Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 A tak to začíná...!

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

A tak to začíná...! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: A tak to začíná...!   A tak to začíná...! - Stránka 7 Icon_minitimeWed Mar 30 2016, 14:06

Tamae Itazuki

Překvapila jí jeho reakce, ale to, že necítila žádnou chakru ne. Nebylo to takové jako se Sanirem, ale rozhodně jí to také přišlo vzrušující i když to nebylo ono. Žádný nárůst chakry. Tím se to potvrdilo. Pomyslela si a pozorovala ho. Byl snad ještě červenější než ona sama. "Ale prosím tě. Vždyť jsem ti jen poděkovala za růži." Řekla v klidu a mávla rukou. Samozřejmě, že to nebyla pravda a kdyby mohla tak to udělá ještě jednou. Založila si ruce za hlavu a znovu si lehla, dávala pozor na růži ve vlasech. "Říkala jsem, že budu před svítáním zpátky a ty že mě doprovodíš. Sotva jsme přišli." Řekla vážně a pohlédla na nebe. "Nikdo sem nepřijde. Ne dnes. Navíc je krásně. Něco mi říká, že toto bude moje poslední klidná noc..." Zvolala ať už to Ichiro pochopil jakkoliv. "Musím ještě na zítra vymyslet další pos...." Hlasitě zívla, ale už nepokračovala k možnému udivení Ichira. Měla Tamae zavřené oči a spala. Celý den byla na nohou a tak krásná noc byla pro ní uklidňující.
Návrat nahoru Goto down
 
A tak to začíná...!
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Turnaj začíná
» Plán Fénix začíná
» Tady to všechno začíná
» Něco končí, něco začíná II.
» Něco končí, něco začíná

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Kage Wars: Vyhnanství :: Tokai Kyanpu :: Herní místnost-
Přejdi na: