Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Den poté - Tsukigakure no Sato

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Den poté - Tsukigakure no Sato - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté - Tsukigakure no Sato   Den poté - Tsukigakure no Sato - Stránka 6 Icon_minitimeWed Jun 17 2015, 16:36

Hiro Akuma

Poslechl jsem si ho a mírně se usmál. Asi tomu ještě pořádně nerozumím, protože to ještě nemám, ale neexistuje způsob, kterým by si mohl aspoň zkoušet a  zkoušet a na něco přijít? Může to zabrat hodně času, ale možná zde je možnost, jak se zdokonalit aniž by ti to někdo ukazoval.   Prohodil jsem jen tak do větru a bylo mi jasný, že to asi nepůjde. Yoi nakonec doufal, že půjdu do lepšího týmu a já se trošičku zachechtal. Zatím na všechno budu sám.. ani nevím, jestli to tam zvládnu, když jsem ještě ani nepřekročil startovní čáru. Řekl jsem a na jeho poslední větu přikývl a usmál se. I když řeknu blbosti, tak to má aspoň malinký efekt. Prolítlo mi hlavou a taktéž dal ruku Yoiovi kolem krku. Před námi byla celkem dlouhá cesta a já doufal, že to uteče rychle, protože už byla solidní tma a já se nechtěl tak pozdě potulovat po okolí.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Den poté - Tsukigakure no Sato - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Den poté - Tsukigakure no Sato   Den poté - Tsukigakure no Sato - Stránka 6 Icon_minitimeFri Jun 19 2015, 19:11

Yoi Akuma

Pomalu došli až domů, kam se Yoi docela dost těšil. Yoi celou cestu nepromluvil, protože ho nebavilo přesvědčovat svého brášku, že svět není takový, jaký si oba dříve mysleli. Že i když by chtěl trénovat sám, tak zrovna s jeho kekkei genkai to moc nešlo. "No nic. Zítra mám tu misi a tebe taky čeká první ninja dobrodružství, tak jdeme radši spát." Řekl a s těmito slovy zamířil do jejich společného pokoje, kde se chystal ke spánku.
Návrat nahoru Goto down
 
Den poté - Tsukigakure no Sato
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Počátek - Tsukigakure no Sato
» Kumogakure no Sato
» Pád Otogakure no Sato
» Nami Sato
» Zentaro Sato

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Tsukigakure no Sato :: Herní místnost-
Přejdi na: