Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Takže hezky od začátku

Goto down 
+6
Clover
chappi
Pein
Yuu
Kakuza-chan
Nagato
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Takže hezky od začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 21:11

Amaki

Vstal som a začal som trénovať vodné väzenie. Už mi to celkom šlo, ale chcel som si byť istý, kedže sa skúšky blížili. Odrazu som zbadal ako niekdo kráča okolo mňa(Yuu), tak som ho pozdravil a čakal som na jeho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Takže hezky od začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 21:17

Ringo

Procházel jsem se s rukama za hlavou a díval jsem se u toho do nebe. Někdo na mě začal mluvit a tak jsem se otočil a podíval se na něj ( Amaki ). Jak se jmenuješ? Tebe jsem ještě neviděl. a dal si ruce před sebe.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Takže hezky od začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 21:27

Amaki

Usmial som sa.Vyzerá byť celkom priateľský.Pomyslel som si a potom som začal hovoriť.Volám sa Amaki Sushimi, a ty?Spýtal som sa ho.Hmm...tiež som ho tu ešte nevidel.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Takže hezky od začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 21:32

Ryuu

Vyšel jsem z lázní a šel se projít ještě jednou po ěmstě,když jsem v tom potkal Amakiho a Ringa. Nazdar kluci, usmál jsem se na ně. Nevíte jak je na tom hokage?


Naposledy upravil chappi dne Mon Aug 30 2010, 21:54, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Takže hezky od začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 21:37

Kyuubi

Chakry stále přibývalo a začala oblaovat i tvoje skutečné tělo. Taky se chci pobavit. Myslíš si, že mé ovládnutí je tak jednoduché?
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Takže hezky od začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 21:42

Amaki

Z ničoho nič sa tam objavil Ryuu.Ahoj, o hokageho stave nemám ani najmenšie tušenie.Povedal som trochu ustarostene
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Takže hezky od začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 21:46

Tawara

Povzdechl jsem si a uzkočil kus stranou, Kyuubiho chakru jsem si pak držel od těla vlastní na člověka extrémní zásobou.
Ne, vlastně o tom pochybuji. Jen jsem doufal...že ses za ty léta trošku poučil a že se to obejdebez násilí
povzdechl jsem si.
Nerad bych ti totiž ublížil
v hlase mi zaznívala stopa humoru.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Takže hezky od začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 23:29

Ringo

Jmenuji se Ringo Oimikado. a podíval se na Ryuua. Nazdar kamaráde. a usmál jsem se a vytáhl si z kapsy svůj malý bloček s tužkou a začal si do něj kreslit Ryuua a Amakiho.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Takže hezky od začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 12:14

Ryuu

Co to děláš? zeptal jsem se mile Ringa...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Takže hezky od začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 06 2010, 18:50

Rinari

Byla jsem celá natěšená že jsem tu techniku zvládla,byla to docela rychlovka.Jsem vděčná svému Kg,mám štěstí,že jsem zrovna Uchiha,bůhví jak dlouho bych se to učila. Pomyslela jsem si,a pomalinku jsem začala odcházet.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Takže hezky od začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 07 2010, 05:25

Ringo

Odcházel jsem od jeskyně.. Rozhodl jsem si, že si odpočinu na nějáké střeše. Vyskočil jsem na jednu vysokou budovu a tam jsem si lehl do stínu na zem a pomalu usínal.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Takže hezky od začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 07 2010, 16:52

Rinari

Opřela jsem se o barák,a jen tak stála.Byla jsem docela unavená,sedla jsem si na zem.A chvilku koukala na procházejíci se lidi.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Takže hezky od začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 07 2010, 17:07

Upozornění: Nezapomeňte se dohodnout na těch týmech Smile Do týdne je chci znát a jestli ne tak vás rozdělím sám.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Takže hezky od začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 07 2010, 19:20

Ryuu

Přil jsem do vesnice. Pořádně jsem se protáhl...Měl jsem hlad a proto jsem zaskočil do ramen restaurace...
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Takže hezky od začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 07 2010, 20:04

Ringo

Ležel jsem na střeše nějáké vysoké budovy a spal jsem. Pomalu jsem se probouzel a zvedal do polohy sedu. Dlouho jsem nebyl doma, dlouho jsem nekreslil a dlouho jsem nebyl v přírodě. Řekl jsem si a pomalu jsem vstal. Měl bych se najíst, dlouho jsem neměl Ramen... a seskočil jsem z budovy a šel směrem k restauraci Ramen.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Takže hezky od začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 08 2010, 19:58

Ryuu

Všiml jsem si Ringa jak jde směrem k Ramen restauraci. Ringo, zavlola jsem na něj a rozběhl se k němu....
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Takže hezky od začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 08 2010, 20:08

Yari

Šel jsem pomalu domů kde jsem si lehl na postel a koukal jsem do stropu... Být Ninja z Konohy...teda teď už z Hory...taková nuda..nejradši bych odsud někam vypadnul..
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Takže hezky od začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 08 2010, 20:32

Akemi Uchiha
Sedel som na streche jednej budovy.
Od vtedy čo bola zničená Konoha, je tu nuda. Keby sa tu niečo dalo robiť... Rozmýšľal som v mysli a pozeral na dedinu.
Ale zničenie Konohy mi padlo dobre. Ostalo len zopár Uchihov. Dúfam že Kojira medzi nimi nie je, bol by to problém. Hovoril som si ďalej v mysli...
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Takže hezky od začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 09 2010, 05:38

Ringo

Došel jsem do restaurace a všiml jsem si Ryuua. Hmm? zastavil jsem se a otočil jsem se na Ryuua. Ahoj, ahoj.. pozdravil jsem a zívl si.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Takže hezky od začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 09 2010, 06:41

Ryuu

Taky jdeš na ramen?Taky jsem si zívl a protáhl jsem se.Po tom tréninku jsem byl unavený.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Takže hezky od začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 09 2010, 07:17

Akemi Uchiha
Ešte by som si mal vybrať tým. Načo musíme byť v tých týmoch. Akurát ma budu zdržiavať. Rozmýšľal som.
Začal som pomaly kráčať po dedine.
Mohol by mi začať tréning. Madara bol v mojom veku určite silnejší. Ďalej som si hovoril nudne v duchu a prechádzal som sa po dedine.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Takže hezky od začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 09 2010, 14:21

Ringo

Jojo.. Taky mi vyhládlo! a usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Takže hezky od začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 09 2010, 17:18

Ryuu

Vyrazil jsems Ringem na rámen.Objednal jsem dva extra rameny. Rámen jsem do sebe rychle hltat,měl jsem strašný hlad...
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Takže hezky od začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 09 2010, 17:26

Akemi
Mal by som sa ísť najesť. Zájdem na ramen. Pomyslel som si a pomalým krokom som sa vydal do ramen obchodu.
Keď som tam dorazil, všimol som si jedného ninju (Ryuu) a potichu zasmial som sa.
Kam sa ponáhla? Bolo prvé čo mi prebehlo hlavou.
Nakoniec som sa rozhodol ignorovať oboch a sadol som si.
Objednal som si jeden normálny ramen.
Konečne niake poriadne jedlo. Pomyslel som si a pomaly ho začal jesť.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Takže hezky od začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 09 2010, 17:41

Ryuu

Podíval jsem se na nově příchozího (Akemi). Znova jsem se vrátil k jídlu a hltal...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Takže hezky od začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Takže hezky od začátku
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Začátek Začátku
» Smažte toto téma,mě to už nepujde takže admin :)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Fire Country :: Horagakure no Sato-
Přejdi na: