Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 19:42

Kenji

Přidala do kroku s Izukim,otočila hlavu do zádu a koukala na senseie je divnej...jsem zvědavá jestli se snim bude i trénovat....ale rači budu trénovat sama...pokuď nemá raiton
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 21:26

Seiko

Takže pánové a dámo
Jdeme prohled pobřeží u výstupu z dolů...
Není to daleko, ale bude to nebezpečné...
Takže kdyz se dostaneme do nebezpečí tak obraná formace, zády k sobě....
A chci abyste mě poslechli když půjde do tuhého...
Jasné?
A teď mi řekněte něco o sobě...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 21:30

Izuki

"Bakudan," řekl jsem a začal jsem koncentrovat chakru po celém těle, takže to vypadalo, jako bych měl vybuchnout, ale byl to jen vtípek.

-Bakudan v překladu: Bomba... Jen pro jistotu Wink stejně to všichni víte.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 21:47

Kenji

Když už jsem věděla co to dělá tak jsem rači vyskočila na strom,ale nas tromě to nebylo bezpečný.A když řekl sensei že v nejhorším obranou pozici,tak jsem se schovala za sensei a otočila jsem se k němu zády. Sensei beru to za slovo
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 22:16

Seiko

Ehm teď jsme v pohodě...
Takže ted pojďte normálně...

řekl jsem suše....
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 22:20

Izuki

"Vy vůbec nemáte smysl pro humor," řekl jsem dotčeně a přestal jsem koncentrovat chakru. Asi si z nich člověk nemůže udělat legraci... Beztak to neovládám já, ale spíš ono mě... Nedokážu vybuchnout na rozkaz.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 22:26

Seiko

Super... já sem pro srandu... ale je mi 15 a dostal jsem team kterej jsem nehtěl...
Takže trochu ohleduplnosti prosím...
řekl jsem...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 22:28

Kenji

Podrbala se na hlavě,to byla jen skouška řekla potichím tónem a vyskočila na strom no... pláž je blízko necelích 500 metrů řekla a seskočila dolů můžem jít
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 22:28

Izuki

"Promiňte, že dejchám," řekl jsem dotčeně a raději jsem Kenji chytil kolem pasu. Pokud ji někdo má nabalit, tak já... Vysílal jsem směrem na senseie.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 22:28

Izuki

"Promiňte, že dejchám," řekl jsem dotčeně a raději jsem Kenji chytil kolem pasu. Pokud ji někdo má nabalit, tak já... Vysílal jsem směrem na senseie.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 22:34

Kenji

V klidu šla směrem k pláži,po cestě si vzala kámen co našla na zemi a vytáhla katanu.Pak vzala kámen a začla si brousit katanu Izuki...mohl bysi dát tu ruku z mího pasu? nechtěla bychtě říznout řekla a zastavila se
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 22:42

Izuki

"Jo, jo," řekl jsem a pustil jsem jí. Přitom jsem jí sledoval, jak hezky umí brousit meče. "Umíš hezky brousit meče," řekl jsem jí a usmál jsem se na ní. "Jeden bych taky potřeboval nabrousit... Pokud to teda umíš i s menšíma věcma než je tvoje katana," řekl jsem jí a šáhl jsem do kapsy. Chvíli jsem tam šmátral a pak jsem vytáhl kunai.

.Omlouvám se za ten doublepost... Sad
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 22:46

Kenji

Ano umim vzala jeho kunai a svojí katanu vrátila do pouzdra.Hnedka začala brousit kunai kterej se pěkně leskl vypadám snad jako kovář? pomyslela si


-Stáváse Smile
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 22:49

Izuki

"Díky," poděkoval jsem jí a kunai jsem si vzal zpátky. To bylo o chlup... Málem jsem z pusy vypustil něco, co by mě potom mohlo mrzet. Podíval jsem se na Kenji takovým zahanbeným pohledem, jako že se moc stydím, ale za co nejspíš neměla ani potuchy.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 22:57

Kenji

Není zač řekla a zahodila kámen potom v rychlosti vytáhla katanu a přesekla strom,strom spadnul na ilučku máme překážku a rači rychle zandala katanu
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 22:59

Izuki

Tak jo... Ukážu se jako gentleman. Chytil jsem Kenji do náručí a přešel jsem s ní přes strom. Trochu jsem se přitom zadýchal, ale nebylo to moc, ale hodně na to, kolik jsem toho udělal. Doufám, že si ničeho nevšimne.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 23:05

Kenji

Koukala naněj ten strom jsem schodila aby ho zničil a né aby mě přez něj přenášel díky... vstala a pokračovala v cestě,potom se otočila a zařvala kde je ten sensei zase!!
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Icon_minitimeFri Apr 02 2010, 00:24

Youshi Izumi

Šel sem za nimy a nevnímal je...jenom sem se díval na oblohu
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Icon_minitimeFri Apr 02 2010, 12:01

Víte... my nejdeme na pláž... jdeme se podívat k jednomu ýstupu z dolu jak jsem říkal
Takže bych ocenil kdyby jste šly za mnou a nedělali kraviny...
řekl jsem fakt naštvaně a šel směrem kterym jsme jít měli...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Icon_minitimeFri Apr 02 2010, 12:06

Kenji

A kdo je .... no to je jedno se nezblázněte řekla a rychle běžela k tomu výstupu prej blbou cestou hlavně že tu někdo říkal že máme jít na pláž
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Icon_minitimeFri Apr 02 2010, 13:31

Izuki

"Bručoun," zamumlal jsem si pro sebe a šel jsem za ním. Tohle je sensei jak vyšitej... Ale z nějakýho kalendáře o pletení pro babičky...
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Icon_minitimeFri Apr 02 2010, 13:43

Youshi Izumi

Stále sem šel za nima Bože...doufám že se tam dlouho nezdržíme... podíval sem se na oblohu takové pěkné počasí...a já mám jít někam do dolů...hmm
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Icon_minitimeFri Apr 02 2010, 13:59

Kenji

Doběhla jsem tam a koukala dolů nic tam není,a to jako půjdem dolů zeptala se a dále si porhlížela tu roklinu
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 12:28

Seiko

Pokračoval jsem potichu dál...
Unavovali mě jejich řeči... byli nudní a protivní...
Pokračoval jsem prsotě dál...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 12:53

Izuki

To je ale mrzout... Když mu je 15, tak by si měl života užívat... Následoval jsem ho a cítil jsem se tak trochu jako idiot.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Pátrání - První B mise týmu 10
» Mokuto Takahiro
» Charakter-Mokuto
» Charakter-Mokuto
» Charakter-Mokuto Takahiro

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Okolí Getsugakure-
Přejdi na: