Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Cvičiště číslo 6: Tým Akagami

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Icon_minitimeTue Apr 19 2011, 20:26

Ami

Jěště něž jsem ho stihla praštit křičel na mě Kira ať se stáhnu, nechtěla jsem mu překážet, a proto jsem uskočila zpátky. "Držim ti palce Kiro." Křikla jsem povzbuzně, ale byla jsem připravena mu vyrazit napomoc.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Icon_minitimeTue Apr 19 2011, 20:54

Sry ael můj boj se odehrává zatím jen ve vzduchu... nepsal jsem že sem dopadl.
Nori

Ve vzduchu jsem udělal salto a katana mě minula a tím jsem se vyhnul o té pěsti. Kirovi to švihnutí katanou moc nepomohlo jelikož to nebyl jeden plamínek ale jakej si půl měsíc takže tě to stejně pořezalo... Potom jsem dopadl na zem a usmál se.Tvůj skok potom co jsem dopadl na zem byla hloupost jelikož jsem poskládal pečetě.Doton:Kakou ki no jutsu! řekl jsem a ze země při tvém dopadávání vyletěl obrovskej kmen z hlíny kterej tě musel trefit...
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 20 2011, 06:28

//Nori vypadáto že sis špatně přečetl můj text a tak se raději na něj podívej znova protože za 1. vyskočil jsem a švihnul katanou po tobě. 2. doskočil jsem na zem a skočil za tebe.

Kira
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 20 2011, 15:53

//Smaž tento příspěvek jelikož já smažu i tento.... ale pokud si vyskočil tak tě to stejně pořezalo jelikož si to v tom okamžiku trefil přímo... takže pokud nejsi nijak odolný tak tě to luxusně bolelo a pochybuju že když si to schytal doh lavy tak budeš ještě moct máchnout ktanou... Tvoje chby byla, že jsi napsal že si vyskočil jelikož lidi asi neskáčou nohama napřed Smile

Nori


nic se nezměnilo.Kira to musel schytat takže vše pokračoval podle plánu... Horší to bylo s Ami které jsem si vůbec nevšímal. Pokud tedy udeřila nějak zákeřně tak jsem to nejspíš schytal...
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 20 2011, 16:56

Ami

Pomocí "Shunshin no Jutsu" jsem se dostala Norimu přímo za záda a udeřila ho "Kaze no Genkotsu(větrná pěst)" přímo do zad, proletěl pár metrů vzduchem a dopadl poblíž Kiriho, muselo tě to bolet víc než Kira tvůj úto, a to sem jěště nedala největší pecku abych ti nezpůsobyla vážnější poranění.




-a pište radši dál, vo nic nejde neni třeba to tak řešit


Naposledy upravil Caldar dne Wed Apr 20 2011, 21:12, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 20 2011, 18:50

OK jedem dál

Kira

I když jsem to schytal jen mi to trochu ohořelo vlasy a obvazy věčinu těla jsem vykryl mečem ale stejně po mé pravé ruce začala týct krev. Ty šmejde! Zakřičel jsem ale to už jsem viděl jak ho Ami odhodila ke mně, když u mě přistál ani na sekundu jsem nezaváhal a kopl ho do břicha takovou silou až pod ním praskla zem. Tohle máš za ten oheň a co kdybychom radši odhodili meče a zabojovali si ruka proti ruce. Navrhl jsem ti aby si měl aspoň nějakou šanci.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 20 2011, 21:38

Ten oheň jen řeže chápeš??? je to neco jako žiletka...

Nori

Odletěl jsem pár metrů a dopadl před kiru. Když mě však chtěl kopnout do břicha tak jsem před sebe dalruce a za tu nohu ho chytl.Po zkončení jeho úderu mě sice ruce boleli ale já se překulil na bok a škubnul takže si musel spadnout. Rychle sjem se však překulil zpět a vzal katanu. Uskočil jsem pár metrů dál a katanu schoval.
Tvůj hněv ničemu nepomůže... měl by si se naučit ovládat se! řekl jsem mu chladným a opovrženeckým tónem. Po chvíli jsem se usmál a pozoroval jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 21 2011, 13:59

Aha tak sorry ja myslel že je to oheň.

Kira
Padal jsem dozadu ale rukama jsem se přidržel a vyskočil na nohu. Ty si myslíš že jsem rozčílenej. Zasmál jsem se tomu tak moc že ti bylo jasný že nejsem. Já si s tebou jenom hraju. Usmál jsem se do výhružnýho úsměvu. Tak co odhod ten tvůj "ohnivej" mečík a pojď na mě nebo si pro tebe dojdu. Ami ty se drž dál zatím to zvládnu.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 21 2011, 19:53

Ami

"Když se přestanou ovládat tak je roztrhnu." Rozhodla jsem se když jsem se šla opřít o strom abych nevipadala vyloženě jako "čumil", ale stále jsem je sledovala s lhostejným výrazem. "Tím si nejsem jistá, ale držim ti palce." Pomyslela jsem si když na mě Kira křik že to zvládně a že do toho nemám zasahovat.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 21 2011, 23:43

Nori

Uvidíme... řekl jsem s úsměvem na tváři a rychle poskládal pečetě. Zatím se nic nedělo a já vyčkával...
Doufal jsem že si bude myslet že se mi to nepovedlo a já ho tak dostanu...
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Icon_minitimeFri Apr 22 2011, 17:00

Kira

Otevřel jsem oči a vyčkával co se bude dít. Zatím sem tam jenom tak stál a klidným hlasem sem řekl. No tak konečně už pojď a nezkoušej na mě techniky typu Doton.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Icon_minitimeFri Apr 22 2011, 18:43

Nori

Můj úsměv zmizel.Doton: Kakou ki no justu! pošeptal jsem tak aby to neslyšel a zeoředu na tebe vyjel kmen stromu z kamene. Mezi tím jsi určitě uhybal mé technice a já v rychlosti poskládal další pečetě a znovu měl ruku na zemi což si nemohl vědět ale musel sis myslel že jsem v té pozici zůstal.
Doton: kakou ki no justsu pošeptal jsem znoval ale to vyletěl zezemě ten strom pří mo pod tebou a pokud si to nějakým zázračným justu nevyblokoval tak ti ro luxusně muselo natrhnout nohu.
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 23 2011, 22:12

Kira

Té první technice jsem se vyhnul bez potíží ale s tou druhou to bylo těžší. ale ta technika mě nemohla trefit. Sakra ty jseš ale rychlej, co? Ale neměl by si mě podceňovat. Říkal jsem že na mě ty tví Dotonový techniky fungovat nebudou. Výš, V zemi je dobře vidět jak se čakra pohybuje. Vysvětlil jsem Norimu když jsem odskočil od toho druhého stromu a dopadl na zem. Nezapomínej na můj "Jagan"! Křikl jsem na Noriho a vyběhl dopředu. Při tom se kličkoval aby si mě nemohl něčím trefit.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Icon_minitimeSun Apr 24 2011, 11:41

Nori

Sledoval jsem každý kirův pohyb.Vytáhl jsem z pod pláště fuuma shuriken na kterém byla přivázaná lanka která jsi nemohl za běhu ani za normálního postoje vidět. ROzbalil jsem shuriken a napřáhl se.Fuuma shuriken: kage fusha. pošeptal jsem a hodil shuriken(y) po kirovi.
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 25 2011, 19:19

Kira

Když jsem viděl že na mě Nori hodil shuriken musel jsem něco udělat a to bylo velmi jednoduché. Rozběhl jsem se na stranu a vyběhl na bránu u které jsem museli bojovat, protože právě tam jsme měli sraz. Proč nemůžeš bojovat jen holýma rukama? Řekl jsem když jsem vylezl na bránu.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Icon_minitimeTue Apr 26 2011, 13:44

Nori

Zatáhl jsem za lanka shurikenů a otočil je znovu na Kiru. Shurikeny letěli nahoru na tebe ale to já se už rozeběhl a odrazil se. Vyběhl jsem po sloupu brány a odrazil se na jeden shuriken. Vzal jsem další a a vyskočil sním na tebe. Udělal jsem sallto a přeskočil tě přičemž jsem an tebe hodil další fuuma shuriken.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Icon_minitimeTue Apr 26 2011, 21:13

Akagami

Aniž by jste cokoli postřehli, mihnul se prostorem rudý záblesk a já se objevil u jedné z budov u brány.
Proboha, co má být tohle? Perete se jak malý děcka, okamžitě toho nechte nebo si to vaše přijetí do mýho týmu ještě rozmyslím
zývl jsem hlasitě. Očividně mě fakt že se chystají podřezat navzájem zas tak moc nevzrušoval.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Icon_minitimeTue Apr 26 2011, 21:58

Ami

Sledovala jsem jak ti dva spolu zápasí, když se náhle objevil sensei. Došla jsem k nemu. "Dobré ráno Hibiki-sensei." Řekla jsem a čekala až ti dva přestanou bojovat a přidou knám, abysme mohli vyrazit na misi.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Icon_minitimeTue Apr 26 2011, 22:05

Nori

Svůj útok shurikenem jsem ihned zastavil a saltem dopadl na zem. VSecky shurikeny jsem schoval zpáty a šel k senseiovi a Ani...HE... Konečně... řekl jsem znuděně a zývl si...Hej KIro... Nejsi zas tak špatnej... křikl jsem a sebral si věci....
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 27 2011, 08:45

Kira

Dík za protáhnutí Nori Seskočil jsem dolů saltem z brány a zvedl svou katanu. Sensei kam to teda půjdeme. Řekl jsem aniž bych ho pozdravil. Snad to nebude taková nuda jako tady. Pomyslel jsem si a šel k Ami. Ami mohl by si mi prosím obvázat ruku. Trochu to krvácí. Zasmál jsem se a podával Ami obvaz.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 27 2011, 10:20

Ami

Vzala jsem od Kira obvaz a začala mu obvazovat tu zraněnou ruku. "No když tak hezky prosíš." Když jsem zkončila s ošetřováním. "Hotovo. Můžem vyrazit." Poslední větu jsem trochu zdůraznila aby jí zaregistroval i sensei.
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 02 2011, 07:55

Kira

Děkuju Ami. Řekl jsem stručně a začal si procvičovat ruku. Tak teď už můžeme vyrazit na 100%.
Křikl jsem a šel pomalu směrem k brání. Snažil jsem se tak seinseie trochu popohnat.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 03 2011, 21:24

Akagami

Lehce jsem si povzdechl, načež se na mé tváři usadil široký úsměv.
No tak fajn, očividně už jste zase kamarádi, takže vám můžu vysvětlit o co půjde v naší misi. Prostě a jednoduše,
nahodil jsem dramatickou pauzu
na Shoguna jste neudělali naprosto žádný dojem svým výstupem, obzvláště nějaký Yami...
střelil jsem významným pohledem po Kirovi.
Takže prohlásil že váš tým nechce mít na očích a převelel nás na západní hranici, jakožto posilu tamní stráže. Doufám že jste všichni šťastní.
z mého hlasu sršelo nefalšované nadšení, ovšem to jste se mnou asi nesdíleli. O západní hranici se vědělo, že je v podstatě pod neustálým útokem nejrůznějšých barbarských kmenů , to znamená zpoustu bojů a velkou šanci už se nevrátit nikdy zpátky.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 03 2011, 21:55

Ami

"No fajn chtěj se nás zbavit. Západní hranice je horká půda." Nasatila jsem roztrpčenej výraz a čekala až vyrazíme.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 03 2011, 22:16

Nori

Fajn... Doufam že se tam alespon vyspim... řekl jsem pohravě nahlas a zývl si... Podíval jsem se polozavřenýma očima na senseie a pronesl : Deme už? nebo tady usnu.... V tu chvíli jsem se podrbal na tváři a čekal na reakci toho psychopata.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště číslo 6: Tým Akagami   Cvičiště číslo 6: Tým Akagami - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičiště číslo 6: Tým Akagami
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Cvičiště číslo 3: Tým Aya
» Cesta na západ: Tým Akagami
» Tým číslo 4
» Tým číslo 7
» Tým číslo 8

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Mountain country :: Mise-
Přejdi na: