Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 (Ne)Příliš deštivé ráno

Goto down 
+4
MathiesDareau
Meiki_Ookami
anthraxik
Srotak
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 17 2011, 14:39

Hideki

Poprvé jsem ho zaslech mluvit. Má zajímavou barvu hlasu.
Počkat, je můj? To mi chce vrátit vítězství za to že sem ho minule nechal, nebo co?
"Tak to ne." řekl jsem rozhodně "Já používám jenom podpůrná jutsu a boj není moje silná stránka. Logicky by si vyhrál ty, takže je tvůj."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 17 2011, 16:08

Toshiro Oriazu

Achjo... prostě bojujte. Řekl sem znuděně. Budu tady sedět, dokud jeden z vás nevyhraje v souboji proti sobě... Řekl sem už trochu naštvaně a pak sem jim řekl narovinu. Chci zjistit vaše schopnosti v praxi bože, když ste tak super inteligentní tak by vám to mělo dojít. Nebo snad vy dva chcete bojovat proti mě? Nestačilo vám to zápěstí. Křivě sem se zasmál a propraskal klouby, jako bych se na to těšil.


Kurasa Ruhana

Jen sem testovala tvé schopnosti. Řekla sem vážně a pak si sundala plášť.

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 _Anbu_Sakura_Haruno__by_moni158
Sem ze speciální jednotky. Říkáme si CtKT (Chikara to kōsoku torihiki[Rychlé vypořádání se silou - později udělám o ní topic]). Určitě si o nás slyšel jsme policie v Amegakure, Potřebuju výpomoc od genina, měla sem na výběr ze dvou, ale ten první schytal kunaiem do ramena a je v nemocnici. Usmála sem se na tebe nevině.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 17 2011, 17:27

Yubiro

Uklonil jsem se směrem k Hidekimu a zaujal bojový postoj. Mrzout opravdu nedá pokoj, nejenom, že nás mrzačí on, ale ještě se máme mrzačit navzájem? Co je v tom za logiku? Podíval jsem se na něj a netušil jsem, co bych měl vlastně dělat, i když jsem ho znal pouze chvíli, alespoň co se opravdu "známosti" týče, ale i přesto jsem mu nechtěl ublížit, obzvlášť, když to byl člen týmu.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 17 2011, 18:05

Hideki

Takže on to bere taky vážně. Dobře, zkusím chvíli vydržet.
Postavil jsem se naproti nynějšímu nepříteli a uklonil se.
Ruce jsem dal v pěst a nastavil před sebe jako boxer.
Párkrát jsem dal úder jen tak do vzduchu abych protáhnul a zahřál svaly.
Poté jsem dal dlaně k sobě jako při modlení a čekal na znamení boje.

-----------------
Ještě prší?
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Icon_minitimeTue Oct 18 2011, 20:23

Ano pořád prší a jen tak to nepřestane. Smile

Toshiro Oriazu

Čekáte snad na znamení boje nebo co? Řekl sem po 30 vteřinách jejich trapného stání na místě.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 20 2011, 14:28

Hideki

U prvního písmena senseiovi věty jsem se rozeběhnul na protivníka.
Za běhu jsem poskládal pečetě.
"Suiben" řekl jsem si spíš pro sebe a z každé ruky mi vystřelil provazec vody, kterým jsem zkusil chytit protivníka. Jedním mířim na nohy a druhým na krk. Konce vodních provazů stále držím v ruce i v případě neúspěchu útoku.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 23 2011, 13:48

Sondai

Když se mi ukázala, tak jsem si všiml i té její krásy, ale zase tak moc mě to neokouzlilo, přeci jen na mě zaútočila, což nemusela. Zanechal jsme svého bojového postoje a na tvrdo jsem ji řekl. "O vás jsem neslyšel, možná nejste tak zvláštně dobří, abych o vás něco slyšel. Nebo možná slyšel, ale spíše mě to moc nenadchlo." Řekl jsem ji a pak chvíli mlčel. "Ale když už chcete pomoct, tak o co jde? Co si budem povídat, kdyby jste byli policie, tak snad nepotřebujete pomoct od genina ne?" Řekl jsem trošku provokativně, ale to u mě už bylo zvykem.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Icon_minitimeTue Oct 25 2011, 15:38

Kurasa Ruhana

Ve skutečnosti mě sem poslal můj sensei, který přemýšlí o tom, že bysme tě do téhle policie přijali. Řekla sem celkem věryhodně ale ve svém nitru sem se smála, protože sem mu lhala. Ráda sem si hrála. Poď musíme ven z vesnice. Řekla sem a vyběhla
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Icon_minitimeWed Oct 26 2011, 23:22

Yubiro

Asi je na čase využít toho, co jsem se naučil na akademii. Sledoval jsem počin Hidekiho a ihned zareagoval úskokem dozadu, abych získal čas a začal se koncentrovat. Nejdříve jsem složil pečetě: "Bunshin no jutsu." Přičemž jsem vytvořil tři své klony, aniž bych na něco dalšího čekal, nakoncentroval jsem chakru do ruky a rozeběhl se směrem k Hidekimu. Měl jsem v úmyslu dostat se mu až na tělo, protože se mi zdálo, že v tu chvíli by mu byla jeho technika k ničemu, protože by s ní nemohl tak dobře manipulovat, ale mohl jsem se mýlit. Jakmile se ke mě dostal provazec z vody, pokud tedy, pokusil jsem se ho přerušit pomocí Shikoku fuuin.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Icon_minitimeFri Oct 28 2011, 16:00

Hideki

Nepřítel uskočil a vytvořil dva klony. Svým jutsu jsem proto dokázal zachytit jen jeden jeho klon, který se hned rozplynul. Změnil jsem směr a začal ho obíhat obloukem. Jeden z vodních provazů mi přeseknul a kvůli málo cvičení se mi rozhodila koncentrace a lana se mi rozpadla.
Sakra to mi vůbec nevyšlo a podle jeho pohybů to bude asi bojovník na blízko. Musim se od něj držet dál.
Jeden z nich se na mě rozeběhnul.
Suiton: Mizu kabe přede mnou se vytvořila zeď z vody.
Teď musím bejt rychlej.
Udělal jsem kawarimi no jutsu a pak si lehnul na zem a udělal ze sebe kámen pomocí kakuremino no jutsu.
V té rychlosti si toho nemůže všimnout, ale musim vymyslet jak na něj zaútočit.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 29 2011, 00:19

Yubiro

Zastavil jsem se před vodní masou, přičemž se klony "rozplácly" o povrch stěny a zmizely. To vyšlo docela dobře, pomyslel jsem si a podíval se na svou ruku. Nepočítal jsem s tím, že bych byl schopen některý z provazů zcela přeseknout, i když to jistý smysl dává, neboť je to technika založená na vpalování pomocí chakry, tedy voda by se při styku s ní měla vypařit. Nejspíš si chce hrát na schovávanou, jak si tedy přeje. Prohlížel jsem si stěnu z vody a přemýšlel, jak ji obrátit proti němu, přeci jenom, pokud byl dost chytrý, nezůstal poblíž a raději se vytratil. Opatrně jsem se dotkl povrchu vody, abych zjistil, jestli to není nějaká past. Nezdálo se mi, že by byla, proto jsem do stěny ponořil obě ruce a složil pečetě: "Kirigakure no jutsu," pokusil jsem se přetvořit vodní masu na mlhu, což, uspělo-li by zcela, by mělo být schopné vytvořit mnohem více mlhy než-li je tomu ze vzdušné vlhkosti a chakry.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30 2011, 13:09

Susune

S kapucí na hlavě byť zrovna nepršelo a věrným vlkem u nohy procházel venicí směrem k velitelství ninju, které leželo na opačné straně vesnice. Tak jo jsem zvědavý jaké to bude, jak rychle mě přiřadí k týmu. Už se těším na to jak budu moct proslavit Amegakure, Jeho nadčení neznalo mezí a jeho hrdost na vesnii byla obdivuhodná. Snad se Ame opravdu stane jednou z velkých vesnic. Asi za 30 minut byl u velitelství, když uviděl jakéghosi jonina zavolal na něj. Nevíte kde se mají hlásit ninjové k rozdělení do týmů ?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30 2011, 14:49

Sondai

Chtěj mě do policie? To je trošku kravina. Proběhlo mi hlavou, ale tak proč s ní někam nejít. "Dobře, budu teda ochotný přistoupit k vám do policie." Řekl jsem, tak že to vyznělo věrohodně, ale logické bylo, že mě těžko přijmou, když jsem ještě nic nedokázal. Chceš si se mnou teda pohrávat jo? Fajn, taky to zkusim. Pomyslel jsem si a čekal až se rozejde a šel jsem lehce za ní. Mohla si všimnout, že si po cestě kreslim, ale to, že jsem pak papír upustil už si nemohla všimnout, jelikož to bylo spíše za jejími zády. Složil jsem pečeť a z papíru vylétl černobílý ptáček, který měl na drápu výbušný lístek. Pomalu jsem ji došel a šel dál vedle ní, při čemž by ji měl ptáček přilepit na záda výbušný lístek, ale nehodlal jsem ji tim zabít, jen ji oplatit to, že si ona začla dělat srandu ze mě.
Návrat nahoru Goto down
Amaru
Academy student
Academy student
Amaru


Počet příspěvků : 19
Datum založení účtu : 06. 01. 11
Věk : 26

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30 2011, 14:53

Amaru
Probudil jsem se celkem brzo oproti tomu co jsem se probouzel normálně což bylo k obědu.Kouknul jsem se do kalendáře a co nevidím.Tento den byl první co jsem nemusel do akademie.Je ze mě Genin,to je skvělý.Zhodil jsem ze sebe peřinu,vešel do koupelny kde jsem se umyl.Samozřejmě bez oblečení.oblékl jsem se do nového oblečení,konkrétně do černého trika,které mělo ze zadu našitou kapuci a do modrých kalhot.Vyčistil si zuby vyšel z koupelny,sešel z poschodí do kuchyňské části kde ksem otevřel lednici čapnul energy drink a zavřel lednici.Když jsem vycházel z budovy všiml jsem si na polici černé čelenky se symbolem deštné vesnice kterou jsem si zavázal na předloktí pravé ruky a vyšel ze sídla klanu.Poté načal plechovku s energy drinkem a isrkával.Kam bych se měl vydat?Zeptal jsem se sám sebe.Když jsem procházel vesnicí všiml jsem si kluka co měl stejný problém.(tbc)Pojď skusit nějákou neobydlenou plochu té tady moc neni.Řekl jsem mu s úsměvem na tváři a usrkl si drinku.Mimochodem já jsem Amaru.Přišel až k němu a nátahl k němu ruku.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30 2011, 16:16

Jounin ale zmizel a nic neříkal.. Jakmile se k Susunemu přiblížil Amaru tak Jounin zmizel.

Kusura

On si snad myslí, že mě na urovni Jounina přelstí nějakým ptáčkem a lístkem. Usmála sem se vnitru. Dostali jsme se až na kraj vesnice k jedné farmě... Z deště tam bylo hodně bahna. Jsme tad... Řekla sem klidně a pak zapištěla. Z bahna vylezlo jakési stvoření, mělo dvě ruce a dvě nohy. Zdálo se, že bylo celé z bahna a bylo vysoké asi 2 metry. Natáhlo to ruku, která se prodloužila asi o tři metry a odhodila mě. Pak začala utočit na tebe. Přesněji tě chtěla chytit do slizkých tlap.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30 2011, 17:18

Susune

Když na něj kluk promluvil vlk u Susuneho nohy zavrčel.A proč myslíš, že se týmy rozdělují na nějaké neobydlené ploše a ne na hlavním velitelství? Tam možná najdem nějaké ninji co uz trénují. A já jsem Susune co má být?
Návrat nahoru Goto down
Amaru
Academy student
Academy student
Amaru


Počet příspěvků : 19
Datum založení účtu : 06. 01. 11
Věk : 26

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30 2011, 17:55

Amaru
Má vlka tak to je pašák.
Jseš pašák tak se pojdme kouknout.
Navrhl jsem mu.A vešel do budovy.
Anic být nemá tak už pojď,mělo by to být na nástěnce.hledal jsem rozpis týmů.
Při nejhorším bychom mohli najít hlavního ninju.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30 2011, 19:37

Susune

Susune mávl rukou a vlk přestal vrčet potom si sejmul kápi a řekl. Ty jsi opravdu zvláštní. No tak pojď!
Návrat nahoru Goto down
Amaru
Academy student
Academy student
Amaru


Počet příspěvků : 19
Datum založení účtu : 06. 01. 11
Věk : 26

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30 2011, 19:47

Amaru
To by mě zajímalo v jakým smyslu jsem zvláštní.Kam bys vlastně chtěl jít.
Optal jsem se ho a šel k němu.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30 2011, 19:54

Susune

Opět si nasadil kápi a ukázal směrem na dveře do velitelství. Poté lehrým neslyšným krokem vyšel směrem dovnitoř. po chvíli řekl Tak jdeš taky?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30 2011, 19:54

Sondai

Zapištěla a v tom se objevil nějaký obr, který ji odhodil. Ona přivolá něco bahenního a pak se tím nechá odhodit? To chce přidat na dramatičnosti nebo o co ji jde? Pomyslel jsem si a přejel si dlaní po čele, klasickým "facepalm"em. Šel teď po mně a tak jsem párkrát uskočil do zadu, při čemž mi z rukávu vyjel štětec a já hned začal kreslit na papír, šlo to rychle, jelikož to je jedinná věc, kterou dělám, a proto už jsem v té rychlosti docela dobrý. V tom jsem vyhodil papír do vzduchu a udělal pečetě "Ookami" Řekl jsem a v tu chvíli z papíru vyskočil černobílý vlk, který se postavil vedle mě a já na nic nečekal a nalepil na něj dva výbušné lístky. Poté už se vlk rozeběhl přímo na obra s úmyslem se mu zakousnout do nohy a pak ho pustit a skočit zase ke mně. Pokud ho chytne nebo se ho pokusí zničit, tak oba lístky vybuchnou. Když mě to tak napadá, tak bych mohl zkusit vytvořit barvu nebo papír, který po vyvolání bude i bouchat, abych furt nemusel lepit výbušné lístky. Proběhla mi myšlenka během vlkovýho útoku.
Návrat nahoru Goto down
Amaru
Academy student
Academy student
Amaru


Počet příspěvků : 19
Datum založení účtu : 06. 01. 11
Věk : 26

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30 2011, 20:03

Amaru
Ty si taky zvláštní jen co si tu kapuci sundáš hned si ji zase nasadíš to je podle mě zvláštní.
Prohrábl jsem si vlasy.a dopil zbytek energy drinku.Plechovku jsem hodil do blízkého koše.
No,vždyť už jdu.
Domluvil jsem a následovalSusuneho který byl už uvnitř.
Stím vlkem vypadá jako pašák.
usmál jsem se a následně si dlouze zívl protože na takové ranní vstávání nebyl zvyklý.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 02 2011, 13:04

Hideki

Schovaný pod pláštěm jsem viděl, jak se všude rozprostřela mlha.
Pořád pršelo a vody bylo všude kolem dost, takže mlha se zdí nic neudělala.
(Jsem genin, zeď je sice docela silná, ale na šířku moc nemá, jde o zabránění přímého útoku, ale můžeš ji obejít.
Chce bojovat v mlze, abych nemohl používat jutsu na dálku. To je zlý.
Nakreslil jsem kolem sebe pár ornamentů a soustředit chakru na další jutsu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 02 2011, 20:29

Yubiro

Přemýšlel jsem nad dalšími kroky. Vzhledem k mlze odpadla možnost, že využije svých vodních chapadel, či co to bylo. Ale přesto jsem netušil, jak jej vlastně porazit, krom mlhy jsem už žádné skutečné jutsu neměl. Mohl jsem se ho sice pokusit popálit k smrti, ale než bych se vůbec propálil skrz jeho oblečení, zabralo by to dlouhou dobu. Navíc někam zmizel. Soustředil jsem se a nehýbal se, i když jsem si všiml, že se dá stěna obejít, byla to pro mě nyní vlastně výhoda. Kdyby se pokusil zaútočit zepředu, musela by nejdřív voda opadnout a tím by mě na sebe upozornil, šel-li by zboku anebo zezadu, všiml bych si ho též (díky tomu, že je chakra tvořena z vody a chakry). Takže je to docela patová situace. Soustředil jsem se ale i nadále. Koncentroval do ruky chakru a čekal na vhodnou příležitost, abych mu zasadil ránu společně s chakrou. Sice jsem neměl moc tušení, co udělá shikoku fuuin ve spojení s taijutsu, bylo to ale lepší, než-li nic.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 03 2011, 08:39

ishida

Dnes jsem vsatl o trošku později... Podíval jsem se na hodiny a vylétl z postele...To už je tolik hodin ??? jéééžiš... řekl jsem otráveně, jelikož jsem zaspal. Po snídani jsem se oblékl a umyl. Odešel jsem z domu a vydal se vyčistit si hlavu někam na klidné místo kde budu moci trénovat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
(Ne)Příliš deštivé ráno
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Deštivé ráno

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Rain Country :: Amegakure no Sato-
Přejdi na: