Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 (Ne)Příliš deštivé ráno

Goto down 
+4
MathiesDareau
Meiki_Ookami
anthraxik
Srotak
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 03 2011, 18:27

Ishida - na tréningové louce už bojovali Hideki a Yubiro... Všude byla mlha, ale ty si mohl slyšet zvuky boje. Opodál byl strom - mlhou nedotčený a pod ním seděl starší chlápek. Podíval se na tebe a pak si odfrkl a zas úsaů do svého notesu.

Amaru a Susune - Na nástěnce byla vyvěšena tahle tabulka --> https://kage-wars.forumczech.com/t1752-rozdleni-tym#57235

Bahení netvor

V mé mysli nebylo nic jen prázdno, jako by mě někdo ovládal. Vlk mi ukousl nohu, ale pár vteřin na to se rozpustil a má noha znova dorostla, okolo mě bylo asi v okruhu 10 metrů bahno, které mě dostatečně zásobovalo, zdálo se, že jedinou možností jak mě porazit bylo se zbavit všeho toho bahna... Jednoduché to ale nebude. V pravé ruce mi začalo bahno bublat a pár vteřin na to už z ní lítali kusy bahna přímo na tebe, nebyli smrtelné ani neublížili ale zpomalili pohyb.


Pro souboj mezi Hidekim a Yubirem - ze začátku sem se rozhodl, že ta pečetící technika bude zanechávat jen jizvy, ale né tak velké aby z nich krvácelo
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 03 2011, 18:48

Ishida.

Stál jsem tam naproti tomu dědovi...Co asi tak píše ??? Ale... D otoho mi nic není... nebudu se vtírat ! pomyslel jsem si a stoupl si o kousek dále... Maličko jsem se protáhl a stoupl si naproti nejbližšího stromu...
Táák... Dneska 150... řekl jsem a poprvé kopl do stromu.jedna. řekl jsem potichu a dol nohu zpět k tělu. Potom následoval hned další a další kop. Do stromu jsem kopal dál a dál, mohlo to vypadat že ho chci překopnout za což bych byl i rád.Padesát...šedesát... řekl jsem a počítal pořád dál... Ten děda se na mě musel koukat jak na blázna...
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 03 2011, 22:32

Susune

Četl jsem velmi pozorně nakonec jsem musel jen pokrčit rameny a říct. Tak už se tě asi nezbavím že? Budeme se asi muset lépe poznat. Nezajdeme někam na jídlo? Já mám totiž celkem hlad. Řekl a vyrazil pryč aniž by čekal na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Amaru
Academy student
Academy student
Amaru


Počet příspěvků : 19
Datum založení účtu : 06. 01. 11
Věk : 26

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 04 2011, 21:27

Amaru
Já jsem spokojen,alespoň se nebudeme muset zdlouhavě představovat a tak podobně.S tím jídlem dobrý nápad nesnídal jsem.Co takhle zajít na něco z grilu ?
Otázal jsem se ho a očekával jasnu odpověd nebo jeho návrh.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 04 2011, 22:22

Susune

Tam na tom místě kam chci jít já mají vše, takže pojď za mnou.Dořekl a pokračoval po hlavní ulici. Poté zabočil v pravo po 100 metrech vlevo a za dalšího půl kilometru zase doleva. Přišli do jakési úzké uličky na jejímž konci byli červené dveře. Susune je otevřel a najednou byla vidět restaurace ve, které sedělo pár pochybných ninju. Takse asi posadíme ne? Řekl a sedl si do boxu na druhé straně restaurace.
Návrat nahoru Goto down
Amaru
Academy student
Academy student
Amaru


Počet příspěvků : 19
Datum založení účtu : 06. 01. 11
Věk : 26

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 04 2011, 22:29

Amaru
Tiše jsem ho následovala pohrával sis klíči od domu.Když jsme dorazili na ono místo posadil jsem se ačekal až si nás někdo všimne aby nás obsloužil.
Ták a co si dáš?Já bych si dal Sushi.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 04 2011, 22:37

Susune

Sundal jsem si plášť a můj vlk si lehl na zem u mé nohy, odložil jsem také svůj meč. Co si dám? trochu moc otázek ne? No, ale když to musíš vědět pro začátek si dám Sašimi. Teď se na něco zeptám já co jsi zač?
Při otázce můj obličej zvážněl.
Návrat nahoru Goto down
Amaru
Academy student
Academy student
Amaru


Počet příspěvků : 19
Datum založení účtu : 06. 01. 11
Věk : 26

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 04 2011, 22:45

Amaru
Otázka byla jen jedna takže to moc nebylo,aspňpro mě ne.Jinak jsem Amaru což už jsem ti řekl a pocházím z klanu Oriazu.Co rád nemám jsou uvřískaní lidé a tak doufám že mezi tuto skupinu lidí nepatříš.A jestli ano tak se to pokus omezit.Jsem zaměřen na oj z blízka a jsem dobrý v judo,které mě baví.Tak to by bylo vše tak a teď ty.Povídej přeháněj.
Na mé tváři se oběvil úsměv.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 04 2011, 23:00

Susune

Pozorně jsem poslouchal a bylo mi jasné, že tenhle člověk mi asi příliš nelže, protože asi nemá důvod.
Já? Kdo jsem já ti nebude jasné ani když ti to povím, ale budiž. Jsem Susune Yorimoto o mích rodičích a jejich tragické smrti si asi nikdy neslyšel, že takže je zbytečné ti o tom říkat. Jinak ovládám Koton a údajně bych měl být schopen ještě dalších věcí, ale to se nechme překvapit. Jinak dělám Jujutsu a ten vlk se jmenuje Kyōbōnou a patřil mému otci. Varuji tě není příliš hravý!
Návrat nahoru Goto down
Amaru
Academy student
Academy student
Amaru


Počet příspěvků : 19
Datum založení účtu : 06. 01. 11
Věk : 26

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 04 2011, 23:10

Amaru
Koton?O tom jsem neslyšel jak to má pracovarnebo co to dělá?
Tyto věci se mi honili hlavou.
Ále ba naopak bude dobře když osobě budeme něco vědět.Moje rodiče umřely při jedné z misí.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 05 2011, 14:02

Susune

Najednou se jakoby trochu pousmál, ale pak hned nasadil svůj nekompromisní výraz. Koton je element železa. Modu manipulovat s železem. Na misi jo? Mí rodiče taky zemřeli za vesnici. Byli to výzkumníci, ale to je asi vše co vím.Řekl a pro cosi si sáhl do kapsy.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 05 2011, 14:09

Sondai

Ach jo, mohlo mě napadnout, že ho bude ovládat. Podle všeho se jedná jen o blbou zkoušku, která má ukazát, co zvládám a co umim, ale to fakt nemám náladu. Pomyslel jsem si. Vlk stál vedle mě a v tom se na nás rozletěly ty bahenní koule, před kterýma jsem uskakoval do strany směrem ke Kusuře. "Super, že jste vyvolala bahenního netvora, který má ukázat, co umim, ale k čemu to všemu je, když si to můžete přečíst ve spisech?" Zeptal jsem se ji a znovu na něj poslal vlka, který u něj vybuchl a měl by bahno rozptýlit co nejdál od sebe, při čemž mi došlo, že pokud chci, aby se znovu nezformoval, tak musim ty číásti bahna dostat od sebe, na což však nemám schopnosti.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Icon_minitimeSun Nov 06 2011, 11:38

Hideki

Zeď už začala ochabovat a nepřítel stále vyčkával.
Díky kámo, kdybys tak dlouho nečekal, tak bych tohle jutsu nikdy neudělal.
Začal jsem skládat pečetě a znaky kolem mě na zemi se zaplnili vodou.
Plášť přehozený přeze mě se začal chvět s mým tělem, takže moje kamufláž nebyla účinná.
Ame no Yoru
Najednou se ze šedivé oblohy nad námi stala černá. Začali padat obrovské kapky znemožňující normálně vidět. Z normálního deště se stávala prudká bouře. Mlha zmizela, ale vystřídali jí šplíchance vody v obličeji. Na zemi bylo najednou spousta vody a země, už nasáklá, nechtěla vodu vsakovat.
Zvednul jsem se ze svého úkrytu a postavil se naproti vodní zdi. Po kotníky jsme měli vodu a já se připravil k útoku. Cítil jsem jak bouře žije. Hladila mě po kůži a dýchala na mě.
Zazněl hrom a já se rozeběhnul na oslabenou vodní zeď. Vyskočil jsem do kopu a proletěl vodní zdí, která se při přerušení dotyku nohou se zemí rozpadla. Kop je namířený dost bezmyšlenkovitě přímo před zeď.

-------
Odedneška píšu každej den, přísahám pray
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Icon_minitimeSun Nov 06 2011, 12:19

Yubiro

Mlha zmizela a nahradil ji místo toho silný déšť. To samo o sobě nebylo dobré znamení. Musel jsem se rychle rozmyslet, zda-li udělám přesně to, co jsem plánoval, anebo ne. Na vymýšlení nového plánu ale nebyl čas a jakmile se rozpadla vodní stěna, bylo už pozdě udělat i to, co jsem původně plánoval. Rychle jsem poskládal pečetě na kawarimi a ruce nechal v poslední pečeti - hada. Kopanec jsem schytal do rukou, které poté energii přenesly do zbytku těla a já se skácel na zem. Jakmile jsem se ale zády dotkl země, zůstal tam jen kus dřeva. Objevil jsem se kousek dál, na stromu nad senseiem. Držel jsem se ale za hruď, protože i přesto, že jsem kopanec částečně vykryl, tak jsem byl zasažen a ještě ten pád na zem. V tom se pode mnou strom otřásl (jak do něj Ishida kopal) a já dopadl na zem naznak.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Icon_minitimeSun Nov 06 2011, 12:54

Hideki

Vyčerpaný jsem si kleknul do vody na jedno koleno a těžce oddychoval.
Nemam už sílu na další boj s využívánim chakry. Teď už to bude jen o rukách a nohách.
Těžce jsem se postavil a dal jsem ruce v pěst, před sebe v očekávání dalšího boje.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Amaru
Academy student
Academy student
Amaru


Počet příspěvků : 19
Datum založení účtu : 06. 01. 11
Věk : 26

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Icon_minitimeSun Nov 06 2011, 17:48

Amaru
No,tak alespoň něco máme společného.
Prohrábl jsem si vlasy.
[b]No a o čem si popovídáme teď?Nějak mě nic nenapadá.
Položil jsem ruce na desku stolu.
Ctělo by to něco zajímavého.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 08 2011, 22:01

Susune

Během chvíle jim již přinesli jejich jídlo, které Susuneho zaujalo více než Amaruova otázka, proto odpověděl až po chvíli.O čem? no řekl bych, že špatné téma by nebylo stav téhle vesnici. Co si o tom myslíš? Vložil další sousto do úst a podíval se směrem vzhůru. Já osobně si myslím, že kdýž se budeme snažit tak tuhle vesnici dostaneme do velké 5, ale musíme zatnout zuby a nikdy ne nevzdat!.
Návrat nahoru Goto down
Amaru
Academy student
Academy student
Amaru


Počet příspěvků : 19
Datum založení účtu : 06. 01. 11
Věk : 26

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 10 2011, 16:25

Amaru
Stav téhle vesnice?Velká pětka?Nonázev velká je asi kvůli velikosti a Ame je dost malá když to provnám třeba s Kumo,Iwou a podobně.Takže ti nemůžu říct jestli se tam dostane,ale mohla by patřit mezi hhlavní vsi.Sáhl jsem si pro Sushi a vložil jsem si ho do úst.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 10 2011, 18:21

Susune

Jen se pousmál a poté nahodil velmi pobavený výraz. No aspoň že se bavíme o tom samém! 5 velkých vesnic jsou ty vesnice jejichž vůdci opravdu vlastní titul kage a nedávají si jej jen tak. Jo velké jsou kvůli důležitosti a síle. Odvětil Susune a dal si další sousto.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 10 2011, 18:38

Bahení Netvor

Kusara se zvedla a vytáhla kunai s výbušným lístkem, hodila ho do mé pravé nohy a mě vybuchla noha, trochu to se mnou otřeslo, ale ustál sem to. Narostla mi nová noha a já napřáhl levou ruku ke Kusaře. Celá ruka mi vystřelila přímo na ní a přilepila jí ke stromu, ta se teď nemohla hýbat. Ty sis mohl všimnout jak okolo bahna, ve kterém sem stál září chakra, jako bych se mohl pohybovat jen v tom místě, opodál byla kaluž bahna, která byla ze mě ale nehýbala se.


Tashi Oriazu

Stačí. Řekl sem spokojeně a ukončil jejich souboj. Podíval sem se na nově příchozího a ukázal mu aby k nám přišel. Ten svitek si ještě nechám a dám ho jednomu z Vás jindy. Vedli ste si dobře...


Hospodský - Susune, Amaru

Slyšel sem jejich rozhovor a přidal se k nim. Nejde jen o sílu.. I když určitě nikdo nepochybuje o moci našeho Protektora, která se vyrovná moci lidí s titulem Kage. Usmál sem se. Je to ale taky o mozku né o svalech. Sem si jistý, že se mezi Velké vesnice brzy dostaneme, nový Protektor se fakt snaží
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 10 2011, 18:43

Susune

Podíval se na muže a odvětil. Ano také v to doufám, když si vezmete jací Ninjové z této vesnice pocházeli. Myslím, že by si to naše vesnice zasloužila, ale prostě to musíme ukázat!
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 10 2011, 21:02

Yubiro

Zvedl jsem se ze země a smetl ze sebe různou špínu a bláto, protože pršelo, bylo jí poměrně dost. Než jsem se ale stihl pořádně očistit, ohlásil Mrzout konec souboje a samozřejmě svitek nedal nikomu, jak neočekávatelné zrovna od něj. Podíval jsem se přímo na něj, mé obočí se takřka mračilo, přesto jsem si zachovával ve zbytku obličeje bezvýrazost.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 10 2011, 22:54

Ishida

Po nějaké ré chvilce jsem splnil svůj dnešní úkol a přestal kopat do stromu... Stoupl jsem si naproti tomu stromu a stoupl si do bojové pozice. Dal jsem ruce křížem přez sebe... Pravé dlaň byla otočená dlaní nahoru a levé dlaní dolu. Levá ruka byla nad tou pravou. Trošku jsem se přikrčil.MAkai kon ge-to řekl jsem a trošku se odmlčel... Mezi tím se na mě schromažďovala malá vrstvička mé chakry. Kyojaku dodal jsem a moje tělo bylo pokryté červenou vrstvou chakry. ROzeběhl jsem se a dal perdu rukou do stromu... Všude to zadunělo a....
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Icon_minitimeSun Nov 13 2011, 18:07

Sondai

Ona ho neovládá? Pokud ho ona neovládá, tak kdo tedy? Pomyslel jsem si a v tu chvíli už jsem udělal pečeť a z nakresleného papírku vylétl malý černobílý pták. "Tori" Řekl jsem tiše a on se rozlétl do okolí a hledal nějakou známku po člověku, který by ovládal toho netvora. Mezitím já zkoumal situaci. Takže se asi pohybuje jen na tom svém místě. Pokud veškeré bahno dostanu pryč nebo ho uzavřu do nějaké zdi, tak se nebude moct hnout. Nemám vodu na spláchnutí bahna, ale ta zeď by šla. Pomyslel jsme si a z kapsy vytáhl další papír, na který jsme hbytě nakreslil vlka "Ookami!" Dal jsem mu do pusy dva výbušné lístky a on se rozeběhl přímo proti netvorovi, při čemž před místo, kde je bahno položil jeden lístek a pak tam přilítla bomba, který vypustila dým, aby netvor neviděl na vlka, který položil ve stejnou dobu další lístek na jednu stranu netvora a já na druhou stranu. Pokud byl ještě dým, tak jsem další lístek položil za záda netvora. Poté už jsem jen utekl zase o kus dál a nechal lístky vybuchnout. Místo, kde je bahno by měla být měkkčí půda, takže jakmile vybuchnou všechny čtyři lístky, tak by to mělo nadzvednout tu zem nahoru a seskupit se do čtyř stěn kolem měkkého místa, kde je netvor a měl by být víceméně v kleci, která má otvor jen nahoře. Vlk doběhl ke mně a byl připraven mě bránit, kdyby to nevyšlo.
Návrat nahoru Goto down
Amaru
Academy student
Academy student
Amaru


Počet příspěvků : 19
Datum založení účtu : 06. 01. 11
Věk : 26

(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 14 2011, 19:40

Amaru
Poslouchal jsem se a jedl.
No určitě bude spousta příležitostí se ukázat.Např Chunin exam atd.atd
Rozhazoval jsem kolem sebe rukama.
Á taky bychom mohli udělat něco zajímavého,o čem by se ještě dlouho mluvilo.
Zase jsem si kousl a posloucal dál rozhovor.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





(Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Ne)Příliš deštivé ráno   (Ne)Příliš deštivé ráno - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
(Ne)Příliš deštivé ráno
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Deštivé ráno

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Rain Country :: Amegakure no Sato-
Přejdi na: