Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Suichu, nový domov vězňů

Goto down 
+7
likuku0
Takaa
Morgen
Clover
Srotak
Yuu
Aspi
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorZpráva
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Icon_minitimeWed Sep 15 2010, 20:31

Nimeshi

Souboj ve 3 je vždy nespravedlevej... Jo a mojí hůl mi dal upravit sensei a ještě se mi nevrátila. Řekl jsem s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Icon_minitimeWed Sep 15 2010, 20:54

Simon

Aha tak dobre teda. Ale veď ty máš snáď nejaké schopnosti nejaké ninjutsu tak čo? Tak si dáme teda ten súboj alebo nie? Spýtal som sa a čakal na jeho zaujímavú odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Icon_minitimeWed Sep 15 2010, 21:03

Nimeshi

Souboj dáme zítra, před pár chvilkama jsem usnul únavou. Znovu jsem odbyl Simona. Teď se půjdu podívat do nemocnice za senseiem a pak se půjdu prospat.


Naposledy upravil likuku0 dne Wed Sep 15 2010, 21:54, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Icon_minitimeWed Sep 15 2010, 21:53

Simon

No tak dobre. Ja idem domov. Potom mi povíš ako je na tom sensei. Zasmial som sa a pomaly som odchádzal z tréningového pola. Tak sa maj Nimeshi. Zakričal som a utekal domov.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Icon_minitimeWed Sep 15 2010, 21:56

Nimeshi

Ahoj, zakřičel jsem na Simona, ale pochyboval jsem, že mě slyšel. Pak jsem si sbalil věci a vydal se směrem k nemocnici. Snad je sensei v pořádku, lepšího už dostat nemůžu...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 14:20

Sora

Seděla jsem u stromu,byla mi docela zima.Achjo...to počasí je hrozné, pomyslela jsem si když se mi na kůži dostala husí kůže.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 14:24

Izumi

Najednou si Sora všimla známé postavy, která se k ní pomalu blížila a po chvilce si uvědomila, že jsem to já Izumi. V tu chvíli jsem na ni zamával a na tváři se mi objevil úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 14:31

Sora

Usmála jsem se,Izumi-sensei.... Řekla jsem si v duchu,a pomalu vstala.Rychle jsem doběhla k Izumimu,a šklebila se na něho.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 15:36

Nimeshi

Došel jsem do nemocnice a hned se zeptal jednoho doktora: Dobrý den, nevíte kde leží Utakata? a slušně se na něj usmál.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 16:10

Simon

Prišiel som domov. Nikde som nevidel mamu. Asi je v práci. Pomyslel som si a išiel som sa pozrieť do chladničky, čo mi nechala na obed, ale nič som tam nevidel. Tak som si spravil môj obľúbený chlieb s maslom a paradajkou. Keď som mal chlieb spravený tak som išiel do izby, kde som sa zatvoril dvere, ľahol si na postel a čítal knihy o ninjoch v minulosti ako napríklad Shikamaru Nara, Sakura Haruno, Shino Aburame, pretože som chcel vedieť o nich viac a pri tom som jedol môj obľúbený chlieb.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 16:12

Doktor

Otočil jsem se na Nimeshiho a ukázal směr kudy má jít. "Půjdeš rovně, pak do prava a dveře číslo 54."

Izumi


Došel jsem k Soře a usmál se na ní. "Ahoj Sora-chan. Jsme se dlouho neviděli co?" Řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 16:14

Sora

Zdravim Izumi-sensei.Ano to neviděli,taky se vám nelíbí to počasí ? Zeptala jsem se, a usmála se.To počasí mi leze krkem.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 16:53

Nimeshi

Řídil jsem se instrukcemi a došel až do Utakatova pokoje, zaklepal jsem na dveře a až pak si uvědomil, že by nemusel být při vědomí a vstoupil jsem donitř.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 19:12

Simon

Zrazu som sa zobudil. Pri čítaní som zaspal. Postavil som sa pozrel na hodiny a uvidel som 3:36 na hodinách ráno. Hmmm. Tak to som sa teda dobre zobudil. Zasmial som sa a išiel si zasa ľahnúť. Tak zajtra myslím, že asi dostaneme nového senseia, keď ten náš je nemocný. Hmmm. Som zvedavý na ten deň. Ľahol som si a novu som zaspal a ani som o tom nevedel.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 20:09

Izumi

Pousmál jsem se a nabral si do ruky sníh a ten se mi začal rozpouštět v ruce, což mohlo i při pohledu na mé oblečení, normální tričko a kalhoty, dojít Soře, že jsem asi díky svému elementu na povrchu těla hodně horký, že mi zima není, protože když byla Sora u mě, tak také cítila teplo a zima už ji nebyla. "Mně to ani moc nevadí." Zasmál jsem se.

Utakata

Ležel jsem na posteli a koukal do stropu a pak do místnosti vešla nějaká osoba.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 20:12

Nimeshi

Utakata sensei! Vy už jste vzhůru! řekl jsem a doběhl k jeho posteli. Přepokládám, že jsi nic nepamatujete, mluvil jste o séru zapomnění...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 20:24

Sora

Usmála jsem se když mi začalo být teplo,jak to dělá ? Rozhodně dobré být blízko Izimiho-senseie,dokáže pěkně zahřát. Pomyslela jsem si,oh...ano...už mi začíná taky být tepleji. Řekla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 21:16

Masaru

Ale tím, že se změnila budoucnost a já už nemám víc elementů se mé techniky podstatně změní...
Zamyslel sem se...
Ale stejně.... Proti 20 letému shinobi z budoucnosti nemám momentálně šanci..... Nebo... Mám, ale musel bych se připravit...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 21:39

Yoshiro Kentiri

"Připravím tě na tolik, aby jsi byl chopný ho porazit. Jsi asi jediný o kterém si bude myslet, že tě zabije lehce, protože tě zná, ale pak ho překvapíš." Řekl jsem s úsměvem.

Utakata Kentiri

Podíval jsem se trochu nechápavě na toho chlapce a pak ze mě vypadlo. "Kdo jsi?"

Izumi

Zasmál jsem se. "Ještě máš u sebe furt tu tyčinku, co jsem ti jednou dal?" Zeptal jsem se Sory.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 21:44

Nimeshi

No, jsem váš nový žák, jmenuju se Nimeshi a vzhledem k tomu, že se známe jenom asi tak tejden tak se nedivim, že si mě nepamatujete... řekl jsem mu trochu zklamaně, že si mě nepamatuje. A co si vlastně pamatujete?
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Icon_minitimeFri Sep 17 2010, 13:02

Sora

Usmála jsem se, a z kapsy vytáhla tyčinku.Ano mám , nikdy bych jí neztratila. Řekla jsem při pohledu na tu tyčinku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 22:18

Izumi

Pousmál jsem se a podíval se na tu tyčinku a pak si ji od ní vzal a položil ji na zem a pomalu začal skládat hrozně moc pečetí a ona začala zářit a sníh pod ní se pomalu začal rozpouštět. Pak jsem ji vzal do ruky a vrátil ji Soře, která ucítila, jak je tyčinka teplá a hřeje. "Aby ti už nikdy nebyla zima." Řekl jsem Soře.

Utakata

Nechápavě jsem na něho hleděl a pak mi řekl, že je můj žák. "Čeho žák a kde to jsem?"
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 23:19

Nimeshi

Pamatujete si vůbec něco? smutně zeptal jsem se senseie, jste v nemocnici, myslel jsem, že přijdete jen o krátkodobou pamět, ale vy jste přišel asi i o dlouhodobou... dodal jsem ještě smutněji a pak zavolal doktora.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 23:25

Sora

Cítila jsem teplo, které vydávala ta tyčinka.Ohh..to je milé,děkuji. Řekla jsem a tyčinku si přitiskla k hrudi.Aspoň jedna z mála věcí která mě dokáže ohřát.. Řekla jsem si v mysli.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 11:15

Utakaty doktor

Došel jsem k Nimeshimu a vytáhl ho ven z místnosti. "Zapomněl jsem vám říct, že jediné co si Utakata pamatuje je jeho jméno." Řekl jsem docela smutně.

Izumi

"No co si budem povídat, sice tenhle Sendokage dělá svoji práci pořádně, ale někdy jsou to až moc radikální řešení." Řekl jsem s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Suichu, nový domov vězňů
Návrat nahoru 
Strana 8 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Suichu, nový domov vězňů III.
» Suichu, nový domov vězňů II.
» Suichu se nevzdává
» Suichu vs. Konoha!
» Suichu Kyanpu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: