mrzutě
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)   Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Icon_minitimeSun Jun 19 2011, 22:07

Suizu

Ulquiorra šel dál a já se prudce zastavil a chytl tě za tvé ramena. "Ne Montaro, ty jsi se toho naučil hodně. Naučil jsi se pomáhat přátelům ikdyž tě to může stát kariéru ninji, naučil jsi se prohrávat nejdůležitější souboje života, naučil jsi se důvěřovat lidem a pochopil jsi, že něco je vždy za něco. Že když něco uděláš tak to bude mít nějaký následek. A tohle všechno tě posunulo dál a nyní už jsi připraven pomstít svoji největší lásku a jsi připraven ukázat světu, že Modrý drak ze Suichugakure se jen tak nevzdává!" Snažil jsem se ti dodat sílu a sebevědomí. Mohlo tě napadnou, jaktože vim, že se ti říká Modrý drak ze Suichu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)   Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Icon_minitimeSun Jun 19 2011, 22:21

Montaro Yuurinshi

Eh .. stál jsem zezačátku zaražený do země a nic jsem nedělal ... pak říkal co všechno jsem se naučil a taky ,že měl pravdu .. Techniky nemusí být vše .. řekl jsem si sám pro sebe a moje oči se rozzářili štěstím .. Děkuju Suizu ! .. zvolal jsem Modrý drak ze Suichugakure se opravdu nikdy nevzdá .. a Jin teprve pozná koho si proti sobě poštval ! .. řekl jsem odhodlaně a pak jsem se kouknul na Suizua a pošptal jsem mu .. Jak jste se vůbec dozveděl o té přezdívce ?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)   Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Icon_minitimeMon Jun 20 2011, 15:03

Suizu

Zeptal se mě ohledně té přezdívky a já se jen pousmál. "Mluví tak o tobě už skoro celá vesnice, takže jsem se to doslechl a začal tvoji přezdívku šířit dál. Takže se nediv, že tě teď lidé budou ve vesnici poznávat." Vysvětlil jsem ti to a pak přidal do kroku. "Musíme se tam dostat do poledne, jelikož pak by mělo v té oblasti pršet a to by mohlo smést veškeré stopy, které by mohl Ulquiorra zachytit." Zvolal jsem a Ulquiorra kývnul hlavou a zvolil stejně rychlé tempo jako já.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)   Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Icon_minitimeMon Jun 20 2011, 16:06

Montaro Yuurinshi

He ! .. vydal jsem ze sebe štasně .. Oni si o mě povídají ve vesnici ? .. řekl jsem si pro sebe překvapeně a rychle jsem přidal na tempu ... Neboj se Jine ... já si tě sám chytím , mě už neutečeš .. řekl jsem si jenom v duchu ... Myslí te ,že tam budem sami a nebo tam budou i ti lovci co šly po mě ? .. zeptal jsem se a vzpoměl jsem si na ty lovce nukeninů ,kteří mě na jendu stranu zachránili ,ale i uvrhli do vezení
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)   Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Icon_minitimeTue Jun 21 2011, 16:57

Suizu

"O Jina se nikdo jiný nestará, má hodně velký respekt a jediný, kdo by do něj mohl jít jsou silnější démoni a nebo Akatsuki, ale pochybuji, že ho považují za hrozbu, takže tam budem zřejmě jen my tři a Jin s Kamereonem." Řekl jsem ti za běhu.

Ulquiorra

Najednou jsem se prudce zastavil a moje oči zčervenaly. Tohle Montaro naposledy viděl, když jsem ho chtěl zabít kvůli Hiyori. "Cítim ho. Budou tak 5 kilometrů od nás." Oznámil jsem. "Ale nevim na jaké straně." Řekl jsem zklamaněji.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)   Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Icon_minitimeTue Jun 21 2011, 19:57

Montaro Yuurinshi

Zastavil jsem se vedle Ulquiorry .. Paráda .. vydal jsem ze sebe s usměvem a kouknul jsem se dopředu ... pokud se kním přibližujeme tak máme 3 různe směry ... ukazoval jsem pomocí rukou vyhrazenou zonu kde by měly být byl to Sever , Severovychod a Severozápad ... Můžeme se rozdělit a pak dát nějaký signál když je potkáme a nebo se zorientovat a nechat Ulquiorru ,aby to zatím prozkoumal ... řekl jsem těm dvoum narovinu ... nechtěl jsem ,aby to vypadalo že nějak velím jenom jsem vyjádřil svůj názor
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)   Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Icon_minitimeTue Jun 21 2011, 21:20

Suizu

Ohledně rozdělení jsem přemýšlel také a bylo to asi nejlepší jedinné řešení. "Fajn asi se budeme muset rozdělit, aby jsme je našli co nejdříve. Tady mátě chakrovou světlici." Řekl jsem a každému dal jednu malou tyčku, která byla velká tak 10 centimetrů a tlustá tak 5 centimetrů. "Jakmile je najdete, tak zvedněte ruku a nakoncentrujte chakru do té tyčky a v tu chvíli vyletí rudý paprsek a budeme vědět, kde ti dva jsou." Vysvětlil jsem vám princip chakrové světlice a hodlal se rozeběhnout.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)   Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Icon_minitimeTue Jun 21 2011, 21:41

Montaro Yuurinshi

Yosh .. řekl jsem a vzal jsem si jí důkladně jsem si jí uložil pod tričko do male kapsy ,která přidržovala světlici ,aby nespadla ... Vezmu si střed .. řekl jsem odhodlaně ... Jelikož pokud je nepotkám já , tak je potkáte vy a já to budu mít na obě strany stejně .. chtějí mě .. takže nechci ,aby na vás nějak zautočili než se oběvím .. řekl jsem a trval jsem na svém názoru ... Hodně štěstí .. řekl jsem oboum a pak jsem na nic nečekal vyběhl jsem středem osy a pomalu jsem zmyzel mezi houštím ... Jine , Kamereone už běžím ... pomyslel jsem si pro sebe a to zabrumlal cosi demon ... nerozuměl jsem mu ,ale využil jsem toho ,že je aktivní ... Rokubi ... řekl jsem přátelsky ... Dokázal bys zničit část chakry Hachibiho ,kdyby se oběvila v plný síle ? .. zeptal jsem se na rovinu Rokubiho ...

-> Dyštak mi prosím postuj i za Rokubiho v teto chvili Smile
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)   Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Icon_minitimeFri Jun 24 2011, 11:35

Rokubi

Uslyšel jsi jen jakési probuzení. "Aááh!" Jako bych si zrovna zívnul, jelikož jsem byl unavený. Chvíli jsem přemýšlel a tobě už mohlo docházet, že ti asi nehodlám odpovědět nebo že na tebe uplně kašlu. Avšak pak jsem promluvil "Ano, dokázal bych zničit jeho chakru, ale musíš mě pustit tak na tři ocasy a já ho pak zarazim, ale v boji už mě pak nebudeš moct ještě dlouho použít." Řekl jsem ti a následně se zasmál. "Ale nepočítej s tim, že ti budu vždy takhle pomáhat. Nejsem žádný tvůj kamarád a jednou se od tebe odtrhnu a budu zase kráčet po vašem světě, to mi sakra věř!"
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)   Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Icon_minitimeFri Jun 24 2011, 16:24

Montaro Yuurinshi- nitro

Mlčky jsem se usmál .. Já tě nechci nijak využívat ,ani nechci prohlašovat ,že mi pomáháš ... řekl jsem a pousmál jsem se .. To mi sakra věř! .. dodal jsem odhodlaně .. Je to jenom taková malinká služba a i v budoucnu "pokud" ... zdůraznil jsem ... někdy budeš volný tak budeš mít mnohem větší svobodu .. řekl jsem až skoro nadšeně .. Jde o to ,že mi právě pomůžeš zrušit přísun sil do Akatsuki a zmenšít šance na jejich plány .. řekl jsem mu .. chtěl jsem ,aby to bylo myšleno tak ,že jednám i v jeho zájmu a nevyužívám ho .. Prostě tak prospěješ lepší budoucnosti .. dodal jsem a zasmál jsem se
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)   Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Icon_minitimeSat Jun 25 2011, 12:10

Rokubi

Měl jsi štěstí, že patřim mezi ty mírnější démony a že nejsem jako třeba Kyuubi, který absolutně nehodlá svému jinchuuriki pomáhat. "Fajn, pomohu ti, jen musíš dokázat to, aby on probudil tu svoji chakru." Řekl jsem ti a v tu chvíli sis všiml postavy oblečené v bílém plášti a s dlouhými hnědými vlasy, která stála asi 50 metrů před tebou a stála k tobě zády.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)   Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Icon_minitimeSat Jun 25 2011, 13:05

Montaro Yuurinshi

Ukončil jsem konverzaci letmým kývnutím hlavy a pousmáním .. Zastavil jsem se a pozorně jsem si prohlíd tu postavu , dle mých odhadů stála tak 40 m předemnou .. pomalu jsem se beze zvuku přesunul do ne moc hustého křový ... a začal jsem přemýšlet .. Jin a Kamereon maj černé vlasy .. řekl jsem si a pozorně jsem si prohlíd tu postavu ... pomalu jsem se přiblížoval v málo hustém lesíku mezi křovým a stromy ,abych nedělal hluk a také ,aby mě nespatřila ta postava ,když jsme jsem byl dostatečně blízko udělal jsem pár pečetí .. byly to pečetě na Fuuton: Kuikku shi ,, pak jsem za jedním ze stromu asi 5 metrů za tou postavou čekal schovanej jestli se nepohne a nebo jeslti jí neuvidím do tváře ... neveděl jsem kdo to je .. mohla to také být past .. čekal jsem
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)   Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Icon_minitimeSun Jun 26 2011, 17:07

Jin

Stál jsem tam a hleděl do dálky. Cítim tě. Pomyslel jsem si a mé dlouhé vlasy zavlály ve větru a ty jsi uviděl moji bledou kůži, takže ti došlo, že to jsem já. Když v tom jsem se otočil a svym dlouhym jazykem si přejel po levé tváři, kde jsem měl krvavou skvrnu. Teď teprve jsi si všiml, že přede mnou leží malé mrtvé dítě, mohlo mu být tak 10 let, možná méně. Jenže v tu chvíli jsi si všiml na obloze dvou červených paprsků z té světlice. Avšak to byla blbost, když já byl u tebe a pak už je jen kamereon, tak jaktože oba narazili na Kamereona nebo Jina.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)   Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Icon_minitimeSun Jun 26 2011, 17:27

Montaro Yuurinshi

Zděšeně jsem se narazil ... Jin ... řekl jsem s povzdechem a najednou jsem uviděl ty 2 světlice ... Co ?? .. řekl jsem si pro sebe překvapeně ... a pozorně jsem si prohlídnul Jina .. má hnědé vlasy .. normálně má černé .. může to být pouze iluze ... řekl jsem si překvapeně .. a pak jsem uviděl to mrtvé díte ... a to mě rozzuřilo .. Ty jeden bastarde ! .. vykřiknul jsem vztekle a to už naněj letěla moje technika na jeho spoutání .. v tu chvilku jsem nepřemýšlel jestli to byla iluze a nebo jestli je pravej .. ale chtěl jsem ho zničit
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)   Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Icon_minitimeWed Jun 29 2011, 12:26

Jin - Prokoukl jsi to, což jsem nečekal Cool laugh

Jediné co jsem stihl byl můj klasický slizký úsměv a tvá technika mě zničila, rozlezl jsem se na šváby. Byl jsem tedy jen klon. Takže Suizu teď proti sobě má Kamereona nebo mě a to samé i Ulquiorra. Ulquiorrova světlice přišla do vzduchu asi o 5 sekund později než ta Suizova. Bylo mnoho důvodů, proč by ji Ulquiorra pustil později. Buďto proti němu jde Kamereon, který se zneviditelnil a tak Ulquiorra vše oznámil později, nebo na něj narazil později, nebo u něj jsem já a chtěl si to se mnou vyřídit osobně, aby pomstil Hiyori. Teď jaká teorie je ta správná.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)   Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Icon_minitimeWed Jun 29 2011, 23:41

Montaro Yuurinshi

Pousmál jsem se .... Suizu-sama už běžím ... řekl jsem si pro sebe když jsem viděl rozpadlého Jina a uvolnil jsem napětí ... rychle jsem se rozeběhnul směrem k Suizovi , takdle myšlenka mě napadla ,protože Jin chtěl mě a veděl ,že Suizu pro mě hodně znamená a tak se bude dál mstít a ničit vše mě drahé ,aby mě pak mohl zničenýho chytit ... to byla moje teorie a stou jsem se vydal rychle k Suizovi
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)   Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Icon_minitimeThu Jun 30 2011, 17:34

Běžel jsi temným lesem a už jsi slyšel zvuky boje, když jsi tam doběhl, tak jsi uviděl Suiza, který měl zkrvavený pravé rameno za takovou chvíli.

Suizu

Hlasitě jsem vydechoval a utíral si pot z čela, který se mi u pravého ramene začal mísit s krví a zatékat do rány, takže mě rána dost pálila. Avšak pak jsem uslyšel křupnutí větví z místa, kde byl Montaro a na nic nečekal a svoji rukou, na které jsem měl zlatou železnou rukavici, jsem na tebe ukázal a málem jsem na tebe zaútočil, ale pak si uvědomil, že jsi to ty. Jenže v tu chvíli už vedle tebe stál Kamereon a kunaiem se tě snažil bodnout také do ramene. "Pozor!" Zařval jsem na tebe.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)   Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Icon_minitimeThu Jun 30 2011, 19:40

Montaro Yuurinshi

Suizu ... vykřiknul jsem zděšeně a pak on zakřičel na mě vedle mě se oběvil Kamereon a snažil se mě bodnout ... Ten řev od Suizua byla pro mě něco jako injekce předtím jsem se soustředil na jeho zranění machnul jsem rukou ze strany proti Kamereonovi a celý jsem se otočil čelem k němu rychle jsem mu chytnul ruku akorád když hrot jeho kunaie se dotknul mé kůže na žebrech , ani vteřinku jsem neváhal a odstrčil jsem jeho ruku a zároven jsem ho chtěl kopnout což ho mohlo překvapit a pak jsem chtěl se skočit k Suizovi rychle bez dalších konfliktů .. nutně jsem sním musel mluvit
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)   Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Icon_minitimeSun Jul 17 2011, 12:31

Kamereon

Odkopl jsi mě a já ve vzduchu opět zmizel. Takže jste teď nevěděli, kde jsem. Což tě nepřekvapilo, protože už jsi se mnou jednou bojoval. Místo toho jsi doběhl k Suizovi a ten se na tebe usmál. "Takže Jin je u Ulquiorry, což se mi moc nelíbí. Ulquiorra by se hodil spíše proti Kamereonovi." Řekl ti tiše a sledoval okolí, aby zjistil nějakou moji slabinu v maskovacim jutsu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)   Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Icon_minitimeMon Jul 18 2011, 12:55

Montaro Yuurinshi - Juuuu zase za montara Cool laugh

To by se hodil ... řekl jsem šeptem a pak jsem naněj hodil jeden ze svých prozebných pohledu , což značilo že se mu to nebude líbit .... Suizu-sama , jestli vás mohu poprosit .... řekl jsem tiše .. Utíkejte zaním , utíkejte pro Ullquiorru a bud ho sem pošlete a nebo ne .... řekl jsem bez nějakého důvodu nebo vysvětlení , todle jsem dělal často vždy to znamenalo že potřebuju něco důležitého a nebo ,že vněj vkládám všechnu důvěru ,aby mi opět věřil ... Předpokládal jsem ,že Kamereon nás stejně slyší , že stejně do nás opět vidí a u mě si může zjistit novou věc , chci proti němu bojovat , ale ne z důvodu toho ,abych ho zabil ,ale byla ve mě vřela pomoct a podpora a také se vůču němu ve mě našla i porozumění a chápavost
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)   Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Icon_minitimeMon Jul 25 2011, 15:44

Suizu

Když jsem uslyšel to co mi Montaro řekl tak jsem nevěřil svým uším. Poslal mě, vůdce klanu a zároveň jounina pryč, aby sám zdržel Kamereona. Někdo jiný by mohl být silně naštvaný, ale já jsem jiný, já tohle beru uplně jinak. Už jsi dospěl Montaro. Pomyslel jsem si a beze slov se rozeběhl pryč. Jenže v tu chvíli do mě ze strany nalétl Kamereon a silně mě udeřil do pravého ramene, čimž mi ho vyhodil. Věděl jsem, že se nesmim zdržet a Montaro mi pročistí cestu, abych se dostal k Ulquiorrovy, takže jsem nezpomalil, ale běžel dál až jsme zaběhl do lesa.
Mezitím se Kamereon jen pousmál a podíval na tebe. "Jsi jiný než při našem prvnim setkání. Přijdeš mi mnohem moudřejší než kdy dříve." Řekl ti Kamereon.

Suizu u Ulquiorry a Jina

Proběhl jsem kolem několika stromů, které byly od krve a sám jsem se držel za pravé rameno, které jsem měl asi vyhozené. Ve chvíli kdy jsem vběhl na cestu, tak jsem sebou cukl, jelikož jsem uviděl Ulquiorru, který právě stál přímo proti Jinovi, který v ruce držel katanu, která byla od krve.



"Ulquiorro!" Zařval jsem ve chvíli kdy přímo proti němu vyletělo zelené chapadlo, kterého propíchlo a následně odhodilo do jednoho ze stromů. Strom pod tim tlakem praskl a skácel se přímo na tělo Ulquiorry. Jin se jen oblízl a opět nahodil ten svůj klasický šílený úsměv. "Fajn, jeden mrtvý. Dva zbývají." Řekl Jin a nespouštěl mě z očí. "To je paráda. Zabiju i tebe a Montaro praskne zuřivostí a dostanu z něj uplné maximum." Zasmál se Jin jenže v tu chvíli se přímo za nim objevil Ulquiorra s krvavě rudýma očima a celym zeleně pokreslenym obličejem a probodl mu levý bok černou katanou. Já ani Jin jsme to nechápali. Jeho tělo leželo dál pod stromem, takže to klon nebyl, tak jaktože se jen tak Ulquiorra objevil za Jinem a tak tiše ho bodl. Jin nečekal a rychle odskočil do strany, kde se chytl za ránu. "Aáááh!" Zařval Jin a podíval se na díru v boku. "Ulquiorro, Montaro prosí jestli nepřevezmeš Kamereona. Kamereon je přímo protivník pro tebe a my si tam s nim nevíme rady." Řekl jsem, ale Ulquiorra zakroutil hlavou. "Nemohu, už jsme aktivoval to o čem jsem ti tehdy vyprávěl. Není cesty zpět, Jin je zaměřený." Řekl Ulquiorra tajemně a začaly mu černat ruce, při čemž se rozeběhl přímo proti Jinovi.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)   Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pomsta je sladká (Suizu, Ulquiorra a Montaro)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pomsta (jednorázovka)
» Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)
» Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)
» Přátelský slib (Montaro)
» Zabijácký instinkt (Montaro)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: