Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Zabijácký instinkt (Montaro)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zabijácký instinkt (Montaro)   Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 17 2015, 23:53

Montaro Hyuuga

I Ichiro se zdál být hodnějším, než na začátku našeho prvního setkání. Nevěděl a co se ho může či nemůže zeptat, ale prostě to chtěl zkusit. Viděl jak zneškodnil Raikage během chvilku. Na někoho jako je on by prozatím nemusel namáhat ani oči. "Nikdy jste se mě nezeptal, proč vás tak následuji. Zabil jste předchozího Hokageho a nechal uvěznit všechny ostatní. Přesto jsem tu s vámi jako jediný genin. Všichni ostatní to nemohou pochopit a ztratili někoho důležitého." nadechl se, aby mohl pokračovat vypadalo to, že toho má na srdci hodně. "Jenže čím více času s vámi trávím, tím více mi ukazujete, že nejste takový jako jste se předvedl na začátku." pohlédl na něj. "Možná každému nastavujete jinou tvář, ale myslím si, že opravdu chcete, aby v konoze bylo lépe, a nebo se mýlím ?" Sám už nevěděl a nebyl si jistý sám sebou. Hledal moc, ale opravdu jí bude hledat tak moc slepě až přehlídne to nejdůležitější ? To byla otázka, která mu teď hlodala v hlavě. Chtěl se zeptat ještě na pár věcí, ale toto pro něj bylo hlavní. Konečně se popovídáme.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zabijácký instinkt (Montaro)   Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 18 2015, 10:47

Ichiro Hyuuga

Položil otázku, kterou Ichiro moc dobře čekal. Chvíli mlčel, protože si v hlavě promýšlel svou odpověď. "Já mám jasný plán a vizi celé vesnice. Nejde o to, že bych někomu nastavoval jinou tvář, prostě se jim jen neotvírám." Poté chvilku mlčel než řekl dalších několik slov. "Chci, aby se Konoha opět stala centrem silných ninjů a aby se každý Hyuuga probouzel již s aktivovaným Byakuganem, jako tomu bylo dříve." Vysvětlil mu. "To, že jsem zavřel všechny vůdce klanů a silné ninji je jen dočasné, dokud si nepodrobím celou vesnici a lidé mě začnou absolutně respektovat, aby následné propuštění ninjů, kteří ve vězení přežiji, nezpůsobilo nějakou revoluci." Dal mu informace o tom, proč zavřel všechny silné ninji, kteří by mu mohli bránit v celém plánu. Procházeli horami a slunce je dost hřálo, skoro to bylo i nepříjemné. "To, že jsi zůstal na mé straně má jasný důvod. Chceš aktivovat Byakugan, nad tím nemusím nijak dlouze rozmýšlet."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zabijácký instinkt (Montaro)   Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 18 2015, 11:13

Montaro Hyuuga

Kráčel vedle něho, a pozorně ho poslouchal na takové vedro nebyl zvyklí, raději by kráčel někde ve stínu, dál od onoho žlutého oka na nebi. Odpověď se mu líbila a tak přikyvoval. "Ano, ale nejenom proto. Nikdy jsem neměl nikoho poblíž sebe a nesnášel jsem ty co oplývali šťastnou rodinou, a luxusem," řekl, a nadechl se ",ve vás jsem viděl sílu, kterou bych chtěl získat, abych mohl měnit věci, a to mě vede k další otázce" dopověděl, a Ichiro mohl podobnou otázku očekávat. "Kolovali příběhy, že jste Byakugan nesnášel a dokonce byli povídačky, že jste někoho zabil jen kvůli těm očím. Najednou ho nosíte, a dobře ho ovládáte," pousmál se při vzpomínce, že on se díky Byakuganu dokázal vrátit za svým starým já v budoucnu. Nadechl se a pak už jen dodal: "Jak?"
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zabijácký instinkt (Montaro)   Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 18 2015, 22:34

Ichiro Hyuuga

Přišla otázka, která se obával. Věděl, že přijde, ale doufal, že ne v nejbližší době a hlavně ne ve chvíli, kdy se z toho nemá jak vykecat. Chvíli mlčel, neboť se rozmýšlel, co mu může říct a co mu chce říct. "Jak jsem získal svůj Byakugan?" Řekl si tiše pro sebe. Poté zase chvíli mlčel. "To není tak úplně jednoduché. Dříve jsem skutečně Byakugan nechtěl, protože jsem neznal jeho pravou sílu. Avšak poté jsem potkal muže, jehož jméno neznám, který mi předal jakýsi svitek, kde bylo přímo napsáno, jak Byakugan získat a co vše dokáže. Myslel jsem, že se jedná o povídačky, proto jsem to vyzkoušel a povedlo se." Vyprávěl mu dost přesvědčivě, i když to celé byla jedna velká lež, protože ve skutečnosti sice potkal muže, ale ten muž mu rozhodně nic dát nechtěl. Ichiro si všiml jeho očí, zabil ho a nechal si je voperovat.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zabijácký instinkt (Montaro)   Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 18 2015, 22:53

Montaro Hyuuga

Ichiro přemýšlel, každou odpověď si vždy pečlivě promýšlel i to o něm něco vypovídalo. Poslouchal ho pečlivě, a rukou se kryl před sluncem, které mu krátce svítilo do očí. Znělo to dobře, ale chtěl vědět více. "Ano ty oči jsou čím dál tím více úžasné," žasl, a pak pokračoval v otázkách "Někdo kdo se zajímal o Hyuugy?" nejdříve to byla řečnická otázka, ale pak přišla další: ",Byl to taky Hyuuga? Byl jste první komu se to povedlo. Možná, že hledal někoho silného komu to mohl předat tu vědomost." řekl jsem, a mohlo to znít, že odpověděl sám sobě. "Je to složité?" zeptal se ještě nakonec plný očekávání.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zabijácký instinkt (Montaro)   Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 19 2015, 20:41

Ichiro Hyuuga

Montaro se vyptával více a více. Ichiro chápal, že mu vždy odpovídá dost v hádankách, takže věděl, že na jeho odpověď budou vždy další otázky. Věděl, že mu musí říct něco, co sice vyvolá další otázku, ale odvede to pozornost od té pravdy. Nemohu mu říci, že mi dohodili jednoho z mála ninjů, kteří měli aktivovaný Byakugan, co by si o mně pomyslel. Pomyslel si a rovnou začal mluvit. "Ten muž byl Hyuuga a dostal jsem se k němu přes Poslíčky. Což jsou ninjové, kteří žijí na vlastní noze a společně cestují skrze celý svět. Jsou velmi schopní v získávání veškerých informací." Chvíli se odmlčel, protože přemýšlel, co mu dál prozradí. "Říkají si Ďáblovi poslové, ale neber to moc vážně. Nosí jen nějaké přiblblé masky připomínající ďábly, aby nahnali strach. Za nějakou protislužbu ti něco zjistí, udělají za tebe něco nebo ti něco doručí a mně dali informace o člověku, který uměl probudit Byakugan." Vysvětlil mu a pak z kapsy vytáhl jakýsi dřevěný amulet na provázku. "Pokud jsi s jejich službou spokojený a oni s tebou, tak ti věnují tohle. Díky tomuto amuletu je můžeš kontaktovat, že máš pro ně nějakou nabídku." Vysvětlil mu úplně vše, co mohl, protože detaily rozhodně nemohl říct.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zabijácký instinkt (Montaro)   Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 19 2015, 21:20

Montaro Hyuuga

Zaujal ho a tím se rozhodně netajil. Jednu takovou masku měl v budoucnu i když je otázka jestli se nezměnila i v tomto jeho budoucnost. Poté co se rozhodl jinak.Žijí na vlastní noze zasnil, to by se mi líbilo, žít život nevázaný a cestovat, ale přes to mít někoho na kom mu záleží. Někoho kdo by byl rád, že se vrátil zpátky. Oklepal se a pohlédl zase na Ichira. Všiml si, že mu neodpověděl na jeho poslední otázku. Nebyl z toho špatný, podal mu hodně informací a tak jí jenom zopakoval. Byla to jeho zároveň poslední otázka:"Je to složite? To získání Byakuganu?" zeptal se nakonec, ale nebyla to naivní otázka. Jen ho zajímalo co to všechno stojí.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zabijácký instinkt (Montaro)   Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 19 2015, 21:35

Ichiro Hyuuga

Trochu doufal, že tu otázku znovu neuslyší, protože na ní neznal pořádně odpověď. Chvíli přemýšlel nad nějakou dobrou lží, která by v Montarovi nevyvolala další otázku. Pak ho konečně něco napadlo. "No takhle.." Nestihl nic doříct, protože těsně před nimi něco vybuchlo a oba to odhodilo dozadu. Montaro spadl do vody a Ichiro se zastavil o jednu skálu. Prostředí bylo jednoduché. Byli na jakési pláži, kde bylo několik nízkých skal a vedle bylo jakési jezero. V dálce už byl vidět zelený les. Ichiro se pomalu začal zvedat ze země a uviděl v zemi obrovskou díru. Kdybych bomba vybuchla pod nimi, tak stoprocentně přijdou o své nohy. Co to sakra? Pomyslel si a chtěl aktivovat Byakugan, aby se podíval, co se děje, ale to nestihl, protože před ním vybuchla další bomba, která však bouchla dál od něj, takže ho pouze ohodila vlna písku. V ten moment se z písku vynořili tři ninjové v ANBU maskách. "Ichiro Hyuuga, jste zatčen za vlastizradu a omezování lidských práv ve jménu Konohagakure a Hokage Kokaie Uzumakiho!" Řekli a pomalu sek němu blížili.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zabijácký instinkt (Montaro)   Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 19 2015, 21:50

Montaro Hyuuga

Zase to přemýšlení. Ichiro vždy zvažuje co mi poví. pomyslel si, ale netrápilo ho to. Konečně se dal ke slovu a Montaro plný nadšení poslouchal. Nemělo to dlouhého trvání a najednou něco bouchlo. Oči se mi rozzářili odrazem od výbuchu. Přišla tlaková vlna a mi měli štěstí, že to později. Do nosu se mi dostala voda a já se začal topit, dokud jsem si neuvědomil, že jsem dohozený a jsem ve vodě. Rychle jsem se uklidnil a vyplaval na hladinu. Najednou přišla další rána, ale ta už mi nic neudělala. Co to sakra?! vykřikl naštvaně a domýval se, že jde o nějakou sabotáž. Anbu??? odplivl vodu z úst a zhluboka se nadechl. Proč?! pomyslel si zoufale a vypadalo to, že Ichiro je v problému. Mohl jsem zůstat ve vodě a třeba by si mě nevšimli, ale to bych nebyl já. Nejsem zbabělec a jednám podle svého přesvědčení. Vyběhl jsem z vody a běžel jsem směrem k Ichirovi mezi jednotky Anbu. "To on je Hokage!!" zařval naštvaně na Anbu, a nehodlal se Ichira vzdát.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zabijácký instinkt (Montaro)   Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 19 2015, 23:12

Ichiro Hyuuga

Ozval se i Montaro, což ho celkem potěšilo, že se ho takto zastal. Bylo mu jasné, že na člena týmu ANBU bude krátký, ale musel mu zde jednoho přenechat, protože tři nedokáže odstranit. "Montaro, jeden je tvůj." Řekl Ichiro a pousmál se. "Byakugan!" Rozeběhl se proti nim a dva popadl za čelo, při čemž z ničeho nic zmizeli. Na pláži zůstal jen zřejmě nejmladší člen ANBU, který se najednou otočil na Montara. "Tebe zatýkat nemáme, prý si s tebou promluví Hokage přímo ve vesnici." Řekl mu a sundal si masku. Montaro ihned poznal, že ten kluk bude maximálně o dva roky starší.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zabijácký instinkt (Montaro)   Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 19 2015, 23:28

Montaro Hyuuga

Jednoho mi přenechal, nebo alespoň tak zněli jeho slova. Anbu?! pomyslel jsem si, ale než jsem se nadál Ichiro byl pryč i s ostatníma. Jediné co viděl byl úsměv, který mu Ichiro věnoval. To ho potěšilo a nehodlal ho zklamat. Věří mi! pomyslel jsem si a pak promluvil ten Anbu. Věděl, že asi moc šance mít nebude, ale rozhodně to nevzdá. Nechce se tam vrátit bez Ichira. Anbu si sundal masku. Nebyl o tolik starší, jenže to budilo ještě větší respekt. Tak mladý a už anbu. Narovnal jsem se. "Můj Hokage právě teď zmizel s tvými kolegy. Budeš mě muset zatknout." řekl chladně. Co zmůže gennin, proti Anbu. napadali ho zoufalé myšlenky, ale snažit se musel. Ichiro je určitě vyřídí rychle musím tu jen zůstat! pak už jsem jen rychle složil pečetě. "Fuuton: Shinkyuu Gyaku" z úst mu vystřelili rychlé fuutonové jehlice, které měli za úkol dostat toho kluka do pohybu, aby na něj zaútočil zblízka. To potřeboval, chtěl využít toho tréningu a soustředit se na každý pohyb co se kolem něho mihne. I sebe rychlejší shunshin zanechá stopu v písku. A pokud by přišel protiútok chtěl být připraven.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zabijácký instinkt (Montaro)   Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 21 2015, 12:46

ANBU

Montaro po něm vystřelil jakési jehly. Jehly klukem pouze proletěly a postava se najednou rozplynula. Najednou se kolem Montara začal zvedat celkem silný vítr. Po chvíli si všiml, že se vít kolem něj točí a pomalu mu zmenšuje prostor. Vytvářela se kolem něj větrná bariéra, která měla zatím jen nouzový východ nahoře, aby mohl vyskočit. Na to však ANBU čekal, protože byl schovaný ve větru. Nebyl vidět, byla to jeho ultimátní technika a čekal jen kam vyskočí Montaro, aby ho ve chvíli jeho dopadu udeřil silně rukojetí kunaie do krku a paralyzoval ho.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zabijácký instinkt (Montaro)   Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 21 2015, 15:38

Montaro Hyuuga

Hm zadumal jak se rozplynul. Vítr se zvedl, výřil . Musel tedy být blízko. Nadechl jsem se a dal ruce každou směrem na jednu stranu. "Zankuuha" zašeptal jsem, a z rukou mi vyletěla tlaková vlna přímo kolem dokola, protože jsem se na patě otočil. Původní myšlenka byla ta, že by tu barieru rozprášil a o něm uvnitř nevěděl. Pokud by se to povedlo rozprášit, tak by si ho shunshinem našel a použil by Shishi Rendan, aby mu dal pořádnou ránu. Pokud ne tak použil Shunshin, aby vyskočil do vzduchu. Teď šlo jen o to, jestli ho ten kluk stihne chytit a nebo jestli jsem ho náhodou neodfoukl z té bariery, pokud tedy nebyla proražena.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zabijácký instinkt (Montaro)   Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 21 2015, 18:36

ANBU

Větrnou bariéru Montaro svou technikou v pohodě zdolal, ale protivníka nenašel. Protivník se nechal dál unášet větrem a různě se točil kolem Montara, který vůbec nevěděl, co se kolem něj děje. Poté však uviděl něco podivného. Viděl, jak se před ním rychle dělají stopy v písku a běží směrem k němu. Stopy nebyly zase tak moc vidět. Každopádně to protivník udělal vzduchem a mezitím se ocitl přímo za Montarem a znovu se ho pokusil paralyzovat a omráčit úderem rukojeti kunaie přímo do krku u zad.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zabijácký instinkt (Montaro)   Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 21 2015, 19:13

Montaro Hyuuga

Povedlo se plný očekávání chtěl najít svého soupeře, ale nemohl. Nikoho totiž neviděl. Vypadá to, že je velmi rychlí. Bude mít nějaké schopnosti, díky kterým se dostal až k Anbu. pomyslel si a sledoval okolí. Už jednou to zkusil ze zálohy tak proč ne znova. Dával si pozor na každou stopu a chtěl zúročit svůj tréning. Ovládá fuuton stejně jako já. pomyslel jsem si a najednou jsem uviděl stopy. Rychle jsem se nadechl, abych nabral vzduch pro chakru. Nebyl jsem hloupí rozhodně ne, po tom co provedl předtím. Nějakým způsobem jakoby s tím větrem splynul. Někdo takový, ale nepoběží přímo. Nebo, že by byl jeho součástí? Dopověděl jsem, ale ztratil jsem dost času musel někde být, a vypadal, že na přímé útoky není. "Zankuuha" vystřelil, už předem připravený fuuton takže by to mělo být včas, z rukou do země, respektive pod sebe. To muselo udělat neskutečný bordel a rozházet nás. Vlny písku by měli vystřelit do vzduchu a pak padat jako déšť. Pod námi se musela objevit velká díra, po tom co písek byl vytlačený  do vzduchu. Pokud to vyšlo a dokázal se tím vyhnout ráně o které nevěděl, že přicházela zezadu. Věděl jen, že nepřítel musí být poblíž. To by ho mělo pekelně rozhodit. Rychle použil svůj shunshin, aby se dostal z místa a mohl se ve vzduchu rozhlédnout, jestli svého nepřítele neuvidí. Díky padajícímu písku, kterého by mělo být dostatek na pár vteřin by měl odhalit jakoukoliv přítomnost v okruhu 10 metrů, i Montaro zanechal za sebou stopu a prořízl přirozeně padající zrníčka písku pod tíhou gravitace. Takže pokud to vyšlo tak jsem pečlivě těch několik vteřin hledal obrys či jeho postavu v padajícím písku Pokud bych měl náznak toho, že se tam vyskytuje nějaká osoba tak jsem rychle sáhnu za opasek, kde jsem měl kudlu, a hodil jí do toho místa, protože si myslel, že nebude mít smysl používat fuuton proti němu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zabijácký instinkt (Montaro)   Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 21 2015, 23:44

ANBU

Byl to dobrý Montarův krok, ale byl naprosto k ničemu, protože jediné co viděl, bylo to, že se na několika místech ve vzduchu rozlétl písek do různých směrů. Vypadalo to, jako kdyby neměl kluk žádnou siluetu nebo zde bylo několik jeho klonů, bylo to zvláštní. Jakmile dopadl všechen písek k zemi, tak se opět zvedl vítr. Tentokrát přímo proti Montarovi, kterému do očí létal písek. Když se rozkoukal, tak si všiml, že je před ním ten kluk, který mu prudce šel kunaiem po krku. Už to nevypadalo, že ho chce zajmout, ale spíše zabít. Jenže to už někdo chytil chlapcovu ruku a ten celý z ničeho nic odletěl pryč od Montara. Před ním se objevil Ichiro, který jen ukázal na letícího chlapce, který z ničeho nic zmizel, ale ne jako předtím, že by se rozplynul, zmizel jako ti dva ANBU, kterých se Ichiro dotkl. "To byl Saio. Muž, který vypadá na 17 let, ale je mu kolem 30. Ovládá fuuton na mistrovské úrovni, takže si jím i vyhlazuje kůži, aby vypadala mladě. Není ostuda od něj dostávat." Zasmál se Ichiro, který se zase otočil k Montarovi. Ichiro měl modřinu pod pravým okem a z ramene mu tekla krev.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zabijácký instinkt (Montaro)   Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 22 2015, 00:06

Montaro Hyuuga

Snažil se, fakt se snažil, ale ten "kluk" byl úplně na jiné úrovni. V tu chvilku to uviděl. Nemohl ho spatřit. Sakra, co je zač? pomyslel si zoufale. Hledal ho v písečném dešti co stvořil. Neuspěl, bylo by zbytečné zbavit se fyzické zbraně a tak nehodil kudlu, protože neměl jasný cíl. Písek dopadl a on využil něčeho podobného, ale na to aby mě oslepil. Před jeho obličejem se objevila silueta s kunaiem v ruce. Zaútočil a to na přímo, což se předtím nestalo. Myslí to vážně? pomyslel si, protože to bylo jediné co stihl. Nečekal ho a najednou se objevil Ichiro. Chytl ruku toho "chlapce" a nějakým způsobem ho zahodil a zmizel podobně, jako když se přesunul s ostatníma. Byakugan? napadlo mě, vypadalo to, že to opravdu myslí vážně a Ichiro naštěstí přišel na poslední chvíli. Zachránil mi život. oddechl jsem si a poslouchal ho. Usmíval se, nejspíše přemohl ty dva Anbu. "Snažil jsem se, ale byl prostě moc silný." řekl, ale nestyděl se za to. Přežil a nenechal se zajat do té doby než přišel Ichiro, a to přesně chtěl. Všiml si jeho ran co schytal. "Jste v pořádku ?? Co myslíte, že se děje??" zasypal jsem ho otázky, na které on sám neznal odpověd. Zároveň jsem čekal na jeho plán co dále.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zabijácký instinkt (Montaro)   Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 22 2015, 16:18

Ichiro Hyuuga

Na Montarovu otázku ohledně toho, zda je v pořádku, nijak nereagoval, protože to zřejmě bylo jen nějaké škrábnutí. "Kokai mě obelstil." Řekl tiše a zakroutil hlavou. Vypadal naštvaně, ale pak se začal usmívat, jako kdyby ho to celé bavilo. "Takže jsem mu nakonec naletěl, to je hajzl." Řekl spíše sám pro sebe než že by to někomu říkal a znovu se zasmál. Bavila ho ta myšlenka, že byl jeho plán tak dobrý a Hokage stejně přišel s něčím lepším a propracovanějším. "Fajn to úplně mění situaci, jdeme." Zavelel a rozešli se do lesů. Po nějaké době už došli k místu, kde to Montaro moc dobře znal, byli kousek od Konohy. Ichiro se dotkl Montarovi ruky a ten pocítil jakési zapálení. Udělala se mu na předloktí malá pečeť, která trochu připomínala měsíc. "Vše se teď změní, budu stíhán všemi ninji z Konohy. Nakoncentruj chakru do této pečetě a tím mě kontaktuješ a já budu vědět, kde tě najít." Vysvětlil mu a ve chvíli, kdy se Montaro podíval na pečeť, tak mu dal loktem přímo do nosu, kvůli čemuž se musel Montaro zapotácet, když to nečekal a hned na to dostal dvě kolena přímo do žeber a nakonec ho ještě Ichiro přehodil přes záda a plácl s ním o zem. "Nedělej v Konoze problémy." Řekl a následně ihned zmizel.

Montaro to nechápal do té doby, než k němu přiběhli nějací dva ANBU a hned se o něj začali starat. "Neudělal ti nic? My viděli jen jak s tebou vymetl zem. Nevíš kudy šel pryč?" Zeptali se a celé to začalo dávat rozum. Ichiro věděl, že bude v jeho blízkosti Montaro ve velkém nebezpečí, tak to narafičil tak, že ho měl jako rukojmího a to, jak se k němu Montaro přihlásil před všemi lidmi na náměstí pak mohl svést na genjutsu, kterým lapil úplně všechny.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zabijácký instinkt (Montaro)   Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 22 2015, 17:51

Montaro Hyuuga

Ichiro něco málo vysvětlil a pak jsme chvilku šli a vypadalo to, že už jsme byli v lesích Konohy. Chytl ho za  ruku a ucítil zapálení. Koukl na pečeť. Hezké. sotva si to stihl pořádně prohlédnout dostal první ránu, po které přišli další a další. Nakonec uslyšel poslední Ichirovi slova a zmizel. Těžce se zvedal a vnímal hlasy kolem. Další anbu. pomyslel si a koukl po nich. Mysleli se, že to je oběť a ne nepřítel. To jsem zvědavý co jim Saio řekne, jestli ještě vůbec žijou.. "Ne, jsem v pořádku." řekl poměrně naštvaně. Tam ty o mně věděli a chtěli mě předvést k Hokagemu. Takže žije. "Nevím kam šel. Prostě odešel." řekl naštvaně a chytl se bolestivě za žebra. Více než přesvědčivé. pomyslel si a odplivl. "Co teď bude? Hodíte mě před svého Hokageho jako to chtěl váš kolega a nebo rovnou do vezení?" dořekl naštvaně. Nevěděl, že ve vesnici bylo nějaké genjustu. Nevěděl co teď bude dělat. Nechtěl stát před ostatníma z druhé strany, co stáli za Kokaiem. Neměl jiné východisko a to ho děsilo
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zabijácký instinkt (Montaro)   Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 23 2015, 23:32

ANBU

Koukali na něj dost nechápavě. Nevěděli, že mluví o Kokaiovi a spíše si mysleli, že je stále trochu omráčený a mluví o Ichirovi. "V klidu chlapče. V čele je opět Kokai Uzumaki. Už se nemusíš bát Ichira a jeho síly." Řekl jeden z nich a mávli rukou, aby šel s nimi, protože se báli, že se Ichiro vrátí a ublíží mu. Bylo dost možné, že trojice, která je potkala na pláži nebyla v genjutsu a celou dobu byli s Kokaiem, takže jako jediní mohli vědět, že byl Montaro na straně Ichira. I Kokai si myslel, že s ním Montaro odešel jen kvůli tomu, že byl v genjutsu. "Vrátíme se do vesnice, kde vás v nemocnici ošetří." Řekl druhý člen ANBU a sundal si masku, při čemž se na Montara usmál. "Jaké to bylo s tím mužem?" Zeptal se a Montarovi docházelo, že ho z ničeho neviní a naopak si myslí, že byl obětí.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zabijácký instinkt (Montaro)   Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 24 2015, 00:16

Montaro Hyuuga

Byl chvilku zmatený, ale hned to pochopil. Takže takhle nakonec. Snad jsou tamty tři někde mimo. pomyslel si a pousmál se. "Jo takže Kokai žije!" zopakoval, ale špatně se mu dávala na jeho radost. "Jo jak vidíte, tak žiji." řekl, aby to zahrál do autu. Bolestivě se chytl za žebra. "Do nemocnice nemusím, bude to v pohodě. Jen si musím odpočinou a hlavně pochopit co se všechno stalo." vysoukal jsem ze sebe a popravdě nevěděl jsem co teď mám dělat. Někdo určitě pochopí jak to je doopravdy a hlavně pokud se vrátí Saio. Navíc moc dobrý herec nebyl a nyní musel hrát odpor k muži, kterého vlastně obdivoval a začal si ho velmi vážit.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zabijácký instinkt (Montaro)   Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 25 2015, 16:40

ANBU

Jednotka přikývla. "Dobře, tak my jdeme pokračovat v chytání toho zločince." Řekl jeden a rozeběhli se všichni do lesa, kam mysleli, že Ichiro zmizel. Montaro mohl v klidu pokračovat do Konohy, což byla momentálně nejlepší volba, když si to tak přál i Ichiro. Věděl, že pokud s Ichirem bude chtít mluvit, tak může využít té pečetě, kterou mu udělal na ruce.

(Pokračuj ve vesnici.)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zabijácký instinkt (Montaro)   Zabijácký instinkt (Montaro) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zabijácký instinkt (Montaro)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Montaro Hyuuga
» Přátelský slib (Montaro)
» Plavba do Suichugakure! (Tai, Izanagi a Montaro)
» Tým 1 a 2 v Akci - Tatsuya a Montaro (Seven a Sasori)
» Montaro Takewashi - Člen organizace

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Konohagakure no Sato :: Mise-
Přejdi na: