Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 (Ne)Příliš deštivé ráno

Goto down 
+4
MathiesDareau
Meiki_Ookami
anthraxik
Srotak
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 5 Icon_minitimeSun Nov 20 2011, 11:51

Amaru, Susune - Přes okno do hospody vletěla kouřová bomba, ta hned zaplnila celou místnost. Všichni se začali dusit a vybíhali ven. Venku čekala osoba, která byla po celém těle pokrytá plámenem. Nevypadalo to ale, že by jí plamen ubližoval


Sodai - Výbuch zasáhl i obra a ten se rozletěl na všechny strany, po něm zbyl jen kráter, do kterého začalo pomalu pršet. V kráteru byli železné kolečka a několik lopat. Ke kráteru přišel farmář v pláštěnce a s udiveným výrazem řekl. Chtěl sem jen odházet bahno, abych se dostal k nářadí, ne tam udělat kráter. Poblíž stála Kusara a smála se ti. Kai. Řekla s pečetí draka a bahno, ze kterého předtím bylo stvoření a ještě sebou pořád plácalo zmizelo a objevilo se tam obyčejné bahno. Čekala sem, že to Genjutsu prokoukneš... Ne vlastně né bylo moc složité a já potřebovala někoho aby odvedl "Špinavou práci" Zasmála se hlasitě a při slově špinavá práce ukázala uvozovky a udělala důležitý hlas. Ty si byl celý od bahna a prudce si vydechoval, protože si použil celkem dost chakry.

Ishida, Yubiro, Hideki - Jakmile si narazil do stromu popraskala okolo tvé pěsti kůra a trochu ho prohnula. Opodál stál Jounin Toshiro, který zrovna stál před svýma geninama. Pojď za náma a identifikuj se. Řekl hrubým hlasem na Ishidu.
Návrat nahoru Goto down
Amaru
Academy student
Academy student
Amaru


Počet příspěvků : 19
Datum založení účtu : 06. 01. 11
Věk : 26

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 5 Icon_minitimeSun Nov 20 2011, 17:29

Amaru
Při průletu bomby oknem jsem si na hlavu narazil kapuci přidělanou k triku aby se mi kouř nenalétal do očí.Alespoň ne v takové míře jako by mi tam nalétal kdybych tu kapuci neměl.Potom jsem si rukou zakryl ústa.Že by přepadení?!Pomyslel jsem si chvilku potom co bomba zakouřila celeu hospodu.Uteču bez placení to bude super.Sebral jsem poslední kousky mého Sushi a nacpal si je do úst.Najednou jsem si vzpoměl že je tam se mnou i Susune a tak jsem do něj klepl.Běž,utíkej pryč doporučil bych okno.To co sem vlétěla ta bomba.Já budu hned za tebou.
Kouknul jsem už jenom na siluetu postavy,protože jsem už přes ten kouř skoro nic neviděl.Susune měl dost času aby opustil místnost.Něco kolem pěti minut a potom jsem z hospody vylezl oknem.Vyrazil jsem k osobě před hospodou.Hej ty,co máš vůbec za problém vyrušovat mě od snídaně!Vykřikl jsem na osobu a čekal na její reakci.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 5 Icon_minitimeSun Nov 20 2011, 23:06

Hideki

Unaveně jsem svěsil ruce a oddechnul jsi.
To jsem rád že je konec, ještě chvilku a určitě bych prohrál.
"Dobrý boj" řekl jsem svému protivníkovi. Pořád nevím jeho jméno.
Přišel jsem blíž k senseiovy.
"A co bude teďka? Naučíte nás nějakou super nadupanou techniku, se kterou každýho porazíme?"
A pak si doma v klídku lehnem na záda. pomyslel jsem si pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 22 2011, 17:02

Ishida

Soupeř ???
pomyslel jsem si....Potom jsem však jeho výzvu přijal a přišel k němu.MEzi tím co jsem šel ze mě vyprchala ta červená vrstva a tím se zrušila i první brána. Přišel jsem k němu a podíval se mu do očí.
Jmenuju se Ishida fukaoo a ty ??? zeptal jsem se ho a čekal že začne řvát... Bylo mi jasné že to bude Jounin ale chtěl jsem si s někým takovým zabojovat...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 22 2011, 17:59

Araya Shitate - U hospody

Jen sem zkoušela novou techniku. Louskla sem prsty a sladce se na Amara usmála, vteřinu po lusknutí kouř zmizel a s ním i rozbité okno a já přestala hořet. Bylo to jen genjutsu. Zmatení vesnčani se vraceli do hospody. Hospodský se jen podíval na mé krásné tělo a jen si ufrkl, jako by na takovéhle věci byl zvyklý. Ty budeš Amaru... A ten druhej co se schovává uvnitř bude Susune. Podívala sem se směrem k hospodě a pak ti oznámila. Jsem Araya Shitato, vaše Sensei.

Tashi Oriazu

Hodil sem ti pod nohy svitek a ten se rozzářil chakrou. Nad tebou se ti objevil menši mrak a začalo z něj pršet. Mrak se hýbal kam si šel a byl celkem rychlý. Dostaň se od toho dešťového mraku na 10 metrů a já ti řeknu kdo jsem. Pak sem se otočil na ty dva. Dobře... Za ten boj vám dnes pomůžu s novou technikou... Pokud ta technika bude rozumná... A dokážete ji. Máte nějaký nápad?

Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 22 2011, 18:48

Yubiro

Podíval jsem se na senseie, takřka zlým pohledem, přesto se jako zlý označit nedal, prostě jen nebyl přívětivý. Přemýšlel jsem nad tím, co bych se mohl naučit, pak jen řekl: "Vodní klon," aniž bych zbytečně říkal něco víc. Vodní klon se určitě bude hodit, obzvlášť když uvážím, že budu-li chtít pokračovat ve svém tréninku s fuuinjutsu, budu se muset také naučit i něco, co mi trénink zefektivní.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 22 2011, 22:53

Susune

Trochu se zpožděním vyskočil z okna vlk a rozeběhl se směrem k Amarovi. Když už byl blízko najednou jakoby vybuchl a přeměnil se na Susuneho. Ten poté uchopil svůj meča namířil jej na ženu. Co se to tady děje? Zeptal se Susune podrážděně.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 23 2011, 15:28

Hideki

"Promiňte, nechci být drzý, ale já opravdu nevim co dokážu a co ne. Nemam moc talent na útočná jutsu, ale stejně bych nějaké potřeboval. Potřebuju zdokonalit vodní zeď a práci s vodnímy provazi, ale nevim jestli dokážu z vody udělat štít aby zakryl celou skupinu a nebo jestli dokážu ovládat víc provazů nebo na větší vzdálenost. A s tim útokem fakt nevim, třeba obrovskej vodní drak by mohl bejt dobrej, nebo tak něco."
Sakra sem zase ukecanej, měl bych se trochu krotit.
Podívám se na senseie s otazníkama v očích.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 5 Icon_minitimeSat Nov 26 2011, 12:42

Sondai

Dostala mě svým genjutsu? To jsem si toho sakra nemohl všimnout? Pomyslel jsem si a podíval se na toho farmáře celkem naštvanym pohledem a pak si odplivl, při čemž jsem se otočil a šel pryč. "Pokud vy na mě s iluzema, tak si holt nemáme co říct, když nedokážete být ani upřímná." Vytrousil jsem ze sebe s hlasitým vydechovánim a kráčel do vesnice, při čemž se mi honilo hlavou mnoho myšlenek a hodně jich bylo na téma té ženy, která mě takhle napálila.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
(Ne)Příliš deštivé ráno
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Deštivé ráno

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Rain Country :: Amegakure no Sato-
Přejdi na: