Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Cesta Jinchuuriki (seven[něco])

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 07:18

Akito

Do háje, ta jinchuuriki... Nakoncentroval jsem chakru do rukou, snažil jsem se k ní přimíchat i chakru yonbiho, a jednou rukou jsem útok zablokoval a druhou zaútočil.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 10:10

???

jednu ruku si jí zablokoval a druhou si jí dal a ona odletěla trošku .. dopadla na všechny 4
a najednou ona i tvůj démon nastejno řekli Uč se nebo zemři .... pak její chakra okolo ní
totálně zmodrala a vylezl jí jeden ocas
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 10:21

Akito

Probuď ten ocas! zařval jsem na Yonbiho a soustředil jsem se. Uvolnit tvoji chakru, nechat se ji obklopit, ale nepohltit... Nechat ji kolovat v mém systému, ale mít ji pod kontrolou, využít ji.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 10:39

-> Nemam důvod ... řekl mu


???

Dotvořil se poslední ocas a já se zničeho nic oběvila zaním a sekla ho
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 10:43

Akito

Uč se nebo zemři," řekl jsem mu a jeho chakru nakoncentroval do nohou, vyskočil jsem na jeden strom poblíž, protože vlna už dopadala. Sakra...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 10:45

???

vlna dopadla a smetla i tebe se stromem a i mně jenomže mně to spíše posilnilo narozdíl od tebe ... Dal co .. to už končíš ?? .. zeptala se ho dvojím hlasem

-> To patřilo na tebe ... odpověděl mu v klidu
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 10:58

Akito

"Ne," zařval jsem na ní. Nehodláš mi pomoc, dobrá... Ale budeš mě sakra poslouchat! Složil jsem pečetě a soustředil se na kouli lávy, která by mířila přímo na ní. A dělej! Jsme tým a pokud jeden z nás zemře, tak zemřeme oba, takže se koukej snažit!
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 11:00

-> To říká kdo ? ... odpověděl mu

žádná koule nic nevyletělo ... připadal sis jdebilně když siskládal pečetě a pak natáhl ruku a ono nic
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 11:02

Akito

Ty jsi ale tvrdohlavej mezek... No dobrá... Takže teď tady končíš! Zařval jsem na něj a snažil se jeho chakru úplně potlačit ve snaze ho donutit ji posílit.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 11:08

-> když jsem viděl jak se snaží ... to ty neovládáš mně .. ale já ovládám tebe ... vysmál se mu
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 11:12

Akito

Kdo tady koho ovládá? Vysmál jsem se mu já, protože jsem nehodlal skončit u jeho posměchu, čekal jsem, že pokud mi to bude chtít dokázat, tak zesílí ještě víc chakru, jinak mě ani ovládnout nebude moc.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 18:47

-> Zívnul ... Můžu si stebou dělat skoro co chci .. řekl mu

???

Copak nějaké problémi ... ozval se temný hlas bylo vidět že i když používá 50% sílu demona tak je to pořád ona sama což je dost na velké urovni
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 18:58

Akito

Myslíš? Rozeběhl jsem se přímo na ní a zaútočil pěstí přímo na její obličej.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 15:30

???

minul si těsně vedle její hlavy a najednou z tebe vystříkla krev ...měl si řezanec přez celou hrud ... a cítil is jak se strácíš v temnotě

-> Probouzím se !!!! ..... slyšel si jásající hlučný hlas
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 15:58

Akito

A ne, zařval jsem na něj. Žádnej blešivej, deb**ní démon mě ovládat nebude!
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 17:28

Najdnou si ztrácel kontrolu jediné co si mohl je mluvení zatmívaly se ti oči všechno se stratilo jenom mluvení ti zůstalo .... najednou si dostal velký náraz nejspíš o skálu nic si ale nepocítil ...

-> Uslyšle si Hlasitý smích .... stál si u jeho klece ve který nikdo nebyl vlastně naopak tys byl vní

???

takže si se probral jo ?? .. zeptala se Demona(Akita)

Démon - Akito

na nic neodpovídal jenom stal a oběvil se jeden ocas ...

akotovi oči se změnili na takové hnědé až rudé ... byl asi 2x mohutnější
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 17:30

Akito

"Já v žádný kleci nezůstanu... Ty zavšivenej démone, kde jsi sakra?!" začal jsem řvát, aby se ten šmejd jeden objevil.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 18:55

-> Slyšel si jenom výbuchy ze vnějšku ... ale demon nikde nebyl
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 19:13

Akito

"Ach jo," sedl jsem si na zem a čekal jsem. "Stejně nemůžu nic dělat... Jen čekat a uklidnit se."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 20:26

Najednou is uviděl bílé světlo a už si to byla zase ty byl si plně zregenerovaný za tu dobu oběhla asi 1 hodina ... ale z nějakýho důvodu si se nemohl hnout byl si přikovaný k zemyměl si železné řetězy které tě spoutaly ... viděl si naštvaný pohled pořezané a ztlouklé senseiky
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 20:29

Akito

"Co, co se stalo?" zeptal jsem se nechápavě, když jsem uviděl senseiku. Tohle jsem ji udělal já, nebo její bijuu?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 21:46

???

Zbláznil si se .. nebo spíš tvoje Bijuu .. řekla to celkem v pohodě ... ale čekala jsem že to bude horší
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 22:24

Akito

"A.... kde je teď," zeptal jsem se jí.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 22:25

???

protočila očima v tom smyslu "Si dělá srandu" .. v tobě ... zasmála se
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 22:27

Akito

"Pořád? To snad ne...... A nedá se nějak utlumit?" zeptal jsem se ji rychle. Já Tě už nechci ani slyšet... natož vidět.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Jinchuuriki (seven[něco])   Cesta Jinchuuriki (seven[něco]) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta Jinchuuriki (seven[něco])
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Něco končí, něco začíná II.
» Něco končí, něco začíná
» Něco je ve vzduchu
» Něco nového! (Hideyoshi)
» Ninjové co mají něco společného s Iwou

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Mise-
Přejdi na: