Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 19 2011, 14:17

Kaze Riun

Vešli jsme do vesnice, kde to nijak moc extra nežilo. Klasické uličky, na kterých jsou domky s krámy a podobné věci. Nebyla zde ani žádná njnjovská akademie, jelikož se zde ninjové moc nerodili, žili tu spíše jen obyčejní lidé, kteří si chtějí žít v poklidu a nehodlají řešit nějaké problémy, které ninjové přinášejí. "Fajn jsme tu." Řekl jsem, když jsme došli před malý černý domek, kteromu jsem otevřel dveře a vešel dovnitř. "Nahoře v patře jsou pokoje a tady dole je kuchyň s jídlem a sprcha se záchodem." Řekl jsme vám a ukázal na jedny vzdálenější dveře. "Za nima je malá zahrada na trénink." Řekl jsem a došel do kuchyně, kde jsem si vyndal pití, kterého jsem se napil a hodil ho klukům, aby se taky napili.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 19 2011, 14:30

Midari

"Díki." Řekl jsem když mi sensei hodil pití. Napil jsem se a dal ho Dantemu a vyrazil jseem na zahradu trénovat. Nakoncentroval jsem chakru do kunaie a uvolnil jí aby to chytlo, poté jsem do kunaie poslal další chakru chakru a nechal jí pozvolna unikat povrhem, ale jinak jsem dotoho nezasahoval, ani jsem nepřidával další chakru.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 19 2011, 15:40

Midari -> Kunai ti chvíli ohněm plápolal, což na místě nebylo těžké, ale horší bylo když jsi s ním třeba máchl, to to sice chvíli hořelo, ale pak se oheň ztratil ve vzduchu.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 19 2011, 15:57

Midari

"Jěště přijít na to aby nezhasínal když je kunai v pohybu." opět jsem kunai nechal hořet a začal jsem vypouštět chakru stějně jako přetím když když si kunai zvykal na mou chakru. Chvíli jsem tomu pomáhal a poté jsem nechal kunai jestli bude pokračovat sám a bude to fungovat i v pohybu.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 19 2011, 18:51

Dante

Vzal jsem si od midariho flašku a jen kývl na senseie. Napil jsem se a vyšel na zahradu... Chvilku jsem midariho sledoval a pak se posadil do tureckého sedu...Poskládal jsem pečetě.Raiton:furu ookami no justu zašeptal jsem a dal ruce k sobě.Nakoncentroval jsem chakru a ruce roztahoval. Seustředil jsem se jak nikdy v životě. Pokusil jsem se vytvořit jen malou raitonovou ukilčku kterou jsem měl v úmyslu obalit chakrou....
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 20 2011, 13:48

Midari -> Lehce jsi kunaiem dokázal mávat ze strany na stranu a oheň na něm docela dobře držel, ale když přišlo na rychlejší máchání, tak se ti oheň vytratil, došlo ti, že ikdyž to vypadá lehce, tak to nebude vůbec nic lehkého, ale když jsi trošku přemýšlel tak tě mohlo napadnou víc jutsu, která pomocí toho budeš moct dělat. Třeba kolem kunaie pak vytvořit delší chakrovou stopu, která bude hořet a budeš mít třeba ohnivý meč a podobné vymoženosti.

Dante -> Obalit raitonovou kuličku byla docela blbost, protože ten raiton jsi z chakry dělal, a proto to všechno byla chakra, takže jsi dával chakru na chakru a neelementární chakru jsi se formovat nenaučil, protože je to ještě těžší než formovat raitonovou kouli. Udělal jsi opět asi 2 centimetrovou kuličku ze raitonu, který z ní trošku vypouštěl blesky, což všal bylo k ničemu, ale cítil jsi, že už ti to jde lépe než předtím.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 20 2011, 15:07

Midari

"Trochu to funguje, to znamená že si ten kunai uchovává posladní manipulaci s chakrou a snaží se ji udržet. Ale jak mi to pomůže? Mysli Midari mysli!" Přemýšlel jsem jak pokračovat. "Proč mě napadají jenom další techniky co by se stim daly vytvořit. A jestli by se to dalo uplatnit i s otcovím mečem, vím že transformuje chakru na raiton, možná že pracuje na stejnym principu jako ten hořící kunai, aspoň otec to uměl podle toho co jsem se o něm dozvěděl." Zabrousil jsem v myšlenkách i k otcově meči který jsem měl přivázaný na zádech hnet vedle fuuma shurikenů. "Sakra teť se soustřeď na dokončení týhle techniky, až pak tvoř další." Řekl jsem si vduchu a odložil na zem všechny zbraně a vybavení, zůstal mi jenom ten kunai co s ním trénuju. Opět jsem kunai nechal chytnout a tentokrát jsem chakru chtěl koncentrovat v největší míře na vnější ploše kunaie a nechat plameny aby si odebíraly kolik chakry budou potřebovat a z kunaie se udržovala ta "slupka" z chakry.



-ještě než si to teť zmínil mě napadlo pár technik, až někdy budu mít náladu tak to sepíšu
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 20 2011, 15:36

Dante

Měl jsem raitonovou chakru ale teď jsem to musel zvětšit tak do dlaně což bude problém... Začal jsem se ještě víc soustředit a přidvával pomalinku chakru.CHtěl jsem vytvořit kouli jejíž vnitřní kruh bude mít průměr tak odm centimetrů.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 21 2011, 16:40

Midari -> Najednou jsi nechal průchod chakře a jak jsi se na kunai podíval tak sis všiml, že se v tom kunaii jakoby chakra točí, jakoby to tam bylo na nějakém ozubeném páse, na kterém jede chakra, povrch si část chakry vezme a zase ji vrátí a takhle se tam ta chakra točila. Najednou ti kunai jasně hořel ikdyž jsi s nim máchal.

Dante -> Jak jsi se díval na tu raitonovou kouli, tak sis všiml, že trošku impulzuje, jakoby se zvětšuje a zmenšuje, ale nikdy to nezůstalo v té větší formě, bylo to komplikované jutsu, které budeš trénovat ještě dlouho a dlouho se nic nebude projevovat.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 21 2011, 19:47

Midari

"Zvádl jsem to." Křikl jsem radostně a zkusil jsem kunai zatočit na prstě (na tom prstenci na konci držadla) vypadalo to působivě, ale chtěl jsem zkusit ještě jednu věc. Mrštil jsem kunaiem na nejbližší strom a sledoval jestli bude hořet i za letu. "Jenom doufam že nevypokne požár." Napadlo mě až když už kunai letěl k cíl.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 21 2011, 23:40

Dante

Sledoval jsem kuličku a začal se soustředit víc... zavřel jsem oči a myslel na jeden tvar který se nijak nepohyboval. Věděl jsem že to nebde lehké a že budu muset ještě hodně makat na to, abych tu techniku dokončil... Musel jsem se tedy zaměřit jen na jednu fázi což pro mě bylo vytvoření stálé kuličky. Začal jsem tedy přidávat ještě méně chakry než před tím a snažil se zmenšit pulzování a zvětšit kuličku alespoň o centimetr.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 23 2011, 16:27

Midari -> Všiml sis jak ti kunai i za letu plápolá ohněm a pak se zarazil do stromu, který však nezačal hořet, jelikož nebyl dostatečně suchý, aby jen tak chytl. Když jsi si ke kunaii došel, tak sis všiml, jak tam v něm už není ta oranžová chakra jako předtim, jelikož ji včerpal ten oheň a pak to přestalo hořet. Bez tvého doteku to hořelo tak 15 sekund, což je docela dost.

Dante -> I tobě se dařilo podobně jako Midarimu, akorát tobě se ta kulička o trošku zvětšila asi na deset vteřin a pak během chvíle uplně zmizela, vypadalo to, že zmizela napořád, ale v tu chvíli jak to ještě tolik neovládáš, tak se ti najednou v ruce vytvořila velká raitonové koule, která vybuchla a tebe to odhodilo na zem. Nebyl to nijak ničívý výbuch, jen spíše takové odhození, takže jsi se zase mohl v klidu zvednout, ale zjistil jsi, že to bude mít fakt sílu.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 23 2011, 16:53

Dante

Válející se po zemi jsem oddychoval a pomalu se zvedl. Posadil jsem se a koukal chvíli na strom...Mam pocit že se s tebou bude brzo topit kámo... pomyslel jsem si a začal se znovu soustředit. Zopakoval jsem předešlé akce a v ruce měl zase malou kuličku. Opět jsem zavřel oči a snažil se kuličku pomalu zvětšit. Když jsem si myslel že by to mohlo jít tak jsem oči otevřel a v jedné vlně se do toho snažil nacpat hodně chakry a potom jsem to zase usměrnil a pokusil se to udržet stabilní tak, aby to neexplodovalo a ani nezmizelo...
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 23 2011, 17:13

Midari

"Tak požár nehrozí, to je dobře." Ulevilo se mi že neschoří vesnice kvůli mě. Došel jsem si pro kunai a zjistil že všecka chakra se spotřebovala za čtvrtinu minuty. "Ještě zjistit množství chakry pro určitou vzdálenost, ale to chce praxi. Zatim to skusim s mečem." Došel jsem ke svým věcem které jsem přettím odložil a kunai jsem vyměnil za meč (transformuje chakru na raiton, mem to v charu). Chtěl jsem do něj nakoncentrovat chakru stejně jako do kunaie. "Bude to chtít víc chakry, je přeci větší než kunai a taky ta transformace snižuje množství." Pomyslel jsem na informace co jsem věděl o otcově meči, teť už mém.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 24 2011, 10:46

Dante -> Tentokrát jsi uviděl, jak ti z konečků prstů jakoby vylétávají úzké blesky, které se formují v té elektrické kuličce, která se pomalu zvětšovala. Najednou blesky přestaly létat a ty jsi měl v dlaních asi 2 centimetrovou kuličku, která ti tam v klidu levitovala.

Midari -> Vzal jsi meč a začal jsi do něj soustředit chakru, už jsi to uměl, ale ty kunaie byly upravény, tak že si i chakru braly, proto je s nima koncentrace o mnoho lepší, ale meč takový nebyl, do toho jsi musel rvát tu chakrou skoro silou, takže tě to víc unavovalo, ale po delší době soustředění ti najednou z čepele vyletělo pár výbojů blesku.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 24 2011, 11:18

Dante

Hurá... pomyslel jsem si a potom se zase soustředil na tu kuličku.Přidával jsem zase chakru a chtěl kuličku zvětšit o stabilní centimetr ,protože dva cm velká kulikčka moc neni. Takto jsemse chtěl naučit mít stabilní osm cenťáků velkou kuličku.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 25 2011, 15:44

Midari

"Je to těší než sem si představoval, s tim kunaie to šlo líp." Trochu jsem oddechoval a i jsem pocítil že mi ubyla chakra. "Spotřebovává to víc chakry než ty plameny a navíc výboje je potřeba usměrnit víc kolem čepele, ale nemam nejmenší potuchy jak to udělat, možná že sensei bude vědět, ale teť se naučim pořádně nakoncentrovat chakru, zatim bez uvolňování ven." Pomyslel jsem si a přitom jsem si představil jakoby průhledný kunai plný zlatavé kapaliny, stejný jaký jsem viděl při předchozím tréninku. Uchopil jsem meč oběma rukama a začal do něj koncentrovat chakru, měl jsem představu že budu meč "plnit" chakrou od špičky směrem k jílmci.



-Říká se držadlu meče jílmec že jo? (jenom abych nepsal kra..iny. Cool laugh )
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 26 2011, 14:10

Dante -> Jenže v tu chvíli ti začala kulička opět vybrovat a poté uplně splaskla a ty jsi se lehce zakolísal, protože ti došla chakra. Málem jsi dokonce spadl na zem, jak tě to vyřídilo.

Midari -> Najednou tě však přerušil pohled na Danteho, který se z vyčerpání začal kymácet a vypadalo to, že by mohl snad i omdlít. (nevim jak se říká rukojeti meče)
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 26 2011, 14:16

(mam pocit ze to tak je....)

DAnte

Začla jsem se kymácet a tak jsem se radši posadil. Asi tak po deseti minutách jsem se zvedl a odešel jsem do baráku kde jsem se posadil. Poto mjsem začal hledat senseie abych se ho na něco zeptal...
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 26 2011, 15:35

Midari

Snažil jsem se soustředit, ale náhle jsem si všiml že Dante zakolísal, ale než jsem k němu došelel, jestli je v pořátku, tak si sednul. "Bude v pohodě." Řekl jsem si a chtěl pokračovat, ale i já už začal pociťovat únavu. "Jěště jeden pokus a taky to zabalim. Nemá cenu tady padnout vyčerpáním." A dnes naposledy jsem zkusil do meče nakoncentrovat chakru, stejně jako sem to zkoušel když Dante začal omdlívat.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 27 2011, 14:02

Ani jeden jste už neměl chakru, a proto byl čas na spánek. Dante senseie našel, ale pak spadl na zem a usnul, což bylo dobře, jelikož jen idiot by budil svého senseie, kvůli nějaké otázce, na kterou se ho klidně může zeptat až se vzbudí.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 27 2011, 14:54

Midari

Snažil jsem se nakoncentrovat chakru do meče, když v tom se mi zatočila hlava a já musel pokleknout a rukou se přidržet země abych nespadl. "Byl to hodně náročnej den." Pomyslel jsem, když jsem se opět postavil na nohy. Vzal jsem všechny svoje věci, které jsem předtím odložil a odnesl je dovnitř, poté jsem si našel nejpohodlnější místo a usnul tvrdým spánkem beze snů.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 27 2011, 15:16

Dante

Upadl jsem do spánku... Tu otázku jenž jsem chtěl položit budu muset položit zítra... pomyslel jsem si ve spánku... Zzz
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 27 2011, 15:41

Do spánku jste oba spadli během chvíle a ani před vašim probuzenim jste neměli žádný sen, byla to čistě bezesná noc. Kaze Riun už byl na nohách a díval se z okna mezitim, co jeho klid přerušovalo mírné syčení konývky s vodou, kterou ohříval na čaj. Dante i Midari leželi na dvou postelí v druhém patře, kam je Kaze když se vzbudil přenesl, aby je dole nerušil. Už je čas. Pomyslel si Kaze při pohledu na východ slunce. Poté už stál ve vaši místnosti a v každé ruce měl čaj a na hrnku byla položena vždy jedna buchta. "Vstávat." Řekl a každému podal čaj s buchtou.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 27 2011, 16:55

Dante

Uslyšel jsem hlas a jen se převalil.Co to doprkna??? řekl jsem rozespale a posadil se na postel... promnul jsem si oči a spatřil senseie. Vzal jsem si od něho čaj a buchtu a jen jsem s plnou pusou vydal jakýsi zvuk a kývl hlavou. BUchtu jsem zachvilku dojedl a čaj dopil... Chjó... tedkon nekam deme ne... řekl jsem a vstal... Došel jsem do koupelny kde jsem se umyl a udělal také podobné věci... Dole v obýváku jsem se opřel o dřez a čekla na ně.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)   Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kde je Natsuki?! (Kaze Riun, Dante a Midari)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Cesta za sílou nebo pomstou? (Natsuki a Midari)
» Potřebuju pomoc (Dante)
» Natsuki Yoake
» Mlha (Dante a Akemi)
» Temná strana (Natsuki)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: