Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Takže hezky od začátku

Goto down 
+6
Clover
chappi
Pein
Yuu
Kakuza-chan
Nagato
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Takže hezky od začátku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 5 Icon_minitimeSun Sep 12 2010, 13:53

Amaki

úsmev som jej opätoval.Nevidela si niekde Tawaru? Zaujímalo by ma či už vie o našom týme.Povedal som a po druhý krát som si prezrel tabulku. Tentokrát som si všimol, že vrchné meno je vždy vyznačené. Hehehe...ja budem kapitánom? Hurááá!Dobre že som od radosti nezačal poskakovať
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Takže hezky od začátku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 5 Icon_minitimeSun Sep 12 2010, 14:06

Rinari

Tawaru hm...,zamyslela jsem se.Né neviděla,asi taky trénuje. Řekla jsem mu,a usmála se.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Takže hezky od začátku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 5 Icon_minitimeSun Sep 12 2010, 14:10

Ryuu

Ahoj Amaki,.... s tímhle nafoukancem budu v týmu, odplivl jsem si a podíval se na toho uchihu co právě odcházel...
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Takže hezky od začátku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 5 Icon_minitimeSun Sep 12 2010, 14:19

Amaki

To nevadí, časom sa určite ukáže.Odpovedal som Rinari a v tom ma pozdravil Ryuu.To ťa ľutujem...aspoň by si mu mohol ukázať kdo je boss, aby si o sebe tolko nemyslel.Povedal som a zasmial som sa
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Takže hezky od začátku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 5 Icon_minitimeSun Sep 12 2010, 14:40

Akemi
Vstal som, zobral ninja výbavu a vyšiel som z domu.
Kam zájsť? Mohol by som ísť trénovať. Pomyslel som si a vybehol som z domu.
Namieril som si to na jednu z lúk.
Nešiel som rýchlo, vôbec som sa nechcel ponáhľať.
Tak či tak som tam nakoniec došiel, a vytiahol som katanu.
Shunsin. Povedal som v mysli a prebleskol sa za jeden zo stromov.
Zo zadu som do neho sekol.
Potom som dokráčal dosť ďaleko od stromu.
Vytiahol som zvitok a v ruke sa mi objavili dva fuuma shurikeni, no boli tak na sebe, že bolo vidno iba jeden.
Vyskočil som, a hodil som ich.
Ten druhý, letel v tieni toho druhého.
Oba zasiahli cieľ.
Potom som po tichu dodal: Kage shuriken no jutsu!
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Takže hezky od začátku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 5 Icon_minitimeSun Sep 12 2010, 17:40

Rinari

Jo...snad ,řekla jsem s úsměvem.Nevěděla jsem co dělat,byla docela nuda.co by se mohlo dělat... zamumlala jsem si pod nos.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Takže hezky od začátku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 5 Icon_minitimeSun Sep 12 2010, 18:09

Ryuu

Už musím jít, tak se mějte... Mrkl jsem na Rinari. Pfuf. Na zemi se objevil špalek...
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Takže hezky od začátku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 5 Icon_minitimeSun Sep 12 2010, 18:20

Akemi
Trénoval som až do vyčerpania, a nakoniec som padol na kolená.
Nesmiem to vzdať! Musím sa prekonať! Dokážem to, som predsa Uchiha! Hovoril som a pomaly vstal.
Siahol som po svoj posledný kunai.
Hodil som ho tak aby smeroval na strom.
Rýchlo som sa rozbehol, aby som ho predbehol, no už som nemal energiu a nedokázal som to.
Mohol by som skončiť s tréningom. Zasmial som sa a pozbieral vybavenie.
Pozrel som sa na oblohu.
Na čo ma dali do týmu? Vystačil by som si sám.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Takže hezky od začátku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 5 Icon_minitimeMon Sep 13 2010, 01:52

Amaki

Zostal som tam sám s Rinari a tak ma napadlo, že by som mohol ísť tiež niečo robiť.Idem trénovať ku skalám pri kraji dediny. Ak chceš príď za mnou.Povedal som a v sekunde som zmizol. Za chvílu som prišiel k skalám a začal som rozmýšlať na tréningom.Mohol by som vylepšiť moje kage bushiny o jedného člena.Pomyslel som si a použil som kopec chakry na vytvorenie kage bushinov. Bohužial sa mi podarilo vytvoriť iba troch.Do čerta!Vykríkol som omylom a následne som nechal bushiny zmiznúť. Skúsil som to znovu, ale výsledok bol rovnaký.Hmm...asi sa budem s týmto pre zatiaľ uspokojiť. Vodných techník mám už taktiež dosť, na genjutsu asi nemám talent čím mi to ulahčuje výber a jediné čo môžem momentálne trénovať je taijutsu. Povedal som si a rozbehol som sa oproti skale. Kopol som do nej ako silno som mohol. Zabudol som však do noh nahromadiť chakru, takže sa skale nič nestalo a ja som sa od bolesti zvýjal na zemi.Au,au,auu...Hovoril som potichu, no po chvíli som sa zotavil a po druhý krát som sa rozbehol oproti skale. Tentokrát som mal v nohe nahromaždenú chakru. V skale som spravil malú štrbinu a bolesť som tak velmi nepocítil.Skúsim to ešte raz.Všetko som zapakoval, ale žiadny rozdiel som nezbadal akurát ma chodilo začínalo boliesť stále viac.Tentokrát sa pokúsim presunúť do chodidla maximum chakry...možno to pomôže.Postavil som sa asi 25 metrov od skál a začal som koncentrovať chakru. Mal som pri tom zatvorené oči, aby mal okolie nerušilo. Zrazu som otvoril oči a velkou rýchlesťou som sa rozbehol na cieľ.Grghhh...!!!Zvrieskol som a napálil som kop do skál. Ozval sa otras a skaly boli zničené takmer na prach.Hur-...Nedopovedal som a spadol som na zem. Mal som rozťatú chodilo a po sklách stekala moja krv.Kua...to som prehnal.Pokúsil som sa vstať, no moc to nešlo. Nakoniec sa mi to podarilo a sadol som si na malý trávnatý kopček.Nebudem sa zatažovať s nemocnicou. Dám si menší oddych a potom si to doma ošetrím.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Takže hezky od začátku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 5 Icon_minitimeTue Sep 14 2010, 15:23

Ryuu

Objevil jsem se u jezírka a sedl si pod kvetoucí třešen. Díval se na jezero a obdivoval jeho průzračnost. Všude kolem se to hemžilo divokými zvířaty. Velká hejna ptáků kroužila na nebi. Byl to krásný slunečný den, na nebi žádný mráček. Dal jsem si do pusy stébl slámy a přežvykoval ho. Uvelebil jsem se a pomalu zavřel oči a odpočíval...


Naposledy upravil chappi dne Tue Sep 14 2010, 17:22, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Takže hezky od začátku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 5 Icon_minitimeTue Sep 14 2010, 17:03

Rei

Dorazili jsme s Tawarou před akademii. Přečetli si papír na nástěnce a Rei se rozloučila. Chtěla se připravit na zítřejší trénink.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Takže hezky od začátku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 5 Icon_minitimeTue Sep 14 2010, 17:19

Tawara

Spolu se sensei jsem si přečetl rozdělení do týmů, načež jsem jí poděkoval za trénink a vzhledem k tomu že jsem neměl co jiného na práci šel jsem se trošku projít po vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Takže hezky od začátku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 5 Icon_minitimeTue Sep 14 2010, 17:33

Ostatní týmy začnou trénink zítra. Né že bych chtěl někomu dávat náskok ale ještě nemám hotový senseie a dneska se musim učit.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Takže hezky od začátku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 5 Icon_minitimeWed Sep 15 2010, 20:10

Omlouvám se ale dneska sem byl celej den zaneprázdněnej a zejtra domů přijedu taky pozdě, takže si na víkend nic neplánujte Smile
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Takže hezky od začátku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 5 Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 19:09

Vesnicí prolétla zpráva že se hokage probudil z kómatu. Teď záleží jestli převezme titul zpět nebo ho nechá Korijovi.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Takže hezky od začátku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 5 Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 19:13

Akemi
Takže žije. Čo už. Pomyslel som si a pozrel som na strom.
Kedy nám sakra ten tréning začne? Pomyslel som si.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Takže hezky od začátku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 5 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 18:58

Všichni jste stáli na náměstí a sledovali proslov Hokageho.

Letošní Chuuninské zkoušky nebudou o nic lehčí než ty minulé. Nenechte se oklamat a buďte stále ve střehu. Nepozornost vás může stát život. Přeji vám hodně zdarů na zkouškách. Dořekl Hokage a otočil se směrem ke své kanceláři a odešel. Senseiové i s genniny se vydali do Suichugakure
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Takže hezky od začátku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 5 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 19:04

Akemi
Šiel som za senseiom a tešil som sa do suichugakure no sato.
Teraz všetkým ukážem!
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Takže hezky od začátku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 5 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 19:08

Aiko

Kráčala som pri svojom týme, no hľadala som ostatných Geninov, hlavne Amakiho.
Hmm... ten Rasengan som sa síce nedoučila ale... Tentokrát to zvládnem...! Dattebayo... zamračila som sa.
Amaki, prepáč že som vtedy nebola dosť silná, mohli sme byť aj my chuunini...
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Takže hezky od začátku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 5 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 19:38

Akemi
Šiel som úplne posledný, a všetkých som sledoval, ale hlavne tú babu čo so mnou kecala.
Stále mi vŕtalo hlavou čo mi pred chvíľou povedala.
Pche... Nakoniec som povedal, že mohla počuť aj Aiko.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Takže hezky od začátku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 5 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 19:43

Aiko

Počula som Akemiho.
huh...? otočila som sa.
Spomalila som až som sa ocitla vedľa neho.
Ahoj... uškrnula som sa.
čo ty tu taký sám vzadu? usmiala som sa naňho.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Takže hezky od začátku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 5 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 19:44

Akemi
Sám neviem... Povedal som Aiko a otočil som sa na ňu.
A ty si prečo spomalila?
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Takže hezky od začátku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 5 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 19:47

Aiko

Nooo... zamyslela som sa.
Boleli ma nohy... povedala som.
... a bol si tu aj ty tak... som sem prišla za tebou... znova som sa usmiala a pozerala som sa naňho.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Takže hezky od začátku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 5 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 19:49

Akemi
Jak sa mohla stať geninom? Šepol som si pre seba a pozrel som sa dopredu.
Do Suichu je to ďaleko, a ja to tu asi nevydržím...
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Takže hezky od začátku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 5 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 19:52

Aiko

Hej! JA som to nemyslela vážne... povzdychla som si.
Jemne som doňho drgla.
A už čoskoro budem aj Chuuninom! DAttebayo... povedala som.
Ty, ja a... mno myslím že aj RYuu má na to...[/b] založila som si ruky za hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Takže hezky od začátku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Takže hezky od začátku
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Začátek Začátku
» Smažte toto téma,mě to už nepujde takže admin :)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Fire Country :: Horagakure no Sato-
Přejdi na: