Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Cvičiště číslo 6: Tým Akagami

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 16:30

->nejsem si jistej jestli ví ten anbu i o mě já sem se jenom chtěl vplížit oknem

Ami

Před tím ANBU jsem se ukryla do křoví kousek od budovy. "Blbec co si myslí že dělá." Pomyslela jsem si a čekala jak se ztoho Nori vymluví.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 16:32

ANBU

V okamžiku, ve kterém jsi otočil hlavou mým směrem jsi schytal jednu do zubů, to už byla pouta potlačující chakru oběti pevně zacvaknutá.
Kouzla ti ukážu já cucáku, v lochu kde si nějakou dobu počkáš.Takový tu vážně milujem. Zabili si prvního člověka při zkoušce a myslej si že jsou nějaký esa a můžou všechno.
Odtáhl jsem tě od zdi a a strčil do tebe směrem od budovy, takže ses zapotácel a málem spadl na zem. Zároveň sis mohl všimnout že od pout vede řetěz k mé ruce, takže útěk zrovna dvakrát nepřipadá v úvahu.

Hejbni kostrou nemám na tebe celej den, a ty Tori zavolej dovnitř pro náhradu, že jsem musel nouzově exkortovat vězně.
zavolal jsem na kolegu, který jenom kývl a zmáčkl malé tlačítko u dveří. Netrvalo to ani půl minuty, když se dveře otevřeli a ANBU, který z nich vyšel nahradil na stráži toho, který tě odváděl.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 16:57

Ami

"Dostal se do průšvihu." Pomyslala jsem si trocu škodolibě. "Ale asi bych mu měla pomoc." Pomocí Henge jsem se proměnila v Akagamho Hibikiho a doufalajsem že sem ho dokázala věrohodně napodobit. Rychle jsem se snažila předběhnout toho anbu co odvádí Noriho. "Co udělal že ho odvádíš do věznice?" Snažila jsem se napodobit správně hlas Hibikiho. "Snat na to zkočí."
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 17:02

Kira

Když jsem viděl jak toho blbce odvádí Anbu pomylslel jsem si. Měl bych vymylslet něco lepšího. Hej! Křikl jsem na anbu a otevřel jsem oči které byly doposud zavřené a vy jste si všimli co vám dosud bylo skryto. A to byl Jagan. Já jsem Kira. Kira Yami a potřeboval bych mluvit s Shogunem. Posílá mě sama naše matriarcha. Je to velmi důležitá věc.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 17:07

Zatímco se Ami proměňovala z budovy Shoguna vyšel nějaký další ANBU s jakýmsi svitkem v ruce a spěchal směrem k místním poštovním holubům.

ANBU

S lehkým úšklebkem na tváři jsem si prohlédl Hibikiho přede mnou.
Od kdy se zajímáte o nějakého podřadného genina Hibiki-sama?
zeptal jsem se překvapeně.

V tom vystoupil Kira se svým Jaganem, což upoutalo okamžitě pozornost na stráži stojících ANBU. I když Yami už dávno nejsou to co bývali, jejich jméno mělo ve vesnici stále značnou váhu.
Matriarcha že by poslala tebe?
zeptal se ten nový u dveří překvapeně a bezradně pohlédl na kolegu. Ani jeden z nich si nehodlal vzít na triko odporování Staršímu z klanu Yami. A i když o žádném starším v Kirově věku neslyšeli, kdo jiný by to byl? V celém kalnu snad není žádný sebevrah co by lhal o takovém poslání a Matriarcha by přece nikoho jiného nejmenovala.
Fajn, můžete dovnitř, ale jenom vy. Strážím u Shogunových dveří se ohlasta. Ovšem ve vašem vlastním zájmu doufám že nelžete.
varoval tě strážný a otevřel před tebou dveře.
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 17:29

Kira

Děkuji vám mnohokrát. Řekl jsem stručně a rozběhl s k dveřím Shoguna. Když jsem dorazil ke dveřím vysvětlil jsem strážným oč běží a potom jsem zaklepal na dveře samotného Shoguna.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 17:40

Kira

Když ses blížil k Shogunovím dveřím, slyšel jsi od tama poměrně silnou hádku.
MĚ JE KS.KRU JEDNO ŽE JSOU POVAŽOVANÍ ZA NEJSILNĚJŠÍ VESNICI, TOHLE SI TEN SPRATEK KE MĚ DOVOLOVAT NEBUDE
řval na celý dům Shogun svým hrubým, leč lehce vychlastaným hlasem.
Další dva hlasy patřili Ginken a Kinken no Genkotsu.
Shogun-sama tohle je přece zbytečné. Nemůžete jim vyhlásit válku jenom proto, že se posel neumí chovat
starší, drsný hlas patřící patrně Ginken.
A to jako proč ne? Ti pa.chanti by měli poznat kde je jejich místo. Pokud si myslí že se na nás můžou dívat shora jenom proto že maj větší rozlohu území, tak to se hodně pletou
mladší, divoký hlas patrně Kinken.
Když ses objevil před dveřmi stráž, si tě měřil poněkud překvapeně a lehce zoufale, nakonec se ale přeci jen rozhodl tě ohlásit.
Shogun-sama, je tu zástupce klanu Yami, prý ho poslala Matriarcha s důležitou zprávou pro vás.
v místnosti zavládlo naprosto hrobové ticho, jen Ginken zaklel.
No to nám ještě chybělo
zavrčel Shogun.
už vidím ty patetický žvásty o tom, jak se jejímu klanu věnuje malá pozornost a že nemaí žádné velké posty v rámci vesnice.Když hergot něco chcou ať se o to postaraj a nežebraj furt u mě jak..pusťte ho sem ať to mám z krku.
strážný se opět objevil na tvé straně dveří, které nechal otevřené a kývl ti že můžeš vstoupit.
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 18:34

Kira

Když jsem vstoupil do síně měl jsem hlavu vztyčenou ale když jsem přišel k shogunovy klekl jsem si a se slzami v očích. Prosím Shogun-sama ta tohle mě matriarcha asi zabije. Mohl by jste mi dát jednu ze svých lahví ze kterých pijete svůj oblíbený rum. Prosím nutně ji potřebuji, jednou by jsem se chtěl stát stejně silným jako vy, ale potřebuji moc tu láhev. Křikl jsem a trochu se rozbrečel.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 19:36

Nori

Šel jsem dál a dál když v tom s tím strážným začal někdo mluvit. Nevěděl jsem že je to můj spolubojvník a tak jsem sklopil hlavu jelikož k němu měl i anbu jistý respekt. Pokud zareáguje na můj povel tak je to ona. Pokud ne tak není. řekl jsem když jsem si chtěl ověřit jestl ito neni jen henge.Tři...Lahve.... řekl jsem nahlas a stále měl skopenou hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 22:17

Ami

V podobě hybakiho jsem zereagovala na Noriho poznámku. "Co to plácáš šmejde, měl si prověřit ochranu shoguna a ty se necháš tak snadno chytit." Mluvím zvíšeným a naštvaným hlasem. "Dobrá teť si ho převezmu." Oznámil jsem tomu členovi ANBU. "Z toho bude zmatenej, snat si domyslí že šlo o bezpečnostní prověření a nebude v tom rejpat."
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 05 2011, 14:34

Nori

Mohlo mi dojít že mě vtom nenechaj... pomyslel jsem si a skesle přikývl...Omlouvám se!!! řekl jsem a podíval se na Ami....
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 05 2011, 14:47

ANBU

Mohlo vám to dojít. Mohlo vás napadnout, že když Hibiki říkal, že tímhle testem ještě nikdo nikdy neprošel, že ANBU co střeží Shoguna bude vědět o co se jedná.
Ta láhev měla být jen jedna.
upozornil vás z ničeho nic, to už ale měl špičku meče opřenou o Amin krk.
Zruš to Henge no jutsu a pojď, uděláš si s námi krásný výlet do lochu.

Shogun

CO TO KU.VA JE?
zařval jsem po tvém výstupu, ale než jsem tě stihl umlátit, ozval se Ginken.
Klid Shogun-sama, to je jenom genin, patrně dělá zkoušku u Hibikiho.
zakroutil pobaveně hlavou,
Cože? Tahle sračka že udělala zkoušky? Očividně jsou na ně na té akademii příliš měcí. Vyhoďte někdo toho fakana než to udělám vlastnoručně.
tvého vyhazování se velice ochotně ujmul Kinken, který tě přátelsky uchopil za paži, vyvedl až k vchodovým dveřím do budovi, ze kterých tě bez potíží vyhodil.
Tenhle pytel hoven hoďte pod zámek a upozorněte klan Yami, ať si s ním dělají co chcou.
oznámil ANBU, načež tě jeden z nich zručně přišlápl, spoutal a odváděl za tvým kolegou.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 05 2011, 15:37

Nori

A je to v pytli... pomyslel jsem si a podíval se přez rameno znovu na Anbu jež měl obě ruce plné práce. Nemám v úmyslu bojovat a jestli víte o co de tak mě pusťte ať dodělám tu zkoušku. řekl jsem anbuovi příjemě přičemž jsem si jednu nohu postavil na špičku a byl ochoten kopnout.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 05 2011, 16:08

Ami Osoro

"Sakra, odhalil mě." Zrušila jsem henge. "Jen klid nechci dělat problémy." Řekla jsem a chtěla jsem odstrčit čepel jeho meče dál od mého krku. Pokud jsem meč trochu odstrčila rychle jsem se otočila začala utíkat, přitom jsem trochu kličkovala kdyby po mě něco hodil. "Je připoutanej k Norimu, neměl by mě bejt schopnej pronásledovat."
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 05 2011, 16:33

Kira

Když jste mě odváděli pryč zapomněli jste na 2 věci odzbrojit mě a to že dokážu dost silně kopat. V tom sem vykopls ANBU z ruky ten řetěz a utíkal jsem pryč. Pro jistotu budu kličkovat. Pomyslel jsem si a začal kličkovat. Když jse doběhl až ven běžel jsem dál dokud jsem nenašel.


Naposledy upravil MathiesDareau dne Wed Apr 06 2011, 13:42, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 08 2011, 22:26

ANBU

Ami se sice podařilo dát se na útěk, ovšem v tu chvíli se Nori pohnul tak že uvolnil svou stabilitu, což umožnilo ANBU prudkým trhnutím za řetěz zvednout Noriho do vzduchu zatočít s ním ve vzduchu a vrhnout jej proti prchající Ami, kterou zasáhl prudce do zad a srazil na zem. Celá akce trvala ani ne dvě vteřiny.
Jsi zatčena pro pokus o osvobození vězně a útěk. Jakékoli další odporování zatčení bude považováno za akt nepřátelství a zrady vůči Yamigakure, načež bude potrestáno okamžitou smrtí.

Kira

Pokus to byl poměrně slabý. Kopat sice umíš to jo, ale proti ANBU byl tvůj útok směšně pomalý, takže prostě uhnul stranou a tvůj kop ho minul.
Slyšel jsi mého kolegu ne? Ještě jedna podobná hloupost a zemřeš na místě...
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 09 2011, 00:00

Nori

Po to mco mě anbu hodil po mém kolegovi jsem se válel na zemi jak mrtvola.To si ze mě děláte pr.el řekl jsem potichu a vstal.Takhle brutálně snámi zacházet nebudou. pomyslel jsem si a stál na místě.... Co s námi hodláte dělat... To nás zavřete nebo co??? řekl jsem tomu anbu a čekal odpověď ANO... Nemůžete nás už sakra pustit! dodal jsem a čuměl na něj jak na postiženýho....
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 09 2011, 00:17

Ami

"Sakra tihle ANBU jsou dobrý." Pomalu jsem se zvedla. "No dobře už budu hodná. Jenom nám řekni co snámi bude." Řekla jsem nevnímajíc Noriho poznámek.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 11 2011, 21:30

ANBU

Poputujete do cely předběžného zadržení, kde si vás už vyzvedne váš Sensei
odpověděl ANBU a přitáhl si za řetěz po zemiNoriho zpět.
Být vámá přestanu se snažit utéct.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 11 2011, 22:01

Ami

"Asi nemá cenu klást odpor, radši budu spolupracovat." Pomyslela sem si a čekala jestli mi ANBU taky dá pouta a až nás odvede. "Vipadá to že sme neprošly, ach jo tohle schytáme."
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 11 2011, 22:05

Nori

Tsss....Jak myslíš... řekl jsem mu naštvaně když mě ten haj*l táhnul po zemi.TOhle ještě neskončilo... ješě ne.... pomyslel jsem si a na tváři měl vražedný výraz...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 14 2011, 18:25

-Yami psát nebude nebo co?

Všichni


ANBU vás všechny odvedli do cely, kde čekáte na příchod svého senseie. Ten se očividně ovšem neobtěžuje přijít takže máte chvíli času pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 14 2011, 19:11

- doufam že v tej cele jsme všichni tři

Ami

Chvíli bylo vcele ticho až jsem pochvíli promluvila. "Tohle jsme zbabrali kluci. Co snámi sensei asi udělá?"
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 14 2011, 22:04

Nori

Seděl jsem v cele v koutě a měl zavřené oči...ANBU...jsou zákeřní a nelítostní...Příště nad nima vyzraju. pomyslel jsem si a otevřel jedno oko...
(Doufám v podrobný popis cely...Jesli zdi byli z hlíny a jak to kolem vypadalo...)
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 15 2011, 21:18

-Yami psát bude ale teď neměl moc času kvůli škole

Kira


Seděl jsem v druhém rohu než Nori a proklínal jsem ty zatracené ANBU. Jak můžou být takhle dobří?
Hej Nori!. Omlouvám se že sem to nezvládl. Křikl jsem na Noriho.
A tobě taky Ami. Byl jsem na sebe tak naštvaný až jsem začal mlátit do zdí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičiště číslo 6: Tým Akagami
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Cvičiště číslo 3: Tým Aya
» Cesta na západ: Tým Akagami
» Tým číslo 4
» Tým číslo 7
» Tým číslo 8

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Mountain country :: Mise-
Přejdi na: