Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Cena skutečného obchodu

Goto down 
+3
Aspi
Ramaru
Meiki_Ookami
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 20:01

Ruki Ryuuzaki

Když jsem došel k budově hlavu sem měl plnou myšlenek.Prosím, bože ať to nejsou paka a aspoň za něco stojej. Neváhal jsem a bez ťukání jsem vešel dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 20:44

Sanada Jichuuki

"Hm... Vlastně... Mám novinku pro vás všechny," zatvrdil jsem svůj výraz. "Tým jedna: Eimi Minna; Midori Jichuuki a..." zapřemýšlel jsem a podíval jsem se na papír na stole. Ten jsem poté roztrhal a zmuchlal: "A Jin Jichuuki; Tým dvě: "Ruki Ryuuzaki a Juro Jichuuki," vypadalo to, že to byla menší změna od původního návrhu a Jichuuki tím zjevně nebyli zrovna nadšení, už teď jsem cítil jejich výhružné pohledy v zádech. To jsem si ještě neuvědomoval, že přímo v okně za mnou stojí můj bratr a vražedně se na mě dívá.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 20:52

Jin

Nejsem s bratrem? Fajn. Pomyslel jsem si a pak se podíval na jedináčka. "Já budu v týmu s tim slabochem? Ach jo." Řekl jsem a protřel si oči, protože jsem tomu nevěřil. "Fajn a co z těma duchama?" Dodal jsem.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 21:05

Ruki

Prohlížel jsem si Geniny a přemýšlel. Ty Jichuuki podle tý výbavy budou zřejmě specializovaný na obratnost a na boj zblízka..ale jejich podstatu nedokážu určit.U tý holky těžko říct..vypadá jako pako ale něco nejspíš skrývá...typuju jí na ninjutsu. Povzdechnul jsem si.To chci vidět koho třetího mi hoděj do týmu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 21:17

Juro

Nejsem ani s jedním jo ?? .. sakra ,, kdo todle vybíral .. povzdychl jsem si al ezatu dobu jsem jenom mlčel a opřel jsem se ozed a dál jsem poslouchal
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 21:46

Sanada Jichuuki

"Zkoušky teprve příjdou, idioti... To si myslíte, že by si klan vzal na svědomí smrt tří geninů? Bez úspěšného složení vaší debutové mise na to můžete rovnou zapomenout! Krom tebe," pozvedl jsem obočí směrem ke všemi obávané a všemi opovrhované "legendě". "Ty podstoupíš zkoušku hned...." náhle mě zarazilo další mrazení v zádech. "Hned zítra..."
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 21:55

Ruki

Ježiš ten je ukecanej...tohle je fakt ztráta času.Místo aby šel rovnou k věci tak tu řeší stupidní otázky Geninů. Opřel jsem se o zeď abych dal najevo že tato konverzace bude ještě dlouho trvat.


Naposledy upravil Genesis dne Tue Jul 20 2010, 10:25, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 22:33

Jin

"Tenhle ubožák? Vždyť jsem ho porazil během pár minut. Ten na to nemá. Jen kvůli tomu, že je jak říkáte ta vaše legenda tak nemusí být povyšován nad nás ostatní. Nedivim se, že tenhle klan tu nemá určitá skupina lidí rádo." Řekl jsem a otevřel dveře, vyšel z nich ven a zavřel je s klidem za sebou. Vše jsem řekl s naprostym klidem, ale uvnitř jsem byl rozzlobený.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 22:40

Juro

Omluvte mého bratra ale on se tu považuje za toho nejsilnějšého řekl jsem pomalým hlasem a a přestal jsem se opírat o zed
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 23:27

Ruki

Zajímavě se to tu vyvíjí ale začíná mě z toho bolet hlava..aspoň že si mě tu nevšímají.Jin má pravdu...vypadá to že Vůdce dost nadržuje Midorimu a to pro něj není moc dobré,dost mu to snižuje autoritu. I přesto že si mě tam nikdo nevšímal napjatě jsem sledoval situaci a o všem přemýšlel.


Naposledy upravil Genesis dne Tue Jul 20 2010, 10:25, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 23:53

Sanada Jichuuki

"Prozatím se více geninů nedostavilo, proto vás prozatím rozpouštím... Vaši senseiové si vás vyzvednou během dne, do té doby máte volno." řekl jsem jim a otočil jsem se i se židlí dozadu, kde mě čekal nemilý pohled na bratra. Bylo mi jasné, co tím myslí, uvažoval stejně arogantně jako Jin, možná byl ale o něco lepší. Založil jsem ruce do sebe a přemýšlel jsem. Možná se to nikomu z nich na první pohled nezdálo, ale vše mělo svůj důvod, dokonce i toto. "Juro a Midori, měli byste ještě chvíli a vydrželi to tady se mnou. Zabere to tak čtvrt hodiny."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 00:17

Juro

Zanechla jsem svoje slova prázdna a kývnul jsem hlavou na souhlas
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 00:51

Ruki

Konečně..Beze slov jsem odešel a zavřel za sebou dveře.Sensei si nás najde jo ? heh.Šel jsem pomalu směrem domů a přemýšlel.Proč si tam Vůdce chtěl ještě nechat Jura a Midoriho ? Že by jim chtěl něco podstrčit a nadržovat jim ? Není pochyb že Geninové z Jichuuki klanu jako je on,pro něj budou vždy přednější a bude je upřednostňovat...takový by ale vůdce vesnice být neměl...


Naposledy upravil Genesis dne Tue Jul 20 2010, 10:24, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 07:04

Midori

Byl jsem zaskočen tím že bych měl mít zkoušku už zítra. Proč zrovna já? To že jsem jedináček eště neznamená že jsem tu nejlepší! pomyslel jsem si. zároveň jsem byl ale rád že mám zkoušku dřív než Jin.Poté se vůdce zeptal zda-li tu s ním chvíli nepočkáme. Ano, určitě. odpověděl jsem mu a čekal co po nás bude chtít.
Návrat nahoru Goto down
dEVilka
Academy student
Academy student
dEVilka


Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 24. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Košice

Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 07:51

Eimi Minna

Zaujímavé, pozrela som na Nera a ostatných. Potom som pozorne počúvala ich debaty, ktoré boli celkom zaujímavé až na fakt , že sa ma moc netýkali. Opäť som sa pozrela na dvoch Jichuuki s ktorými som mala byť v týme, a už teraz mi došlo , že to nikdy nebudú najlepší kamoši.
Vyšla som z dverí a mala som v pláne zoznámiť sa aspoň s jedným z nich keď už nič iné.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 10:24

Ruki

Vůbec se mi ta věc s Jichuuki nezamlouvá,už jen jak se vše točí kolem nich. Zastavil jsem se a podíval se na Eimi. Co je vůbec zač?
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 11:31

Sanada Jichuuki

"Jistě chápete, že zkoušky jsou v rodině Jichuuki to nejdůležitější, problém ale je... Chci k vám být upřímný a řeknu vám to na rovinu. Rada vás vůbec nemusí ke zkouškám pustit a pokud se k nim dostanete, bude to zápas o holý život... Juro, postarej se prosím o svého bratra, i když se tváří jako drsňák, jistě je teď dost rozčílený a Midori, nevím proč, ale... Máš mít zkoušky zítra... Dávejte na sebe pozor, všichni tři," řekl jsem jim, vypadal jsem sice ostře a vážně, ale cítil jsem silné obavy. "Už můžete jít, mám ještě práci," vysoukal jsem je z kanceláře a zavřel dveře, zpoza dveří ještě mohli slyšet hlas, který se ptal: "Myslíš si, že to přežijou?"
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 11:46

Juro Jichuuki

Nic jsem neříkal .. jenom jsem jsem byl mimo kanceláš stím Midorim tak jsem řekl .. tak zase někdy .. skočil jsem na zábradlý a odrazil se dopadl jsem před budovu chvilku jsme pátral po měste ale bratra není vůbec problém najít vždy se usídlí někde nastřeše v takovýdlech náladách ... vyskočil jsem zaním a sedl si vedle něho .. Coje ? žere tě ,že je důležitější jak ty ? řekl jsem mu pomalu , bylo vydět že tudle konverzaci beru vážně protože jsem hned promluvil
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 12:01

Toshiro

Probouzel jsem se a škubl sebou. To už je tolik hodin?! a rychle jsem vstal. Snad to ještě neprošvihnu! a neupravený jsem vyběhl z domu k hlavní budově na příjímání geninů. Snad to ještě stihnu!
Návrat nahoru Goto down
dEVilka
Academy student
Academy student
dEVilka


Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 24. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Košice

Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 12:40

Eimi Minna

Všimla som si ako na mňa Ruki pozerá, tak mi to nedalo, a venovala som mu úsmev, "Ahoj, ty si Ruki však ?", pozdravila som , a svoje meno som nehovorila, kedže ho už očividne počul pritom ako nás rozdelili do týmov.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 12:45

Jin

Když přišel bratr tak jsem se na něj ani nepodíval a ani ho nepozdravil. "Důležitější? Možná ano, ale zdaleka není silnější než já." Řekl jsem arogantně, ale vzhledem k tomu minulému boji jsem mluvil pravdu. "On ani nemá ponětí jaké je to dřít. Je jedináček a to z něj hned dělá někoho lepšího." Dodal jsem a odplivnul jsem si.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 12:46

Midori Jichuuki

Vyšel jsem z kanceláře Vůdce s hlavou plnou nezodpvězených otázek...
Jednou z nich také byla kdo je ta Eimi Minna se kterou mám být v týmu.
Všiml jsem si nějaké holky co se baví s nějakým klukem.(Devilka a Genesis) Hmm... zkusím se jich zeptat třeba jí znají.
Přišel jsem blíž k nim. Ahoj, Nevíte kde bych našel Tu Eimi se kterou mám být v týmu?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 12:49

Juro Jichuuki

Zítra má skoušky , tam se ukáže co vněm je ,ale pochybuju že něco zvládne , vůdce nám říkal že na skoušku vůbec nemusíme jít , že nás tam nepustěj .. že prý o tom rozhodně rada .. řekl kouknul poněm
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 12:57

Jin

"To mě naprosto nezajímá." Arogantně jsem se zasmál. "Vim moc dobře, že jedináček nic nedokáže, je to jen ostuda našeho klanu." Dodal jsem ke svému smíchu a pak jsem upřel pohled směrem ke kanceláři Vůdce. "Jen ať mu nadržuje, stejně nikdy nebude lepší než já." Řekl jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 12:59

Juro Jichuuki

Z tebe mluví závist .. řekl jsem tichým hlasem a pak jsem se kouknul před sebe a už jsem nic víc neřekl ... Nedokáže překousnout že tu není ten hlavní
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cena skutečného obchodu
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Cena za revoluciu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: North Country :: Ougonkogakure no Sato-
Přejdi na: