Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Suichu, nový domov vězňů III.

Goto down 
+4
ObY
Ramaru
Shika-san
Aspi
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorZpráva
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 9 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 21:18

Simon

Hai. Nervozitou a tým napätím sa mi začali triasť nohy. Rýchlo som vyštartoval a dal všetkým dole tie pečate. Ja som z tých jouninov poznal, len Utakatu takže druhé mena mi nič nehovorili. A čo teraz sensei? Rýchlo som čakal na poveli od Utakaty,keďže to je moj jounin. Zamýšľal som sa nad tým ako sa sem mohli dostať, a ako ich sem mohli dostať, veď jounini sú dosť na vysokej úrovni, aby zvládli väzňa. Hmmm.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 9 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 21:36

Dante

Podívla jsem se na natsuki a ve chvíli kdy zvedla katany tak jsem tam dal tu jeho a vyblokoval to. Přitáhl jsem kosu a vražedným pohledem sem se podíval na Natsuki.Každý má svou čest! Všichni si o mne myslíte že jsem blbec ale jako Blbec se tu chováš jedině ty! řekl jsem jí temným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 9 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 21:43

Natsuki

V mojich očiach doslova horeli červené plamene a ja som držala katanu na danteho kose. Vypadni, odsekla som mu nenávistným hlasom a katanou som išla po Danteho kose smerom hore tak, že keby neuhol tak mu čepelou trafím ruku.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 9 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 21:49

Dante

Pustil jsem Kosu a rychle te chytil rukou pod krkem.... Odstrčil jsem tě dozadu a potom zase chytnul kosu.
Tím že sem tě chytil levou rukou pod krkem jsem se vyhnul tomu úderu od katany jelikož moej ruka byla v jiném úhlu. Natsuki... Svoji nenávist si nech pro sebe... tenhle shinobi zachvilku umře tak mu dej posledních pár chvil nebo budu nucen s tebou bojovat.! řekl jsem ti a připravil si kosu pro případ že by ses o něco pokusila.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 9 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 21:54

Natsuki

nebuď smiešny.. nemáš šancu, sotva sa hýbeš, stačí pár výpadov, donútiť ťa aby si preniesol váhu na druhú nohu a skončil si. Hovorila som posmešne a začala som sa k nemu približovať, ale kludne, stoj si tam, nezabijem ťa ale neručím za to koľko sa z toho budeš spamätávať. Zaškerila som sa takým trocha psycho výrazom na tvári a poťažkala som si v ruke katanu.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 9 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 21:59

Dante

Pokud bude pokračovat budu muset použít to co sem se jednou snažil získat...... Kuchiyose no jutsu!!!

Pomyslel jsem a připravil si katanu. Natsuki... Pochop mužsou čest... Nemůžeš ho zabít... a pokud se pokusíš to udělat zastavím tě... řekl jsem a pak se nachvilku odmlčel. Si psychopat!!! Jestli to tak pude dál klidně tě.... řekl jsem a nedořekl poslední slovo jelikož jsem ho chtěl říct až to všechno zkončí.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 9 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 22:17

Natsuki

Obraňuješ niekoho, kto vyvraždil toľko ľudí, si odpad Dante, hovorila som a rozbehla som sa jeho smerom, stačí aby spravil jeden krok na tú nohu, pche.. je úbohý. Pomyslela som si pri tom no nemierila som naňho, jedine som bola pripravená keby mi chcel zabrániť v tom aby som zabila toho týpka, oplatiť mu výpad katanou.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 9 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 22:31

Dante

Máš ty snad důvod ho zabít??? Zabil snad tvoji rodinu?? zeptal jsem se Natsuki a potom se rozeběhla.
Odrazil jsem se nepoškozenou nohou do strany a udělal kotrmelec do prava.Kosu sem ti švihl pod nohy kde se zabodla. Můj další pohyb Byl odraz za tebe kde jsem kolem tebe omotal ten řetěz a Katanu na Krk.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 9 Icon_minitimeThu Mar 31 2011, 16:16

Buraddiai

Zakroutil jsem hlavou a podíval se na bojující dvojci. "Tak přeci jen jsem z vás neudělal tým, to je poprvé co jsem takto zklamal." Řekl jsem a vytáhnul si kunai z boku, při čemž jsem si ho dal před sbe, pak si ho otočil špičkou k sobě a následně cuknul dopředu, čimž jsem se bodl přímo do srdce, jelikož bylo jasné, že zemřu a tak jsem to chtěl urychlit.

Jin

Sledoval jsem proměňujícího se Montara, který na mě začal něco střílet, ale to už mi vyrostlo další chapadlo a měl jsem jich najednou pět. Když v tom jsem začal uskakovat, ale jedna kapak mě trefila do stehna a já udělal kotrmelec, při čemž jsem dopadl pod jednu z trosek. Když déšť přestal a Montaro dopadl na zem, tak jsem vylezl ven a mé zelené chapadla vlála ve větru. "Jsi jen můj!" Zařval jsem na něj a rozeběhl se proti němu, jenže v půlce cesty jsem se zastavil a v tu chvíli se mi v puse vytvářela taková černá koule, kterou jsi dříve neviděl a najednou se na tebe rozletěl mohutný zelený paprsek. "Montaro!" Ozvalo se asi o 10 metrů za tebou hlas, což byl Akuma, který stál na jedné budově. Já to zmerčil a rozeběhl se přímo na něj.

Utakata

Všichni si navzájem začali sundavat ty lístky z rukou, při čemž se rozprchnuli ven z vězení a začali bránit naši vesnici. Simon zjistil, že teď hodně pomohl vesnici, jelikož osvobodil jouniny, avšak mohl poděkovat i Ou, který ho sem vlastně dostal. "Teď musíme najít Sendokageho, aby jsme mu pomohli a on nám řekl další rozkazy." Řekl jsem a vyběhl také ven.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 9 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Suichu, nový domov vězňů III.
Návrat nahoru 
Strana 9 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Suichu, nový domov vězňů
» Suichu, nový domov vězňů II.
» Suichu se nevzdává
» Suichu vs. Konoha!
» Suichu Kyanpu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: