Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 12:57

Kenji

Šla jsem dál protože se sensei nezastavil o jeden rok starší sensei? to je nadílka.... podívala se na Izukiho děje se něco?
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 13:03

Izuki

Jenom jsem zabručel, ať raději mlčí nebo nás ten sensei sežere za živa. Je to hroznej mrzout... Tohle bude vynikající spolupráce.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 13:05

Zvedl jsem ruku na znamení ostražitosti....
Zaposlouchal jsem se....
Bylo slyšet něco kolem nás...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 13:07

Izuki

Připravil jsem si kunai do jedné ruky a začal soustřeďovat chakru do té druhé. Možná nějaký mutant... nebo přeživší?
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 13:08

Kenji

Zastavila jsem se, zřejmě to jsou ty mutanti řekla a pak jí chytla bolest znova doté ruky sakra,to to ti doktoři nevyléčili?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 13:10

Seiko

Vytasil jsem katanu
Něco nebylo rozhodně v pořádku...
Ale nebyl jsem schopný poznat co to je...
Nemohl jsem zaměřit odkud to jde...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 13:11

Kenji

Vytáhla jsem taky katanu a soustředila do ní chakru tak je dem vyklepat ne? zeptala se,a pak zase dostala bolest.Takže držela katanu v levé ruce
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 13:15

Youshi Izumi

Ach jo... díval sem se na ty tři jak drží zbraně. Bože...proč nemužem být někde jinde, kde bychom si užívali takového pěkného počasí
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 13:16

Seiko

Nevšímal jsem si Kenji...
Doktoři se o její zranění postarali takže si ho asi musela vsugerovat
Radši jsem se stáhl blíž k nim abych je mohl krýt...
Něco se mihlo přes cestu než jsme stihly zareagovat...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 13:18

Izuki

Co to bylo? prolítla mi náhlá myšlenka hlavou. "K sobě," řekl jsem a začal jsem se stahovat k nim tak, aby jsme byli zády k sobě.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 13:21

Seiko

Strhl jsem kuši z ramene a volnou rukou vystřelil do prázdna
V tu chvíli se na tom místě objevil jeden z mutantů...
S šipkou mezi očima padl na zem...
Vrátil jsem kuši na záda a dál se soustředil...
V tu chvíli se jich z lesa vynořil asi půltucet..
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 13:24

Kenji

Je to tu chopila katanu a soustředila dojí chakru a odběhla na pravou část,z pravé části hodila na mutanty 2 shurikeny
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 13:25

Youshi Izumi

Usmál sem se když se ti mutanti ukázali No...aspon za nima nemusíme chodit Padl sem na všechny čtyři a Micinka mi skočila na záda Juujin bunshin Micinka se proměnila ve mně. Pomalu sem se chystal na ně vyběhnout
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 16:11

Izuki

Si tady někdo dělá srandu... Proč tu musej být úplně všude? Začal jsem koncentrovat chakru do ruky a vytvořil jsem kopii kunaie. Tak jo... Kopii i kunai jsem hodil mezi ně tak, aby se při letu překřížily, ale nesrazily.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 17:29

Mutanti se vyhnuli shurikenům i kunaiům...
1 se ale zdaleka nevyhnul útoku Youshiho...
Seiko-sensei skočil před vás a dalšího zastavil katanou...
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 18:21

Youshi Izumi

Micinka se odemně oddělila a šla někam dál. Doběhl sem k jednomu mutantovy u kterého sem vyskočil a začal do něj kopat
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 10:38

Kenji

Teď nebo nikdy složila pečetě,ale nic se nestalo sakra.Vzala katanu a začala bojovat s mutantama
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 15:55

Najednou se ozva divný zvuk... táhlý a na nízké frekcenci...
Mutanti se otočily a zmizeli stejně rychle jako se objevily...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 16:17

Kenji

A co je zase tohle? nám zmizej před očima ? řekla sklamaně,a zatáhla katanu.Přijdou a zase po chvilce odejdou,nesmysl po někom museli jít pomyslela si
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 18:51

Izuki

"Možná jsou jako včelí roj a hold je zavolala královna," řekl jsem a trochu jsem si oddychl, protože by to mohlo špatně skončit.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 19:00

Youshi Izumi

Ach bože...přímo jak se rozhodnu bojovat tak musí utéct.... Zavrtěl sem hlavou a podíval sem se na zbytek týmu
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 19:11

Kenji

Aspoň můžem pokračovat dál řekla a sklopila hlavu Ikdyž to byla docela kravina,kdyby útočili tak by nezdrhli spíš přišli jenom něco okoukat. řekla jistě
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 13:38

Youshi Izumi

Micinka se přeměnila spátky do své podoby a doběhla ke mně. Hmm...tak jdem, ať to máme zasebou řekl sem jim a šel sem směrem kam utekli mutanti
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 19:05

Kenji

Youshi,eště se neví kam máme jít,tak nespěchej řekla tvrdym hlasem
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 22:07

Youshi Izumi

Zvedl sem obočí a podíval se na Kenji Nemusela si to řict takovým hlasem....a vždyť jdeme do toho tunelu nebo co.... poškrábal sem se na hlavě
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Pátrání - První B mise týmu 10
» Mokuto Takahiro
» Charakter-Mokuto
» Charakter-Mokuto
» Charakter-Mokuto Takahiro

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Okolí Getsugakure-
Přejdi na: