Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Suichu se nevzdává

Goto down 
+8
Yuu
Kakuza-chan
Morgen
Srotak
Ramaru
Shika-san
Meiki_Ookami
Aspi
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu se nevzdává - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 01 2011, 08:51

Simon

Sedel som u stolu o proti dverám. Po chvíli sa pomaly otvárali dvere a ja som, len čakal, že to bude Utakata. Pomaly som sa išiel zdvihnúť, a keď som sa pozrel znovu na tie dvere tak som uvidel dievča už s kunaiom v ruke. Páni. To je kus. Pousmial som sa. Zrazu sa spýtala kto som a ja som odpovedal. Moje me me meno je: Simon Toshido. A kto si ty? Ja tu momentálne už bývam. Povedal som a stále sa díval dievčaťu na oči...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu se nevzdává - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 01 2011, 12:09

Utakata

Běželi jsme asi ještě tak kilometr a už nás to i lehce unavovalo. Najednou se však kunai zastavil a vylétl do vdzchu, směrem ke korunám stromů. Než jsme tam stihli vyskočit, tak už před nás dopadl nějaký muž s bílými vlasy. http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/173/2/b/naruto_oc_shigeru_kiirohoshi_by_black_pantheress-d3jo1he.png
V rukou držel ten kunai a na krku měl vytetovaný ten znak, který jsi mi ukazoval na tom papíru. "Konečně, konečně jsi nás našel Yuu." Řekl a v ten samý okamžik dopadl zleva dalši muž.
http://fc09.deviantart.net/fs21/f/2007/267/b/4/b4adc0df5de967ef.jpg
Ten mě na zádek dlouhou hůl a ten znak měl vytetovaný na pravé ruce. "Tak tohle je ten Yuu, ale kde je jeho zbytek týmu?" Zeptal se tenhle muž, ale to už dopadl další muž, který vypadal jako jejich vůdce a také že byl. http://fc08.deviantart.net/fs70/i/2011/180/7/f/naruto_oc_satoshi_okinawa_by_black_pantheress-d3kfyst.png
Tenhle jejich vůdce však neměl nikde vidět ten znak, možná ho měl pod tričkem a vestou. "Rád tě znovu vidim Yuu. Ty si mě asi nepamatuješ, ale když ti bylo 6 tak jsem tě zachránil před jednim démonem."
Ale to už jsem se postavil do bojového postoje a koukal na všechny tři. "Kdo jste?" Zeptal jsem se a jejich vůdce se pousmál. "Jsme Poslední trojka." Řekl a pak už jen koukal na reakci Yuua.

Yukiko Gojo - Ano je to tvůj bratr, mně se jen nelíbilo tamto jméno Cool laugh

Podíval jsem se na Sakarya a pak zase na tebe. Sakaryo byl větší než dříve, takže už ti i lehce tlačil na rameno, což po delší době může začít nepříjemně bolet. "Hm, teď když vim, že žiješ, tak tě budu moct něco i naučit. A vlastně proč jsi za mnou přišel? To máš nějaké problémy nebo prosbu? Já nevim, jak se k bratrovi chovat, nikdy jsem se k žádnému nijak nechoval, takže tak." Vylo to pro mě těžké, celý život jsem myslel, že nejsi a najednou v jeden okamžik tě najdu. Ale v tom přišlo něco neuvěřitelného. "Yukiko ty jsi idiot." Řekl ten vlk a podíval se na tebe. "Ty asi chceš, aby se tvůj bratr vrátil s tebou do vesnice, že?" zeptal se tě v klidu vlk.

Jiro Kentiri


Když mi tohle řekl, tak jsem sebou ucuknul a meč klesl k zemi a následně skončil na pouzdře na mých zádech. Byl jsem už v budoucnosti známý svoji trpělivostí a klidem, takže jsem se choval docela dobře, ikdyž jsem měl teď v rukou někoho, kdo ví, jak dopadla tahle válka a kdo ví, co se bude dít dál. Nehodlal jsem se zeptat na nic co se týká války, ale jedna věc mi v hlavě strašila. "Pokud jsi z budoucnosti, tak mi řekni, jak zemřu." Zeptal jsem se tě.

Simon -> Kiria Saikashi

Nechápavě jsem se na tebe podívala a své dva kunaie dala do brašny, které jsem měla přichycené na bocích. "Takže ty jsi ten Simon, o kterém mi řekla sestra. Já jsem totiž mladší sestra Reny, která chodí s Utakatou a tudíž tu také bydlim." Přešla jsem k tobě a natáhla ruku na seznámení. "Jmenuji se Kiria Saikashi, ráda tě poznávám Simone." Představila jsem se ti. Tobě došlo, že mi bude nějak podobně let, jako tobě.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu se nevzdává - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 01 2011, 12:28

Yuu

Když kunai vylétl do vzduchu ke korunám stromu, dopadli na zem tři postavy.
Prostě jsem mlčel a když řekli, že jsou poslední trojka, začal jsem reagovat.
Myslel.. myslel jsem.. že já a Darui... jsme poslední... vypadlo ze mě přerušovaně.
Ale jak vidím, tak to tak není. řekl jsem už normálněji a podíval se na jejich vůdce.
Zbytek týmu.. jsem zde jen já a Utakata. Darui.. Darui je v nemocnici. Cloud někde fuč, Simon asi doma..a Kin.. Kin je mrtvá. řekl jsem a stiskl jsem dlaně v pěst se vztekem, který ale nebyl bojový.
A..a... jak víte, že žiju a jak se jmenuji? vypadlo ze mě nechápavě, protože jsem byl ve zmatku.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu se nevzdává - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 01 2011, 12:33

Simon

Pousmial som sa sa na Kiriu a postavil som sa, pretože mi podávala ruku. Pomaly už zo mňa opadol stres a ja som si znovu sadol, pretože sa mi kolená začali znovu triasť. A vlastne ako dlho už chodí Rena s Utakatom? Pretože ja sa poznám so senseiom už dlhšiu dobu a len nedávno mi o nej povedal resp. ma s ňou zoznámil. Pousmial som sa...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Suichu se nevzdává - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 01 2011, 12:34

Cloud Gojo

hai...řekl jsem úplně v klidu jako by se nic nedělo. Nastala chvíle ticha kdy jsem si uvědomil co se stalo. Ukázal jsem prstem na vlka a se šokovaným výrazem jsem se zeptal. zdálo se mi to nebo ten vlk promluvil? zeptal jsem se dost šokovaně. Slyšel jsem od Miyi různé věci ohledně zvířat klanu Gojo ale nikdy že by se proměnovali do skoro lidské podoby a hned potom mluvily.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu se nevzdává - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 01 2011, 15:18

Poslední trojka

Ten bělovlasý se posumál a společně s tim, jak měl na zádech to kopí odešli někam pryč a s sebou vzali Utakatu, aby sis mohl promluvit s vůdcem. "Jmenuji se Satoshi Aburakoji a velim Poslední trojce." Vysvětlil ti Satoshi svůj post a pak už se jen ohlédl, zda jsou ti tři daleko. "Víš, tvůj bratr ani ty ještě nevíte, že jakmile se objevili démoni, tak se opět našli lidé, kteří v sobě mají krev Aburakoji a teprve teď to zjistili. Já vim o tobě a o tvém bratrovi, protože jsem váš strýc. Jsem bratr vašeho otce, takže vlastně váš strejda, ale jsem podobně starý jako tvůj bratr. A dlouho jsem vás stopoval a našel vás až když vybuchla svatá síň našeho klanu a ty jsi běžel se svym bratrem v náručí do vesnice." Řekl jsem ti.

Kiria Saikashi

Když si zase sedl, tak jsem si sedla naproti němu a dala si pravou nohu přes levou, při čemž jsem si sundala svoji šedivou čepici. "Choděj spolu asi 3 měsíce, ale teprve včera jsme se sem dostali. Jelikož jsme uvízli v troskách Horagakure a nedávno se z nich dostali ven. Rena s Utakatou měli zvláštní vztah na dálku, ale když jsou teď u sebe, tak vidim svoji sestru zase hrozně šťastnou, jak jsem ji neviděla od smrti rodičů." Řekla jsem ti a ty sis náhle uvědomil, že máte dost společného, také jsem totiž nedávno zažila ztrátu rodičů, jako ty.

Yukiko Gojo


Všiml jsem si tvého nechápavého výrazu a musel jsem se začít smát. "Ty toho o našem klanu fakt ještě moc nevíš." Řekl jsem tiše a pak se podíval na vlka. "Jmenuje se Hiruko a mám ho už od narození. Některá zvířata když se spojej se svym majitelem, tak pak když jim vracíš zpět sílu, tak jim vrátíš i část své a pak se mohou začít trochu chovat jako lidé. Mluvit, chodit a přemýšlet jako lidé." Vysvětlil jsem ti důvod, proč vlastně Hiruko dokáže mluvit a v bojovém modu se podobá hodně člověku.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu se nevzdává - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 01 2011, 15:31

Simon

Aha, tak to je zaujímavý príbeh Utakatu a Reny. Pousmial som sa, ale po chvíli moja tvár onemela. Takže teraz si bez rodičov? Keď som správne pochopil. Ty si prišla len s Renou do Suichy, a keď bývate teraz u Utakaty. Pousmial som sa, pretože som sám nevedel či tá veta má nejaký zmysel, čo som povedal. Pretože ja som bez rodičov a už mi ich nikto nevráti, v tom mi sklesla tvár...
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu se nevzdává - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 01 2011, 16:09

Yuu

Poslouchal jsem co všechno povídá Satoshi.
Satoshi, ta síň nebyla všechno. řekl jsem.
Dřív jsem měl takovou potyčku s démonem zvaným Shini. Dřív mi udělal tady tohle. řekl jsem a sundal jsem si triko tak, aby šla vidět dlaň na hrudi. Po tom co vybuchla síň se strhla ještě bitva se Shinim. dořekl jsem a čekal jsem na reakci Satoshiho, přičemž jsem se koukal za něho a přemýšlel nad tím, kam vedou Utakatu.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Suichu se nevzdává - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 01 2011, 16:14

Cloud Gojo

O tom jsem slyšel, ale myslel jsem že to jsou jen povídačky nebo spekulace....nevěřil jsem že je něco takového vůbec možné.řekl jsem a podíval se na Sakarya který mi už neseděl na rameni ale různě poskakoval po místnosti mezi zvířaty. Každopádně se tě chci zeptat na dvě věci...řekl jsem a zvážněl jsem ale nezvážněl jsem ale ani jsem nebyl veselý. spíš takový neutrální výraz, možná s menším úsměvem. Proč jsi vlastně odešel? Stalo se to ještě před tím než se plánoval útok na suichugakure...řekl jsem a čekal jsem na odpověd. po odpovědi bych ještě položil druhou otázku. A...vrátíš se se mnou do vesnice?zeptal jsem se ho ale pořád jsem měl ten neutrální výraz. Stačilo mi že vím kde můj bratr je, nemusel jsem bydlet hned vedle něho.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Suichu se nevzdává - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 01 2011, 16:38

Masaru Yukisha

Na tuhle otázku sem se mu podíval na nohy.
Jak můžete vědět, že jste umřel.... A i kdyby...
Zastavil sem se.
Můžu ho zachránit dit se nemůže nic stát
Nevěděl sem jak cestování časem funguje..
Yoshiro mi taky řekl plno věcí a tím se změnila budoucnost mé přítomnosti... Mužu Jira zachránit.¨
Byl to obrovský boj.. Mnoho vesničanů tehdy zemřelo a mnoho bylo zraněno. Bojoval jste proti šéfovi jedné budoucí organizace... Vzal ste si ho sebou do hrobu...
Návrat nahoru Goto down
Agony
Academy student
Academy student
Agony


Počet příspěvků : 8
Datum založení účtu : 02. 07. 11
Věk : 29
Bydliště : Heaven or Hell

Suichu se nevzdává - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 01 2011, 22:23

Yazoo

// Já se moc omlouvám za delší pauzu. Byl sem na Advíku a nějak sem to neoznámil.. Takže ještě jednou gomen...

Pozoroval jsem ho jak a chvilkama mi připadal fakt jak mluvící mrtvola.. Určitě je v pohodě.. nesmíte kunoichi tak podceňovat.. někdy znich jde větší strach než z shinobi.. Poslední slova jsem řekl s pološeptem a sevřelo se mi přitom hrdlo.. No každopádně .. jestli o ní máte fakt takovej strach.. což podle toho jak vypadáte asi fakt máte.. tak bych se po ní mohl mrknout co vy na to ? Prohodil jsem jakoby to byla brnkačka a v tu chvíli sem si ani neuvědomil že jsem mu vlastně nabídl pomoc.. Což tak často nedělám..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu se nevzdává - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 6 Icon_minitimeThu Aug 04 2011, 12:01

Kiria

Když řekl, že nemá rodiče a klesla mu hlava, tak jsem vyskočila a dlaní mu sáhla na čelo, abych mu zase hlavu pozvedla. "Buď v klidu Simone. Já přišla o tátu i matku během útoku na Horu, kdy je před mýma očima chladnokrevně zabili. Byla jsem smutná, ale pak jsem pochopila, že je to normální koloběh života. Někdo zemře a mezitim se narodí někdo jiný, kdo zase do světa něco dobrého nebo zlého přinese. Nemůžeme si s timhle lámat hlavu, protože kdyby jsme měli být smutní pořád kvůli něčí smrti, tak by jsme také brzy zemřeli." Řekla jsem ti, jak to cítím já osobně a pak zase sedla do křesla a pohodlně se tam rozvalila. Působila jsem dojmem takové pohodářky.

Satoshi

Utakatu zavedli jen asi 30 metrů za vás a všiml sis, že se s nim baví a všichni tři se smějou, takže to nevypadalo, že by mu chtěli ublížit. Ale v tom jsi řekl o Shinim a já sebou cukl, když jsem uviděl tu ruku. Přišel jsem k tobě blíže a sundal si rukavici na pravé ruce, při čemž jsi si všiml toho tetování na mé dlani, bylo to to samé co na tom papíře. Dotkl jsem se té ruky a v tu chvíli jsi ucítil, jak od tebe přebírám informace. Po chvilce jsem dal ruku pryč a zase na ni navlékl rukavici. "To se mi nelíbí. Teď jsem koukal na všechny tvé zkušenosti s démony. Jednoznačně po tobě Shini jde a chce tě pro sebe. Asi v tobě vidí silného potenciálního vyvoleného. Shini totiž chce dát část své síly do živého ninji, kterému by se smíchala s jeho dobrou duší a vytvořilo to něco nového. Něco mezi člověkem a démonem." Řekl jsem ti.

Yukiko

Zamyslel jsem se jak ti na otázku odpovědět, ale nakonec jsem prostě přestal myslet a vyklopil ti pravdu. "Nesedli jsme si s otcem. Často jsme se spolu hádali a jednou i poprali, při čemž jsem logicky dostal a mé ego mi nedovolilo zůstat. Musel jsem odejít a už se nevrátit. Postarala se o tebe pak Miya?" Zeptal jsem se a pak ti odpověděl an druhou otázku. "Nemohu s tebou do Suichugakure. Jsem tady něco jako velitel místní policie a co si budem povídat, oni se beze mě neobejdou. Mám zde ve vesničce dost velký respekt, takže jakmile se objevim, tak je hned klid a nikdo nedělá rozruch." Odpověděl jsem, ale nekončil. "Ale pokud mě budeš chtít vidět, tak pošli toho tvého orla a já už budu vědět, že potřebuješ mě. Věřim, že orel je dost rychlý, aby se tu během chvíle objevil." Usmál jsem se a Hiruko se díval na Sakarya.

Jiro Kentiri

Ve skutečnosti jsem nevěděl, že umřu, jen jsem naslepo vystřelil a doufal, že se něco ozve. A taky to tak dopadlo. Podíval jsem se na tebe a podrbal se na pravém stehně. "Takže umřu, abych zachránil vesnici? Ale kdo je ten kdo mě zabije a jak mě zabil?" Zeptal jsem se tě a čekal co mi řekneš. Měl jsi právě v rukou to jestli budu žít nebo nebudu žít.

Yazoo -> Hiro

Když mi nabídnul pomoc, tak jsem přestal dělat a opřel se o pult, při čemž jsem sklopil hlavu. Nevěděl jsi co se děje a tak jsi mohl jen čekat. Po chvilce jsem hlavu zvedl a měl na ní takový přátelský úsměv. "To bys pro mě fakt udělal. Já bych šel sám, ale nejsme ninja a nemám takové zkušenosti. A neměl bys kvůli tomu problémy s kagem?" zeptal jsem se a zároveň natáhl ruku "Jmenuji se Hiro Ninke a má žena se jmenuje Sara Ninke. Má hodně rudé vlasy, takže ji vždycky poznáš. Prý se vydali do Otogakure, je tam nějaká malá vesnice, kde jsou lidé, kteří mají nějaké informace o Akatsuki"
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Suichu se nevzdává - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 6 Icon_minitimeThu Aug 04 2011, 12:50

Genbu

Celý den jsem nespal a už od útlých hodin si šel zatrénovat a zacvičit do lesa. Právě jsem dodělával stovku kliků, kdy se klikuje jan na palcích na noze a na ruce pouze s ukazováčkem a opět palcem. "Pfů.. Pořádný cvičení dává zabrat, ale stojí to za to. To vědí všichni, snad." Řekl jsem si pro sebe a po chvíli pokračoval "Měl bych pomalu vyjít k Sendokagemu.. určitě tam bude i bratříček." Poté jsem vstal, oprášil se a chvíli boxoval do prázdna, po pár minutách byl tréning již u konce a já se ještě rychle před návštěvou smočil v maličkém nedalekém jezeře, abych nesmrděl po potu. Oblekl jsem si na sebe všechno oblečení, na ruky hodil mé oblíbené závaží a pomaloučkým krokem vyrazil. Po asi necelé půl hodině jsem se dostal přímo před jeho kancelář, opatrně zaklepal a vstoupil se slovy "Dobrej..." Potom už pouze čekal na reakci Sendokageho.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu se nevzdává - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 6 Icon_minitimeThu Aug 04 2011, 13:01

Yuu

Podíval jsem se do nebe, mezi koruny stromů.
Myslel jsem si, že to bude vážné, ale až tak. Avšak věřím, že Shini mě jen tak lehce nedostane. řekl jsem a podíval se zpátky na Satoshiho.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu se nevzdává - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 6 Icon_minitimeThu Aug 04 2011, 13:22

Simon

Keď mi Kiria povedala, čo si myslí o živote normálne ma to nadchlo, pretože som si uvedomil, že to je dievča, ktoré sa zamyslí nad životom a jednou vetou si povie, čo si o ňom myslí. Pousmial som sa a v duchu si povedal, že skúsim zabudnúť na svoju hroznú minulosť a budem myslieť len na priateľov a brániť svoj život i život ostatných. Ok. Ďakujem. Poďakoval som za to, čo povedala a pousmial som sa. Potom som prešiel k jej životu. A ty si v reálnom živote nejaký ninja či?...
Návrat nahoru Goto down
Agony
Academy student
Academy student
Agony


Počet příspěvků : 8
Datum založení účtu : 02. 07. 11
Věk : 29
Bydliště : Heaven or Hell

Suichu se nevzdává - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 6 Icon_minitimeThu Aug 04 2011, 14:17

Yazoo

Alé vůbec ne.. Kage má na starosti jiný věci než co dělaj geninnové ve svim volnym čase.. Řekl jsem optmisticky a potřásl jsem si s jeho rukou.. Já jsem Yazoo Nayami.. Menší výlet neuškodí.. Ušklíbl jsem se a ve vteřině ze sebe zase vypálil.. Chcete jít semnou nebo se po ní mám mrknout sám ?
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Suichu se nevzdává - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 6 Icon_minitimeThu Aug 04 2011, 15:43

Masaru Yukisha

Ani nevíte jak sem rád, že Vás vidím.. Byl ste můj mentor... Když pomyslím na to, že i před 10 lety ste byl silnější než já...
Konstatoval sem...
Víte v budoucnosti zemřela i má přítelkyně.....Řeknu vám všechno.. Jen mi prosím slibte, že jí pak zachráníte....
Prosil sem tě do očí.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Suichu se nevzdává - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 6 Icon_minitimeThu Aug 04 2011, 22:44

Hiro

Bol som ako vždy za domom a trénoval na svojom obľúbenom strome. Teraz to pôjde ! Musí ! Pokúšal som sa aktivovať 6 úroveň pečate ale vždy keď som to urobil chytil som len silný kŕč. Teraz ! Zakričal som si v hlave a aktivoval znova pečať, žačala sa mi rozlievať po tele ale keď som chcel urobiť pohyb chytil som strašný kŕč. ÁÁÁH ! Zreval som a spadol na zem. Ono to príde, musím to dokázať ! Povzbudzoval som sa v hlave. Skočil som na nohy a začal klasický zahrievací tréning. Na začiatok som si dal ľahký strečing, Na ten braško vždy zabudne a potom dostáva kŕče vravel som si počas cvičenia. Pokračoval som kombinovaným behom a šprintom, každý meter som zamieňal šprint za beh. Potom si dal ešte zo sto klikov a drepov a zakončil som to hodinovým udieraním do stromu. Na konci som sa zvalil na zem a oddychoval. Asi po pol hodinke som šiel do domu, dal si sprchu podzravil mamu a rozbehol sa do kage kancelárie. Mal by tam byť aj Jun, aspoň dúfam bez neho sa cítim sám... Premýšľal som smutne a ako vždy o hlúpostiach. Keď som tam dobehol zbadal som Juna kráčať po chodbe chrbtom ku mne. Hehe, teraz ho nečakane napadnem a prinútim ho priznať že som lepší... a aj silnejší, to hej. Vôbec som nepremýšľal o následkoch ako vždy. Pomalyčky som sa zadu priblížil k Junovy a skočil mu na chrbát. Uááá bráško dostal som ťa čo ! Zreval som na celú chodbu.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Suichu se nevzdává - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 6 Icon_minitimeThu Aug 04 2011, 22:59

Genbu

Při vstupu do kanceláře jsem však najednou uslyšel kroky, ovšem pozdě.. Hiro mi skočil na záda a já zareagoval a to tak, že jsem mu jednu ruku přitáhl směrem ke dveřím od kanclu a druhou mu dal loket přímo do nosu. Rána však byla velmi maličká, věděl jsem totiž, že to nemůže být nikdo jinej, než mé debilní dvojče a tak mu prostě jenom ukázal, že tohle by moc dělat neměl. "Hele.. Hiro.. Na blbosti teď není čas..." Řekl jsem mu klidným hlasem a už konečně vešel do Kageho kanclu spolu s mým bratrem. "Omlouvám se.." Vydal jsem ze sebe.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Suichu se nevzdává - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 6 Icon_minitimeThu Aug 04 2011, 23:05

Hiro

Dopadol som hlavou dopredu pred Kageho a ako vždy sa uškŕňal. To bol on ! povedal som snažiac sa vysvetliť ako som sa ocitol na zemy. Asi by som sa mal postaviť, musím mu ukázať že som drsný a drsný chlapy nepadajú na hlavu.. Vyskočil som teda na nohy a postavil sa vedľa brata. Vyzeraly sme rovnako až na rozdielne oblečenie a vlasy...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Suichu se nevzdává - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 6 Icon_minitimeFri Aug 05 2011, 22:09

Cloud Gojo

Ale jo Miya se má dobře...řekl jsem a potom co řekl jsem se zazubil a řekl. V pohodě, hlavně že vím že žiješ a že vím kde tě najdu...ale potom jsem si něco uvědomil. Teď jsem si tak vzpoměl...Když jsem tě potkal tak jsem ti řekl o tom boji se synem Jashina...Ale ty jsi mi po tom řekl že jsem docela frajer ale o to nejde..Jde o tom že tvůj hlas ani trochu nezněl jako kdyby sis ze mě utahoval ale jako kdyby jsi věděl o existenci démonů a jashina...je to tak? setkal jsi se s nimi už někdy?zeptal jsem se docela zaujatě neboŤ jestli ano tak by mi možná mohl pomoci s problémem s převzetím síly od Sakarya.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Suichu se nevzdává - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 6 Icon_minitimeSun Aug 07 2011, 10:18

Ararashi



Když sebou začal můj bratr mírně cukat, trochu mě to vyděsilo, ale něco mi říkalo, že to snad znamená, že je to dobře, než mne do reality uvrhl hlasitý pískavý tón. V tu chvíli jsem si to uvědomil. Snažil jsem se bratra probrat sám, ale sebevíc jsem se snažil, tím více jsem se mu vzdaloval. Vlastně mě od něj odtrhli a místo, abych mu pomohl, ještě více jsem se mu vzdálil a ublížil mu. Lékaři už jen zkonstatovali, že je bratr mrtev, nemohl jsem tomu uvěřit, prostě nemohl. Ať už mezi tím, kdy to lékař řekl, uběhla velice kratičká doba, pro mé srdce to byla celá věčnost naplněná bolestí, smutkem a utrpením. Vše se zdálo, jako kdyby se čas zastavil a nebo já přestal vnímat, zdálo se skoro, jako kdybych už ani nevěděl, nevěděl kdo anebo co jsem. Pomalu jsem si uvědomoval, že mám mokrý obličej, slzy, které se vydraly na povrch, se stále a stále draly ven. Nemohl jsem, prostě nemohl, uvěřit, že je mrtvý, že už ho nikdy neuvidím smát se, už mě nikdy ani nerozčílí tak, jak to dovedl jen on. Ta bezstarostná léta, kdy jsme byli ještě malými dětmi, kde ta byla. Pomalu jsem si začal uvědomovat, jak moc jsem se bratrovi i všem ostatním vzdálil pouze kvůli tomu, abych mohl být dobrým vůdcem, ale byla to chyba. Kdybych víc naslouchal srdce a méně následoval striktní kodex klanu a vůdců, neseděl bych tady. Stále by to byla ta bezstarostná léta a pokud by se něco stalo, byl bych to já, kdo by tam zrovna teď ležel. Hlava mi klesla do dlaní, cítil jsem, jak slzy protékají skrz mezery mezi prsty, jak malé dítě, které ještě ani neví, co je skutečná bolest, jsem tam brečel a nemohl jsem přestat. Pak jsem ale něco uslyšel, pak znovu a znovu, podíval jsem se směrem k bratrovi a uviděl, že kolem něj je znovu velké množství rozmazaných lidí. Nepoznával jsem je. Ale před chvílí jsem je tu viděl. V naději, že se něco změnilo, jsem se chystal prodrat mezi ně, ale oni mezitím stihli odejít. Když jsem se znovu podíval směrem k němu. Rychle jsem si setřel slzy z očí, abych viděl, co se to vlastně děje. Doteď to bylo dost rozmazané a já skoro nic neviděl. Než jsem si ale slzy stihl setřít, bratr mě oslovil. Já znovu propadl slzám - tentokrát ale ne smutkem, ale štěstím. Tolik se mi ulevilo. Tak jsem byl rád. Natolik, že jsem ho objal, načež jsem ho zase rychle pustil, protože jsem si uvědomil, nakolik zesláblý musí být a jakou bolest mu muselo mé objetí způsobit. Proto jsem se raději hned starostlivě zeptal: "Jsi v pořádku?"
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu se nevzdává - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 08 2011, 17:05

Sendokage

Vtrhli mi do místnosti dva chlapci. Jeden, Genbu, mi přišel jako vyrovnaný chlapec, který zřejmě bude hodně v klidu a přemýšlí. A ten druhý Hir, mi spíše připadal ještě jako dítě, ale většinou děti to dotáhnou hodně daleko. Pak se Genbu omluvil a já kývnul hlavou, jako že se nic nestalo. Aspoň se mi lehce ukázali jejich povahy a to je kolikrát velká potřeba. Věděl jsem, že to jsou ti dva z Yuurinshi klanu. Suizu Yuurinshi, nynější vůdce klanu, mi řekl že přijdou a o oba projevil velký zájem, takže o týmu bylo již rozhodnuto. "Tak vy dva bratři budete v týmu 2. Senseiem je pro vás Suizu Yuurinshi a váš třetí člen je starší Montaro Yuurinshi, který je momentálně se Suizem mimo vesnici, takže si vás hned nevyzvednou. Ale jste momentálně celý tým Yuurinshiů, tudíž by jste mohli být dobří." Řekl jsem vám dvoum a podíval se nejdříve na Juna a pak na Hira.

Satoshi

Podíval jsem se ti přímo do očí a pousmál se. "Neboj se, teď když víme, kde jsi a kdo jsi, tak budeme vaši vesnici bránit a jakmile se někdo silnější přiblíží, tak se o tom tvůj tým dozví hodně brzy." Vysvětlil jsem a houkl na Utakatu a spol. Přišli k nám a Utakata se pousmál. "Heh, Yuu ještě že jsme je potkali. Myslim, že tvůj klan je hodně v pohodě a hlavně jste dost mocní." Řekl ti Utakata

Kiria

Poděkoval mi a já jen máchla rukou, aby neděkoval, že je to normální, že takhle mluvim. Ale pak se zeptal na moje vlastně něco jako schopnosti. Tohle téma mám hrozně ráda, takže jsem o něm hned začala mluvit. "V Horagakure jsem byla vždycky na akademii v technikách střevo a tak mě sestra vytáhla a pomocí pár metod zjistila v čem jsem dobrá. Zjistila, že mám neuvěřitelně rychlé ruce a dobré reflexy, takže jsem se začala soustředit na kradení a tajné prohledávání. Potom mě vesnice pasovala na něco jako špeha, ale nebyla jsem uplně špeh, spíše jsem z pochybných míst zjišťovala co se kde děje a pak to hlásila kagemu. To mě hrozně baví." vysvětlila jsem ti svoje podivné schopnosti.

Yazoo -> Hiro

Když se zeptal jestli půjdu s nim, tak jsem sebou nenápadně cukl a podíval se na něj nechápavym pohledem. "Já?" Zeptal jsem se, protože jsem nemohl uvěřit tomu, že to myslí fakt vážně. "Jsem jen obyčejný kuchař a číšník, který nemá tušení o boji, takže nikam nemohu a hlavně mám celý týden dlouhé směny, takže mě nemohou jen tak propustit z práce." Vysvětlil jsem ti důvod, proč já nikam nemohu.

Jiro Kentiri

Řekl mi o své přítelkyni a já se zamyslel. Právě totiž probíhal rozhovor, který může totálně přeměnit historii Suichugakure a uplně ji celou změnit. Já to moc dobře věděl. Už tak mladý jsem věděl, že to může být hodně špatné, ale řekl mi, že umřu a řekl mi i kdy, takže jsem mu to dlužil. Takže jsem kývnul hlavou. "Slibuju." Řekl jsem ti a pak se porozhlédl. Ty jsi v tu chvíli ucítil jakousi křeč u srdce a jakési bodání. Jakoby tě začalo bolet srdce a pomalu ti docházelo, že se asi za chvíli vrátíš do současnosti.

Yukiko

Sakra, měl jsem raději dělat, že jsem se snima nikdy nesetkal a nemuselo na tuhle otázku dojít. Je to můj bratr, nemohu mu jen tak lhát. A pokud zdědil schopnost po otci, tak by i lež prokoukl. Ale vlastně nezdědil, protože nevěděl, že mu lžu, když jsem řekl, že Daiko je jeho bratr. Pomyslel jsem si a pak se podíval přímo do tvých očích. "Když jsem byl ve tvém věku, tak jsem jednoho démona potkal. Byl docela starý, vypadal jako 30 letý. Řekl mi kdo je a mě to fascinovalo. Chtěl se mnou udělat dohodu. Dohoda zněla, že on zneškodní všechny zlé členy klanu a jednou mu budu něco dlužný. Souhlasil jsem, ale nevěděl, že je všechny bude chtít vyvraždit. Když mi přišla zpráva, že vyvraždil skoro celý klan, tak jsme ho vyhledal a bojoval s nim." Vyhrnul jsem si tričko a ty sis všiml velké jizvy přes celé břicho. Byla to jizva zřejmě od katany, ale dost tlusté katany. "Vyhrál jsem, ale tohle jsem si od něj odnesl."

Arashi

Když mě objal tak jsem se trošku shrbil "Eeh počkej bráško." Řekl jsem a mírně se pousmál. Byl jsem teď dost slabý. Což se dalo očekávat když jsem zemřel, ale pak dostal druhou šanci a mohu zase žít. Bráška se mě zeptal jestli jsem v pořádku a já mu ukázal svůj úsměv na rtech. "Ano jsem v pořádku. Sice jsem takový rozlámaný, ale jsem rád, že žiju." Pohnul jsem pravou nohou do strany v pohodě a pak chtěl posunout i levou nohu, ale nešlo to. Nemohl jsem s ní ani hnout. "Já, já necítim levou nohu." Řekl jsem koktavě, protože mě to dost vyděsilo.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Suichu se nevzdává - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 08 2011, 17:33

Yazoo

Jídlo po pořádnym pátrání by docela bodlo, ale jak chcete.. Ušklíbl jsem a otočil jsem se směrem k domu abych si došel sbalit věci.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu se nevzdává - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 08 2011, 17:34

Simon

Pousmial som sa, keď povedala o tom, že má dobré ruky na krádež. Chvíľu mi rozprávala o jejich vzácnych schopnostiach, a potom som jej znovu povedal. Ale ja myslím nejaké techniky týkajúce sa ninjutsu. Spravíš nejakú pečat a bum vznikne technika. Posmial som sa a čakal ako na to zareaguje...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Suichu se nevzdává - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Suichu se nevzdává
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Krvavá Suichu
» Suichu, nový domov vězňů
» Suichu, nový domov vězňů II.
» Suichu, nový domov vězňů III.
» Suna tým 4, Suichu tým 1, Iwa tým 10, Konoha tým 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: