Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 15:31

Izuki

Ach jo... Tak ani to nezabralo, pomyslel jsem si a pustil jsem Kenji. Když nezabere ani objetí, tak co? To jí tady mám políbit nebo co? Nebo se na to mám vykašlat a milovat ji v tajnosti? Odstoupil jsem od ní dál a opřel jsem se o zeď.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 15:36

Kenji

auu....štípeto všimla si jak odní Izuki odešel a zase se přel o zeď,přišla kněmu.Izuki,nemáš po ruce obvaz? zeptala seho tichim tónem
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 15:39

Izuki

"Pro jistotu sebou nosím nějaký... Kdybych se poranil nějak víc, než předtím." řekl jsem s úsměvem a z kapsy jsem vyndal obvaz. Nebylo ho moc, ale na obvázání té rány na ruce by stačit měl. Podal jsem jí ho a přitom se mi trochu roztřásla ruka.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 15:42

Kenji

Chytla jeho ruku i s obvazem,tak aby se mu netřásla ty seš nervózní? zeptala se ho
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 15:51

Izuki

"A-a-ani ne..." vykoktal jsem ze sebe. Po takové snaze jí upozornit na můj zájem... Jsem už nervózní... už asi nemám šanci. "Chc-eš, aby-abych Ti tu ruku obvázal?"
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 16:21

Kenji

No,pokuď budeš tak hodnej řekla a vrátila mu obvaz do ruky.Pak mu dala ruku aby jí zavázal
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 16:23

Izuki

Vzal jsem obvaz a začal jsem Kenjiinu ruku ovazovat. Přitom jsem si jí prohlížel, ale dával jsem pozor, abych vázal pořádně, ale ne moc fest. Snad na to jednou příjde.
"Tak, hotovo," řekl jsem s milým úsměvem, když jsem ruku obvázal a znovu jsem se opřel o zeď. "Kde je sensei a ten Youshi nebo jak to bylo..."
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 16:24

Youshi Izumi

Prohlížel sem si tělo mutanta Jestli se nakazím tak se zabiju...takhle tedy vypadat nechci pak sem došel za ostatníma s týmu
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 16:26

Kenji

Díky poděkovalamu a stoupla si vedle něj,konečně,co vám tak trvalo? řekla plynule
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 16:30

Izuki

"A kde máš senseie," řekl jsem trochu zostra, protože jsem se začínal nudit.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 16:31

Youshi Izumi

Protáhl sem se a pořádně mi křuplo v zádech. Podíval sem se na Kenji která na mně něco mluvila Ještě sem si prohlížel tamto tělo usmál sem se a podíval sem se na IzukihoTo nevím...asi tam ještě zůstal začal sem se rozvičovat
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 16:33

Kenji

Vytáhla 2 shurikeny,jeden hodila do stromu blízko nás a druhý shuriken do toho samého stromu ale trochu víš ( asi 10-15 cm ) strefíte se mezi moje dva shurikeny zeptala se a koukala co vyvedou
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 16:36

Youshi Izumi

Eh....to byste mi ale museli nějakej ten shuriken pujčit...já totiž u sebe žádný nemám zasmál sem se
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 16:37

Izuki

"Ach jo," řekl jsem a nakoncentroval jsem chakru do dlaně. Objevila se tam malá soška Kenji, protože jsem se jí zrovna dotýkal nenápadně rukou. Škoda že zmizíš jakmile se pustím Kenji nebo jakmile přestane proudit chakra.
Pak mě vyrušil Kenjin hlas a soška zmizela stejně rychle jako se objevila. "A co jako," řekl jsem rozčíleně a vytáhl jsem kunai, v druhé ruce se objevil ten samý, ale z chakry. Hodil jsem ho po stromu mezi shurikeny, zamířil jsem celkem přesně ale nakonec byl na stromě jen škrábanec, protože kunai zmizel dřív, než by se mohl zabodnout.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 16:40

Kenji

Na skoušku to stačí....je vidět že když ponich někdo něco chce tak se hnedka zloběj potom šla ke stromu a sedla si podněj,pod stromem si odložila katanu.A čekala na senseie
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 16:43

Izuki

Tak jo... Chce to ostřejší způsob flirtování... Znovu jsem vytvořil kunai a hodil jsem ho přímo po Kenji, nedal jsem do něj tolik chakry, ale i přesto jsem to vypočítal celkem špatně, protože se rozplynul těsně před hlavou Kenji. "Omlouvám se," zakřičel jsem a běžel jsem se podívat, jestli je v pořádku.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 16:44

Youshi Izumi

Podíval sem se na Kenji Hmm...to se naštvala...že sem řek že nemám shuriken ? Hmm..tak to abych si nějaké pořídil
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 16:57

Kenji

Stejnak bysto neudělal sklopila hlavu si myslí že bych asi uhla,ale ne kdybych to schytala tak by byl důkaz že mu namě nezáleží ... teda jako na týmového partnera pomyslela si vrátila hlavu do normálu a proč si to vůbec házel?
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 17:01

Izuki

"Víš," řekl jsem nervózně a podrbal jsem se na hlavě. "Zkoušel jsem tvoje reflexy," zalhal jsem a sklopil jsem hlavu. Byl jsem rozčílený sám na sebe, že už jí to nedokážu říct.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 17:11

Kenji

Moje reflexy jsou dobré,ale věděla jsem že to neuděláš řekla a podívala se na Izukiho vlastně bych uhla,ale chci jenom vědět....jestli myslí to co si myslím já
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 17:13

Izuki

Sedl jsem si vedle ní pod strom. "Je tady něco... Co bys mi třeba chtěla říct?" zeptal jsem se jí: "Protože já Ti mám co říct, ale nevím jak ty..." trochu jsem se přitom začervenal a podal jsem jí ruku, abych mohl na chvíli držet tu její, ale ruka se mi znovu roztřásla.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 17:16

Kenji

Sklopila hlavu,ano je.... řekla se sklopenou hlavou a všimla si jak semu zase třepe ruka.Chytla mu jí a zase se zeptala seš nervozní?
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 17:20

Izuki

"Nevím proč... Ale je to tebou... nejraději bych no... ehm," zarazil jsem se a raději už jsem nic neříkal, jen jsem její ruku chytil pevněji. Doufám, že myslí to samý, co já... Ale já jí to nedokážu říct... Je to tak divný... Vždyť na tom nic není.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 17:24

Youshi Izumi

Seděl sem na zemi a pozoroval Kenji s Izukim. Páni to je lepší než televize
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 17:25

Kenji

Nebuď nervozní kvůli mě....a jestli chceš něco říct tak říkej řeklamu a zase sklpila hlavu směrem dolů
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Pátrání - První B mise týmu 10
» Mokuto Takahiro
» Charakter-Mokuto
» Charakter-Mokuto
» Charakter-Mokuto Takahiro

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Okolí Getsugakure-
Přejdi na: