Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Cena skutečného obchodu

Goto down 
+3
Aspi
Ramaru
Meiki_Ookami
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 12:59

Yuu

Běhal jsem po hlavní budově a hledal kohokoliv.
Návrat nahoru Goto down
dEVilka
Academy student
Academy student
dEVilka


Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 24. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Košice

Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 13:03

Eimi Minna

Otočila som sa na svoje meno, usmiala som sa, a predstavila "Eimi Minna, teší ma" Midori bol celkom sympatický aspoň na prví pohľad určite.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 13:08

Jin

Uchechtl jsem se. "Ani nevíš jak lehké by bylo ti teď rozbít hubu co?" Řekl jsem a vstal jsem. "Ale neudělám to, byla by to škoda mého času." Dodal jsem a pomalu jsem začal odcházet směrem na jednu z tréninkových luk. Pak jsem se však zastavil a změnil směr na knihovnu.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 13:11

Starý správce

"Hej ty," zavolal na pobíhajícího Toshira správce Hlavní budovy: "Zastav," zpřísněl ještě dřív než měl možnost vůbec zareagovat. "Co tu pohledává genin jako ty? Týmy už jsou rozdělené, visí na nástěnce na tabuli před budovou, tak co chceš vlastně tady?" dotázal se stařeckým hlasem s nepříjemně podbarveným tónem.


Knihovník a jeho pomocnice

Knihovník zrovna dirigoval svoji pomocnici v tom, jaké knihy z dodávky má kam zařadit. Před knihovnou totiž stál menší vozík, který táhla nějaký stařík, zřejmě se jednalo jen o spisy do archivu, když v tom se jeden z nich dokutálel až k přicházejícímu Jinovi.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 13:12

Midori Jichuuki

Jej... Podrbal sem se na hlavě. To je celkem trapný uchechtl jsem se a podal jí ruku. Já jsem Midori Jichuuki představil jsem se jí a usmál se. Promiň ale ještě si potřebuju něco zařídit. mávnul jsem oboum na pozdrav a rychle se vydal směrem do knihovny.. Cestou tam jsem potkal Jina, ale ignoroval jsem ho. Vklozl jsem do knihovny. Byla tam pro mě nepříjemná atmosféra, děsné ticho. Pomalu jsem došel ke knihovnici. Dobrý den, nemáte tu nějakou knihu o boji s boxery? zeptal jsem si jí a ukázal jsem jí svou zbraň aby přesně věděla o co jde.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 13:13

Ruki

Ahoj,ano jsem Ruki Ryuuzaki..Nevině jsem se usmál a prohlížel si jí. Takový milý,hodný stvoření.. pomalu se mi nechce věřit že někdo takový ještě existuje.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 13:17

Jin

Uviděl jsem staříka a všiml si jak upustil svitek a tak jsem ho rychle a nepozorovaně zvedl a otočil se zády k chlápkovi. No jeho problém, že ten svitek upustil. Rozdělal jsem svitek a podíval se co se v něm ukrývá.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 13:26

Juro Jichuuki

On se snad nikdy nepolepší .. řekl jsem si pro sebe a seskoči ldolu a mířil jsem domu
Návrat nahoru Goto down
dEVilka
Academy student
Academy student
dEVilka


Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 24. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Košice

Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 13:30

Eimi Minna

"Fajn , tak sa ešte uvidíme", zakývala som Midorimu keď odišiel ostala som tam sama s Rukim. Sústredila som sa naňho, a z ničoho nič som sa pousmiala, tak, nemal by si na niečo chuť ? opýtala som sa, a pocítila som nával nedostatku jedla, jedno jablko nebol asi najlepší nápad.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 13:30

Svitek 12.4. napsal:


129 kg mandarinek
300 kg banánů
1,2 tuny mouky
870 galonů vody
3 mrkve
120 hektolitrů vody


Svitek ještě pokračoval dál, ale kdo by to četl.


Knihovník

Na chvíli se zarazil, když mu někdo vletěl dovnitř a ani nepozdravil, a tak si hned poté, co knihovník dovnitř vešel, vysloužil Midori pohlavek od pěkně těžké knížky o zbraních. "Co takovej fakán jako ty pohledává tady? Hm, taká chátra jako ty tu nemá co pohledávat." řekl a knihu položil na stůl a zase se vrátil dirigovat svojí pomocnici. Z tohohle úhlu pohledu bylo vidět, jak ji kouká pod sukni, když se sehne pro spisy.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 13:35

Jin

Jsem trošku naivní. Pomyslel jsem si a zahodil svitek za sebe a ladně kráčel dál do knihovny, kde jsem uviděl jedináčka a jen jsem se arogantně usmál. Viděl jsem, že je u toho knihovníka a tak jsem se rozhodl hledat na vlastní pěst. Obcházel jsem jednotlivé vytrýny a hledal nějaké spisy o mém klanu.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 13:38

Midori

Strčil jsem tu knihu rychle pod mikinu, jelikož jsem bod ní neměl triko a mkina na mě vysela nebylo to vidět. Knihovník si ani nemohl všimnout že jí tam dávám když čučel pomocnici pod sukni. Šel jsem nenápadně pomalu kolem něj drřel si ruku na břiše a druhou si masíroval tu bouli. Když už jsem ho ztratil z dohledu ak jsem začal utíkat na jednu z luk, vytáhl jsem tu knihu a usadil se s ní pod strom...
B..b... Boxery! Tady to je brblal jsem si pro sebe když jsem v knize hledal něco o boxerech.
Rychle jsem prolítl obsach kapitoly o boxerech...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 13:39

Ruki

Mno... Prohlídl sem kapsu abych ještě zjistil co mi zbylo z kapesných od matky.Měl bych o ní zjistit něco víc.. tohle je dobrá šance..Jasně proč ne, zvu tě na Ramen. Usmál jsem se a čekal její reakci.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 13:43

Jin -> Najít spisy o klanu Jichuuki nebyl problém, byla jim věnována dokonce celá sekce a ve vedlejší místnosti, která byla mimo jiné pod zámkem, jí byly věnované další čtyři. Vypadalo to na generální úklid a tak byl systém trochu pozměněn a knihy byly řazeny podle obsahu, tedy jejich počtu stránek, poté podle obsahu a pak teprve podle abecedy. Knihovníkovi zřejmě od té doby, co měl svoji novou pomocnici, začalo hrabat.


Nad vesnicí se začalo stahovat hejno orlů a nad každým geninem začal kroužit jeden, pokud je tedy našli. Vypadalo to jenom na to, že vyčkávají, až si je geninové všimnou.


Obsah dílu o boxerech napsal:

Strany 1-12 Co je to vlastně boxer?
Strana 13 Nákres boxeru a jeho stavby
Strany 14-27 Historie užívání boxerů
Strana 28 Úvod do používání boxeru
Strany 29-33 Rozdíl mezi klasickým boxerem a boxerovou čepelí
Strany 34-58 Jak užívat klasický boxer
Strany 59-97 Jak užívat boxerovou čepel
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 13:46

Jin

Prohrábl jsem si rukou vlasy a sundal si kapucu což ukázalo mé kratší bělo šedivé vlasy. Nečekal jsem, že jich bude tolik a proto jsem začal pomalu hledat. Hledal jsem knihy, které by nesly název ve kterém by bylo něco o získání duchů a tak podobně. Snažil jsem se najít knihu, která by mi pomohla získat ducha hned teď a nečekat na tu blbou zkoušku.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 13:47

Toshiro

Zastavil jsem se a otočil se ke správci. Týmy už jsou rozdělené? Já ale nejsem! Sakra! Nestihl jsem to! a rozčíleně zaťal prsty do dlaně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 13:50

Juro Jichuuki

Byl jsmepřed barákem a všiml jsem si těch orlů Co to je ?? ptal jsem se v mysli a už jsem ani nezalejzal dovnitř ale vyskočil jsem na střechu
Návrat nahoru Goto down
dEVilka
Academy student
Academy student
dEVilka


Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 24. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Košice

Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 13:51

Eimi Minna

"Pozývam ja", usmial som sa a vykročila som smerom k obchodu. "Ty si tiež z klanu Jichuuki ?" opýtala som sa zvedavo.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 13:51

Midori

Orlů jsem si absoultně nevšímal, byl jsem až moc zabraný do té knihy. Nalistoval jsem si stranu 59 a pustil jsem se do čtení.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 13:55

Ruki

Já platim a nehádej se...a díkybohu jsem se nenarodil v Jichuuki. Usmál jsem se a v mžiku jsem se zasekl na místě.Něco,někdo je ve vzduchu...cítím to. Zvedl jsem hlavu a koukl se do nebe. Orli ? tady ? co se to děje ??
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 13:56

Starý správce

"Ba-ka! Podívej se na tu tabuli... Sanada-sama by na nikoho nezapomněl," rozčílil se a začal Toshira vyhánět ven svojí holí, na to, kolik mu muselo být, byl velmi čiperný.


Jin -> Při zběžném procházení knih by to nejspíše někdo přehlédl, ale mezi knihami se ukrývala i černě vázaná kniha s názvem: "Duchové rychle, nebezpečně a složitě," něco pravého pro někoho, kdo chtěl ducha co nejdříve, ale bez záruky přežití.


Orlové se postupně snesli na ramena těch, kteří nebyli v budovách a začali je mírně pošťuchovat svými zobáky, aby si od nich vzali zprávu, kterou měli na nožce připevněnou špagátem.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 14:00

Toshiro

Správce mě vyhnal ven z budovy. Dědek jeden! a procházel jsem se kolem bran vesnice, když tu najednou mi na rameni přistál orel. Co to? Orel? Tato sezóna tu nebyla. a všiml jsem si zprávy co měl v drápech. Vytáhl jsem zprávu a začal jsem číst.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 14:01

Jin

Že bych našel to co hledám? Řekl jsem a začal pro to natahovat ruku, ale pak jsem se zastavil a začal přemýšlet. Nemohu riskovat svoji smrt sakra! Pomyslel jsem si a dal se pomalu do kroku, ale pak jsem se prudce otočil, chytl knihu a schoval si ji za trenky. Nemohu nechat toho jedináčka, aby měl ducha dříve jak já. Pomyslel jsem si naštvaně a vyšel ven směrem k louce, kde jsem otevřel knihu. Orlů jsem si nevšímal.
Návrat nahoru Goto down
dEVilka
Academy student
Academy student
dEVilka


Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 24. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Košice

Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 14:03

Eimi Minna

Tak dobre, povedala som Rukimu, no rozhodnutá mu to raz vynahradiť. Keď zastal a zadíval sa hore, tak som sa pozrela tiež, jeden z orlov na nebi mi pristál na pleci a ja som si vzala papierik.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 14:08

Juro Jichuuki

Snažil jsem se opatrně vzít orlovi správu a rozevřít jí
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cena skutečného obchodu   Cena skutečného obchodu - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cena skutečného obchodu
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Cena za revoluciu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: North Country :: Ougonkogakure no Sato-
Přejdi na: