Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Cesta Jinchuuriki (seven[něco])

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Empty
PříspěvekPředmět: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 16:50

Došly jste z města na nic ti neodpovídala byly jste asi 1 kilomentr od města ...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 16:52

Akito

"A co teď? Zabiješ mě," řekl jsem posměšně, protože se celou dobu tvářila na to, že by mě nejraději zabila hned. Co jí je? To už z ní je démon, že ani neodpoví na jednoduchou otázku? Upřeně jsem ji sledoval. Nevěřim ji.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 17:29

???

Udělala bych to kdybych mohla .. řekla ... a sundala si plášt a začla jí obalovat chakra
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 17:32

Akito

"A já mám asi udělat to samý, co?" Snažil jsem se o to ji napodobit, ale nevěděl jsem jak, tak jsem si prostě jen představil oblečení z chakry.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 18:02

Nic se nestalo

???

natáhla ruku a masitá chakra tě strefila ale jenom lehce .. odletel si tročku a dal si sna zadek

-> Akito .... slyšel si hlasy jako DĚLEJ PUST MNĚ NANI !!!
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 18:06

Akito

Radši sklapni, řekl jsem mu v duchu s klidem a podíval se na ní. Co bych dal teď za Whimitar... Takhle s ní vůbec nemůžu bojovat. A ty mi asi nepomůžeš, co.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 18:09

???

Naštvaně se na tebe podívala

-> Akito ... Whimatar ti nepomůže to jáááá ... zakřičel hrubým hlasem
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 18:13

Akito

Ty se mi nepleď do cesty, ale jestli mi chceš teda pomoc, tak mi půjč tvoji chakru... Stačí trocha. Podíval jsem se na ní a její pohled jsem opětoval, ale s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 19:05

???

Rozběhla jsem se na tebe a sekla po tobě

-> A to jako proč ?? .. já si počkám a až budeš umírat tak tě pohltím a oběvím se v plné síle
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 19:08

Akito

Snažil jsem se jí uhnout. A ty si myslíš, že to zvládneš? Pokud bych měl zemřít, tak Ti nedovolim mě ovládnout... Půjdeš hezky na onen svět se mnou! Takže mi pomož, nebo skončíš špatně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 19:13

-> Inteligentní Děcko .. řekl a nejdnoutě začla obalovat chakra rudá

Utoku si se jentak tak vyhnul akorád si měl trošku seknutí přez Rameno

???

Yare Yare řekla a uskočila
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 19:19

Akito

"A co teď," zeptal jsem se jí a divil se, kde se tolik chakry bere. Takže to ty? Kde bereš takové množství chakry?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 19:22

???

Ted semnou musíš bojovat aby ses udržel a tvůj Bijuu tě neovládl ... musíš sním být v neaustálím kontaktu .. řekla

-> Děcka , neznaj nás ... prohodil jenom
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 19:25

Akito

Zachovej klid... Co vlastně můžu udělat? Řekl jsem si, že asi nejlepší bude zformovat chakru do tvaru nějaké zbraně. Zvládnem to?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 19:30

-> Debil* si jeden z mála kdo má takovoudle možnost TAK BOJUJ !!! a NEPŘEMÝŠLEJ ... .. řekl mu

???

Oběvovala se sem a tam byla dost rychla nakonec zautočila drápama zezadu
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 19:34

Akito

A jak asi? Vždyť nemám žádnou techniku a ty mi taky moc nepomáháš... Co kdybys místo pláště taky zkusil udělat nějakou chakra zbraň, co?! osočil jsem se na něj a pomocí chakry jsem se pokusil rychleji uhnout.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 20:02

-> Nejsem čaroděj Bakajaro .. odsekl mu

uhnul is byl to dobrej pocit taký možnosti rychlost a síla

???

když si uhnul oběvila jsem se u tebe a sekla potobě tentokrát asi 2x rychlejš
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 20:03

Akito

Tomuhle nemám šanci se vyhnout... Něco zkusím, drž mi palce a něco udělej, zahulákal jsem na něj a složil jsem nahodile nějaké pečetě. Nemělo by se to... Ale pokud to neudělám, tak je po mě.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 20:43

???

Vyletěla menší lávala svíš taková nedokonalá přímo jí naruku viděl si že se jí to dotklo ale proměnilo se to v hlínu ... byla na velké urovni s Nibim .. jako jeden člověk ... sekla po tobě a tys odletěl a srazil si cestou 3 stromy měl si 3 velké škrábance přez hrud ... a ty se pomalinku lěčili
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 20:50

Akito

Soustředit se... Díky ti... poděkoval jsem Yonbimu. Můžeme to zkusit znovu? Zeptal jsem se ho, ale na odpověď jsem nečekal a znovu jsem složil pečetě, tentokrát jsem se víc soustředil, měl jsem na to víc času.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 20:59

Najednou se okolo Akita oběvila kolem dokola 5 metrů široký příkop lávy ...

-> ted si spokojenej ? .. řekne se smíchem ..
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 21:02

Akito

Hodný démon, poznamenal jsem, ale démon moc dobře věděl, že jsem mu vděčný a že se mu nijak neposmívám. Ale bude nám příkop k něčemu? Vždyť ho lehce přeskočí... nebo ta láva není jen tak obyčejná a při pokusu ji přelízt ji sežehne?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 21:04

-> to byl jenom takovej trik řekl a láva najednou zmizela ale byla tma poní vypálená díra ale cítil si že ti ubylo asi 50% chakry (Tvé) .. takže to bylo na 50% pravé

???

Suiton: Mizzu Rappa ... řekla a oběvila si asi 10 metrů vysoká vlna která mířila na Akita
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 21:08

Akito

Trik? Sakra... Triky já nepotřebuju. řekl jsem mu rozčarovaně, ale to už na mě mířila ta vlna. Hádám, láva nezmizí po zásahu vodou jako katon, takže po lávě zůstane kámen... Co takhle štít z lávy? poznamenal jsem, ale raději jsem použil nějakou tu chakru na útěk. Vím o co Ti jde, chceš mě připravit o chakru, abys to měl jednoduší.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 01:27

???

Vlna letěla zatebou byla ohromná a mezitím jsem se před tebou oběvila
a sekla po tobě
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta Jinchuuriki (seven[něco])
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Něco končí, něco začíná II.
» Něco končí, něco začíná
» Něco je ve vzduchu
» Něco nového! (Hideyoshi)
» Ninjové co mají něco společného s Iwou

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Mise-
Přejdi na: