Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Suichu, nový domov vězňů III.

Goto down 
+4
ObY
Ramaru
Shika-san
Aspi
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 06 2011, 08:36

Simon

Mami. Prečo si prišla sem? Bež sa niekam skryť. Čím skorej to tu dáme do poriadku tým skorej budeš v bezpečí. Povedal som, a potom sa otočil na toho väzňa. Musíme pomôcť Sendokagovi. Potom som sa pozrel na mamu a dal jej pusu. Mami choď! Utekaj!
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 06 2011, 09:14

Dante

Celkem dobrý! řekl jsem a přikrčil se.Odrazil jsem se a udělal salto vzad.Když jsem dělal to salto tak jsem vytáhl šest kunaiů a hodil to na ty klony.Doufal jsem že mě natsuki a midari napodoběj a nebudou s nima chtít bojovat protože já uš měl plán
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 06 2011, 09:20

Natsuki

Hmm.. načase dorovnať stavy, povedala som a v rýchlosti som si prešla po "tetovaní" a spravila som pečate, po tom som si po ňom znova prešla a dala som dopredu obe ruky. Hebi bushin no jutsu! povedala som a z rúk mi vyletelo celkom vela hadov ktoré sa v rýchlosti spojili do dvoch klonov ktorý v momente vyblokovali katanou úder jeho dvoch klonov, ja som katanou vyblokovala tretieho a snažila som sa ho pretlačiť aby kúsok cúvol.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 06 2011, 09:24

Dante

Mám plán stáhněte se! zařval jsem na natsuki a midariho jelikož oba chtěli určitě bojovat!Ty její klony se celkem i hodili když byl nepřítel v přesile.Jenom jsem doufal že na toho tejpka moje Tsuki Ranpu zapůsobí a Natsuki a midari mu sejmou alespoň klony.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 06 2011, 11:32

Midari

"OK" Křikl sem na Danteho a uskočil dál od boje a po dvou klonech jsem hodil f. shurikeny.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 06 2011, 20:26

Natsuki

Prikývla som a v rýchlosti som sa aj s klonmi odtiahla od nepriateľov až k Midarimu pri čom sme boli všetky pripravené vyblokovať či vyraziť do útoku.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 06 2011, 20:40

Dante

Doufám že poznáte kdy máte zaútočit jelikož na keci neni čas! řekl jsem jim chladně a usmál se.Rychle jsem poskládal pečtě a ukázal jim že maj jít za mě.Všechy je pobijte! řekl jsem.Tsuki ranpu pošeptal jsem a oběvilo se za mnou bílé měsíční světlo které oslnilo všechny ty klony!
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 06 2011, 22:41

Montaro Yuurinshi

Dobře , Držte se ... řekl jsem rychle a porozhlídnul jsem se ... Todle nebylo moudré ... řekl jsem si a najednou na mě bežely ti vězni
Poskládal jsem pečetě Fuuton: Fuuka vyvalil jsem fuutonovou vlnu na vězně abych získal čas a chtěl jsem se přesunoud dál od té díry na dům
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 07 2011, 19:33

Shinju

Hai. řekla jsem sendokagemu a rozeběhla se za Simonem.
Běžela jsem za ním co nejrychleji, aby mi nemohl někam utéci a nemohla jsem ho ztratit.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 07 2011, 19:50

Dante a spol. -> Buraddiai

Jenom se všichni kloni pousmáli a všechny útoky jimi prošli a oni se změnili v obláčky a najednou už tam byly zabodnuty jen katany. Jenže v tu chvíli se katany začaly hýbat a jakoby se točily do kolečka, při čemž tu půdu, jakoby řezaly. Točily se tak rychle, že se zvedal vítr a vy jste se ocitli uprostřed silného tornáda a nemohli jste vyjít. V tu chvíli se země zachvěla a najednou vítr ustál a všude bylo trošku přítmě a nebylo tu tolik světla, při čemž všude kolem byla hlína a vy jste byli v jekési hluboké díře, která byla velká asi jako půlka normální cvičný louky, takže né moc. Nahoru to bylo asi 30 metrů Pokud jste se pokusili pomocí chakry v nohách vyjít nahoru, tak jste po třech krocích spadli na zem. O co tu šlo? To mohla být vaše nejčastější otázka.

Simon a spol. -> Jenže vy jste k ní ani nedoběhli, ve chvíli kdy jste tam doběhli, tak už jsi uslyšel jen jakési zařinčení, jakoby nějakého meče, který rychle proletěl vzduchem a v tu chvíli něco těžkého padlo k zemi. Když jsi se podíval. uviděl jsi jak na kolena dopadá tvá matka, které teče krev z krku a za ní stál muž, který si akorát dával meč na záda, který byl od krve http://fc05.deviantart.net/fs17/f/2007/223/a/3/within_the_shadows____by_osy057.jpg

Montaro -> Z dálky jsi uviděl Hiyori, jak střílí na baráku fuutonové šípy a pomalu se na ní ze zdola dobývá několik vězňů.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 07 2011, 20:10

Shinju

Snažila jsem se rychle přenést přes to že jsem právě viděla zemřít další osobu, které spadala do vesnice pro kterou udělali mí bratři vše,
Tohle mu doopravdy nedaruji, nesmím dovolit aby lidé v této vesnici dále umírali.
pomyslela jsem si a szačla skládat pečetě dokud ještě zandával meč.
Suiton: Suinatar keimusho! Zařvala jsem a pokusila jsem se chytit toho "vězně" do Suinatarského vězení.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 07 2011, 20:19

Midari

Uvěznilo nás to a prvně jsem se porozhlédl po nepříteli, když jsem nikoho neviděl, kromě Denteho a Natsuki, pokusil jsem se vyběhnout po stěně nahoru ke stropu, ale spadl jsem tvrdě na záda. "Ah" Potlačil jsem bolest, zvedl jsem se a zeptal se. "Co budem dělat? Nejspíš jsme pod zemí."
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 07 2011, 20:20

Dante

Pokusil jsem se vylézt ale sklouzla mi noha.Když to nepude takhle tak to musí jít jinak. řekl jsem a vytáhl kunaie.Osm sem jich hodil do stěny a udělal z nich jakoby schody na jeden odraz. Potom jsem vzal dva a přivázal jim na konec lanko.Hodil jsem je pod zlom do kráteru tak aby se lanko napnulo.Na další kunai jsem přivázal zase lanko ale tentokrát jsem to přehodil přez to nahoře a kunai se zabodl do stěny takže jsem vytvořil jakousi divnou věc.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 08:52

Natsuki

Porozhliadala som sa zmätene naokolo a v rukách som aj s klonmi stále držala katanu, prečo mám taký..divný pocit že nás len tak nenechá dostať sa hore? pomyslela som si keď som videla Midariho pokus a Danteho.. divnú vec.. ja som radšej ostala v strehu a nespúšťala som z hlavy toho väzňa.,
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 10:21

Montaro Yuurinshi

Hiyori ?! .. řekl jsem si pro sebe překvapen a otočil jsem se kní rychle jsem rozebhěnul a seskočil jsem asi 5 metrů od věznů a rozeběhnul jsme se,se dvěma kunaiema ... Vrhnul jsem oba kunaie na 2 vězně které byly nejblíž Hiyori a pak jsem mezině/předně skočil .. Kaiten ! vykřikl jsem a začal jsem rotovat před jeím barákem abych trefil co nejvíce veznů ze všech uhlů .. stále jsem měl na sobě masku a plášt ... byl jsem k nepoznání kromě mé techniky i můj hlas zněl jinak pod maskou
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 15:12

Simon



Zastavenie sa. Pozrel som sa na zem, kde akurát dopadla posledná kvapka krvi. Moje nohy boli ako z kamena, celé moje telo ustrnulo, srdce začalo byť čím viac tým rýchlejšie. Prvá, ...druhá, ...tretia slza dopadla na zem. Z úst mi vyšiel chladný dych, ktorý ma preniesol do myšlienok. Mama, mama. Tvoj čas prišiel. Viem, že som ťa mal viac ochraňovať, ale nešlo to. Ďalšia slza. Ja som, ale hlúpy. Keby nebolo tohoto hlúpeho bojového sveta tvoj život by bol v mojom náručí. Toto krvi prelievanie mám už asi tak plné zuby. Tvoja duša má stále byť a neverím, že si mŕtva. Teraz kto bude stáť pri mne? Teraz kto mi bude každé ráno chystať raňajky? ...samé otázky... Ja to takto nenechám.




Zrazu som zobral odvahu a celé moje telo začalo byť v sile. Stoj Shinju! Zdvihol som sa z kolien a povedal na toho, čo zabil moju matku. Tak toto si ja s tebou vybavím. V tom mi vytiekla zrazu slza. Zotrel som si ju z tváre a postavil sa do bojovej pozície. Tohoto svetu už mám plné zuby. Ľudia zomierajú kôli ľudom, ktorý nemajú ani trošku citu, ktorý nemajú ani trošku rozumu. A tých treba zabiť pre pomstu, ktorú majú ľudia v Suichugakure no Sato, a pre ktorú bojujú, aby sa mali dobre a nemali problémy s takými ako ste vy vy zmyje.: ........................... ZOMRIEŠ! V tom som sa pozrel do očí toho väzňa. Za to, čo si zobral mojej matke ja zoberiem tebe. Tvoj resp. váš život nemá žiadny zmysel, pretože nepoznáte, čo majú títo ľudia, ktorých zabíjate. Ale dosť už mojich slov. Tu končíš!


Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 15:26

Nimeshi

Tohle Simon asi nerozdejchá, pomyslel jsem si, když se to celé odehrálo, věděl jsem jaké to je někoho ztratit. Simone! Pomsta má smysl, jen když je dokonána, zaútočme dohromady. Řekl jsem mu a připravil se vyrazit proti tomu vrahovi.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 17:28

Midari

Stahl jsem se nastřed k Natsuki. "Je to pěkný, ale má to nějakej účel?" Zeptal jsem se Danteho.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 19:16

Dante

Na ten volnej konec lana vysící dolu jsem přivázal ještě jeden kunai.Chtyl jsem to do ruky a otočil se na midariho.JEstli se to povede tak poběžte za mnou. řekl jsem směrem k midarimu a odrazil se.Vyskákal jsem po kunaiích a ten co jsem držel v ruce jsem hodil do země nad dírou abych měl jistotu že nespadnu.(Pokud mi to fíďa neskazí)
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 19:46

Simon a spol. -> V tu chvíli však zaútočila Shinju, ale to akorát vraha vylekalo a on se odrazil od země do jedné stěna a od té stěny se odrazil na střechu budovy, po které běžel dál, aby ho nikdo nechytl bylo jasné, že se za ním všichni tři rozeběhnete, ale v tu chvíli Shinju a Nimeshiho chytlo něco za nohu a strhlo je to k zemi, při čemž Simona to nechalo běžet dál.

Buraddiai

V tu chvíli jste ucítili, jak se ta zem jaksi klepe a Danteho kunaie začaly padat k zemi, což zničilo jednoho klona Natsuki, jelikož padaly docela rychle. Ale v tu chvíli praskla stěna na několika místech a z těch prasklin najednou vyletěly dva červy, kteří byli dlouhý asi 3 metry a pusu měli, jako kruh okolo nejž jsou ostré zuby, které se točily a rozemlely vše co jim vlezlo do cesty. Všichni tři červy se na vás v tu chvíli rozletěli.

Hiyori

V tu chvíli jsem vystřelila šíp a ten Montara zasáhl do zad, ale spíše ho líznul, takže to bylo jakoby ho někdo seknul kunaiem. Bylo jasné, že jsem si myslela, že je jeden z nich, když měl masku. Jenže v tu chvíli Montaro také ucítil tlak na záda, jelikož ho někdo ze zadu chytl a on najednou letěl tři metry pryč od domu a když se podíval na to místo, kde ho někdo chytl uviděl tam postavu s bílym pláštěm a dlouhými vlasy, byl to Jin. Mezitím se u Hiyori objevil Kamereon a ona s nim začala bojovat.

Sendokage vs. Yami

Sendokage se pousmál, když na něj Yami zkusil po druhé vypálit černý blesk a opět to bylo neúspěšné. "Vím, že jsi ve službách Jashina a dostal jsi úkol zabít Simona, protože má andělskou pečeť, ale Jashin ti zapomněl říct, že Simon tu má narozdíl od tebe přátele, kteří se za něj postaví." Řekl Sendokage Yamimu, který však nic neříkal a jen hleděl na ulici kam zaběhl Simon a jeho tým. "A koukej na mě, když s tebou mluvim." Zareagoval Sendokage na to, že Yami nehleděl na něj. "To tě Valentine-kun nikdo neučil, že se na vyšší autority jen tak nemluví, když ti to nedovolí?" Řekli Yami a zdůraznil koncovku jména, čimž ukázal, že si myslí, že je Sendokage pro něj příliš slabý.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 20:00

Midari

"Co to dopr... je?" "Dejte pozor, budetu horko." Křikl jsem směrem k tymu a přitom jsem složil potřebné pečeti. "Katon: Goukakyuu no Jutsu" A vyslal jsem ohnivou kouly na červi.






Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 20:13

Natsuki

ksoo.. pomyslela som si trocha namrzene keď mi to zruśilo jeden klon a druhý sa postavil tesne pri mne, keď na nás vyšli tie červy tak som krila Midarimu chrbát a rozmýšľala som že asi nebude moc rozumné nechať ich k sebe priblížiť s predu.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 20:17

+ Ja som k tomuto teraz dal túto hudbu, pretože ja som taký myslivejší a po celú dobu boja s tým väzňom je pre mňa táto pieseň. Proste ja si v hlave vybavujem pieseň s textom a vôbec ma nezaujíma ako je dlhý text. Proste túto pesničku, čo som sem dal si ja predstavujem po celom boji.

Simon



Keď začal pred nami utekať všetci sme sa za ním rozbehli, lenže po chvíli Shinju a Nimeshiho niečo stiahlo niečo pod zem. Ja som stále utekal a utekal za nepriateľom. Pozrel som sa na obidvoch, ale nič ma neodradilo, keďže mi ten väzeň zabil mamu, a ja som stále bežal a bežal za tým väzňom. Hmmm. Ten mi neutečie hajzel. V tom mi zasa vytiekla slza. Niee už nieeeeeee. A pridal som do kroku.


Naposledy upravil Shika-san dne Wed Mar 09 2011, 16:13, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 20:22

- Nechtěl by si začít psát co si myslíš a co říkáš? Opravduse v tom nevyznám a vynechal si to i u minulého postu,,,

Shinju

Simone! Nikam neutíkej! Je to past! Chtějí tě zabít!
řvala jsem na něho a hned poté jsem vytáhla Usiku a pokusila jsem se to něco co mě drželo přeseknout...
Nemůžu ho nechat tam jít samotného! On nesmí zemřít!
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 20:27

Montaro Yuurinshi

Huh ? ... řekl jsem když jsem odletěl 3 metry pryč .. udělal jsem otočku a postavil jsem sena nohy a uviděl jsem Jina .. Ty svine .. řekl jsem si pro sebe a pak jsem uviděl Kamereona ... I on ?! .. řekl jsem si překvapeně a zahlížel jsem na Jina nehodlal jsem volat na Hiyori nebo tak nechtěl jsem Jinovi předvest že mám nějaký citový vztah k Hiyory pro náš souboj byto bylo jen horší .. jednu ruku jsem strčil pod plášt a ve druhé jsem sevřel kunai který jsem sebral ze zěme .... tak co uděláš .. frajere ... řekl jsem si potichu pro sebe
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Suichu, nový domov vězňů III.
Návrat nahoru 
Strana 2 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Suichu, nový domov vězňů
» Suichu, nový domov vězňů II.
» Suichu se nevzdává
» Suichu vs. Konoha!
» Suichu Kyanpu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: