Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tým číslo 4

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým číslo 4  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 4    Tým číslo 4  - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 17 2012, 19:18

Tai

Nezdálo se mi dobré že bychom se měli na našem prvním setkání hned utkat, jelikož můj klan měl jiné zvyklosti než lidé v této vesnici bral jsem to skoro jako krajně nevhodné. Mám pocit že toto dokáže rozvrátit náš tým hned na začátku, protože se bude vítěz povyšovat nad poraženého a to by nebylo dobré.
Začal jsem kroutit hlavou, posadil jsem se do tureckého sedu na zem a zopakoval svou myšlenku nahlas.
Poté jsem ještě obrátil hlavu na senseiku a výmluvně se pousmál.

(Jo, nechce se mi bojovat:D)
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tým číslo 4  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 4    Tým číslo 4  - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 18 2012, 12:47

Ten'un Tatsuki

Celý čas som si hovoril, že by som to dokázal, že by somk dokázal bojovať. Avšak teraz, keď s tým senseika súhlasila, som sa nedokázal pohnúť. Áno, mohol som zautočiť na taia, ale ruky ma neposlúchali. Či skôr poslúchali to, čo si moja mysel nechcela priznať. keď som vytiahol ruku ku zbrani, začala sa triasť. krv, krik a môj plač. Pustil som zbraň na zem. posadil sa. chytil za hlavu. nedokázal som to. Cítil som kovový pach krvi, potu a žlče. Matka. Otec. Boj. Smrť mťono som si myslel, že to zvládnem, možno som v to iba dúfal. Nikdy sa neprenesiem cez "Otca" Vrátil som sa do svojeho sveta a čakal. čakal, kým sa vyššia moc rozhodne zrušiť tú ilúziu, vrátiť mi matku. Otca. vrátiť všetko, čo som stratil. ruky dopadli zvyslo pozdlž tela. Trhal som steblá trávy. Skladal, snažil sa zabudnúť. Ale hlavne čakal, kým príde môj čas. Čas, mojej smrti a koniec všetkým ilúziam.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Tým číslo 4  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 4    Tým číslo 4  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 19 2012, 16:38

Boj Kane vs Kohaku -> Vyvíjelo se to rychlým tempem, ovšem Kane při předávání chakry do nohou trošku ubral a tak rána nesměřovala přímo na ránu, ale spíše na krk, což mohlo pro Kohaka býti osudným. Kohaku zatím nějak nepřekvapil, vypadalo to jak kdyby čekal na správný moment, Kane cítil s každým klonem menší výkyvy v chakře, které však nebyli tak hrozné pro někoho jako byl on, pro vlastníka Gobiho. Kohaku najednou ucítil, jak kdyby ho vlastní moc chtěla chránit, najednou se okolo něj vytvořila aura, možná to bylo tím, že boj se odehrával na místě plného stínu, kdo ví.

Boj Tenuun vs Tai -> Vaše sensei se na vás upřela svůj pohled, jelikož boj Kaneho a Kohaka se vyvíjel bez problémů.. Po chvíli se probudilo zvíře v Kin, což dala okamžitě vědět "Taii, zvedni tu tvoji tlustou línou prdel a dej mu, co proto! Tohle je úplně běžná situace, není to nic špatného, nic to s týmem neudělá, je to čistě potřebná věc!" Zařvala na tebe a tys nemohl neuposlechnout, došlo ti, že je někde výš jak ty a že to nemyslí špatně, Tenuun se zatím svíral v křečích, jak kdyby se bál sám sebe, což pro tebe mohla být možná jednoduchá výhra v jednom momentu, výhodná situace. Aspoň to tedy tak vypadalo, také ti mimoto došlo, že vybudovat si něco jako respekt u jedné z nejvýše postavených osob klanu není zrovna to nejhorší.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým číslo 4  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 4    Tým číslo 4  - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 19 2012, 16:47

Tai

Díval jsem se na Ten'una jak válí po zemi v nějaké křeči. Příčila se mi myšlenka na to že bych do něj měl kopnout, když se zdá takto bezbranný. Ale senseika mi nedala na výběr a já sem si nemohl dovolit jí zklamat hned napoprvé. Napřímil jsem se a uvolnil svou pečeť. Celé moje tělo dostalo mnohem výraznější gepardí rysy a místo nehtů se mi na rukou objevili drápy. Jedním rychlým skokem jsem překonal vzdálenost mezi sebou a Ten'unem a rychle jsem mu škrábl po hrudi, aby zranění bylo dost vážně abych se s ním nemusel dál prát, ale aby se z toho rychle dostal.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tým číslo 4  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 4    Tým číslo 4  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 21 2012, 21:32

Ten'un Tatsuki

Premýšlal som. Sám. V rukách zvieral kúsky trávy, nesedel som v "krči", len premýšlal a snažil sa nevnímať tú ilúziu. Nastal úder. pazúre sa zaryli hlboko pod kožu. Boli tvrdé, neústupné. Pálčivá bolesť prekonala moju jedinú myšlienku o ilúzii. nahradil ju strach, bolesť a hnev. Nemal som v pláne bojovať, mal som v pláne umrieť. Avšak málokedy ide niečo podla plánov. Keď som dopadol z výkrikom na zem, vytiahol som semiačka, skôr inštinktívne ako naplánované. 2 som si hodil do úsť, schoval ich medzi ďasná a líce. zvyšné 4 mi padli do ruky. začali ma vysávať, vytvoril sa 2 metrový bič, s ostňami na krajoch. Odskočil som do zadu a sekol, mieriac na hruď. čakal som že netrafím.azsekol som, zvlnil lianu, aby vo chvíly, keď k nemu príde, sa nachádzala o pol metra vyšie. čakal som, nebol som bojovník. Vedel som e prehrám.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým číslo 4  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 4    Tým číslo 4  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 11 2012, 18:11

Tai

Vyskočil jsem spíš proti Ten'unovi než do vzduchu kam mířil jeho bič. Skočil jsem rukama napřed a pokusil se zaútočit na jeho obličej. V okamžiku kontaktu mých drápů s jeho obličejem jsem dostal zásah do tváře, kterou mi roztrhl ostnatými konci. Ústa se mi naplnila krví a já cítil její krev. Rychle jsem jí vyplivl, ale ústa se mi hned naplnila novou krví. Pokusil jsem se dokončit útok, ale poté jsem již zůstal ležet na zemi. Nebyl jsem zvyklí na zranění a proto pro mě byla roztržená tvář dost vážné zranění.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým číslo 4  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 4    Tým číslo 4  - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým číslo 4
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tým číslo 7
» Tým číslo 8
» Tým číslo 5
» Cvičiště číslo 3: Tým Aya
» Cvičiště číslo 6: Tým Akagami

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Forest Country :: Mise :: Treningové pole-
Přejdi na: