Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nečekané zprávy

Goto down 
+3
Meiki_Ookami
Aspi
Ramaru
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nečekané zprávy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 03 2010, 10:18

Yotsuki

Sledoval jsem chlápkův proslov a nevěděl jestli se mám smát nahlas nebo jenom v duchu.
Je to blázen nebo co? Vždyť je obklíčený co si myslí, že zvládne porazit celou vesnici sám? Vážně cvok...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 03 2010, 12:03

Karadin -> Otce si uviděl v jedný uličce blízkoho toho posledního a čekal

???

Nesnaž te se mě zastavit .. řekl a pousmál se vtom naněj skočilo asi 8 anbu kdyždej z jinýho uhlu .. on v rychlosti schodil kápi a kabát a vtom jste vyděli něco neuvěřitelnýho .. nazadech a kolem pasu měl dohromady 7 mečů ... jednoho měl modré .. a druhé zelené .. pak jim probleskla elektrika a a v ti chvilku měl vše 7 katan připraven k boji .. Tak podte .. řekl a začal se otáčet ase všema střetávat někteří minuli uplně a v tu chvilku katanama problískala raitonová chakra a každej anbu byl po střetu na druhý straně ... a otočili se naněj ... Žádná rána ?? .. zeptal se .. asi minul jsem .. řekl , jenomže v tom najednou padly asi 4 anbu k zemi a tekla znich krev ... Nová sila , nádhera .. řekl a zasmál se
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Nečekané zprávy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 03 2010, 12:39

Karadin

Keď som uvidel otca rozbehol som sa za ním a povedal mu, tati vieš odkiaľ sú ti neznámi ninjovia?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nečekané zprávy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 03 2010, 13:07

Daisuke

Běžel jsem dál k vesnici, no spíše jsem pokulhával než kdyby to byl normální zachraňovací běh. Věděl jsem, že mám chakru už jen na mé jedno jutsu a kdybych šel bojovat na blízko, tak bych akorát rychle prohrál. No, nedalo se nic jiného dělat, vesnice je v ohrožení a já ji musel jít pomoct. Fajn, ještě tak 200 metrů a doběhnu tam. Pomyslel jsem si a v tu chvíli jsem dostal elektrický šok a spadl jsem k zemi. Nechápal jsem jaktože jsem z ničeho nic dostal takovou pecku. Ještě furt nevěříš, že jsem skutečný? Uslyšel jsem ve své hlavě, ale ignoroval jsem ho a dál běžel.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nečekané zprávy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 03 2010, 13:28

Yotsuki

Sledoval jsem chlápka který jen tak mimochodem vyřídil čtyři členy ANBU.
Co to sa.ra je? Kde se mu podařilo získat tolik síly a... kde je vlastně Raikage?
ptal jse mse sám sebe a i když jsem většinou docela bojechtivej tak měřit se s tímhle chlápkem jsem vážně nechtěl. Raděj jsem přímej boj nechal na ANBU a sám začal připravovat pár pastí.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nečekané zprávy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 03 2010, 21:59

Nero

I kdybych stim chtěl něco udělat..tak proti nim nemám sebemenší šanci..sakra Vyběhl jsem na nějaký vysoký dům a sedl si tam.. Odsud budu jen pozorovat co se děje..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 5 Icon_minitimeSat Aug 07 2010, 15:33

???

Ještě někdo ?? řekl posměště a vkilidu přecházel mezi mrtvolam anbu .. a ted si du zabít vůdce .. je někdo ochotnej mi říct kde je ?? .. zeptal se ale všichni mlčely .. vyflusnul meč v puse .. dobře takže du zabíjet jednoho po druhým ... řekl a seknul mečem po nějaké ženě v tu chvilku ze vzduchu vyletěl blesk a ta osbo jenom pohlídla nahoru a uskočila , hned jak jsme uskočil tak belsk udeřil do toho místa .... tak přece jenom tady je ... řekl a začal se smát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nečekané zprávy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 5 Icon_minitimeSat Aug 07 2010, 15:44

Daisuke

Už jsem dobíhal do mé vesnice, kde žiju a kterou jsem se rozhodl až do své smrti chránit. Sakra ten blesk a smích. Co se tu děje? Pomyslel jsem si a vyskočil na jednu z polorozbitých budov a sledoval toho chlápka a poslouchal jeho projev. Začal jsem skládat pečetě. ale pak sjem rychle přestal a jen sledoval. Nemám tolik chakry, abych mohl něco zkoušet.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 5 Icon_minitimeMon Aug 09 2010, 12:18

Vtom se za daisukem oběvil nějaký jounin a chytl ho za pas a bežel sním pryč .. to samý udělaly i ostatní aby radši vyklidili bojiště před bitvou ... všichni genninove , chunninove , Jouninove , a pár anbu idešly dál do horní části města kde i mohly pozorovat bitvu mezi ním a avůdcem ...

Raikage a ???

Kdo si ?? .. zeptal se vůdce ... Jsem ten kdo vás zniči ... řekl dá se říct to co vždycky ..
Tak to stebe budu muset dostat .. řekl a oběvil se mu na ustech široký usměv ... V ruce se mi oběvila malá raitonová koule a já se napřáhl a hodil jí poní .. potom jsem zmyel a oběvil jsem se nadním pod rakmama my vyjely kovové tyče kterej sem cyhtl do rukou protočil a hodil poněm ještě dřív než tam dorazila koule pak jsem spadl dolu a dotkl se země .. něco jsem tma říkal bylo to asi dohromady 10 slabik a vtom jsem se naněj kouknul a ztěch bleskovejch tyčí vyjely ruce který se rozmnožovaly a pomalu ho oplétala vlastně elektřina .. byl v pasti nemohl se hýbat .. vlastně mohl ale to by dostával šoki ... a vtom doněj narazila ta malá raitonová koule který jka se ho dotkla tak udělal uplně přesnej opak toho co by měl čekat rozletelěla se a kolem něho se oběvila kulatá bariera a ted poslední část ... řekl a rozmáhlnul se rukama před sebou do nákýho znaku .. a pak se v jeho rukách oběvil raitonovej bodec .. kterej jsem v klidu hodil potom chycenym a uzavřenym v barieře ... tyč ho porbodla zkrz na zkrz a pak to všechno vybouchl byl to obrovskej výbuch kterej ododil asi trosky 2 domu pryč ... a oběvil se tma kouř prachu takže nebylo jasný co se stalo
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nečekané zprávy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 5 Icon_minitimeMon Aug 09 2010, 13:13

Daisuke

Když mě někdo chytl, tak jsem hned automaticky šáhl po kataně, ale pak jsem si všiml čelenky, kterou má a uvědomil si, že je to nějaký jounin z vesnice a nás vedou do bezpečí, což se mi nelíbilo, protože jsem chtěl pomoct v souboji s tim neznámym. Už jsem otevíral pusu jak zařvu, ať mě pustí, ale v tom jsem uviděl útok Raikageho a má pusa klesla směrem dolů, protože jsem si uvědomil, že bych tam byl spíše zátěží než pomoc. Vy to zvládnete Raikage! Tomu veřím. Pomyslel jsem si a na tvářil se mi objevil úsměv ze kterého vytekl pramínek krve.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nečekané zprávy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 10 2010, 21:36

Yotsuki

Ne že bych utíkal před nepřítelem, ale snažil jsem se ustupovat a být stále v jeho dosahu. Ne že bych se bál, hrdinská smrt je prýma věc, ale zbytečná smrt, je prostě zbytečná. Proto jsem se mu držel z dosahu a doufal že se mu do cesty postaví někdo dostatečně silný. Naštěstí se to vyplnilo a zaútočil na něj náš Raikage. Nechtěl jsem se sice zdržovat zbytečně blízko ale souboj dvou tak silných shinobi byl tak úžasný že jsem neodolal a sledoval jej. Jen tak vědět kterej z nich vlastně vyhrává.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Nečekané zprávy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 11 2010, 07:34

Karadin

Otec mi stále neodpovedal tak som sa rozbehol domov. Otvroil som vonkajšie dvere. Mama?... Mama? Nikto neodpovedal.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nečekané zprávy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 11 2010, 11:31

Nero

Neměl bych něco udělat ? přece jen..mi příde ubohý tu jentak sedět.. Potichu sem se přiblížil po domech blíž knim ale potichu aby si mě nevšimli. Odtamtud sem se díval na bitvu která odemě byla pár metrů.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 11 2010, 12:25

Nero -> Najednou tě náký joinin chytl a chtěl tě odvest pryč

Karadin -> Otec ti neodpovídla protože měl dost práce s evakuaváním a když si přešel domu vyděl si jak z pokoje zrovna odnáší mamku která se moc nadýchala kouře .. Pojd snámi musíme zmyzet z téhle zony .. řekl rychlým a hlubokým toněm a vyrazil k ostatním do horní části města

pro větší inspiraci
??? A Vůdce(Gomene,jednou píši raikage jednou vůdce .. ale protože munikdo neposlal dopis tka to je prostě vůdce a ne raikage -.- musím si to zapomatovat)

Prach zmyzel najednou tam stála ta samá osoba .. jakoby se jí nic nestalo , všude bylo ale plno krve ... čí krve ?? .. ptaly jsme se samy sebe , Když vtu chvilku spadl z vůdce jeho plášt a kapalo zněj dost krve aby se to dalo nazvat krvácením ... Všichni s udivením koukaly co se to děje ... a Anbu a jouninové už se zbíhaly ale v tu chvilku Vůdce padl na kolena a ukázal rukou jako gesto stop .. všichni se zastavily ... a vtom spustil ten neznámej .. Překvapení co ... zasmál se .. už mám 4 kekei genkai co se nacházejí v kumogakure a mohl jsem mít i 5. .. nahodil se mu širokej usměv a pak hlavu otočil na lidi co ten boj sledujou z dálky a rukou ukázal na daisukeho , který právě přicházel k ostatním takže bylo zřetelně vydět na koho ukazuje a i sám daisuke o veděl ... Potom bych zničil všechny lidi co mi kdy stály v cestě ... Najednou slunce zapadlo a on zmyzel do stínu země ... někomu mohlo dojít že to je KG lin .. což by znamenalo že také musela zemřít
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nečekané zprávy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 11 2010, 12:28

Nero

Pusťte mě ! Nebudu utíkat ! Vyháknul jsem se mu a odskočil jsem od něj 2 metry dozadu. Moje volba pokud tu chci být.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Nečekané zprávy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 11 2010, 15:26

Karadin

Utekal som zakiaľ som mohol. Nohy mi nestačili. Vôbec neviem, čo sa tu deje. Behám tu a tam a neviem ani presne, kde mám vyraziť. Utekal som do hornej časti mesta, kde som akosi zapadol.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nečekané zprávy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 11 2010, 19:24

Yotsuki

Co je to sa.ra za chlapa? Tohle udělat vůdci...je neuvěřitelně silnej. Ksó mít tak aspoň Jinchuurikyho asbysme měli koho proti němu postavit.
zavrčel jsem v tom ale ten chlápek zmizel pod zemí.
Co to?
netušil jsem o co jde a tak jsem preventivně vyskočil na nejbližší budovu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 5 Icon_minitimeSat Aug 14 2010, 15:09



Vůdce

Sakra ... řekl jsem a očima jsem pohlédnul na ty lidi co sledovaly náš boj ... boj který jsem asi prohrával .. Co to je sakra za chlapa .. znám ho .. říkal jsem si v hlavě , a pak jsem se naněj znovu kouknul a tentokrát přesně do oči ... vtu chvilku mi hlavou proletěla myšlenka
Chtěl bych stebou jít dál ... a jednou , jednou bysme mohly znovu založit kumogakure ... říkala neznámá osoba s páskou přez oči a jizvou přez rty , mohlo jí bejt tak 25 let .... Ne ... odpoveděl Ryu Raguki ... Nemůžeš jít semnou , už jenom protože nemáš oči ... chci projít všechny kouty země abych našel původ svého praveho klanu ... nechci žádnou pomoc ani přítež ... dokončil svoji větu rázně ... osoba jenom naněj pohledla ... Pak si mě zradil .. i proto všechno co jsem pro tebe udělal ... zakřiča osoba na Ryua a vytasila katanu rozběhla se poněm a zautočila .. na mojí ruce se oběvila tenká vrstva raitonu a já chytl v klidu jeho katanu .. nezapomen já jsem blesk .. dodal Ryu a druhou rukou dal té sobě ránu do krku a ona se skácela k zemi .. potom pomalýma krokama jsem začal odcházet a nechvilku jsme se naní poohledl .. Odpust mi to .. řekl jsem a rozběhnul se pryč

Po krátke odmlce se Vůdce vschopil a postavil se ... Měl si pravdu ... měl jsem tě sebou vzít i když si byl dřív slepý ... a nakonec jsem uskutečnil tvoje plány založil jsem kumogakure , a ti mí ted chceš zničit .. nevím kde si vzal takovou sílu a kde si vzal oči .. ale pokud v tom dál budeš pokračovat tak tě zabiju ... řekl a pak ještě dodal ... Ichiro

??? (Ichiro)

Pomalu jsem se oběvoval za Vůdcem a vylézal ze stínu v ruce jsem měl 2 katany a hodla ljsem to dokončit probodnutím

Vůdce

Když v tu chvilku vůdce vyslovil 2 slova ... Raiton : Senbon ... řekl a jeho ruce se roztříštili ale v tu chvilku znich byly střepy který se okamžitě zabodaly do prvního koho uviděly tedy do Ichira zaním ... v tu cvhilku vystříkla krev a Ichiro byl probodán asi 40 střepy který se mu dostaly pod kůži ... pak jsem odskočil pryč a kouknul jsem se naněj ... Nezapomínej býval jsem bleskem .. řekl a jeho rukávy volně poletávaly s větrem

Ichiro s epomalu skácel k zemi ... to-to není možné .. Proč ?! ... zakřičel ... Jak to že jsem raněn ... říkal zoufale a sledoval jak zněj teče hodně krve .. v tom se najednou oběvila ležici Hakariki Raguki .. a řekla ... Srdce zničeno , mistře ... řekla velice unaveně a bez charky jako kdyby jí to vysálo ... v tu chvilku oko Ichiriho přestalo být modré a pravdou je že jeho oči zmyzely upustil katany a skácel se k zemi ...

V tu chvilku tam přišly doktoři a jouninové .. některý odnášely Hakariki do nemocnice .. druhý zase chtěly ošetřit vůdce ten však ted nechtěl zatím dokončil tenchiku a střepy se z Ichiriho vybodali a vrátili se zpátky k vůdcovi a složili se znich ruce .. pak se vůdce zkácel k zemi ze stráty krve ... a doktoři už se oněj staraly na místě .. a jouninové zatí odnášely tělo ichiriho do vezenské nemocnice a jedne z chunninů mu obvázal oči aby se nemusely koukat na prázné důlky .. Bylo po všem
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nečekané zprávy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 5 Icon_minitimeSat Aug 14 2010, 15:20

Daisuke

Když na mě ukázal tak mi hned došlo, že ví o mém Kekkei Genkai a hlasitě jsem polknul, protože na boj proti němu jsem teď neměl a ikdybych měl sílu, tak bych neměl šanci ho porazit. Najednou však zmizel a já si uvědomil, že ta dívka, Lin, měla takovouhle schopnost a cuklo ve mně, protože jsem nevěděl co mám dělat. Pomalu jsem se rozhlížel a pak mé oči zastavili na našem vůdci a jelikož jsem chtěl být jednou vůdce, tak jsem pocítil, že mu musim pomoct a tak jsem neotálel a neposlouchal rady jiných jouninů a rozeběhl se směrem k vůdci.
Najednou se však vůdce vzchopil a za ním se objevil ten podivný chlap a já prudce zastavil a sledoval co se dál stane. Vypadalo to, že vůdce umře a já na celé místo, kde jsem byl hlasitě zařval "Ne!" a z mých očí vytryskly slzy. Copak? To řveš kvůli tomu ubožákovi? Ozvalo se v mé hlavě a já poznal, že na mě promluvil Rudý blesk, ignoroval jsem ho. Sledoval sjem boj, když v tu chvíli ten chlap padl k zemi a objevila se má senseika a já nevěřícně s ubrečenými oči sledoval co se stane. Pak však boj skončil a já si otřel slzy a na tváři se mi objevil šťastný výraz. Che, čemu se tak směješ ty blbče? Zabili jediného člověka co něco věděl o tvém Kekkei Genkai. Ozvalo se a já jen tiše dodal ve své myšlence. Třeba ještě žije.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nečekané zprávy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 5 Icon_minitimeSun Aug 15 2010, 19:20

Nero

Ksó ! Rychle jsem doběhl domů a zkontroloval jestli je vše v pořádku..vypadalo že je vše v pořádku tak jsem si lehl na postel a o všem jen pečlivě přemýšlel. Jsem tolik slabí....vesnici jsem teď nebyl vůbec prospěšný..jsem kničemu...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nečekané zprávy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nečekané zprávy
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Nečekané Události
» Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Kumogakure no Sato-
Přejdi na: