Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Suichu se nevzdává

Goto down 
+8
Yuu
Kakuza-chan
Morgen
Srotak
Ramaru
Shika-san
Meiki_Ookami
Aspi
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu se nevzdává - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 19 2011, 23:12

Utakata

Při té poznámce, že neumí létat jsem se zasmál, protože má přeci ty andělské křídla, které však neuměl ještě ovládat. "No hele pak už dáváš ruku jen ze strany a nemusíš ji mít nad tou obří vodní rukou. Udělá to stejný efekt, jde jen o to, aby to mělo příjem tvé chakry." Vysvětlil jsem ti, proč je tvá ruka tak důležitá.

Recepce u Yuua

Paní chvíli hledala ve spisech, což není lehké, protože v nemocnici je hodně lidí. Pak si všimla složky Daruie a hned ji vytáhla. Otevřela ji a přečetla si tam pár vět. "No tak běžte po schodech nahoru, pak do prava a pokoj číslo 36. Tam by měl Darui být, ale máte jen hodinu, pak končí návštěvní hodiny." Řekla ti a složku následně zaklapla a vrátila ji do toho šuplíku.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu se nevzdává - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 20 2011, 13:01

Simon

Keď mi to sensei vysvetlil tak som pokračoval v tréningu. Kuchiyouse: Sawariy - Handono no jutsu. Povedal som a už niekoľký krát som plácol rukou po rovnej hladine vody. V tom sa vytvoril pomaly prvý prst potom druhý a aj tretí. Pomaly začínal vylezať aj štvrtý. Fuuuuf. Pomaly ma to už vyčerpávalo také množstvá chakry po kope.V tom ruka znovu praskla. Trénoval som to až dovtedy pokiaľ dlaň nebola celá, ale potom som musel vytvoriť aj čásť zápastia. Ale to mi trvalo zasa dlhší čas než sa mi to podarí......
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu se nevzdává - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 20 2011, 15:55

Utakata

Když v tom jsi sebou seknul a spadnul do vody, protože ti totálně došla chakra. Probudil jsi se až asi po hodině a ležel jsi pod stromem, u kterého jsem předtim seděl já. "Konečně jsi se probral Simone. Dokázal jsi vytvořit 4 prsty, ale pak ti došla chakra. Takže dneska si dáš pohov a odpočineš si. " Řekl jsem ti a sedl si vedle tebe. "A co vlastně očekáváš od života? Jak to do budoucna vidíš?" Zeptal jsem se tě.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Suichu se nevzdává - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 20 2011, 16:07

Ararashi

Jakmile jsme dopadli do vody a já si všiml těch tří sloupů, začal jsem plavat směrem k nim. Nehodlal jsem ztrácet zbytečně čas, prostě jsem musel bratra najít a zachránit, přeci jenom od toho, abychom si pomáhali, tu jsme. Ať je hlavně v pořádku, jinak přísahám, že si to ta skupinka odskáče.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu se nevzdává - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 20 2011, 16:30

Simon

Zrazu som sa zobudil. Prečo som tu? Keď som ležal oprel som sa o strom a sensei mi povedal, čo sa stalo. Potom mi položil otázku o vlastnej budúcnosti. Zamieril som pozornosť na jeden zo stromov, ktorý tam bol a povedal: Očekávam veľa vecí. Napríklad, že by som chcel zistiť, čo sú vôbec zač tie krídla, ktoré sa mi občas vytvárajú na chrbáte. V tom som začal hovoriť. A v budúcnosti chcem získať mnoho ninja úspechov a stať sa nejako slávnym po celej Suiche, aj keď to bude dosť náročné. Nadýchol som sa a pkračoval. Ďalej by som chcel postaviť vlastnú univerzitu v Suiche na počesť môjho mŕtveho otca Karadina, ktorý bol v minulosti jouninom. A teraz, keď mi nešťastne zomrela mama asi by som ju pomenoval aj po mame. Zamyslel som sa nad tým. Potom bych si žil ako človek s minulosťou, ale aj s budúcnosťou. Povedal som a stále sa pozeral na to isté miesto ako na začiatku...
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu se nevzdává - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 20 2011, 17:09

Yuu

Poděkoval jsem a pomalým během jsem se rozběhl po chodbě, vyběhl jsem schody a zahnul doprava. Pokoj číslo 36. tady! zastavil jsem se u pokoje a pomalu jsem vešel dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Suichu se nevzdává - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 20 2011, 23:02

Creepy Boy

Upřímně jsem reakci Miyoko očekával a tak jsem na její otázku ani neodpověděl, co mě ovšem překvapilo byl Kyo, i když vlastně překvapilo...vůbec jsem ho neznal, každopádně meč Miyoko mi jenom zabránil, pokusit se ho probodnout s mou Shinso.
Pochybuji že bych ho dokázal zabít. Našel jsem jeho meč a v nemocnici mi řekli, že byl zabit, to je celé.


Tsurugi Shiro

Z rozkazu Shoguna jsem s jeho "přátelskými" pozdravy mířil směrem k Suichu. Pozornost jsem budil už z dálky, ostatně postava kompletně zahalená v oblečení s čelenkou Yami se v těchto končinách jen tak nevidí. Strážím u brány jsem se prokázal pečetí posla a nechal se zavést ke kanceláří místního Kageho, zatímco jsem klepal na jeho dveře jsem zvažoval, jak co nejdiplomatičtěji předat to, co mi Shogun rozkázal.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu se nevzdává - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 21 2011, 16:13

Raiun

Já jsme vyskočil na vodu a kráčel po ní, jelikož byla v klidu, tak se po ní šlo uplně lehce. Viděl sjem jak Ararashi pospíchá a došlo mi, že v tom snu viděl něco, co se týkalo jeho bratra a těch tří sloupců, kteří jsou nahoře spojeny a tvořejí jakousi pyramidu. Když jsme tam došli, tak na vodu kapala pomalu krev a nahoře byl zavěšený tvůj bratr Arashi, který byl různě podrápaný od krve. "Tady z něj zřejmě dostali tu krev, která byla u té dýky." Řekl jsem a díval se na horu, čekal jsem, že pro něj Ararashi doleze.

Utakata

Když jsi mi to řekl, tak jsem se jen lehce pousmál. "Je dobře, že máš takovýhle cíle, protože cíle jsou to co nás vede dopředu a to co v nás probouzí mnohem lepší výkony. Ptám se tě, protože chci, aby jsi měl cíl a toho jsi se stále držel. Někdy ten cíl tě dokáže znovu postavit na nohy a vzepřeš se všemu, co je proti tobě." Vysvětlil jsem ti důvod té otázky a pak se podíval na ten strom, na který jsi se koukal. " Co je na tom stromě tak extra Simone?" Zasmál jsem se.

Darui

Ležel jsem tam přikrytý bílou dekou a na čele jsem měl obvaz, který mi chránil zranění na hlavě. Vedle sebe jsem měl kapačku s různými dalšími přístroji a pod hlavou bílý polštář, který jsem měl tak šikovně, že jsem hlavu měl tak vysoko, abych viděl skoro všude po pokoji. Hned co jsi přišel tak jsem se pousmál a unaveným a křečovitým hlasem jsem tě přivítal. "Ahoj Yuu."

Miyoko

Všichni kromě Kya byli překvapeni a dá se říct, že i smutní. Já jediná to však brala ještě vážněji, což se dalo pochopit, když šlo o mého vlastního bratra. Beze slov jsem nechala zmizet svůj meč a vyběhla ven. Na nic jsem nečekala a rovnou běžela na hřbitov, abych zkontrolovala jestli je fakt bratr mrtvý, jak si každý myslí. Jelikož já sama jsem tomu vůbec nevěřila.

Sendokage

Zrovna jsem řešil předělání týmů a vybíral nové mise, když v tom tam někdo přišel. Bylo mi oznámeno, že se jedná o posla z Yamigakure, která ani nedorazila na sněm kage. Musim si dávat pozor, v té vesnici je to dost zvláštní. Pomyslel jsem si a pak nechal vstoupit posla dovnitř. Pravou rukou jsem ukázal na židli před mym stolem. "Tak co mi nesete za zprávu?" Otázal jsem se posla a lehce se usmál.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Suichu se nevzdává - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 21 2011, 16:40

Ararashi

Pořádně jsem se podíval na to, na čem je bratr připevněný, jestli na lanech, či čem, protože jsem chtěl nejdříve zkusit tato lana zničit a bratra chytit, pokud byl ale připevněný na něčem, co kunai a ani shuriken nezničí, nebo nepřeříznou, hodlal jsem vylézt a bratra sundat starým dobrým obyčejným způsobem.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu se nevzdává - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 21 2011, 16:41

Yuu

Přišel jsem k jeho posteli a posadil se na židli vedle.
Ahoj.. řekl jsem sklesle a podíval se na Daruie.
Kin zemřela. řekl jsem smutným hlasem.
Když tě zavalili ty kameny, Cloud a Kin byli chyceni do nějaké sítě a já jsem podlehl těm chakrovým lankám, takže mě taky chytili. Pak nás převezl Shini a byla bitka. Nejvíce mě ale mrzí, že Kin zemřela kvůli mě. řekl jsem smutně.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu se nevzdává - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 21 2011, 16:49

Simon

Utakata mi porozprával, čo si o tom myslí a ma to aj zaujalo. Bolo zaujímavé, čo hovoril. Potom sa ma spýtal, čo vidím na tom strome. Čo vidím na tom strome? Zamyslel som sa. Na tom strome vidím bod myšlienok. To sa vám nestáva? Že zahladíte pohľad na nejakú vec, a pritom rozmýšľate. Pousmial som sa. Aaaah. Potom som si spomenul ešte na jeden cieľ, ktorý by som chcel dosiahnuť. Mistr sensei ešte mám jeden cieľ . Pochválil som sa a hovoril ďalej. Chcel by som sa stať jouninom, čo som vám už raz hovoril. Stať sa silným jouninom a možno aj vaším pomocníkom v Suichugakure no Sato. Chcel by som ju brániť za každú svoju čásť tela a pomáhať jej. Viem, že je to náročné byť na takej úrovni, ale chcel by som to mať pre seba ako určitú misiu. Stať sa jouninom! Pousmial som sa...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Suichu se nevzdává - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 21 2011, 17:39

Cloud Gojo

Do Pr*ele! Co to bylo?!zařval jsem kvůli ráně do hlavy. Přepůlil hlavou strom to není jen tak. Sedl jsem si pod ,,strom" a díval se na Sakarya. Přemýšlel jsem jak tuhle bariéru překonat. Ale bylo to dost logický. Když nejsem démon tak nemohu ani používat démoní sílu. Chtělo to nějakou okliku a nad tou jsem právě přemýšlel.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu se nevzdává - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 21 2011, 20:34

Raiun

Problém byl v tom, že tvůj bratr tam byl přišpendlen jakoby do kříže. Jako kdysi Ježíš. Měl obě ruce přikovaný k dvoum trámům pomocí dvou kunů a nohy měl obě přikovaný k tomu třetímu trámu, opět kunaiema. Bylo jasné, že tam takhle bude už delší dobu, jelikož voda pod náma byla jasně rudě zbarvená. "Ararashi, vymrštim tě přímo nahoru a pomocí chakry v rukou se přichytíš trámu a zkusíš ho dostat z těch "pout" a já ho zde pak chytim." Řekl jsem a spojil dlaně, které jsem dal níž k zemi, aby jsi mi do nich dal nohu a já tě následně vymrštil nahoru.

Darui

Zakašlal jsem a chvíli koukal na strop. "Yuu, Kin nezemřela kvůli tobě. Shini je nejchytřejší démon, kterého jsme kdy potkal a nikdy nevim co od něj čekat. Všechny kroky, které provede má předem promyšlené, tudíž by Kin nezabil jen tak z ničeho nic. Má to jistě nějaký účel, takže Kin zřejmě zemřela, aby splnila část Shiniho plánu. Možná chce, aby jsi cítil pocit viny a byl slabší, aby tě pak mohl hravě převést na svoji stranu." Vysvětlil jsem ti. Říkal jsem to hodně dlouho, jelikož se mi po tom boji zle mluvilo.

Utakata

Pousmál jsem se a podíval se znovu na ten strom. "Bod myšlenek jo? To já nemám nikdy, protože já většinou musim přemýšlet během pohybu a zároveň musim hlídat situaci, abych v boji nezemřel." Řekl jsem ti a pak jsi mi řekl ten tvůj další cíl a já se znovu usmál. "To je dobře. Třeba fakt jednoho dne budeš můj kolega a budem si navzájem krýt záda." Vysvětlil jsem ti co nejlépe a hlavně ti dodal naději.

Cloud -> Miya

Byla to asi náhoda, ale zrovna když jsi prorazil strom tak před tebe skočil opičák, který patřil mně. Já jsem dopadla hned za něj a pousmála jsem se na tebe. "Eh, dlouho jsem tě neviděla. Kde jsi byl a co jsi dělal?" Zeptala jsem se a všimla si většího a černějšího Sakarya. Docela mě to překvapilo, ale teď jsem položila jednu otázku, tak jsem hned nechtěla pokládat další otázku.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu se nevzdává - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 21 2011, 20:55

Yuu

Jeden z nás by tam stejně ale zemřel. Kdybych nic neudělal, zemřel by Cloud, kdybych stihl zachránit Kin, zemřel by ten Simon a kdyby se on zachránil, tak.. ztichl jsem. Mě by nejspíš nezabil, nevím proč ale tuším to. řekl jsem. Bratře, nepochopím jedno. Shini mě dokázal přemlouvat, i když jsem se nenechal, ale pořád nechápu proč chtěl, abychom se přidali k němu. řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Suichu se nevzdává - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 21 2011, 21:21

Creepy

Poněkud bezradně jsem se rozhlédl po ostatních šermířích, protože jsem je však téměř neznal a nechtěl je žádat o hloupou radu, nechal jsem meč na stole a pomalým krokem se vydal za Miyoko. Nemusel jsem ji vidět abych věděl, kam půjde.

Tsurugi Shiro

Do Sendokageho kanceláře vešla asi sto osmdesát centimetrů vysoká postava tak zahalená do šatstva, že byly vidět jen oči, od pohledu se nedalo určit ani, jestli je to muž nebo žena. Ozbrojen byl posel pouze čtyřmi holemi na zádech, které s dovolením přenechal Kageho strážcům přede dveřmi, spolu s pátou, o kterou se při chůzi opíral.
Zdravím Sendokage-sama, mé jméno je Toho Genkotsu a nesu vám poselství od Shoguna Yamigakure.
jakákoli naděje, že by se pod hromadou hadrů skrývala půvabná dívka se rozplynula v okamžiku kdy dotyčný promluvil lehce chraplavým hlasem.
Nejprve bych se vám chtěl omluvit za to, že se naše vesnice neúčasnila setkání, které jste uspořádal. Bohužel, váš posel, patrně neznalý poměrů v naší vesnici, se dopustil...jistého společenského faux pas, což si Stařík vzal dost osobně a proto se rozhodl nedorazit. Ovšem, tím že mě donutil vláčet se sem přes půl kontinentu by vám rád vyjádřil své sympatie a také naději na další spolupráci našich vesnic...takhle to ten starej prevít sice neřekl, ale...kdybych ho citoval, nejspíš by to skončilo válkou, ovšem smysl je stejný.
závěr projevu a také lehce nejistý postoj mohli napovídat, že dotyčný je vše, jen ne zkušený posel a diplomat.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu se nevzdává - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 21 2011, 21:39

Simon

Arigatou mistr sensei. Bol som stále ešte vyčerpaný. Za to, že sme sa chvíľu so senseiom rozprávali nemenilo nič na situácii. Mistr sensei. Tak čo teraz podnikneme? SPýtal som sa a stále som sedel na zemi, pretože sa mi od únavy stále nechcelo zdvihnúť...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Suichu se nevzdává - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 21 2011, 22:01

Ararashi

"Rozkaz," řekl jsem s nadšením pro věc. Přišel jsem blíž k Raiunovi a trochu jsem váhal, nějak jsem nemohl v tu chvíli položit nohu na jeho ruce, prostě mi to přišlo neslušné, i přes situaci, která byla. Nakonec jsem položil koleno, což by mělo stačit a navíc jsem tak nemusel šlapat na jeho ruce. Začal jsem koncentrovat chakru do rukou a chystal se na rychlý a přesný zásah.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Suichu se nevzdává - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 22 2011, 18:21

Masaru Yukisha

Po tom co sem slyšel tak sem se vydal zpátky k Aiko..
Neopustím vesnici budu jí bránit...
Pak sem se zastavil... byla už noc a Aiko řekla at se vyspím... šel sem radši domů. U bytu sem vyskákal na střechu.. dlouho sem netrénoval. Chtěl sem zkusit techniku, kterou mě naučil Keiko..
Snad mi k něčemu bude
Kazebunshin no jutsu!
Vykřikl sem a okolo mě se sformovali 3 klony. Jeden klon šel před nás a ja se se zbylými klony začal soustředit na techniku.. netrvalo to dlouho a měli sme okolo dlaní velký Chakra kunai
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Suichu se nevzdává - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 23 2011, 18:50

Cloud Gojo

No s Darui-senseiem jsme byli na nějaké spřátelovací misi v nějaké síni slávy klanu Aburokoji nebo tak něco, vlítly tam dva démoni a Shini, proběhl boj a...vyprávěl sjem s velkým zaujetím a drsností v hlase ale potom jsem mírně odvrátil zrak a smutně řekl....Shini zabil Kin...dořekl jsem a poškrabal smutně Sakarya na hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Suichu se nevzdává - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 24 2011, 18:57

Masaru Yukisha

Z mé ruky vyletěla obrovská masa chakry, ta obklopila klon a z ní začali lítat chakrové řetězi, které se zabodli do země a znehybnili jak klona tak mě.... Chvíli sem to držel a pak chakra i klony zmizeli. Posadil sem se na zem a po čele mi sjela kapka potu.
Musím se naučit ovladat démoní chakru....
Stoupl sem si a šel si lehnout do bytu....
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu se nevzdává - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 25 2011, 13:13

Darui

Pro mě byla odpověď lehká, jelikož jsem se v tomhle světě orientoval už trochu déle. "On se tebe a tvého týmu bojí. Kdysi dávno ho tvůj táta poslal zpět za Jashinem a on se bojí, že jsi po něm ten talent zdědil. Já už ho nedokážu zničit, jelikož mám zraněnou nohu a s tou už nejsem tak obratný jako dříve. A chce vás na svoji stranu, jelikož ty ač to nechci přiznat, tak máš v sobě démoní krev a tudíž jak máš tu ruku na prsou, tak to tě chtěl Shini zabít, ale tvá krev mu to zakázala a jediné co povolila byla ta ruka." Řekl jsem ti. "Jak jste se sem pak dostali?"

Miyoko

Šel jsi za mnou až na hřbitov. Když jsi tam přišel tak už jsi mě viděl klečet u bratrova hrobu. Hlavu jsem měla skloněnou k zemi a brečela jsem. To nemůže být pravda. Pomyslela jsem si a pak se prudce zvedla. Všimla jsem si tě, ale spíše tě ignorovala. Dotkla jsem se pečetě na dlani a objevil se mi v ruce obří meč. Pak jsem přejel přes rukojeť a ta červeně zazářila a v tu chvíli zazářil tak celý ten meč a já s nim sekla do hrobu. Začala jsem vysekávat hlínu a kameny, které pokrývaly zřejmě mého mrtvého bratra. "Nevěřim, že je mrtvý!" Zařvala jsem s brekem v očích.

Sendokage

Posel začal mluvit aniž bych mu nabídl židli k posezení, ale vyslechl jsem si ho. Když domluvil tak jsem se pousmál a rukou ukázal na židli před mym stolem. "Posaďte se Toho." Pobídl jsem tě a pak se podíval na ty tvé hole. Zajímavé, že by styl boje pomocí holí? Pomyslel jsem si. "A teď mi řekni, jak to přesně řekl ten váš "Stařík"?" Pousmál jsem se. Mohlo ti dojít, že jsem ten kage, který je hodně klidný a rozumný, takže mi to můžeš říct nezkresleně.

Utakata

Pousmál jsem se. "Simone teď když nemůžeš trénovat tak bych ti chtěl někoho představit." Řekl jsem a mávnul rukou. V tom spoza stromu vyšla dívka s rudými vlasy a příjemně se usmívala. http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2011/140/9/a/rena_ashikaga_by_osy057-d3grinc.jpg
Když ke mně došla, tak jsem ji dal pusu na tvář. "Simone rád bych ti představil Renu, je to moje přítelkyně a chci, aby jsi byl první komu ji představim." Řekl jsem ti a Rena ti podala ruku a usmála se na tebe.

Raiun

Připravil jsem se a ty jsi cítil jakési štípání do kolena, jelikož jsem do rukou koncentroval chakru. "Teď!" Zařval jsem a v tu chvíli tě vymrštil do vdzcuhu a ty jsi doletěl až ke svému bratrovi. Nyní to záleželo už jen na tobě a na tom, jak rychle budeš schopen zareagovat. Mezitím jsem tam já stál a koukal nahoru, jistil jsem vás, abych vás kdyžtak chytl.

Masaru -> Yoshiro

Jenže to jsi musel přerušit, protože sis všiml jak v té noci pod září měsíce prošel Yoshiro kolem tvého domu. Vypadalo to, že se snaží vypadat nenápadně. Všiml sis také jeho očí, měl je zelené. Když v tom sis všiml, jak proti Yoshirovi jde naproti nějaký muž. Yoshiro kolem něj prošel a ve chvíli dky byl za nim, tak z kapsy vytáhl lanko a chytl ze zadu chlapa lankem za krk a strhl ho k zemi, při čemž ho odtáhl do temné uličky. Poté Yoshiro asi po 5 minutách vyšel a rychle zmizel.

Miya

Nevěděla jsem co v tu chvíli říct, jelikož jsem nebyla zvyklá promlouvat k němu a zlepšit mu náladu. Coud vždy vyrůstal se mnou v horcáh, kde lidi nebyli, a proto nikdy nemusel být smutný. Ale jednu věc jsem věděla. Mohla jsem mu náladu zlěpšit a to něčim, co by ho dostalo na kolena. "Cloude přišla jsem k tobě z jednoho prostého důvodu. Hodně dlouho jsem pátrala ve spisech a zjistila sjem, že máš staršího bratra."
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu se nevzdává - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 25 2011, 13:36

Aspire - dobrý výmysel Cool laugh

Simon

Keď Utakata mávol rukou pozrel som sa na strom, na ktorý ukazoval. Nechápal som, o čo išlo. Zrazu spoza stromu vyšla červenovlasá dievočka, ktorá sa usmievala. Keď prišla pousmiala sa a podala mi ruku. Na tvári sa mi objavili červené kruhy a já ju na obe líce pobozkal. Teší ma Rena ja som Simon. Trochu som si odsadol nech si môže Rena sadnúť medzi nás a hlavne vedľa Utakatu. Nemal som vtedy slov. Pozrel som sa na sensei pohľadom, ktorý znamenal, že si vybral skutočne dobre. V duchu ma napadlo. Na výzor vypadá pekne, ale čo sa týka vnútrajška takto ešte neviem. Po chvíli som sa postavil na nohy a spýtal sa s úsmevom Utakau. Tak teda kedy pôjdeme trénovať?...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Suichu se nevzdává - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 25 2011, 13:37

Cloud Gojo

C-Cože? Ve spisech? Ale klan Gojo přece nemá být ve spisech! To znamená že víš kde je?zeptal jsem se rychle a překvapeně a skoro bleskovou rychlostí jsem stál na nohách a díval se na Miyu. Nechtěl jsem věřit tomu co právě řekla ale musela to být pravda. Skoro jsem už zapoměl že mám bratra jelikož jsem na něj ze dne na den myslel čím dál tím míň ale teď to začalo odznova.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Suichu se nevzdává - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 25 2011, 14:20

Masaru

Tiše sem ho pozoroval, když odešel tak sem doběhl do té temné uličky, hledal sem toho chlapa.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Suichu se nevzdává - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 25 2011, 14:32

Ararashi

Jakmile jsem se dostal dost blízko, vytrhl jsem kunaie za pomocí rukou, ve kterých jsem měl nakoncentrovanou chakru, jakmile jsem uvolnil první kunaie, chytil jsem se rukou trámu a zbytek odstraňoval již jen jednou rukou. Docela dost jsem pospíchal, protože jsem vůbec netušil, jak dlouho se na trámu udržím, natož když využívám k tomuto účelu chakry.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Suichu se nevzdává - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu se nevzdává   Suichu se nevzdává - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Suichu se nevzdává
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Krvavá Suichu
» Suichu, nový domov vězňů
» Suichu, nový domov vězňů II.
» Suichu, nový domov vězňů III.
» Suna tým 4, Suichu tým 1, Iwa tým 10, Konoha tým 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: