Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nečekané zprávy

Goto down 
+3
Meiki_Ookami
Aspi
Ramaru
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jul 28 2010, 00:48

Ayame

Najednou nás ze spoda chytly kořeny a než jsme si to ubec uvědomili stála přednáma a její dlaně byly na našich hrudích a a dostaly jsme pořádnou ránu ..
V tom ale Hakariki probleskla a Ayame dostala pořádnou ránu


Naposledy upravil Ramaru dne Wed Jul 28 2010, 01:02, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nečekané zprávy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jul 28 2010, 00:52

Daisuke

Jelikož jsem genin a nejsem na takové rány zvyklý, tak jsem sice ani nepípnul, ale z pusy mi vytekl pramínek krve, ale člověk by si myslel, že se ještě více naštvu nebo odpadnu, ale já zvedl hlavu a usmál se a pak vytáhnul katanu a přeseknul kořeny a katanu zase schoval a rozeběhl se na tu ženskou s úmyslem dát ji pěstí, ale kousek před ní jsem vytáhl katanu a díky Shunshinu jsem se objevil za ní s úmyslem ji propíchnout.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jul 28 2010, 00:56

Ayame

Uskočila do strany a tak si jenom vyděl jak si těsně minul ale jak se hnula dostrany stála už přední Hakariki a na dlani jí probýjela malá raitonová koule a dala jí tou koulí a zároven dlaní do hrudi ,jako to ona udělala nám ,, a Ayame odletěla dozadu
jenomže ona v pohodě vstala a ani krev zní netekla .. byla tak jako dřív i když dostala pořádnou pecky
Hakariki jenom udiveně sledovala co se děje
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nečekané zprávy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jul 28 2010, 01:04

Daisuke

Senseika to nedává, sakra! Je čas, sice budu pak zase trpět bolestí, ale musim, nesmim ji v tom nechat samotnou! Pomyslel jsem si a najednou mé konečky vlasů zčervenaly a po celém těle se zobrazily rudé čárky, které taky rudě zářily. Pak jsem dal katanu do pouzdra a spojil dlaně do sevření a pak zavřel oči. Rudý blesk! Pomyslel jsem si a otevřel oči a byly rudější než předtim a kolem mého těla semtam probehla elektřina, ale né modrý blesk jako vždycky, ale rudý. V zápětí jsem se rozeběhl na tu ženskou, ale nebyl to normální běh, protože za mnou se vytvářela ohořelá zem, protože do ní narážel Rudý blesk z mých noh, abych byl rychlejší. Opravdu během chvilky jsem se objevil před tou ženskou, ani jsem nedal ruku do pěsti jen jsem dlaň zpevnil a probíjel mi tam trošku rudý blesk a chtěl jsem ji udeřit silně do břicha.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jul 28 2010, 01:09

Ayame

Sotva vztala a už od tebe dostala další ránu která jí zase poslala k zemi ... uslyšel si lehké zachraptění ale pak zpátky byla na nohou .. působivé .. řekla a začla ti tleskat ... jenomže když si se naní kouknul tak nění nebylo ani jeden škrábanec ,,,,ale když si jí dal tu ránu dlaní du břicha tak si ucítil zašimrání a pak odletěla,,, .. čím víc jsme doní dávaly rány tím víc se vítr sílil proti nám
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nečekané zprávy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jul 28 2010, 01:21

Daisuke

Vítr ji chrání? Bylo první co mě napadlo. Heh, s raitonem na ní nemáme šanci, ale Rudý blesk je silnější než normální raiton. Pomyslel jsem si a začal skládat pečetě a najednou se mi kolem ukazováčku vytvořily tři rudé bleskové kruhy, které se pomalu spojily. "Shoushishu no jutsu" Zvolal jsem a na tu holku se rozletěl silný rudý paprsek blesků, který byl mnohem rychlejší než normální jutsu s normálnim raitonem a taky to bylo mnohem silnější a vítr to krájelo.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Nečekané zprávy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jul 28 2010, 09:33

Karadin

Stál som za nim. Pre istotu som si stihol spraviť pečate kawarimi. Po chvíli pozerania zo zadu ako seká do kvetov, za ktorými už nikto nebol som spravil krok dopredu natiahol som ruku s kunaiom a priložil mu ju ku krku. Haloo. Kto si? Odkiaľ si?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jul 28 2010, 13:00

Karadin -> Z Lesa řekl ti a protočil katanou v ruce měl jí podel ruky a bodl do zadu což by tě mělo aspon říznout

Ayame

Paprsek mě trefil a nastal výbuch Hakariki i Daisuke to odhodilo a spadly nazem ... Máte silné techniky .. řekla naštvaně a vytáhla 2 katany
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Nečekané zprávy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jul 28 2010, 13:12

Karadin

Premenil som sa na lupienky a zo zadu som naňho vyletel a snažil sa ho pichnúť kunaiom do krku.


Naposledy upravil Shika-san dne Thu Jul 29 2010, 16:55, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nečekané zprávy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jul 28 2010, 13:12

Daisuke

Většinou ten paprsek mé protivníky zničil, kort když je to Rudý blesk. Co to je sakra za ženskou? Pomyslel jsem si a vytáhnul dvě katany. Začneme se dvouma a pak nahodim třetí, když to nebude čekat.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 30 2010, 13:06

Ayame

Dala se do střetu s daisukem její styl byl při zemy a zak vetšinu střetu byla v roštěpu aby utočila ze zdola což jí šlo
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nečekané zprávy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 30 2010, 14:03

Daisuke

Jenže ve chvíli, kdy šla do rozštěpu tak jsem se pomocí Shunshinu přemístil za ní a chtěl ji bodnout do zad, teď neměla nejmenší šanci nějak to ubránit, protože otočit se v rozštěpu nejde ani kdyby byla sebevětši gymnastka a jakmile by si lehnula tak bych vytáhl třetí katanu a vrazil ji jí do břicha.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 30 2010, 22:30

Ayame

V tu chvilku kdy už to vypadalo že jí probodneš se najednou rozplynula a ty si trefil jenom vzduch ...
asi o 200 metrů pryč .. Uf , ještě že jsem blízko srdce .. podcenila jsem je .. řekla a pak zavřela oči .. Bacha pomalu budou u srdce a moje část srdce vypršela .. pronesu v mysli a otevřu oči ..

???

Vždycky uděláš nákou blbost .. řekla si postava pro sebe a zahodila dýmku ... postavila se na špyčku skály .. a skočila dolů .. ninjové z lesa už pomalu padaly a bylo jich málo .. ale najednou se někdo v plášti snesl k zemi a sledoval vás všechny
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nečekané zprávy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 30 2010, 22:43

Daisuke

Věděl jsem, že ve formě Rudého blesku už moc dlouho nevydržim a proto jsem využil toho, že zavřela oči a objevil se u ní s úmyslem probodnout ji a najednou mi kolem meče proběhlo několik rudých blesků, což poukázalo na to, že meče vodí chakru, ale to já nevěděl.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jul 31 2010, 13:58

Ayame


Cože ?! .. řekla vyděšeně .. přece jenom 200 metrů skok z místa na místo je moc ... Kdo sakra si ! .. řekl naštvaně a po těle jí stékala krev
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nečekané zprávy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jul 31 2010, 15:08

Daisuke

Chtěl jsem udělat dojem a tak jsem tiše řekl "Říkej mi Rudý blesk z Oblačné" Následně jsem meč vytáhl a uskočil a rudé pečetě na mém tělu a konečky vlasů zase zbělaly a to ukázalo, že jsem vypotřeboval svůj Kekkei Genkai, ale to ona nevěděla.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jul 31 2010, 15:41

Ayame

Pomalu se od krve zvedla a otočila na tebe .. Konec ... rekl a trochu se usmála .. Daisuke najednou pocítil křeče a sám slyšel jak jeho srdce silně tluče
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nečekané zprávy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jul 31 2010, 22:36

Daisuke

Udělal jsem krok do zadu a začal zhluboka dýchat, což bylo při zrychleném tepu srdce normální. Nevěděl jsem co se děje, ale dál jsem držel své katany a vzpouzel se proti tomu. Nemohu tu prohrát! Dnes ne, ještě se musim stát Raikagem! Pomyslel jsem si a dodal si tim sílu a pak se i přez tlukot srdce rozeběhl na tu ženskou s úmyslem ji dorazit.

Pozn.: Odepiš Shikovi
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 4 Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 18:05

Ayame

Uhla jsem do strany a v tom daisuke chytl křeč do nohou a spadl na zem pomalu začínal vydět jinak

Karadin -> Podařilo se ti ho bodnou ... a on zemřel

???

Zemřete vy nespolehlivý psi .. zakřišel a zvedl ruce v tom 90% nepřátelských ninju zemřelo padly k zemi a už se nehýbaly ... za jejich pusy se vířila náká zelená tekutina která postupně zajížděla tomu neznámýmu pod kabát ....

Anbu se kolem něj seskupili a Chuuninove , nechaly činosti a zakouklay se na toho neznámýho v kabátě
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nečekané zprávy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 4 Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 19:26

Hrdina přichází poslední aneb doufám že sem situaci pochopil správně XD

Poté co jsem se i s týmem vrátil z mise jsem se zašil na malém, lehce odlehlém místě nedaleko Kumo, kde jsem se rozhodl cvičit to co mi šlo nejlépe. Mé taijutsu, přičemž pohyby které jsem předváděl až podezřele připomínali Muay Boran z našeho světa. Byl jsem tak zabraný do tréninku že jsem si málem ani nevšiml výbuchů které se se prohnaly vesnicí. Teprve když se boj přiblížil až ke mě všiml jsem si podezřelích zvuků.
Co to sak.a...No to si snad ze mě děláš pr.el tady se bojuje a já u toho nejsem
jakmile jsem si uvědomil tohle, na kůžu se mi začali objevovat slabé jiskřičky Raitonu způsobené mím posilujícím jutsu.
Řítil jsem se vesnicí ale naneštěstí pro mě jsem si nepraštil ani jednou. Než jsem se totiž stihl přilbížit k oponentovy kterého jsem si vyhlédl z ničeho nic padl a z úst mu vytekla nějaká podezřelá, zelená tekutina

Co to sakra...?
překvapeně jsem se zastavil a zahleděl na zahaleného chlápka obklopeného Chuuniny a ANBU z naší vesnice.
co se to tu děje?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nečekané zprávy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 4 Icon_minitimeSun Aug 01 2010, 19:53

Daisuke

Padnul jsem k zemi a sledoval ji svými rudými oči a mé konečky vlasů začaly rudnout, ale pak zase zbělaly, protože už jsem neměl sílu na aktivaci Kekkei Genkai. Musel jsem jen doufat, že vykrvácí a že se stihnu dostat zpět a nezmutuji.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Nečekané zprávy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 02 2010, 09:21

Karadin

Keď som ho bodol v sebe som mal taký divný pocit, že to bolo divné, že tak skoro zomrel. Ktovie kdo takýchto ninjov trénuje? Utiekol som z miesta hľadal ďalších ninjov.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nečekané zprávy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 02 2010, 20:56

Hakariki

Oběvila jsem se nad daisukem a následně odemě dostal dlan dozad a ktomu ještě bleskovou kouly která jím probila a on dostal šok .... zrak se mu začal zatemnovat a hned jak viděl černo se mu zrak vrátil tak jak byl a on ležel na vyschlé plány asi 500metrů před kumogakure který byla v plamenech

???

Koukám .. vznesl jsem hodně pozornosti .. tak toho využiju .. řekl jsem a naklonil jsem hlavu do strany .. Obyvatele Kumogakure vaše dny jsou sečteny .. naše sekta vypálí vaše město a zabijeme vás všechny .. řekl jak náký proroctvý .. Ale ted jsem zbyl jenom já .. a tak toho využiju a vychutnám si vaši smrt mou rukou .. řekl a pokouknul do stran vyděl nespošetnený množstvý ninju který ho sledovaly očima a nezpustil z něj pohled

Karadin -> Nikoho si už nenašel zbyl jenom on
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nečekané zprávy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 02 2010, 22:25

Daisuke

Jsem mrtvý? Nebyl jsem tak silný, abych ji porazil a zklamal jsem senseiku, která mě musela zabít, abych se nestal jedním z nich? Zklamal jsem i Killer Beeho. Pomyslel jsem si, ale pak jsem zase viděl, uviděl jsem zničenou Kumogakure. Dostal jsem novou šanci? Pomyslel jsem si a pomalu se zvedl na nohy. Kumogakure už jednou zničená byla! Znovu už nebude, tomu veřte! Pomyslel jsem si odhodlaně a rozeběhl se směrem domů, do Kumogakure a v očích jsem měl nenávist k tomu, kdo mi níčí domov. Nezvládneš to! Uslyšel jsem ve své mysli. Kdo sakra jsi? Pomyslel jsem si za běhu. Říkáš mi Rudý blesk, já jsem tvé silnější já. Ozvalo se znovu, ale já to bral spíše jen jako důkaz toho, že už jsem docela slabí a tak slyšim i to co není.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Nečekané zprávy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 4 Icon_minitimeTue Aug 03 2010, 08:35

Karadin

Keď som už nikoho nevidel ani svojho otca nikde začal som ho hladať v celej Kumo. Otec? Mike? Mike?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nečekané zprávy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nečekané zprávy   Nečekané zprávy - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nečekané zprávy
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Nečekané Události
» Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Kumogakure no Sato-
Přejdi na: