Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Takže hezky od začátku

Goto down 
+6
Clover
chappi
Pein
Yuu
Kakuza-chan
Nagato
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Takže hezky od začátku - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 6 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 19:54

Akemi
Ani jeden z vás na to nemá. Povedal som namyslene.
Teraz by sa mi hodila pomoc...
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Takže hezky od začátku - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 6 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 19:58

Aiko

ach jaj... no s vami Uchihovcami sa to nedá... Isane... povzdychla som si.
Ak si to vážne myslíš... povedala som už trocha potichu a skleslo...
Ešte uvidíš, dattebayo... Tentokrát... Neporuším svoju prísahu... Znovu som pridala na kroku.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Takže hezky od začátku - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 6 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 20:00

Akemi
Ja som udržiaval stále jedno tempo, a tak som si povzdychol že sa vzdialila.
Asi jej priateľ. Pomyslel som si keď som si spomenul že povedala mne neznáme meno.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Takže hezky od začátku - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 6 Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 21:35

Skupina se pomalu ale jistě blížila k Suichugakure no sato
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Takže hezky od začátku - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 6 Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 22:38

Ryuu

Mlčky jsem šel za těma dvěma, přemýšlel jsem o chunninských zkouškách, na jednu stranu jsem byl velice natěšený, na druhou stranu jsem měl ale divný pocit. Nevěděl jsem, co mě tam potká...
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Takže hezky od začátku - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 02:14

Amaki

Vypočul som si Hokageho príhovor a hneď potom som sa vybral na cestu. Dobre že som sa stavil v nemocnici...už sa citím oveľa lepšie na tú nohu...Povedal som si v hlave. Následne som si všimol ako predmnou kráča Ryuu a kúsok predním ešte Aiko s tým Uchihom. Trochu som pobehol dopredu a tlapol som Ryuua po pleci.Čaw, čo nového?Spýtal som sa priatelsky
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Takže hezky od začátku - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 14:19

Ryuu

Jee, ahoj Amaki, ty jdeš taky na chuuninské zkoušky ? Slyšel jsem , že už si na nich byl. Jsou strašidelné a brutální jak se říká ? Né, že bych se nějak bál ale chtěl bych být připravený a vědět co mě tam čeká.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Takže hezky od začátku - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 14:31

Amaki

Zamyslel som sa a na po chvíli som sa usmial. No...minulý rok to bolo niečo v strede. Prvá skúška bola v nejakej jaskyni získať klúč od iného týmu. To som bol v týme s Aiko a Reizon tuším. O chlp sme prešli a potom nasledovali boje medzi sebou v aréne. Prehral som a nestal sa chunninom...nezáležalo ale iba na tom zápase v aréne. Aj porazený sa mohol stať chunninom ak to rada uznala za vhodné... Nemám ani najmenšie tušenie ako to bude tento rok, ale dúfam, že vymislia niečo nové.Odpovedal som Ryuuzovi a opäť som sa pousmial.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Takže hezky od začátku - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 15:15

Aiko

Uvidela som s Amakiho.
huh, on sa pozná s Ryuuom? pridala som a dobehla som ich, kráčala som tesne za nimi a počula, čo Amaki hovoril..
Ama... Amaki-kun! povedala som a zaškerila som sa.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Takže hezky od začátku - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 19:15

-Si pred nami...nevadí xD

Amaki

Potešene som sa otočil.Ahoj, ako sa máš?
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Takže hezky od začátku - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 20:54

Ryuu

Sugoi...Zní to zajímavě, navíc. Určitě si tam užijem spoustu zábavy.Jsem zvědavý na Suichigakure no sato, slyšel jsem o něm už nějaké zvěsti...
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Takže hezky od začátku - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 21:18

-niesom za vami ja a braško sme pisali že sme uplne vzadu... Razz

Aiko

Amaki! schmatla som ho za ruku.
Tentokrát to zvládneme, dattebayo...aj keď už nie spolu... pousmiala som sa naňho.
Ryuu, Ake-kun ti neverí ale ja hej... Konoha už nebude mať Geninov, ale zato bude mať plno nových Chuuninov! ako vždy som bola absolútne optimistická. Až prehnane.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Takže hezky od začátku - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 21:20

Akemi
Znovu si veríš.... Povedal som.
Nezabúdaj, že tam budú genini sveta, najsilnejší, a iba ty najlepší to dokážu. Vy na to nemáte. Povedal som namyslene pričom som sa aj namyslene usmial.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Takže hezky od začátku - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 21:24

Aiko

Otočila som sa naňho.
Štveš ma...! nahrnuli sa mi do očí slzy pretože presne takto to bolo aj s ISanem.
Aj s ním som sa pohádala presne takto. Aj on ma podceňoval.
Nenechám sa podceňovať od žiadneho Uchihu!
Ja aj Amaki sme už boli na skúškach, vieme aké to tam je. Ja som pripravená dattebayo!!!
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Takže hezky od začátku - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 21:28

Akemi
Jak myslíš. Povedal som pričom som sa pozrel na oblohu.
Ale nestaneš sa Chuuninom, pamätaj si to! Dokončil som.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Takže hezky od začátku - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 21:30

Aiko

To hovoríš ty... som silnejšia než ty... zaškerila som sa.
A keď sa naučím RAsengan... nemáš proti mne šancu... otočila som sa mu chrbtom a pozrela som sa na Amakiho.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Takže hezky od začátku - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 21:33

Akemi
Len preto že vieš viac techník ako jak, nie si silnejšia. Po skúškach ti to dokážem. Povedal som pričom som si povzdychol.
Všetci sú optimistický, ale tak či tak to väčšinou skončí opakom. Hovoril som si v mysli.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Takže hezky od začátku - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 21:34

Aiko

Nehovorím o technikách... odvrkla som, no späť som sa už neotočila.
Len si počkaj...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Takže hezky od začátku - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 22:01

Tawara

Spolu s ostatními jsem kráčel směrem k Suichu, s hlavou plnou myšlenek a případných strategických plánů ohledně nadcházejících zkoušek, z čeho vyplývá že jsem se držel dál od hlavní skupiny s hlavou lehce stracenou v oblacích.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Takže hezky od začátku - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 01:05

Amaki

Pevne som zovrel Aikinu ruku a po chvíli som pustil.Som o tom presvedčený!Povedal som velmi sebavedome. Keď sa do nás začať pliesť ten Uchiha, tak ma to naštvalo. Prestaň do všetkého rýpať ty mozog postrádajúci idiot!Naštvane som pozrel na Uchihu
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Takže hezky od začátku - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 07:11

Akemi
Amakiho som ignoroval a šiel som ďalej.
Nech už to máme za sebou. Pomyslel som si.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Takže hezky od začátku - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 09:42

Aiko

Heh... Amaki kľud... pousmiala som sa.
Uchihovia sú všetci už raz taký... Myslela som si... eh to je jedno... pozrela som sa na Ryuua.
Hmm... Byť v týme s Ďalším arogantným Uchihom nebude ľahké... Aspoň že v ňom mám niekoho normálneho... uškrnula som sa.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Takže hezky od začátku - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 10:51

Rinari

Držela jsem se rači úplně,úplně v zádu. Aby nikdo nenaražoval na mojí osobnost, Chunninské zkoušky jsou tu... musím se stát chunninem ! Aspoň jako Uchiha ! Pomyslela jsem si, a můj úsměv na tváři byl nedočkaví.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Takže hezky od začátku - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 12:48

Pokračujte v chuuninských zkouškách
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Sponsored content





Takže hezky od začátku - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Takže hezky od začátku
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Začátek Začátku
» Smažte toto téma,mě to už nepujde takže admin :)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Fire Country :: Horagakure no Sato-
Přejdi na: