Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nečekané zprávy

Goto down 
+3
Meiki_Ookami
Aspi
Ramaru
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Nečekané zprávy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 14:39

Karadin

Stál som spolu s rodinou v kuchyni a čakal, čo sa bude diať ďalej. Po chvíli som otvoril dvere a do očí mi vrazilo červené svetlo plameňov. Pred domom zrazu pre utekal akýsi ninja. Pre istotu si nachystám kvetné kawarimi. Pomyslel som si. Vyšiel som von, mame som povedal, že sa pozriem ako to vonku vyzerá a potom prídem domov. Vyskočil som na strechu nášho domu a potom na ďalšiu a na ďalšiu. Kvetnov technikou som sa preniesol na najvyššie miesto v Kumogakure a odtiaľ som pozoroval vesnicu.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Nečekané zprávy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 14:46

Li

BOOM!
Výbuchy přeruší veškerý můj tok myšlenek.
Ve spodním prádle šáhnu po výstroji a jak se jí dotknu, okamžitě začnu splívat se stínem.
Mám obrovskou výhodu že je večer. Můžu se skoro všude pohybovat obrovskou rychlostí a tak že si mě nikdo neuvidí. Musím zjistit co se děje a informovat vedení.
Pohybuju se stínem obrovskou rychlostí. Prohledávám vesnici a hledám zdroj agrese. Při tom se musím vyhýbat veškerým útokům na stín ve kterém jsem.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 16:25

Daisuke -> Uviděl si ninju jenomže v tu chivlku na tebe udělal nálet havran a letěl na tebe ze zadu a ninja se na tebe rozeběhl ze předu


Karadin -> Bum něco pod tebou bouchlo a ty si vyděl jenom lítat peří něco tě asi minulo anjednou na tebe letěl havrat přímo jako kdby naschvál chtěl do tebe narazit

Počet ninju se zvětšoval a naschromžili se v první části Kumo tam jste byly jenom vy geninové a pár chunninu ale "posili by se už měly blížit .. napadlo vás"

Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nečekané zprávy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 16:34

Nero

Proti takový převaze jsem bezmocný..měl bych počkat na posili... Měl jsem v ruce připravenej meč a čekal jsem dál v jednom zapadlym domu v uličce.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 16:41

Li -> Najednou tě zastavil nákej chunnin kterýmu zářilo modré oko ... Li-san máte zjistit infromace o nepřítely mam zaukol je zanest vrchnímu velitely abys jsme mohly připravit proti utok a vaše schopnosti jsou proto přímo dělané .. pak se zamyslel .. potřebujeme zjistit jestli u otevírání brany je někdo a nebo jestli ten ninja je náš ... váš ukol bude se tma dostat zajistit informace jak se sem dostaly a kdyby náhodou tak zavřete bránu ... ale to je moc nebezpečné to udělám sám .. řekl a mrkl na tebe


Naposledy upravil Ramaru dne Thu Jul 22 2010, 16:52, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nečekané zprávy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 16:44

Daisuke

Na nic jsem nečekal. Zabodl jsem meč do země, skošil na rukojeť jednou nohou a jakmile byl havran a ten ninja blízko u mě tak jsem odskočil do strany, aby se trefili ti dva do sebe.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 16:46

Daisuke -> BOM ... zvíře bouchlo a sejmulo to i ninju kterje ale neumřel ale odletl do stěny a pomalu umíral a křičel nad spáleninama

Nero -> do uličky najendou skočil nákej ninja a zeleně mu svítili oči .. tak pod .. řekl a pomalu se k tobě blížil
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nečekané zprávy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 17:01

Daisuke

Došel jsem si v klidu pro svůj meč a vytáhl ho ze země. Následně jsem zamířil k tomu ninjovi a namířil na něj katanu, aby mě nemohl zabít. "Kdo jsi?" Zeptal jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 17:07

Daisuke -> Tvůj nepřítel .. řekl težce a vykašlal krev bylo vydět že má maximálně 1 minutu
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nečekané zprávy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 17:16

Daisuke

"To by blbý neřekl." Řekl jsem ironicky a dál na něj tlačil. "Odkud jsi?" Zeptal jsem se ho a kopl do jedné z jeho popálenin.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 19:37

Daisuke -> Zaúpěl bolestí .. z lesa řekl a najednou jeho oči zhasly a tak shasl i jeho plamen života a zemřel
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nečekané zprávy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 19:54

Nero

A už sem si myslel že to půjde jak po másle.. Ušklíbl jsem se a můj meč zrudnul mou ohnivou chakrou..Tak se ukaž.. Rozeběhl jsem se přímo proti němu..
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Nečekané zprávy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 20:09

Karadin

Keď som uvidel ako podo mnou niečo buchlo odskočil som do vzduchu a uvidel som akéhosi havrana, ktorý letel priamo na mňa. Bol som od neho asi desať metrov a hodil som po ňom kunai.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 22:39

Karadin -> v pohodě se vyhl a už byl 3 metry od tebe

Nero -> Jak si běžel najendo usi zjistil že běžíš vzhůru nohama a ten ninja se smál a stál normálně ale t ysi pro sebe běžel vzhůru nohama mozek ti nedal a spadl si nazem
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nečekané zprávy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 22:47

Daisuke

Sakra, už to málem bylo. Musim najít jiného. Pomyslel jsem si a sevřel silněji katanu a rozeběhl se znovu do uliček.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nečekané zprávy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 22:58

Nero

Genjutsu ? Zavřel jsem oči a zastavil tok čakry..v tu chvíli kdy ve mě přestala proudit čakra jsem zakřičel KAI
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Nečekané zprávy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 06:10

Li

Byla jsem hodně překvapená že mě našel ve stínu, ale nejspíš za to mohlo to jeho modré oko. Asi senzibil.
"Rozkaz. Ihned se tam vydám a prozkoumám to."
Ihned se tam vydám. Nejdříve prozkoumám širší okolí brány a pak prozkoumám samotnou bránu, jestli je zavřená a jestli není poškozená. Hlavně si dávám pozor na jiné lidi. Nikdy nevím na koho narazím.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Nečekané zprávy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 10:06

Karadin

Sakra. Čo budem robiť? Sensei ma toho veľmi nenaučil a nič ma nenapadá. Zoskočil som z najvyššieho miesta na zem a povedal Bushin no Jutsu. Keď som uvidel ako havran letí na mňa rozbehol som sa s bushinmi proti nemu po stene, ktorá bola hneď vedľa mňa. Začal som po ňom hádzať kunaie.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 13:33

Karadin -> Zvíře se vyhybalo ale akonec narazilo do tvého klonu a bouchlo ucítilsi lehce tlakovou vlnu která tě vynutila maximálně udělat 1 krok

Nero -> Nic se nestalo něco bylo jinak asi to nebylo genjutsu napadlo tě a tvůj protivník už byl kousek od tebe a ty si se točil pořád dokola a tvůj mozek ti nedal a padal pořád nazem

Daisuke -> Běhal si ale nikoho si neviděl ani ta ulička kdybyl nero tak si tam nikoho neviděl .. začla tě bolet hlava

Li -> Zatím se vše zdálo hladce ale najendou před tebou bouchl kunai s lístem a jak si se pohybovala ve stínu pomalu se ti začlo dělat blbě a motat se ti hlava
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nečekané zprávy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 13:43

Daisuke

Jak je tohle možné? Vždyť jich bylo hrozně moc! Pomyslel jsem si a za běhu jsem dal meč do pouzdra, ruce do pečetě a zavřel na chvíli oči a pak "Kai." Bál jsem se totiž, že mě bolí hlava z genjutsu.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Nečekané zprávy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 14:50

Karadin

Vyliezol som znovu na najvyššie miesto a ďalej som pozoroval, čo sa deje. Čo to bolo za havrana? hmmm? Začal som premýšľať o útoku na vesnicu.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Nečekané zprávy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 16:24

Li

Sakra, co se to děje. Tohle se mi ještě nikdy nestalo.
Mám chuť vylézt ze stínu, ale nesmím porušit utajení.
Snažím se vypátrat odkud kunai přiletěl.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nečekané zprávy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 19:37

Nero

Sakra co to má bejt ?! Snažil jsem se plazit a utíkat co nejdál od něj.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 21:30

Karadin -> Uviděl si jak se z budovy kageho řítej naši ninjově vstříc vám pomoci ale věděl si to jen ty

Daisuke -> Nic se nestalo začal ses motat a bolela tě hlava .. co to ale mohlo způsobit ? .. napdalo tě

Nero -> Najednou si došel a opřel se o zed .. vtomten ninja byl před tebou a chtěl tě probodnout .. jenomže v tu chvilku jím projely 4 katany .. 1 do srdce .. 2 do žaludku .. 3 do ramene a 4 zkrz hlavu .. nahodila tě čerstvá krev a najednou si ucítil že zatebou vlastně žádná zed neni .. a přestal ses točit .. vše bylo tka jako dřív akorád ten uročník celý od krve padnul k zemy a zatím stám joinin s 5 katany .. a kýval hlavou jako že se protahuje a tys byl celý od krve utočníka

Li -> Nic si nevyděla enom se to zhoršovalo a zvíšil se ti tep ale už si byla blízko brány
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nečekané zprávy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 23:55

Daisuke

Vůbec jsem to nechápal, začal jsem se prohlížet, jestli mě něčim nenakazil a pak jsem spadl na schody a zůstal tam pod nátlakem sedět, nevěděl jsem co se to se mnou děje. Tak sakra?! Co se to děje?! Začal jsem být docela naštvaný a v tu chvíli mé konečky vlasů se začaly zbarvovat do ruda.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nečekané zprávy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nečekané zprávy
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Nečekané Události
» Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Kumogakure no Sato-
Přejdi na: